Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai stenoxorhmenh..[shmera kommatia]...to exasa


Recommended Posts

καλη μου...:laugh: μην στεναχωριεσαι...ελπιζω και ευχομαι να πανε ολα καλα...:lol: σου ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο την ψυχη μου...περιμενουμε την δευτερα με πολυ πολυ αγωνια,,,φιλια και υπομονη:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λινα μου ευχομαι τα νεα αυριο να ειναι πολυ πολυ ευχαριστα οπως εγινε και με την Grousi!!!!!!!! Να μας ανακοινωσεις μια υπεροχη χοριακη!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα μου τι λέμε τόοοοσο καιρό???? ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ... μακάρι αυριο να μας ανακοινώσεις μια ανεβασμένη χοριακή...!!! περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia exo as poume efxarista nea.. h xoriakh mou apo 20 anebhke sta..... 220.... tha pao pali ayrio gia na dei o giatris an mesa se 48oro poso anebainei tha ton enhmeroso k meta tha kleiso rantebou na me dei.... ayta ta nea moy... sas efxaristo oles paaaarrraaaa polyyyyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινα τελεια τα νεα σου......και η κουμπαρα μου που σου ελεγα απο 19 σε 4 μερες πηγε 185........αντε με το καλο.....μεγαλωνει ενα μικρο σπορακι μεσα σου!!!!!!!!:) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπελα μου!!!!!μια χαρα νεα ειναι αυτα!!!!!!κι εγω αυριο παω παλι για χοριακη!!!!μεχρι να φανει το μωρακι στον υπερηχο μου φαινεται συνεχεια χοριακες θα κανουμε!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

koritsia exo as poume efxarista nea.. h xoriakh mou apo 20 anebhke sta..... 220.... tha pao pali ayrio gia na dei o giatris an mesa se 48oro poso anebainei tha ton enhmeroso k meta tha kleiso rantebou na me dei.... ayta ta nea moy... sas efxaristo oles paaaarrraaaa polyyyyy

Βρε asterias μου! Μα έκρυψες τοσο ευχάριστα νέα σε ποστάκι με τίτλο "είμαι στενοχωρημένη"? Σου δίνω διορία μέχρι αύριο που θα πάρεις την επόμενη χοριακή και περιμένω νέο ποστ με ... μεγαλοπρεπή τίτλο με κεφαλαία και πολλά θαυμαστικά!!!!:laugh:

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου γιατί να μην είναι καλό? Υπέροχο είναι! Αφου διπλασιάστηκε, έτσι δεν είναι???? Ε, τότε όλα μια χαρά. Τα κορίτσια τα πιο έμπειρα τι λένε?

Ψηλά το κεφάλι!! Μη χαλάς τις υπέροχες αυτές στιγμές σου! Στείλε μας νέα όταν σε πάρει ο γιατρός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο μια χαρα ειναι.....αντε αλλαξε επιτελους θεμα.......ο τιτλος δεν αρμοζει στο σπορακι που εχεις μεσα σου.......περιμενουμε λοιπον νεο θεμα με καινουργιο τιτλο για να σου ευχηθουμε.........;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου όμορφο, εγώ αυτό που ξέρω είναι πως όταν διπλασιάζεται κι ανεβαίνει συνεχώς τέλος πάντων η τιμή της χοριακής... μόνο κακό δεν είναι! Συνειδητοποίησέ το βρε σιγά-σιγά πως έχεις νινάκι! Φιλάκια και να προσέχεις! Περιμένουμε τα νέα από το γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...