Μετάβαση σε περιεχόμενο

387 β' χοριακή στην 35η ημέρα ???????


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλησπέρα!!!!

Ξέρω πως μπορεί να σας φανεί χαζή η ερώτηση μου αλλά είναι η πρώτη φορά για εμένα που αντιμετωπίζω μια εγκυμοσύνη και δεν γνωρίζω και πολλά πράγματα και το γιατρό μου θα τον δω τη Δευτέρα και μέχρι τότε θα σκάσω!!!! Έκανα 30/04/09 στην 35η ημέρα από τη προηγούμενη περίοδο μου β' χοριακή και μου δείχνει 387 μονάδες πως σας φαίνεται ? Έχω κύκλο 32-33 ημερών, πάνε καλά τα πράγματα???? Γιατί αν δε δω να είναι πάνω από 1000 μονάδες ανησυχώ και σκέφτομαι τη Τετάρτη να πάω να τη ξανακάνω να δω ότι αυξάνεται κανονικά και να πάω και τις δύο χοριακές τη Δευτέρα στο γιατρό.

Περιμένω τη γνώμη σας!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ εκ των προτέρων, πολλά πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μπραβοοοοοο...μην αγχωνεσαι καθολου ..ειναι μια χαρα η χοριακη σου...εμενα την πρωτη φορα που εκανα ηταν 33,9..στην 35 μερα....αλλα παιζει ρολο ποτε εγινε η συλληψη...οποτε ολα καλα πανε...ηρεμησε και απολαυσε την καθε στιγμη....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ ρε Αρετούλα για την απάντηση σου, ξέρεις δεν έχω κανένα να με συμβουλεύσει γιατί ούτε αδέρφια έχω ούτε καμμία φίλη που να έχει παιδάκια προς το παρόν και ψάχνομαι μόνη μου για οτιδήποτε!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθολου μην ανησυχεις!!!!!μια χαρα ειναι οι μοναδες σου!!!!!εγω ξεκινησα με πολυ-πολυ λιγοτερες και η μικροβιολογος με εχει απογοητευσει.....τωρα ομως ολα καλα!!!!!θετικη ενεργεια να εχεις,μην κουραζεσαι και ολα θα πανε τελεια!!!!!

φιλακια!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, είσαι και εσύ στην αρχή βλέπω της εγκυμοσύνης σου οπότε θα τα λέμε και θα μοιραζόμαστε εμπειρίες!!!! Ότι καλύτερο για την εγκυμοσύνη σου μέσα από τη καρδιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ!!!!!!

ευχομαι και σε σενα μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι σε εννεα μηνες!!!!!!ναι,θα χαρω πολυ να τα λεμε!!!συμπαρασταση!!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακι μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνησου καινα σκεφτεσαι πως ολα θα πανε καλα να μην ανησυχεις!!!!Απολαυσε το!!!!!

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα την 36η μέρα και σε κύκλο 32 ημερών, η χοριακή μου ήταν 421. Περίπου το ίδιο με σένα δηλαδή :)

Μην αγχώνεσαι -κι εγώ ήμουνα μεσ'την αμφιβολία τότε :unsure: - όλα καλά θα πάνε!

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα μια χαρά μου φαίνονται τ'αποτελέσματα! Δεν νομίζω να χρειάζεται να την ξανακάνεις! Αφού θα πας στον γιατρό την Δευτέρα, περίμενε να το δει εκείνος στον υπέρηχο! Και εγώ είχα κάνει τεστ φαρμακείου κι έκανα και χοριακή, αλλά δεν χρειαζόταν τελικά! Μην ανησυχείς.. Και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, κι εύχομαι να έχεις μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...