Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ


Recommended Posts

alkost καλημερα!!!και χρονια πολλα(δεν τα ειπαμε εμεις)! τεστακι εκανα χτες και βγηκε αρνητικο,μπορει επειδη ειμαι στη τριτη μερα καθυστερησης,ξερω και εγω...? και φοβαμαι να ξανακανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχεις δικιο δεν τα ειπαμε.χρονια πολλα.μην ανησυχεισ μπορει να ειναι νωρις γιαυτο να βγηκε αρνητικο.και αν δεν ηταν και τα πρωτα ουρα,μπορει να μην ειναι ανιχνευσιμη η ορμονη σε μικρη ποσοτητα.αστο κανα δυο μερες ακομα και μετα ξανακανε..ελπιζω να ειναι ολα καλα και να εισαι εγκυος και μετα να ακολουθησουμε και οι υπολοιπες να γεμισει μωρα το ΜΑΜΜΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπελα μου!!!!!!!! μακαρι ΟΛΕΣ στο μαμυλαντ να μεινουμε εγκυες και να μην υπαρχει ουτε μια κοπελα που να απογοητευτει ποτε ξανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell τιποτα νεοτερο!!! ευτυχως να λες που δεν εχει ερθει η καταραμενη περιοδος και εχω να ελπιζω!!!!! ε αν δεν ερθει και σημερα μεχρι αυριο το πολυ παμε σε 4μερες καθυστερηση λογικα..οποτε καλο μσημαδι θα ειναι!!! μακαρι!!!!! αχ και θα κανουμε ενα γλεντι!!!!! θα μαζευτουμε ΟΛΕΣ και θα παμε να γλεντησουμε!!!! αξιζετε οχι ενα,αλλα δεκα κρασματα με τοση στηριξη που μου δειχνετε... καλη ανασταση να εχουμε ολες,να μας εχει καλα ο χριστουλης που θα αναστηθει αποψε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroulaxristos ti egine??xa8ika k egw se diakopes..akomi na ma8oume sigoura???Eides grammoula estw k axni axni i oxi??? An tin eides tote eisai egkuos!!! Ax ante na eisai mwre kai na peraseis mia omorfi egkumosini!!!Exw agwnia!!!Toses meres xwris pc k anarwtiomoun ti na egine telika!!! Perimenoume euxarista!!H elpida pe8ainei teleutai!!:)))) (sorry pou den grafw ellinika alla den exei autos o upologistis pou grafw!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου χρονια πολλα,χριστος ανεστη, τελικα μου ηρθε περιοδος...αφηστε τα τρελαθηκα.....μηλισα και με τον γιατρο και μου λεει...εε αυτα δεν γινονται!!!!! οπως ειπε και η υβονιτσα, εχω βαλει αλλο ποστ που λεγεται ''μολις αδιαθετησα'' για να σας το πω επειδη ηξερα οτι περιμενατε... αφηστε τα ακομη σαν χαμενη ειμαι,με τη φιλη μου που κοιτουσαμε το τεστ κατι βλεπαμε σαν γραμμη,ξερω και εγω???? τι να πω δεν μας ηθελε..... ομως θα το δω αισιοδοξα το θεμα!!! εχω ενα μηνα μπροστα μου για το γνωστο κρεμασμα στη λαμπα,κολλημα στους τοιχους και αλλες τετοιες στασεις!!χααχχααχαχχααχιχχιιχχι αυριο ερχομαι αθηνα,παω στο αγαπημενο μου μαγαζι με εσωρουχα,περνω τα αγαπημενα μου και παω για τρελιτσες!!!! τελικα σκεφτηκα οτι αν ειμαι κολημενη και σκεφτομαι αν ειναι καλη η μερα για συλληψη,και ολα αυτα τα κουλα που σκεφτομουν και ειχαν δ=γινει εμμονη ιδεα,δεν θα πιασω παιδι ποτε!!! θα κανουμε αγκαλιτσες οσο θελουμε και οταν θελουμε και πιστευω ετσι θα ερθει σιγουρα!!!! αισιοδοξια λοιπον!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Δεν γνωριζόμαστε, όμως μόλις διάβασα όλα τα μηνύματά σου τις τελευταίες μέρες και ένιωσα σαν να σε ξέρω...

Είχες γεμίσει ελπίδα και αγωνία και φάνηκε ότι το θες πάρα πολύ!!! Δεν είμαι σε θέση να δώσω συμβουλές, γιατί κάνω τα ίδια ακριβώς "λάθη" σε σχέση με το άγχος, όμως νομίζω ότι αν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ξεχαστείς, αν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ξεκινήσεις τις αγκαλίτσες χωρίς ημερολόγια, αλλά μόνο με επιθυμία και ανεμελιά, το μωράκι θα έρθει πολύ γρήγορα!!!

Κανόνισε το καλοκαίρι σου, κάνε με τον άντρα σου ότι λαχταράτε και έχετε αναβάλλει, σκέψου ότι αυτό θα είναι το τελευταίο καλοκαίρι που θα μπορείς να γλεντήσεις ανέμελα, χωρίς ευθύνες και απαγορεύσεις, να κάνεις τρέλες, να ταξιδέψεις άνετα...

Και τελικά θα δεις, δεν θα προλάβεις καν το καλοκαίρι, θα σε προλάβει το μωράκι..!!!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...