Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναμονη


Recommended Posts

Κοριτσακια καλημερα εγω ειμαι στην δυσκολη φαση της αναμονης.Εκανα την πρωτη μου εξωσωματικη,και η εβρυομεταφορα εγινε την περασμενη Πεμπτη.Εχω επισης κανει 4 αποτυχημενες σπερματεγχυσεις που εννοειται θα ηταν δυσκολο να πετυχει λογω των προβληματων που μας ακολουθουν.Τοποθετηθηκαν δυο εμβρυακια και καταψυξαμε αλλα τρια,το δυσκολοτερο κομματι ειναι η αναμονη και μετραω μερες σαν τους φανταρους.Η χοριακη ειναι να γινει την Τριτη του Πασχα λογω της αργιας της Δευτερας του Πασχα αλλα επειδη δεν αντεχω αλλο θα παω να κανω μια πρωτη εξεταση το Μ.Σαββατο ευχομαι να πανε ολα καλα.Ευχομαι στις κοπελες που προσπαθουν, να εχουν συντομα τα ευχαριστα αποτελεσματα και οσες εχουν παιδακια να τα χαιρονται.Σας ευχομαι Καλη Ανασταση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

denise μου σου εύχομαι αυτές τις Άγιες Μέρες του Πάσχα να έγινε το θαυματάκι που τόσο λαχταράς!!!!!!μακάρι κορίτσι μου να πέτυχε η εξωσωματική σου και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα σε λίγες μέρες!!!!!

θα περιμένουμε νεότερα σου...

σου εύχομαι να περάσεις καλό Πάσχα(αν και λίγο δύσκολο με την αγωνία σου,αλλά προσπάθησε να το απολαύσεις) και να έχεις καλή Ανάσταση!!!!

φιλάκια πολλα΄!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denise, καλώς ήρθες!!! εύχομαι η προσπάθεια που κάνετε να έχει επιτυχή αποτελέσματα!!!! Με το καλό να μάθεις...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denise μου ευχομαι να εχεις θετικο αποτελεσμα για να χαρουμε κι εμεις μαζι σου!!!!Μακαρι ο Θεος να πραγματοποιησει την επιθυμια σου!Οι ευχες ολων μας ειναι μαζι σου!Καλο Πασχα να εχεις!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ DENISE ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 14 ΗΜΕΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΗΤΑΝ Η ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΕΥΚΟΛΑ.ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΞΕΚΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΣΣΟΝΤΑΙ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!

Σου στέλνω ΟΛΗ τη θετική μου ενέργεια για καλό αποτέλεσμα και είσαι κι εσύ όπως και όλα τα κορίτσια μέσα στις προσευχές μου αυτές τις ημέρες!!!

Ο Θεός μαζίσου , Καλή Ανάσταση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denise καλώς ήρθες στο mammyland! :)

Εύχομαι να σου φέρει γούρι, όπως έγινε με πολλές άλλες κοπέλες!

Ρώτα και το γιατρό σου για το αν θα δείξει ή όχι η χοριακή το Μ. Σάββατο - μήπως είναι πολύ νωρίς και απογοητευτείς άδικα;;

Εύχομαι να μας πεις σύντομα τα ευχάριστα!

Καλή Ανάσταση! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μακαρι,ευχομαι ολα να πανε καλα και να μας γραψεις αμεσως μολις μαθεις τα αποτελεσματα(θετικα θα ειναι θα το δεις...αυτην τη στιγμη εχεις δυο μωρουλακια μεσα σου και πιστευω οτι ο Θεουλης θα σε βοηθησει να τα φερεις στον κοσμο. και μην αγχωνεσαι γιατι αγχωνονται και αυτα να το ξερεις...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DENISΕ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!

ΦΑΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ !!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denise,καλη επιτυχια κοπελα μου κ οτι επιθυμεις να σου ερθει γρηγορα κ οσο πιο "ανωδυνα".Ειμαι κ εγω περιπου στην ιδια φαση,δεν περιμενω αποτελεσμα βεβαια γιατι πριν 4 μερες αδιαθετησα μετα απο τη 2η σπερματεγχυση.Αλλα μαλλον απο Ιουνιο θα ξεκινησω κ εγω εξωσωματικη γιατι δεν βλεπω να γινετε κατι ετσι.Πολλα φιλια κ παλι κ συντομα με ενα μωρακι στην αγκαλια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denise εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να έχεις ένα θετικότατο αποτέλεσμα! Η Ανάσταση του Κυρίου να ευλογήσει την κοιλίτσα σου και να έχεις το αποτέλεσμα που τόσο επιθυμείς! Καλό Πάσχα και μην αγχώνεσαι καλή μου! Όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Denise, σου ευχομαι κ γω με την σειρα μου να πανε ολα καλα...κ οι Αγιες αυτες ημερες να σου φερουν το χαρμοσυνο νεο!!!!!!Πολλα φιλια κ καλη Ανασταση!!!!!!!

Θα περιμενουμε τα νεα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DENISΕ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ Μ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ.ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλωσηρθες στο μαμμυ!!!Ευχομαι να ναι το γουρι σου κ να σαι εγκυουλα κ να πανε ολα τελεια!!!Να σκεφτεσαι θετικα να λες ειμαι εγκυος!!!!

Περιμενουμε νεα σου...

Σε ποιο κεντρο εκανες την εξωσωματικη?

Φιλια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες στην πιο όμορφη παρέα του ιντερνετ!!!

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου αυτές τις άγιες μέρες να αποκτήσεις το πολυπόθητο μωράκι...Περιμένουμε νέα σου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΟΜΟΕΦΟΤΕΡΟ ΠΑΣΧΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ Μ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου πηγαν ολα καλα πηρα εχθες την χοριακη 327 και καθως καταλαβαινετε εγινε χαμος μεγαλη συγκινηση αφου και τωρα απιστευτο μου φαινεται.Ευχομαι ολα να πανε καλα και θετικα γεγονοτα σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν.Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

denise καλησπερα κ συνχαρητιρια αγαπη μου απ'οτι καταλαβα εισαι εγκυος, κ χαιρομαι πολυ κ εγω μαζι σου μιας κ ο μπεμπακος που περιμενω ειναι απο διαδικασια εξωσωματικης;) θα χαρω πολυ να τα λεμε...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...