Μετάβαση σε περιεχόμενο

sos!!!!!!!


grousi

Recommended Posts

ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ..ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ....ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ..Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

grousi μου!!!!! πλακωσου στο φολικο οξυ(μην βγεις εσυ να το παρεις,στειλε καποιον αλλον), ξαπλαρε στην κρεβαταρα σου και παρε στη δουλεια να πεις οτι εισαι αρρωστη,κομματια,χαλια κτλ...!!!!!!!! ειναι 2 μερες!!!!!!!!!!!! υπομονη αυτες τις δυο μερες και σηκω μονο για τουαλετα!!!!!! πες μου οτι εχεις βοηθεια σπιτι,πες σε καποιον να μαγειρευει!!!!! 2 μερες ΠΡΕΠΕΙ να εισαι στο κρεβατι!!!!! ετσι το εσωσε και η νονα μου το μωρακι της!!! εκατσε μια εβδομαδα στο κρεβατι,σηκονωταν χωρις υπερβολες μονο για τσισακια της!!!! και με χοριακη 50!!!μικροτερη απο τη δικη σου!!!!!!!!! οποτε κανε υπομονη 2 μερες ειναι!!!!!! εεεε μηπως γινομαι υπερβολικη...???? εεεεεεε δεν πειραζει!!!!!! και υστερικια πειτε με!!!! αν δεν εχεις καποιον και μενεις αθηνα ερχομαι εγω!!!!! σοβαρα δεν σου κανω πλακα!!!! οοοοοοοχι δεν ειμαι τρελη,απλα αγχωθηκα!!!! και θα δεις που ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!!!!

δεν ειμαι αθηνα δυστυχως και ευτυχως εχω βοηθεια!!!!

μου δινεις πολλες ελπιδες με αυτο που μου ειπες!!!

λες να τα καταφερω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi moy ολα καλα θα πανε πιστεψε το κ ολα θα πανε καλα κανε κ οτι σου ειπε ο γιατρουλης σου !!! κ να προσευχεσε οπως κ ολες μας για σενα!! φιλακια να προσεχεις κ γρηγορα στο κρεβατακι σου !!!

mikroyla moy τι ωραια που τα λες !!! εισαι πολυ χαρουμενο κοριτσακι να στα φερει ο θεουλης οπως θες με πολλα παιδακια ομορφα κ υγιεστατα να χαιρεσε κ τον χρηστο σου

φιλακια κ καλη μας επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπελα μου!!!!! αχ ησυχασα που εχεις βοηθεια!!!! οποτε χαλαρωσε!!!! ειπαμε ...στην κρεβαταρα σου!!!!!!!! η νονα μου ειναι 43 χρονων και τα καταφερε!!!!!!!!!!!!!!!!!! οποτε γιατι να μην τα καταφερεις και εσυ????? μακαρι!!!!!! ειπα και στη μαμα που θα παει Τηνο να αναψει μια λαμπαδα για τα κοριτσια του μαμυλαντ οποτε εχουμε και τον θεουλη με το μερος μας!!! :)

εννοειται οτι εχεις ελπιδες....εδω εχυν ελπιδες γυναικες με χιλιαδες προβληματα...γιατι να μην εχεις εσυ????? κρεβαταρα και ολα θα πανε τελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GROOSI MOY ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ1ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια!!!

πραγματικα σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!!

μου δινετε μεγαλη ενεργεια!!!!

ευχομαι σε ολες οτι επιθυμειτε!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε οοοοοολαααα καλααααα!!!!Και οπως λένε και τα κορίτσια....ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΣΟΥ.Θα περιμενουμε νεα σου.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi μου μπραβο κοριτσακι μου τελεια νεα!Ημουν σιγουρη οτι τα τεστ ουρων του νοσοκομειου θα ειναι λαθος!Ευχομαι οοοοολα να πανε καλα!!!!!!Αν και ειμαι σιγουρη!Πολλες εγκυμοσυνες ξεκινανε με τοσο χαμηλη τιμη ευχομαι να συνεχισει να ανεβαινει!Σ ευχαριστουμε να σαι καλα!Φιλακια και περιμενουμε νεοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θετική σκέψη και να μην έχεις άγχος κορίτσι μου.

Όλα θα πάνε μια χαρά και θα δεις που θα μας τα πεις τα ευχάριστα στο τέλος της εβδομάδας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Groussi ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου !!!!!!!!!!!

Ευχομαι και καλη ξεκουραση και.. μονο θετικη σκεψη!!:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, ετοιμαζομαι να παω για χοριακη αλλα δυστυχως ειδα λιγο αιματακι και νιωθω οτι μου ερχεται περιοδος....:( :( :(

θα δειξει....:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιτσα μου παρακολουθω εδω κ μερες ολη αυτην την αγωνια που περνας...αποφασισα να σου γραψω τωρα...Οτι και να γινει...μα οτι κ να γινει,να εισαι δυνατη κ να μη σε παρει απο κατω....κ περιοδος να ερθει τελικα εσυ να σκεφτεσαι μονο αισιοδοξα!!!Και ποιο ειναι το αισιοδοξο;;;οτι μπορεις να μεινεις εγκυος κουκλιτσα μου!!!!!Αυτο να σκεφτεσαι..μπορει...μπορει τωρα τα πραγματα να μην εξελιθχουν οπως θα επρεπε αλλα μετα απο λιγο καιρο θα μπορεσεις να ξαναμεινεις εγκυος...σκεψου ολα αυτα τα κοριτσαι εδω μεσα που...δυσκολευονται τοσο κ κανουν σπερματεγχυσεις,εξωσωματικες...ειμαι κ εγω μια απο αυτες.Για αυτο μη παρεις κατακαρδα οτι γινει...χαμογελασε στη ζωη,στο μελλον κ συντομα θα γινεις μανουλα Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η χοριακη σου σημερα να ειναι διπλη κ τριπλη!!!!Αν εχεις διαθεση οταν παρεις τα αποτελεσματα γραψε μας να δουμε τι εγινε...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ-πολύ-πολύ καλά αποτελέσματα να έχεις στη χοριακή γλυκειά μου και πάνω απ' όλα θετική σκέψη... χαμογελαστή φατσούλα, εντάξει??? Ανυπομονώ για τα νέα σου! Η Παναγιά μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Grousi μου μην σε παιρνει απο κατω Ειναι τοσο νωρις (και αυτο ειναι καλο ) η φυση αποφασιζει

Αυτο γινεται για να αποκτησεις ενα υγιες μωρο Δεν ειναι στο χερι σου να κανεις κατι περα απο την ξεκουραση

Σιγουρα αυτε οι ωρες ειναι δυσκολες Ομως οτι και αν γινει ειναι για καλο

Ευχομαι βεβαια τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!! μολις πηρα τα αποτελεσματα της χοριακης 92,1.εγω χαρηκα αλλα η μικροβιολογος μου ειπε οτι δεν ανεβαινει καλα και ο γιατρος μου δεν το σηκωνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blink:

εσεις που ξερετε περισσοτερα τι λετε????:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις επικοινωνησα με το γιατρο!!!!!!!!:laugh:

μου ειπε οτι μαλλον παμε καλα!!!!

αλλα τελειως ξαπλα,να σηκωνομαι μονο για τουαλετα!!!!!να παρω κατι χαπια απο σημερα...τη δευτερα παλι χοριακη!!!!!!το παλευει το μωρακι μου!!!!!!!:laugh: ελπιζω να μου κανετε παρεουλα αυτες τις μερες!!!!σας ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση!!!!!!!!:laugh: :laugh:

φιλακια!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΓΕΝΝΑΙΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ. ΞΑΠΛΑ, ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΑΦΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΠΙΟ ΑΡΓΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ. ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ. ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ GROUSI MOY!!!

ΝΑ ΤΗΡΕΙΣ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ.ΕΝΤΑΞΕΙ;

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ,ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κ σε 9 μηνες να κρατας ενα μωροακι στην αγκαλιτσα σου.

Εγω ξερεις τι επαθα στοην2η εγκυμοσυνη?Ειχα σταθερο κυκλο 26 ημερων και απο την25η ημερα ειχα καφε.Και επειδη ηθελα να φυγω διακοπες πηγα την 27η ημερα να κανω χοριακη και ειχα 45 μοναδες.Μου το ειπε τηλεφωνκα η μικροβιολογος κ με απογοητευσε λεγοντας μου οτι δεν ειναι κ πολυ θετικο.Κλαμα εγω κακο κ στεναχωρια, παιρνω τηλεφωνο τη γιατρο μου, που για καλη μου τυχη ηταν στο ιατρειο κ πηγα.Μου ειπε οτι επειδη ειχα μικρο κυκλο γι αυτο το λογο ηταν λιγες οι μοναδες κ μου εβαλε τις φωνες γιατι στεναχωριομουν κ με εβαλε να ξανακανω χοριακη σε 2 ημερες.Απο 45 πηγαν 100 κ σε μια 7μαδα πια ειχαν φτασει τις 1000.Ολο αυτο το διαστημα με ειχε πλακωσει στα utrogestan γιατι εγω οπως κ πολλες αλλες κοπελες εδω στο φορουμ ειχα παλλινδρομη στο παρελθον.Εννοειται πως ηταν οι χειροτερες διακοπες που εχω κανει γιατι πηγαινα συνεχεια για εξετασεις...αλλα χαλαλι του!

Ειχα κ αιμα μπολικο μεχρι τον 3ο μηνα σε σημειο που να γεμιζω σερβιετα.Ποτε δε πιστευα οτι θα τα καταφερνα.

Αυτη τη στιγμη ειναι στο ποδι μου κ χαζευει τον αδερφουλη του.

υγ sorry για το μεγαλο ποστ, αλλα μου θυμισες την ιστορια μου.

Καλη επιτυχια!!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi έγραψε:

μολις επικοινωνησα με το γιατρο!!!!!!!!:laugh:

μου ειπε οτι μαλλον παμε καλα!!!!

αλλα τελειως ξαπλα,να σηκωνομαι μονο για τουαλετα!!!!!να παρω κατι χαπια απο σημερα...τη δευτερα παλι χοριακη!!!!!!το παλευει το μωρακι μου!!!!!!!:laugh: ελπιζω να μου κανετε παρεουλα αυτες τις μερες!!!!σας ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση!!!!!!!!:laugh: :laugh:

φιλακια!!!!!!!!:kiss:

Κοπελιτσα μου γλυκεια,χωρις να θελω να σε ξεσηκωσω κ με τις οποιες γνωσεις..ας πουμε που εχω,εμπειρικα,πιστευω οτι η χοριακη σου ανεβαινει καλα!!Εχει διπλασιαστει απο προχθες ...ετσι δεν ειναι;;;

Νομιζω οτι ειχες κατω απο 30,οποτε πιστευω πως ολα βαινουν ...καλως!!!Ακολουθησε πιστα τις οδηγιες του γιατρου κ να δεις πως τη δευτερα θα εχει φτασει η τιμη πολυυυυυυυυυυυυυ ψηλα!!!!Καλη Πρωτομαγια κ να εισαι καλα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου δινετε πολλες ελπιδες!!!!!!:)

εγω δεν εχω σταθερο κυκλο και δεν ξερω ποτε εγινε η συλληψη ακριβως.οποτε δεν ξερω και ποσων εβδομαδων ειμαι. ειχα τελευταια περιοδο στις 20 μαρτιου μεχρι τις 25. μετα το χαος!!!!η χοριακη απο 52 εφτασε 92 σε δυο μερες. ο γιατρος ειπε οτι ειναι ενα καλο ποσοστο και τη δευτερα βλεπουμε ξανα!!!! τα utrogestan παιρνω κι εγω αλλα και μαγνησιο και φιλικο οξυ. απο εξετασεις αλλο τιποτα!!!! αλλα δεν πειραζει!!!! χαλαλι!!!!:laugh:

ευχομαι ολες οι κοπελες που ειστε μανουλες να χαιρεστε να παιδακια σας!!!:laugh:

και ολες οι υπολοιπες γρηγορα με ενα μωρακι στην κοιλιτσα!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ..!!!!! ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ...ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΒΛΕΠΩ...ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΞΑΠΛΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ...ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ, ΤΟΤΕ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....

ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ...

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ..;) ;)

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ..!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...