Μετάβαση σε περιεχόμενο

βαψιμο τοιχων, για την κιντερ να παρει ιδεες


Recommended Posts

marianda μου τι κανεις αγαπη μου:P:kiss: :kiss: ...καλε ...τοσες φωτο εχω βαλει απο τα αρχεια μας και με ζωγραφικη και χωρις, για να παρει ιδεες η Κιντερ, ...δεν τα ειδε...:blink: :laugh:

Ειναι στο ομορφο και ασφαλες δωματιο,στην ζωγραφικη στον τοιχο,στις φωτο απο τα δωματια ζουζουνιων,ενα σωρο εχει και χτες παλι ανεβασα αρκετες.....και ειναι καταπληκτικα τα δωματια ολα,αντε να τα δεις Κιντερουλι μου να φτιαξεις το καλυτερο για την κορη σου!!!!!!;):kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υβονακι η κιντερ απλα επειδη μενει σε ενοικιο δεν την αφηνουν να ζωγραφισει τους τοιχους οποτε της εβαλα απλα χρωματισμους τοιχων για την ζωγραφικη δωματιου αυτα που εχεις βαλει εσυ ειναι τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

για να δουμε δεν ειναι δικο μου το βρηκα και μου αρεσε πολυ ομως 014_1.jpg

:cheer:

Η ιδιοκτήτρια του δωματίου αυτού είναι ένα γλυκύτατο κορίτσι, η Ασημένια κι έχει μία ακόμα πιο γλυκιά μαμά, τη Φιλιώ, που με τη φαντασία της και τα χεράκια της και μόνο, κάνει θαύματα!

Σαν τα θαύματα που κάνει η Υβοννη και ο γιος της! ;)

(αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει! :P)

Αχ πότε θα αποκτήσει και το Μαράκι μου το δωματιάκι της, να γνωρίσω και από κοντά τον γιο της Υβοννης! :blush::P

χεχεχε... Φιλάκιαααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μ'αρεσουν πολυ οι ταπετσαριες τοιχου... ακου τι θα εκανα... θα εβαζα στον εναν τοιχο μια ταπετσαρια και τους υπολοιπους θα τους εβαφα σε ενα απο τα χρωματα τις ταπετσαριας... ελπιζω καποια στιγμη να το κανω οντως...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι οι ταπετσαριες ειναι πολυ ωραιες αλλα δεν νομιζω την κιντερ να την αφηνει ο ιδιοκτητης να βαλει ταπετσαρια, ειναι λιγο περιεργοι σε αυτα οι σπιτονοικοκυριδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...