Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα;


Recommended Posts

α ρε tetoulina με έσκασες!!!δεν πειράζει όμως τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα μέχρι τελικά να σου έρθει!αλλά και αυτόν τον μήνα να μην είναι που θα πάει δεν μας ξεφύγει το bebe!!!!!τώρα πια το μάθαμε το κολπάκι ;)

υπομονή και μόνο θετικές σκέψεις (τα λέω για να τα ακούω κι εγώ):cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 333
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Τετουλινάκι δεν πειράζει ακόμα κι αν λέει αλήθεια το τεστ (γιατί πιθανόν να λέει και ψέμματα, το παλιοτέστ!!). Είπαμε ότι κάθε μήνας που περνάει μας φέρνει πιό κοντά στη μέρα που θα δούμε κι εμείς ένα μεγάλο ++++++ !!! Αισιοδοξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera !sas euxaristw oles poly poly.. entometaXY o antras moy pisteyi oti afoy den xanaeixa pote tosi kathisterisi exoyme mwraki k moy leei min ta pisteyis k eisai manoyla!! toy lew min les tetia giat xesikonomai..

loipon me baria kardia sas afino k paw doyleia!! moy erxetai na min paw katholoy simera!

sas filo kali meraaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina μου, μη στεναχωριεσαι. Όπως είπαν και τα άλλα κοριτσια αφού συνεχίζεται η καθυστέρηση καλό είναι να κάνεις χοριακή. Σιγπυρα θα εχεις διαβασει για κοπέλες που το τεστ εδειχνε αρνητικό, αλλα εν τελει ειχαν εγκυμοσύνη!!Ο γιατρός μου μου λεει ότι ενα τεστ αρνητικό μπορεί και να είναι λαθος και να υπάρχει εγκυμοσύνη!Αντίθετα ενα θετικό αποτελεσμα σε τεστ αποκλειεται να είναι λάθος (εκτος αν ακολουθεί κανεις ορμονική θεραπεια)ΦΙΛΑΚΙΑ!!!ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ!για να εισαι σιγουρη!δεν κοστίζει και τα αποτελεσματα θα τα μαθεις μεσα σε καποιες ωρες!Αν τυχόν δεν εισαι, πρεπει ουτως ή αλλως να πας στο γιατρό να δεις τι συμβαίνει και ο κύκλος σου διαταράχθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TETOULINA MOU TI AGONIA EINAI AUTH?????? DIAVAZA OLA OSA GRAFATE KAI ME EPIASE APISTEFTO AGXOS!!!!!!!!!! EFXOMAI H TRISKATARATH NA MHN EXEI EMFANISTEI AKOMH KAI NA EISAI PRAGMATI EGYOULA..AN OXI ..OPOS EIPES THA ERTHEI TO SYNTOMOTERO TO KALO NEO !!!!!!!!!SE KATHE PERIPTOSH EFXOMAI TA KALUTERA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου θελω την θετικη σας ενεργεια την πεμπτη παω για χοριακη κ ο θεος (βοηθος)ας φουσκωσει την κοιλιτσα μου χιχιχιχι :):woohoo: :woohoo:

νομιζω πωσ ειμαι υπερβολικα χαρουμενη χιχιχιχ σας ενημερωνω απο τωρα γιατι δ ξερω ποτε θα ξανα μπω εδω μεσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina mou ti egine???????? eixame kanen neotero??????? elpizo h kathisterisi na synexizetai..alla kai an oxi...pou tha mas paei???toses efxes kai gouria edo mesa...de mporei..tha piasoun topo!!!

mpougatsoula mou sou efxomai ta kalutera gia thn pempti!!!!!!! makari na mas exeis ta omorfotera nea !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, ξερει καμια σας αν τα συμπτωματα στην 2η εγκυμοσυνη ειναι ιδια με αυτα της 1ης? δηλαδη εγω στην 1η πριν μαθω οτι ημουν εγκυος ειχα για 1 βδομαδα φοβερη υπνηλια και ποναγα χαμηλα σαν να περιμενα απο στιγμη σε στιγμη να αδιαθετισω. αυτο σημαινει οτι το ιδιο θα πρεπει να γινει σε επομενη εγκυμοσυνη μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...