Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ara eimaste 9 einai kai h K.T.k.TI THA KANETE KORITSIA ALLO TO TRIHMERO?

TO LEW GIA NA MOU DWSETE KAMIA IDEA NA PAW KAPOU NA 3EFYGW GIATI AN KATSOUME SPITI DE MAS VLEPW KALA.....

AX LETE NA TA PATHAINOUME OLA AP THN IDEA MAS?

POTE THA PATE GIRLS GIA XORIAKH?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 9!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ.ΒΑΣΙΚΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!ΡΟΥΛΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΙΑ ΑΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 29 ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ετσι θα περιμενω εκτος αν κανω κανα τεστ φαρμακειου στην τριπολη που θα ειμαι αν δν εχει ερθει βεβαια.............

εγω τριπολη θα παω ανθη μ ου για βαπτιση βεβαια θα φυγω σαββατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tetoulina, 3-4 μέρες πριν την ημέρα που περιμένεις περίοδο, αν είσαι, λογικά έστω και λίγο, η χοριακή θα δείξει. Δεν ισχύει το ίδιο για τα τεστ φαρμακείου. Τα ξέρετε, να μην τα γράφω.

Αν αντέχετε την αναμονή και δεν τρελαθείτε από την αγωνία, τότε πηγαίντε τη Δευτέρα για χοριακή.

Όσον αφορά αυτό που λέει η Ανθή... το μυαλό μας, μας παίζει πολλά κόλπα από τη λαχτάρα μας και μόνο. Εγώ έχοντας και την εμπειρία από τις προηγούμενες εγκυμοσύνες, μου'χει τύχει να'χω όλα τα συμπτώματα και τελικά να μην είμαι έγκυος.

Οπότε... ψυχραιμία... ηρεμία... και υπομονή... κι εύχομαι να μην ξεγελάει καμιά σας ο εαυτός της! Να'σαστε όλες εγκυούλες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κανετε;;;

Γίναμε πολλές με την ίδια ημερομηνία ε; Αχ είμαι και εγώ στην πρίζα..... είμαι έτοιμη να μπουκάρω αυριο πρωι - πρωι στο μικροβιολογικό για χοριακή.... προσπαθω να συγκρατηθώ και εγω αλλά δεν το βλέπω...

από συμπτώματα έχω λίγη ναυτία, γουργουρίζει περίεργα η κοιλιά μου και είναι πρισμένη. Δέκατα είχα χθες 37,00 και σήμερα 37,4. Αυτά μόνο, εγώ δεν είδα καθόλου καφέ ή κόκκινα υγρά όσο περιμένω όπως είδαν κάποιες κοπέλες.

Αχ ελπίζω να μην είναι ίωση γιατι θα ξενερώσω πολύ!

Αντε γλυκούλες μου εύχομαι να έχουμε όλες το θεμιτό αποτέλεσμα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλει υπομονή και ψυχραιμία γιατί πολλες φορές το μυαλό παίζει πολλά παιχνίδια.Θα δείξουν τα αποτελέσματα αλλα και αρνητικά να είναι δεν θα το βάλω κάτω.Τον αλλο μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΤΩ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΑΠΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΠΙΜΟΝΗ Κ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΜΑΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΞΕΡΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο elpro!!!!!!

Είσαι δυνατή και έτσι δίνεις κουράγιο και σε εμάς!!!!

Έχεις δίκιο οτι το μυαλό παίζει παιχνιδάκια.... έτσι, για να μας βγάλει τρελές, κατάλαβες; ;)

Κορίτσια γερά με τσαμπουκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RE KORITSIA PWS GINETE NA TO PATHAINOUME OLES AYTO TO TRELO NA NIWTHOUME MERIKOUSMHNES OTI EIMASTE EGYOS SIGOURA KAI STO TELOS TZIFOS??

KALH DYNAMH KORITSAKIA NA MAS DINEI O THEOS DYNAMH KAI KOURAGIO SE OLES!!!

EINAI POLY WRAIO NA ,MYRAZESAI PRAGMATA POU DEN MPOREIS NA TA PEIS ME OPOIONDHPOTE!!!!

EYXARISTW POU M AKOUTE!!1:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην ελπιζεις αλλα να εισαι σιγουρη πως σε λιγο καιρο και εσυ θα εχεις αυτη τη αγωνια.Κοριτσια με τοση θετικη ενεργεια που εχει πεσει ο θεουλης σιγουρα θα μας λυπηθει και θα μας δωσει καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpro moy ti sto kalo o theoylis einai kalos mas agapaei katitha kanei k gia mas arkei na min mas pernei apo katw.... etsi??

loipon epixa sto pc k olo to skeftomai paw mia boltitsa na xelamppikaro filia se oles k i ayriani mera na erthi xoris akatanomasti!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!Παρακολουθώ τόση ώρα την αγωνία ημέρων και είμαι μαζί σας!:) Πάντως μην ψάχνετε συμπτώματα...άδικα! Εγώ είχα την εντύπωση ότι θα μου έρθει! ¨Ετρωγα το καταπέτασμα, και μάλιστα ευχαριστιόμουν αυτό που έτρωγα λες και το έτρωγα πρωτη φορά (και μια κ μιλήσαμε για φαι μισο λεπτό να βάλω μερικά δρακουλίνια σε ένα πιάτο και έρχομαι....)Ετσι λοιπόν που λέτε...χρουτς χρουτς...επίσης με ποναγε η κοιλιά μου και ήμου σίγουρη ότι θα έρθει όμως αυτό που με έβαλε σεσκέψεις ήταν ότι ξυπνησα το πρωί που έκανα το τεστ και ήμουν λιώμα στην κουραση !!Λες και έσκαβα την προηγουμενη νύχτα!Ισως κ μια μικρή τάση για εμετο που όμως την έχω πάντα όταν περιμένω περίοδο...οποτε...μην ψάχνετε συμπτώματα!!Θα μπερδευτείτε περισσότερο!! Με ανησύχησε όμως μια κοπέλα που είπε ότι από το ζεστό στήθος...εμένα είναι κρύο!!!Λέτε να έπαθε κάτι το μωρό μου;;;;Πρέπει σώνει και καλά να είναι ζεστό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!Εγω σημερα ποναω λιγακι περισσοτερο.........Υπομονη και θα δουμε...Α!επετρεψαν τα λευκα υγρα. Οχι πολλα βεβαια αλλα εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!Εγω σημερα ποναω λιγακι περισσοτερο.........Υπομονη και θα δουμε...Α!επεστρεψαν τα λευκα υγρα. Οχι πολλα βεβαια αλλα εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.Εγω αρχίζω και προσγειώνομαι στην πραγματικότητα διότι εχουν αρχίσει τα πονάκια της σιχαμένης στην κοιλίτσα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!ΕΓΩ ΕΚΛΑΙΓΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΣΤΗΘΠΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΓΕ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!Κ ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΜΥΔΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΕΓΚΥΩΝ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpro έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου.Εγω αρχίζω και προσγειώνομαι στην πραγματικότητα διότι εχουν αρχίσει τα πονάκια της σιχαμένης στην κοιλίτσα μου!!!!

Οι πόνοι περιόδου δε σημαίνει απαραίτητα ότι έρχεται η περίοδος.. ;)

Μια βδομάδα κοιλοπονούσα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...