Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

KORITSAKIA γεια σας!! λοιπον σημερα νιωθω χαλια η υπνηλια δν παλευεται δν εχω ορεξη ουτε καν να μιλησω... τα ποδια μου δν τα αισθανομαι κ πολυ καλα ψιλο τρεμουν...

περιμενω να αδιαθετησω 4/5 φτου φτου μην ερθει η ακατανομαστη δν την θελω!!!!

λετε να κανω κανα τεστ θα δειξει τωρα ?? η να περιμενω για πιο σιγουρα αποτελεσματα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλιά μου!!!!!

Τετουλινα μου και εγώ περίπου στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι..... περιμένω στις 04/05, και έχω μια διαίσθηση οτι έπιασε τελικά το σποράκι..... θέλω να πάω για χοριακή (δεν κρατιέμαι!) αλλά φοβάμαι μην τυχόν και δεν είμαι εγκυούλα και απογοητευτώ.... αχ ελα να περιμένουμε μαζί μέχρι την Δευτέρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιθανες μανούλες είμαι και εγώ εδώ η 6η κατα σειρα υποψήφια....

Και εγώ περιμένω 3-5/5 να μην ερθει η σιχαμένη.Χθες και εγώ κρατήθηκα να μήν μπω στο φαρμακείο και παρω τεστ.Τι λέτε να κάνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!Εγω αφου ο κυκλος μου ειναι 30-33 ημερες περιμενω από σημερα μεχρι το Σαββατο (2/5). Εγω λεω να κρατηθουμε ως τη Δευτερα συμφωνω μαζι σου elpo...φοαβαμαι για αρνητικο αποτελεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dn ξερω τι να κανουμε... παντως εγω μπορω να πω οτι δν μπορω να παρω να τα ποδια μου μολις ξυπναω παλι νυσταζω... κ πειναω πολυ.... χμμ λετε να κανουμε υπομονη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina μου εγω θα ελεγα να ειμαστε λοιγο επιφυλακτικες και να κρατηθουμε -οσο μπορει η καθε μια!!!!!!!- εξαλλου μπορει να ειναι πολυ νωρις και να μας απογοητευσει ενα αρνητικο αποτελεσμα που μπορει να μην ανταποκρίνεται στην πραγματικοτητα...ΚΡΑΤΑΤΕ ΓΕΡΑ!!!!!!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κραταμε κραταμε.... αλλα εχω μια βαπτιση την κυριακη κ εγω ειμαι πολυ του χορου του δινω κ καταλαβαινει.. αν τυχον κ ειμαι( δν θελω να το λεω να μην το πιστεψω) κ δν κανει να χοροπηδαω σαν το κατσικακι???

χιιχιχιχιχ ελπιζω βεβαια να μην μουεχει ερθει μεχρι την κυριακη!!! μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy μου μην απογοητευεσε και να εχεις θετικη σκεψη.Ολα θα πανε καλα.Εχω διαβασει μεσα στο φορουμ απο αλλα κοριτσια οτι ενω το τεστ ηταν αρνητικο τελικα ηταν εγκυος.Συγκεκριμένα μία συναδελφος μου μετα απο 1 εβδομαδα καθυστέρησης εκανε τεστ απο το φαρμακειο και εδειξε αρνηντικό αλλα τελικα ηταν εγκυος στην κορουλα της οπου το διαπιστωσε με χοριακη στην 2η εβδομαδα καθυστέρησης.Γι αυτο ολα ειναι πιθανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο οτι εχω ακουσει τα τεστ αυτα μπορει και να κανουν λαθος.Η μονη σιγουρη ειναι η χοριακη.Αν κανω λαθος ας με διαψευσουν τα κοριτσια.Αν δεν κρατιεσε για το αποτελεσμα πηγαινε για χοριακη.Η δικη μου γνωμη ανθη μου ειναι να κανεις λιγες μερες υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?Κοριτσια ακομη ευτυχως τιποτα η ακατανομαστη δεν εχει ερθει...30 μερες σημερα βαση θεραπειας θα πρεπε 4 μερες αφοτου σταματησα τη θεραπεια δηλ τη Δευτερα!!!Κρατιεμε με το ζορι για ενα τεστ...τι να κανω??????Απο τη μια λεω να περιμενω εως και την Παρασκευη απο την αλλη δεν αντεχω...ποναει κ το στηθος μου απο το πρηξιμο εχει βγει εξω απο το σουτιεν χιχιχιχι τρωω συνεχεια κ ολο βλακειες κ αλμυρα γλυκα ολα μαζι και μετα μου ρχεται ανακατωσουρα...Λετε να αρχισω να χω ελπιδες??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou makari sto euxomai mesa ap thn kardia mou...

oxi elpro tha perimenw mexri na xw kathusterhsh de tha ante3w pali na nai arnhtiko....deutera an exoume kathisterhsh pou to euxomai mesa ap thn kardia mou pame oles mazi gia e3etash...

alhtheia poses eimaste? 8 pou perimenoume me agonia apotelesmata?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k i katerinoula mas einai!!! makari na eimaste oles bre koritsakia!!!

katerinoula kane ligo ypomoni akoma...

an k exeis kathisterisi!!! mia xoriaki? oxi test...

egw ligo prizmeno stithos trww oti na nai to stomaxi anakateyte k poly ypno poly ma para poly!!! ti na einai????? axx pos tha perasei to sk

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη μου συγνωμη που δεν σε εγραψα.Εισαι και εσυ σε αναμενα καρβουνα οπως ολες μας.Κοριτσακι μου και εμενα παρα πολυ πρησμενο ειναι το στηθος μου.βρε λες????τετουλινα μου ολες μαζι θα το περασουμε.Κοριτσια ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια βαλτε κι εμενα στην παρεα σας γιατι κι εγω δεν περιμενω την ακατονομαστη την πρωτομαγια!κι εχω κι απιστευτες ζαλαδες απο την κυριακη!αντε να δουμε κι αυτο το μηνα!

ανθη μου,οπως εχω ξαναπει στην πρωτη μου εγκυμοσυνη εκανα 2 τεστ που μου βγηκαν αρνητικα κι οταν εκανα το τριτο που εδειξε θετικο πηγα στο γιατρο και εκεινη την ημερα εκλεινα τον δευτερο μηνα!οπως καταλαβαινεις με τα τεστ του φαρμακειου δεν μπορεις να εισαι και τοσο σιγουρη!ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω εχω υπνηλια κοριτσια κοιμαμαι 8-9 ωρες κ παλι νυσταζω ολη μερα αλλα δεν εχω το χρονο με τη δουλεια...

Αντε να κανω υπομονη λιγο ακομη...θα αντεξω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ τετουλινακι εισαι απο τις τυχερες και εγω θα προσπαθησω να ξεφυγει το μυαλο μου απο αυτο.Βρε κοριτσια μην με παρεξηγησετε αν σας εχω ζαλισει για τα συμπτωματα αλλα μεχρι τωρα εγω τελευταια περιοδο ειχα 6/4 με κυκλο 28-30 μερες σταθερο,επαφες ειχα 11-12 και μετα λογω "νηστειας"20/4.Η μεση μου με ποναει(αρκετα)απο 17 του μηνος συνεχεια και το στηθος μου ειναι πολυ πρησμενο εδω και 4 μερες και νιωθω πολυ κουρασμενη αυτη την εβδομαδα(μεχρι που σημερα με ρωτησαν στην δουλεια μου αν μου συμβαινει κατι).Αυτα τα συμπτώματα δεν ειναι πολυ νωρις για να ειναι περιοδου/αλλα και εγκυμοσύνης???εσεις τι πιστευετε???

συγνωμη για το μεγαλο ποστ.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας θυμίσω πως η Παρασκευή είναι αργίαααααααα!!! :P

Μικροβιολογικά κλειστά! Όσες περιμένετε 2-3 Μαϊου, αν πάτε αύριο για χοριακή, σίγουρα θα δείξει.

Κορίτσια, μακάρι να'χετε κολλήσει όλες σας από την επιδημία.. όχι των χοίρων -του γκαστρώματος!!! :P :woohoo: :P :woohoo: :P :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω περιοδο τελευταια 5/4 ειχα μετα απο περιοδο νηστειας του εδωσα κ καταλαβε τη μερα του πασχα μετα απο 4 μερες στις 20 περιπου ηρθαν κατι καφε υγρα... για λιγο.. κ τωρα εδω κ δυο μερες νευρα υπνηλια κ πολυ πεινα.. αλλα μιλαμε για πεινα ετσι... χααχχχχαχ σε ολες το μυαλο τριγυρναει ειμαι δεν ειμαι ελπρο μου... μην σε ανησυχει

δεν σε παρεξηγουμε ολοι στα ιδια ειμαστε...

λετε να τα παθαινουμε ολα απο το μυαλο μας ?? νωρις δεν ειναι ελπρο γιατι σε λιγες μερες λογικα περιμενεις περιοδο.. για τις 17 ειναι νωρις που ειπες οτι τα ενιωσες αλλα για τωρα οχι ετσι νομιζω τουλαχιστον...

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...