Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

παρεπιπτοντως, ειχα και γω πολλα τετοια λευκα υγρα αλλα πριν τεσσερις ημερες περιπου...τωρα αν και εχουν σταματησει νοιωθω εντονα πονακια σαν να κατεβαινει ηπεριοδος.Μαλλον ετοιμαζμαστε για αφιξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια γεια σας κ γω βαση utrogestan θα πρεπε να αδιαθετησω σημερα κ ευτυχως ακομη τιποτα εχω πτησμενο στηθος 37 θερμοκρασια τωρα το απογευμα το πρωι ειναι 5 μερες που ανεβοκατεβαινει 37.2 37.5 36.9 36.6 απογευμα 37 κ το στηθος ειναι ζεστο κ πονακια περιοδου κ υγρα αλλοτε λιγα αλλοτε πιο πολλα κ αλλοτε οχι...Λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perimenw to savato periodo!!!alla exw frikarei koritsia pantou sumptwmata vlepw..sto telos tipota de tha nai na deite :(

mou thn exei dwsei omws ta vazw me ton eauto mou pou skeftomai sunexeia ti kai pws ....

edw kai 2 mhnes s auto to tripaki mphka kai de koimamai.....

kala apotelesmata euxomaiQQQQQQQQQQQ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι και στα τρία κορίτσια καλή επιτυχία και μακάρι να μην την ξαναδείτε τη σιχαμένη τους επόμενους μήνες!

Άντε να παίρνουμε σειρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ περιμένω την Κυριακή περίοδο! : )

άντε να δούμε..με νύχια και με δόντια κρατιέμαι να μην αγοράσω self clear..αλλά το έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου. Θα κρατηθώ μέχρι η καθυστέρηση-αν έχω τελικά-κρατήσει 5-6 μέρες και μετά θα πάω για χοριακή..

τώρα δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα αλλά είμαι εδώ και λίγες μέρες πολύ δυσκοίλια και έχω πάρα πολύ πρήξιμο στην κοιλιά -κολίτιδα- με το παραμικρό που τρώω...δεν ξέρω γιατί με έπιασε ξαφνικά ενώ δεν έφαγα κάτι που να με πειράζει. και τώρα προσέχω πολύ τι τρώω για να μην γίνω και μπαλόνι.

Θερμοκρασία δεν μέτρησα ακόμη. Θα μετρήσω γιατί την άλλη φορά που ήμουν έγκυος ήταν όντως ανεβασμένη,και το στήθος έκαιγε..ένιωθα λες και είχα πυρετό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy μου και γω αν και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι θα μου ερθει, δεν ξερω με ψιλοτρωει να παρω τεστ. Θα κρατηθω όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia moy geia sas!! k egw tipota akoma... k egw trogomai gia ena self care alla moy leei oxi o antras moy ... ento metaxy toy lew gia xoyftose ligo na deis exv zesto stithos k xoris na xeri moy leei nai???

xixi ante na doyme ti tha gini...

egw perimeno (ftoy ftoy) makria guro stis 4 ...a xx makari na poyme oles ta eyxarista

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες!!!!!

Να προστεθώ και εγώ να γίνω η πέμπτη πιθανή μανούλα;;;;

Και εγώ περιμένω (που να μην έρθει!) περίοδο στις 4 με 5 του μήνα....

Πόνο στο στήθος δεν έχω, αλλά είναι ζεστο :) και ποτέ δεν είχα στην περίοδο πόνο σε στήθος, κοιλιά και μέση. Ποτέ μα ποτέ. Τώρα 2-3 μέρες γουργουρίζει η κοιλιά μου, λίγο ανακατεύομαι και πονάω λιγουλάκι χαμηλά στην κοιλιά... εκτος και αν αυτά είναι της φαντασίας μου και της λαχτάρας μου...:(

Αντε βρε κορίτσια να μεταφερθούμε σύντομα σε άλλη κατηγορία του φόρουμ ...!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να προστεθώ και εγώ να γίνω η έκτη πιθανή μανούλα???Περιμένω να μην μου έρθει η ακατανόμαστη 3-4/5...Λέτε να μας στείλει ο Θεούλης σε όλες μας ένα σποράκι???Μακάρι...Το κακό είναι πως το μόνο σύμπωμα μου είναι αυτά που έχω πάντα πριν την περίοδο με λίγο περισσότερο πόνο στη μέση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy, και γω μην νομιζεις οτι εχω ιδιαιτερα σταθερο κυκλο. Μου ερχετει καθε 30-33 ημερες αλλα τους τελευταιους μηνες ολο σκαει μυτη νωριτερα (οπως να ναι, 3,4 ή 5 ημερες). Γι'αυτό θελω να μην πεισω τον εαυτο μου να ελπίζει και πολύ γιατί συμφωνα με τα εως τωρα δεδομενα το βλεπω πιο πιθανο να ερθει τελικα.

Κοριτσια ευχομαι μεχρι 5/5 να εχουμε ανακοινωσει 6 εγκυμοσυνες!!!!!!Αντε 5 στη χειροτερη- βγαζω τον εαυτο μου για τους λο΄γους που ειπα παραπανω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaxxx poniri k egw xereis poso kairo trogomai alla den to kanw...

ypomoni dn ipame... alla xerw ypomoni einai mia lexi mono tpt allo...

na min to deseis kompo.. kane mia xoriaki tin deytera omos ee? na exeis k ligo kathisterisi k tha doyme!!!

egw pote dn exw kanei test na moy peis omos 3 mines prospatheis... alla k ayti i akatanomasti erxete stin ora tis oyte rantboy na eixame elpizo pantos na kathisterisi ayto to mina .. na paei diakopes gia 9 mines tis dino adeia!!!!

AMAN PIA ... xixixix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βρισκομαι στην 29η μερα του κυκλου και εχω δεκατα 37,1- 37,3.και τραβηγματα χαμηλα.το στηθος μου πρησμενο αλλα δε ποναει πολυ.πιστευετε οτι μπορει και να ειμαι εγκυος;;;ο κυκλος μου ειναι 28-29 ημερες.πειτε αν καποια κοπελα ειχε παρομοια συμπτωματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina έγραψε:

να μαζευομαστε μαζι ολες οι πιθανες εγκυουλες κ να προσευχηθουμε για καλα αποτελεσματα...

Κι εγώ μαζί σας κοριτσάκια μου :)

Μακάρι να γεμίσει με ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!!!

Το έυχομαι για όλες άλλα κι αν ακόμα μια φορά αποτύχουμε μήν το βάλει κάτω καμία,θα έρθει που θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα σε ευχαριστούμε παρα πολύ που μας σκέφτεσε και εσύ!!!Ελπίζω αυτό τον μήνα να είναι και ο τυχερός σε όλες μας.Βέβαια αν δεν έρθει και αυτόν το μήνα τότε θα προσπαθήσουμε τον επόμενο...Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενοείτε κοριτσάκι μου ;)

Ο δρόμος είναι ανηφορικός αλλά όταν φτάσουμε στην κορυφή η χαρά και η ικανοποίηση θα είναι διπλάσια και τριπλάσια και ....:woohoo:

Ολα θα γίνουν υπομονή υγεία και αγάπη να έχουμε με τους συζύγους μας και θα έρθει και το νέο μέλος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perita geia soy!!! loipon emena ta kala koritsakia edw me exoyn mathi na min dino simasia se simptomata!!! opote ta perno ola etsi...

xixi wstoso esy exis idi kathisterisi diladi xekinaei an den kartereyese mia meroyla akoma pigene gia mia xoriaki gia stadar apantisi!! s eyxomai ola kala..

as proseyxithoyme k as exoyme kali thetiki energia k poy tha paei tha mas katsei!!

filakia

foteinoyla makari na ginoyn ola opos ta theloyme k na min ginoyn emeis dn to bazoyme katw!!!

ygeia pano apo ola k epimoni agapi k i boithia toy theoy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...