Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai stenoxorhmenh..[shmera kommatia]...to exasa


Recommended Posts

ΛΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ ΕΙΔΕΣ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ.ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ.ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΤΟΣΟ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λινα μου χαιρομαι τοσο πολυ που ολα πηγαινουν καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμενουμε να νιωσεις σιγουρη και να μας κανεις την επισημη σου ανακοινωση!!!!!!!!!!!!!!:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre koritsia mou bohtisteme ligo.. eimai polu stenoxorhmenh..ekana shmera xoriakh k einai 5118 apo thn trith pou eixa kanei k htan 3304...den tha eprepe na einai poio polu;;;; thl k ston giatro mou k den apanta...exo tromerh agonia.. telika ego pote den tha xaro me ola ayta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ asterias μου δεν είμαι σίγουρη για να σου πω....μπορεί να φαίνεται λίγο χαμηλή αλλά διαφέρει πολύ το πώς ανεβαίνει από γυναίκα σε γυναίκα. Τουλάχιστον ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ οπότε σκέψου θετικά μέχρι να μιλήσεις με το γιατρό σου και προσπάθησε να μη στενοχωριέσαι. Τις κάνεις τις μετρήσεις στο ίδιο εργαστήριο κάθε φορά? Υπομονή κοριτσάκι....εύχομαι όλα να είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως σε μια σελίδα τώρα διάβαζα ότι η τιμή της χοριακής στην αρχή δπλασιάζεται κάθε 48 με 72 ώρες και όσο προχωράς στην εγκυμοσύνη μπορεί να πάρει μέχρι και 96 ώρες να διπλασιαστεί... Οπότε αν αυτό είναι σωστο, μια χαρά είναι η τιμή σου. Εδώ είναι το link http://www.americanpregnancy.org/during ... evels.html . Είναι από τον American Pregnancy Association (αμερικανικος οργανισμος για την εγκυμοσύνη...).

Φιλιά - όλα θα πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Λινάκι μου γιατί τόσο άγχος;;;

Αφού ανέβηκε άρα όλα πάνε καλά!

Στο γιατρό πήγες τελικά για καμιά εξέταση;

Αντε, δεν θέλω να στεναχωριέσαι...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ!!!

Πολλά φιλιάααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου θα σε μαλωσω....σταματα να σκεφτεσαι αρνητικα παιδι μου!!!Η χοριακη σου ανεβαινει κ αυτο εχει σημασια!!!!!

Ειπαμε εισαι εγκυουλα και ολα θα πανε καλα!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκιά μου μην εχεις τόσο αγχος...

όλα θα πάνε τελεια και θα σου έχει γινει η αγωνια τρόπος ζωής...

ολοψυχα ευχομαι να τελειώσει η αγωνια σου με τον καλυτερο τρόπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia den eimai trelh gia na kano synexeia xoriakh.. apla to genarh eixa mia palindromos logo k kapoiou istirikou pou exo paizoun ola ta endexomena k se ayth thn egymosinh... o giatros mou zhthse na kano...telika ton brhka sto thl k mou eipe oti apo ena shmeio k meta stamata na diplasiazetai k opote afou anebainei kalo einai ayto k thn deftera pou tha pao pali gia yperyxo makari na exo polu kala nea.. filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΥΣΥΧΗ?ΟΧΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ.ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΥΣΥΧΗ?ΟΧΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ.ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑ.

Mia αοπο τα ιδια..στον 4ο καταλαβα οτι ειμαι εγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

koritsia na rothso an gnorizetai;; otan den exis entona symptomata shmainei oti kati den paei kala me thn egymosinh;;;

Αααα.. Λαμπρινή;;; Έχεις ένα από τα πιο συνηθισμένα συμπτώματα εγκυμοσύνης! Ξεχνάς εύκολα!!! :P :laugh:

Δε θυμάσαι που σου έλεγα για την κολλητή μου;; Ότι είχε 1η εγκυμοσύνη με ΜΗΔΕΝ συμπτώματα, τίποτα, κανένα! Ούτε καν στήθος πρησμένο παρά μόνο λίγο καιρό πριν γεννήσει. Και στη 2η εγκυμοσύνη τα ίδια, με μόνη διαφορά κάτι ψιλοαναγούλες στις αρχές και μετά τίποτα!

Όσον αφορά αυτό που είπα περί μνήμης, δεν το είπα στην πλάκα. Όλες μου οι φίλες μου το'χουν πει ότι είχαν προβλήματα μνήμης στην εγκυμοσύνη τους και ειδικά η συνάδελφός μου στο γραφείο είχε προβλήματα μνήμης για αρκετό καιρό μετά τη γέννα.

Προσπάθησε να ηρεμήσεις Λαμπρινούκο μου. Και να σκέφτεσαι θετικά για το σποράκι σου. Γιατί ας μην ξεχνάμε πως ό,τι νοιώθουμε, ό,τι βιώνουμε, περνάει στη μήτρα μας και στο παιδάκι μας. Νοιώθεις εσύ στρες, αυτό νοιώθει κι αυτό.

Λίγη υπομονή μέχρι αύριο που θα πας στο γιατρό.. :)

Φιλάκια πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου πριν απο λιγες ημερες και εγω φοβομουν οτι κατι δεν παει καλα γιατι δεν νοιωθω τιποτα.Δεν ειναι ετσι ομως γιατι εκανα την Πεμπτη αυχενικη και ολα μια χαρα. Διωξε το αγχος οσο μπορεις και απολαυσε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!ΧΑΜΟΓΕΛΑ,ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ.

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ.... ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι μου καταρχάς σου έυχομαι όλα καλά να πάνε, που θα πάνε δηλ! Εγώ απ΄οτώρα χαίρομαι πάντως! :woohoo:

Όσο για τα συπτώματ θα σου πω το εξης..

Στην 1η μου εγκυμοσύνη μέχρι να φουσκώσει η κοιλιά μου δεν καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος. Δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ σύπτωμα! Τώρα στη 2η ξερνάω σαν το γατί όλη την ώρα και ζαλίζομαι.(Το στήθος ακόμα δεν έχει πρηστεί).

Επίσης, στην 1η εγκυμοσυνη 6 εβδομαδων ειχα χωριακη 12500 ενω μια φιλη μου στην ιδια εβδομαδα μολις 500. Τελικά όλα καλά εξελίχθηκαν και για τις 2 μας.

Εκει που θέλω να καταλήξω είναι ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική και δεν πρέπει να αγχώνεσαι!

Εγώ πάντως θα σου ευχηθω.. να έχεις μια πολύ καλή εγκύμοσυνη!(Και μακαρι να μη σου ερθει κανενα συπτωμα!)

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

korotsia kalhspera.. makari na perasoun 2-3 ebdomades me kalh ekseliksh sthn kuish mou k na allakso telika ton titlo.. phga ston giatro.. o giatros efxaristhmenos apo thn eikona mou se sxesh mia ebdomada prin.. prepei na eimai gyro stis 6 ebdomades k as elpisoume thn allh deftera na akousoume kardoula....ayta ta nea mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι μου... την άλλη Δευτέρα θα κάνεις γλέντι τρικούβερτο!! Θα ακούσεις την καρδούλα του μωρού σου... και θα τρελαθείς!! Όλα καλά θα πάνε κοριτσάρα μου!! Δεν σ'έχω ξεχάσει.. Πολύ σύντομα θα στειλω πμ!! Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...