Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΜΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ? :):kiss: ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastroula μου, νομίζω πως έχει 150 Ευρώ αλλά δεν είμαι σίγουρη! Την είχε κάνει η κουμπάρα μου εκεί!Θα την ρωτήσω και θα σου ξαναπώ αν είναι! Εγώ την έκανα στο ιατρείο του γιατρού μου και μου κόστισε 100 Ευρώ! Φοβερή εξέταση πάντως!! Θα τρελαθείς που θα δεις το μωράκι σου μεγαλύτερο, είναι αφασία! Εμάς μας έβγαλε κι έγχρωμή 3D φωτογραφία και την έγραψαν σε dvd! Είχα πει και στην κουμπάρα μου να τους ρωτήσει αν την γράφουν στο Ιασώ αλλά δεν την έγραψαν! Και εμάς την αυχενική διαφάνεια την είχαμε κάνει στο Ιασώ και ούτε εμάς την είχαν γράψει τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula έγραψε:

ΩΧ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΟΣ!! ΣΟΡΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!:dry: :dry: :dry:

Μην στενοχωριέσαι! Αν είναι θα το δει η lena και θα το διορθώσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia MOY ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!! ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ DVD. ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!! ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΙ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έτσι κάνω! Πάμε μια φορά το μήνα για υπέρηχο και σκάω από την αγωνία μου! Κοίτα ν'απολαύσεις την εξέταση.. και το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastroula mou egw thn ekana prin 2 evdomades sto Iasw kai plhrwsa 150 h 170 de thimamai akrivws :S k oute vriskw thn apodeiksh :( Efaga to kosmo alla tpt.Ondws sto Iasw twra pia de th grafoun se dvd,krima!

K emena mou evgale photo 3D alla prosekse prepei na to peis sto giatro sou gia na sth kanei.

A!Kai an pas prwi ekei koita na exeis parei kanena kafedaki gt einai tigka sto kosmo stous yperhxous kai tha arghsoun ligo na se valoun mesa.Euxomai ola na pane kala!

Filia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastroula καταρχήν με το καλό να υποδεχθείτε το μωράκι σας.

Απ'ότι ξέρω, το Ιασώ δεν δίνει dvd αλλά μόνο φωτογραφίες και στοιχίζει γύρω στα 150 ευρώ. Μπορώ αν θες να σου συστήσω έναν πολύ καλό γιατρό, που συνεργάζεται και με το Ιασώ, ο οποίος σου δίνει dvd και παίρνει κάτι λιγότερο απο το Ιασώ. 'Εστειλα και άλλη μια κοπέλα απο εδώ και έμεινε ευχαριστημένη. Και η νύφη μου που πήγε εκεί, να φανταστείς, του ζήτησε να την αναλάβει γιατί κάποια στιγμή που αρρώστησε, δεν έβρισκε με τίποτα τον δικό της γυναικολόγο και τα πήρε.

Αν το αποφασίσεις, μπορώ να σου στείλω το τηλέφωνό του σε pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...