Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai egkuos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!!

Να έχεις καλή εγκυμοσύνη και όλα να σου πάνε όπως τα επιθυμείς!! Φιλιά πολλά καλημέρα.

Θέλω να ακούω τέτοια νέα, δεν θελω απογοητεύσεις στην παρέα μας από καμμία:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια νιωθω τοσο συγκινημενη......

πεταω απο τη χαρά μου...και να φανταστείται μέχρι χθές ήμουν χάλια που δεν είχαμε ακόμα μπεμπε! αφού τη παρασκευή θα πηγαίναμε για σπερμοδιάγραμμα!!! το μωρό μου είναι καρπερό τελικά!!!!!!!!!!:silly: :silly: :silly:

τώρα το μόνο που θέλω είναι να πάω να κάνω τις εξετάσεις, να μας δεί και ο γιατρός για να μας πεί αν είναι όλα καλά, να ακούσω και τη καρδούλα του!!!

Εντομεταξύ πιθανή ημερομηνία τοκετού 25 δεκεμβριού!!!!!!!!!!!!!!!

Πάσχα το μάθαμε, χριστούγεννα θα γεννήσουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ !!!!!!!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!!!!!

(ΑΧ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΓΟΥΡΙ!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σου Δήμητρα!

Είμαι καινούρια στην παρέα σας αλλά νιώθω πως σας γνωρίζω καιρό! Μπράβο!!!!!!!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη για εσένα!!!!!!! Να έχεις μια απολαυστική εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το νινάκι σου!!!!!!!

Αντε και στα δικά μας!!! χιχι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:);):cheer: Δημητρούλα μου αν και είμαι ήδη μανούλα με τρία παιδάκια(ζωή να έχουν) συγκινήθηκα αφάναταστα. Άντε κοπελάρου μου με το καλό να το κρατήσεις το μπεμπέ σου στην αγκαλιά σου!!!!! Όσο για το ταξίδι κάνε αυτό που σου είπε ο γιατρός σου ή αν δεν αισθάνεσαι εσύ καλά ακυρωσέτο. Φιλάκια πολλά.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν θα πάω στο ταξίδι γιατί είναι πολλές ώρες και φοβάμαι!:dry:

Αχ κορίτσια νιώθω τόσο χαρά...............................................................................................................................................................................................................................

δεν φαντάζεστε, είμαι διαρκώς με ένα χαμόγελο στο στόμα!!!! :silly: :silly:

Ασε που ξυπνάω από τις 6.30 κάθε πρωί από την υπερένταση!

αχ μακάρι να μην πάει τίποτα στραβά στην εγκυμοσύνη μου.... αλλά θα το παλέψω να έχω θετική σκέψη!!!:cheer:

ο χαζοάντρας μου εχθές ενώ κοιμόμουν, μου χάιδευε τη κοιλιά μου!!τον πήρα χαμπάρι και το χαμόγελό μου ήταν διάπλατο!!!! :P

"αχ αγγελούδι μου σ΄ευχαριστώ που μπήκες επιτέλους στη ζωή μου.....:silly: "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα συγχαριτιρια μπραβο!!!!σου ευχομαι με ολοι μου την καρδια να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη:) Αντε τωρα η σειρα μας να μας ερθει;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

αντε βρε δημητρουλα συγχαρητηρια..........και εμεις πασχα το μαθαμε χριστουγεννα θα γεννησουμε........αντε με το καλο και στις δυο μας!!!!:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...