Μετάβαση σε περιεχόμενο

sketh apogohteysh......


Recommended Posts

THN TRITH PAW NA KANW EXETASH USTEROSALPIGGOGRAFIAS....DEN KSERW AN EINAI NWRIS POU THN KANW GIATI PROSPATHOUME 8 MHNES KAI TZIFOS H UPOTHESH ALLA TOULAXISTON NA KSERW AN EXW PROVLHMA H APLA EINAI TO AGXOS KAI H LAXTARA TOU NA APOKTHSOUME ENA MWRAKI....DEN KSERW VRE KORITSIA ALLA WRES KAI FORES NOMIZW OTI DEN THA GINW POTE MANOULA.....SKETH APOGOHTEYSH

KSERETE AN SOU LENE AMESWS TA APOTELESMATA META APO MIA TETOIA EXETASH???

SAS FILW OLES!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alvin mou geia sou...

kai kala tha kaneis agapi mou...

Na matheis pragmatika ti sou sterei sto na gineis mama...

Den kserw ti na sou pw gia ta apotelesmata...

Wmos thelw na sou euxithw ta kalitera apo mena,,,

Kai o theoullis mazi sou pantote...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alvin αγάπη μου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και μην ανυσηχείς και μην στεναχωριέσαι....

Εγώ έχω κάνει σαλπιγγογραφία και μου είπε ο γιατρός αμέσως τα αποτελέσματα για την δική σου εξέταση δεν ξέρω....

Μην αγχώνεσαι και εγω κοντευω να κανω εξωσωματική σε 10 μέρες αλλά δεν απογοητεύομαι ολα καλα θα πανε μην το σκεφτεσαι συνεχεια...Σε φιλω και εύχομαι όλα να σου πανε καλα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκια μου!!!Εγω ειμαι της αποψης οτι πολυ καλα κανεις!!!Κι εγω το ιδιο θα εκανα!Μπορει και να μην ειναι τιποτα αλλα αν ειναι κατι γιατι να μην το ξερεις να το πολεμησεις και να ξερεις οτι προσπαθεις σωστα και οχι να περιμενεις αδικα καθε μηνα και τιποτα....ειναι ψυχοφθορο....τουλαχιστον ετσι θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο!Ολα παιζουν ρολο καλη μου, αστο μην το σκεφτεσαι συνεχεια δλδ να μην σου γινεται εμμονη,κανε και την εξετασουλα σου και ολα θα πανε καλα!Μην ανησυχεις θα γινεις σιγουρα μανουλα!!!!Αυτο ειναι σιγουρο!Οσο για τις απαντησεις δυστηχως δεν ξερω!Ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα!!!!!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι τα αποτελέσματα στα λένε αμέσως. Τα βλέπουν όλα τη στιγμή που γίνεται. Δεν έχω κάνει εγώ αυτή την εξέταση αλλά έτσι έχω ακούσει.

Σου εύχομαι όλα να είναι μια χαρά και να ανακουφιστείς κορίτσι μου. Μην στενοχωριέσαι και θα δεις που θα γίνεις γρήγορα μανούλα.

Περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EUXARISTW POLY GIA TIS APANTHSEIS KAI GIA TA KALA SAS LOGIA!!

EXW TETOIA AGWNIA....

MAKARI NA PANE OLA KALA!

DEN KSERETE TI ANAKOUFISH PERNW POU KSERW OTI EXW ANTHRWPOUS NA ME KATALABAINOUN!!(H mallon kserete xixi ;) )

THA SAS ENHMERWSW GIA TA NEOTERA!FILAKIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alvin μου καλημέρα. Εγώ μόλις εχτές έκανα την σαλπιγγογραφία και σου ομολογώ ότι δεν κατάλαβα τίποτα. Να πάρεις 1 ή 2 ώρες πριν την εξέταση, παυσίπονο Buscoban για να χαλαρώσει η κοιλιακή χώρα και να μην νιώθεις ενόχληση. Τα αποτελέσματα σου τα λένε αμέσως, αλλά το μόνο που θα έχεις για μία μέρα είναι λίγο αίμα. Καλά κάνεις και κάνεις την εξέταση τώρα, για να σου φύγουν οι αμφιβολίες. Τα αποτελέσματα τα δικά μου ήταν πολύ καλά και φυσιολογικά. Εύχομαι να είναι το ίδιο και σε εσένα :cheer: .

Φιλιά!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alvin έγραψε:

SAS EUXARISTW POLY GIA TIS APANTHSEIS KAI GIA TA KALA SAS LOGIA!!

EXW TETOIA AGWNIA....

MAKARI NA PANE OLA KALA!

DEN KSERETE TI ANAKOUFISH PERNW POU KSERW OTI EXW ANTHRWPOUS NA ME KATALABAINOUN!!(H mallon kserete xixi ;) )

THA SAS ENHMERWSW GIA TA NEOTERA!FILAKIA

Ολα θα πανε καλα θα δεις!! :)

Μην ανησυχεις!!

Συντομα θα γινεις μανουλα. Λενε οταν κανει ενα ζευγαρι καποιες εξετασεις χαλαρωνει και το μωρακι ερχετε πιο γρηγορα! :cheer:

Καλη επιτυχια για αυριο! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν καλή σου μέρα κι από εμένα. Εάν αυτή η εξέταση σε κάνει γλυκειά μου να νιώσεις καλύτερα, φυσικά και να την κάνεις. Λογικά θα σου διώξει το άγχος σου. Εννοείται πως εύχομαι ολόψυχα να έχεις τέλεια αποτελέσματα. Όλα θα πάνε καλά. Εγώ προσωπικά πάντως θα κοιτάξω να εξαντλήσω το χρονικό όριο του έτους που μου έχει δώσει η γυναικολόγος μου. Ακόμη στον 5ο μήνα προσπαθειών είμαστε. Φιλιά πολλά και περιμένουμε τα πολύ-πολύ καλά σου αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στεναχωριεσε καλη ολα καλα θα πανε.

Κανε μια προσευχη απο την καρδια σου πριν φυγεις, διωξε καθε κακη σκεψη και να σκεφτεσε μονο θετικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευω οτι καλα κανεις.θα ξερεις αν ειναι ολα καλα και μετα θα εισαι πιο ηρεμη.και γω την εχω κανει αυτην την εξεταση, δεν ειναι κατι φοβερο!ποναει λιγο αλλα για πολυ λιγο.το ξεχνας αμεσως.ευχομαι καλα αποτελεσματα και συντομα με ενα μωρακι!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μου ειναι πολυ σημαντικο να κανεις ολες τις εξετασεις ωστε να δεις τι φταιει,βεβαια οσον αφορα την σαλπιγγογραφια εχω πολυ πικρη εμπειρια δεν θελω να σε φοβισω απλα να σε προφυλαξω.Βεβαια εγω ειχα ενα εμποδιο στην αριστερη σαλπιγγα και μου εριξαν με πιεση υγρο και τελικα διαπερασε αλλα εγω κοντεψα να μεινω και γι αυτο το λογο προτεινω ναρκωση αν το ηξερα θα το ειχα κανει.Ισως φταιει το εμποδιο σε εμενα αλλα και η κουμπαρα μου ειχε πονεσει που δεν ειχε προβλημα.Ευχομαι να πανε ολα τελεια και καλα αποτελεσματα και να γινεις γρηγορα μανουλα.Α ξεχασα παυσιπονο ειχα παρει και εγω πριν αλλα δεν μου εκανε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alvin μου,

Κατ' αρχήν μη σε πιάνει άγχος για τους 8 μήνες κοριτσάκι μου, γιατί δεν είναι και τόσο μεγάλο το χρονικό διάστημα που προσπαθείται, λένε ότι πάνω από 1 χρόνο θεωρούν οι γιατροί ότι ίσως υπάρχει κάποιο πρόβλημα και πάλι πολλές φορές ούτε τότε υπάρχει.

Συμφωνώ όμως απόλυτα να κάνεις κάποιες εξετάσεις και εσύ και ο αντρούλης σου, προκειμένου να σας φύγει κάθε κακή ιδέα από το μυαλό και να κάνετε τις προσπάθειες σας απερίσπαστοί! Δεν υπάρχει λόγος εξάλλου να χάνετε χρόνο αφού το έχετε αποφασίσει να κάνετε παιδάκι!

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι και σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα νέα και από εσένα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN FOVAMAI AN THA PONESEI H EXETASEI OSO GIA TO AN THA EINAI KALA TA APOTELESMATA.....

NA RWTHSW KAI KATI ALLO???

H EXETASH THA GINEI THN 10H MERA TOU KUKLOU MOU....KAI OWRHKSIA EXW 11h KAI 12h HMERA MPORW NA KSEKINISW AMESWS PROSPATHEIES H THA XASW KAI AUTON TO MHNA.....SNIF SNIF???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera k apo mena alvin!

ap oti exw mathei apo ta koritsia diavazontas ta post,

meta thn exetash einai na pas vouuuurrrrrr sto psyto!!!

as epalythefsei kamia pou kserei sygoura omws.

Efhomai olopsyxa kala apotelesmata!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΩΞΩ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΣΟΥ ..

ΑΠΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...