Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυρίσαμε από τις διακοπές και ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ!


Recommended Posts

Κορίτσια, μόλις γυρίσαμε με τον άντρα μου από τις διακοπές που τόσο είχαμε ανάγκη (αν θυμάστε, είχα ακόμα μία αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής πρίν το Πάσχα). Περάσαμε υπέροχα, γεμίσαμε μπαταρίες, αγαπηθήκαμε πολύ (για 'μάς, όχι για τον ιερό σκοπό του παιδιού και μόνο) και τώρα..ξαναβάζουμε μπρός. Με νέο ιατρό, σε νέο κέντρο και με νέα ψυχολόγία.

Τελικά, είχατε δίκιο: δεν πρέπει να ξεχνάμε τα τόσο πολύτιμα που έχουμε στη ζωή μας μέσα στη προσπάθεια να κάνουμε το μωράκι. Είμαι τυχερή κι ευτυχισμένη που έχω έναν τόσο υπέροχο άνθρωπο σαν τον άντρα μου, έχουμε την υγεία μας, την οικογένειά μας και θα έρθει το μωρό..πού θα πάει..θα έρθει!

Θα σας κρατώ ενήμερες για τη νέα προσπάθεια, την ερχόμενη εβδομάδα πάω για υστεροσκόπηση (πρόταση του νέου ιατρού).

Ολα θα τα κάνω αλλά αυτή τη φορά θα προσπαθήσω να τα κάνω ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΑ!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι μου... αυτό θα πει αισιόδοξο και χαμογελαστό μήνυμα! :)

Εύχομαι σύντομα να χαμογελάς από ακόμα περισσότερη ευτυχία, ανακοινώνοντάς μας τα ευχάριστα νέα!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andriani μου ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!! ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ για το χαμογελο και το υπεροχο μηνυμα που περνας σε ολες μας!!!! τελικα ειναι αυτο που λενε οτι με ενα χαμογελο και μια ζεστη αγκαλια απο τον ανθρωπο μας μπορουν να συμβουν ολα τα θαυματα... και θα συμβουν σε ολες μας!!! ειμαι σιγουρη.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο και απο μενα! :) Ευχομαι να χαμογελατε παντα και να ειστε παντα αγαπημενοι και ερωτευμενοι και συντομα να μας πεις "χαμογελαστα" ευχαριστα νεα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που επεστρεψες με αλλη διαθεση και καλη ενεργεια. ;)

να δεις που ολα θα πανε μια χαρα αυτη τη φορα!!

περιμενουμε νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι υπέροχη ψυχολογία είναι αυτή?

χαίρομαι πολύ, έτσι να είσαι πάντα γεμάτη 8ετικές σκέψεις

και το γρηγορότερο να έρ8ει και το μπεμπέ να ολοκληρωθεί

η ευτυχία σας!

Πάντα καλά να είσαι και χαμογελαστή:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι σίγουρη πως αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά! Η καλή ψυχολογία είναι ο καλύτερος σύμμαχος! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου,σύντομα να μας ανακοινώσεις τα υπέροχα νέα! Καλή επιτυχία στην νέα σας αρχή!! :):cheer: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τετοια φοβερη ψυχολογια και με την ανοιξη και το καλοκαιρακι που ερχεται σίγουρα θα εχεις συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα νεα. Ευχαριστήσου καθε ημέρα σου και να δεις οτι στο τελος θα ευγνωμονεις τον εαυτό σου.

Με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani mou kalimera agapi mou...

Pantos mpravw sas agapi mou...

Makari kai sou euxwme auti tin fora na sou pane ola teleia kai wpos ta thes...

Na se panta me thetiki skepsei...

Kai panta {{{XAMWGELASTEI...}}}

Filia agapi mou...

kai o theoullis mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου,

Μου έφτιαξες τη μέρα!!! Πολύ χαίρομαι να σε ακούω αισιόδοξη και ευτυχισμένη !! Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ ότι πάνω απ' όλα πρέπει να χαιρόμαστε για όσα εχουμε και κυριώς για τους αντρούληδες μας που τους αγαπάμε και μας αγαπάνε τόσο πολύ!!!

Να θυμάσαι ότι τα καλύτερα έπονται!! Να περνάς καλά με τον αγαπημένο σου και θα έρθουν και τα παιδάκια!!

Σ'ευχαριστώ για τη θετική σου σκέψη, πήρα πολύ δύναμη κι εγώ σήμερα, να'σαι καλά κοριτσάκι μου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

Κορίτσια, μόλις γυρίσαμε με τον άντρα μου από τις διακοπές που τόσο είχαμε ανάγκη (αν θυμάστε, είχα ακόμα μία αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής πρίν το Πάσχα). Περάσαμε υπέροχα, γεμίσαμε μπαταρίες, αγαπηθήκαμε πολύ (για 'μάς, όχι για τον ιερό σκοπό του παιδιού και μόνο) και τώρα..ξαναβάζουμε μπρός. Με νέο ιατρό, σε νέο κέντρο και με νέα ψυχολόγία.

Τελικά, είχατε δίκιο: δεν πρέπει να ξεχνάμε τα τόσο πολύτιμα που έχουμε στη ζωή μας μέσα στη προσπάθεια να κάνουμε το μωράκι. Είμαι τυχερή κι ευτυχισμένη που έχω έναν τόσο υπέροχο άνθρωπο σαν τον άντρα μου, έχουμε την υγεία μας, την οικογένειά μας και θα έρθει το μωρό..πού θα πάει..θα έρθει!

Θα σας κρατώ ενήμερες για τη νέα προσπάθεια, την ερχόμενη εβδομάδα πάω για υστεροσκόπηση (πρόταση του νέου ιατρού).

Ολα θα τα κάνω αλλά αυτή τη φορά θα προσπαθήσω να τα κάνω ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΑ!

Σας φιλώ όλες!

Ανδριανη..τι να πω..αυτο θα πει να εισαι θετικος ανθρωπος!!!!!!!

Καλη επιτυχια στη νεα σου προσπαθεια, για την υστεροσκοπηση ψαξε στην αναζητηση του φορουμ και θα βρεις εμπειριες μελων.

Καλως μας ηρθες!!!!!!!!Πολλα φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ..:cheer:

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ..ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ...:)

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ...:laugh:

ΕΓΩ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...