Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι τον πονο αυτο τον ειχα μια βδομαδα πριν την καθηστερηση,δεν ειχα καν υποψιες οτι ημουνα εγκυος!

Για αυτο σου λεω οτι μου θυμησε τον πονο που περιεγραψες.

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hara σοβαρα μιλας??το ειχες και εσυ??? αχ τι καλα!!! εγω τωρα γυρισα απο την εκκλησια...ποπο κλαμα που εριξα...απο τη μια που στενοχωριεμαι για τον Χριστουλη που τον σταυρωνουν,απο την αλλη να τον παρακαλαω απο μεσα μου....και αυτο το λιβανι με πεθανε!!!

ποια ερχεται αυριο για καφε μαζι??????????? εεεελα και ακουσα και προσφορες οτι κερνατε!!!!!!!! χαχαχχαχααχχαχαχααχ

παντως κανενα σημαι απο την τρισκαταρατη!!!τιποτα!!!!! αχ πολυ χαιρομαι,μακαρι να με ξεχασει και για 9 μηνες!

φανταζεστε σκηνικο???αυριο πρωι παω για καφε,κανω το τεστ,βγαινει θετικο,περνω την αδερφη του χρηστου να οργανωσουμε σκηνικο,και το κορυφαιο ειναι οτι ο χρηστος εφυγε για επιδαυρο με γονεις και τα φιλαρακια του. θα την κοπανησω απο τη χαλκιδα μου φαινεται και θα παω και θα του πω...γεια σου μπαμπα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΟΛΥ!!!!!!!!ΕΙΧΕΣ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ;ΤΩΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ;ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΣ.ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΚΥΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα..! τωρα διάβασα το ποστ και αγωνιώωωωω!!!! είχαμε κανα νέο?? έκανες το τεστ?? αληθεια πως κρατιέσαι? εγω θα χα κανει και 10 :silly: !

φιλια και καλα καλα αποτελέσματα εύχομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα ....Ελπιζω να σαι εγκυος και το μωρακι σου ναναι πασχαλινο δωρακι ...Εκανες τελικα το τεστ?Εγω περιμενα τριτη ..Εκανα δυο τεστ μεχρι στιγμης .Ενα clear blue sto οποιο βγηκε μια παρα πολυ αχνη γραμμη που τη βλεπεις με το κιαλι και ενα yes or no to οποιο βγηκε τελειως αρνητικο....TO Clear blue to εκανα χθες το απογευμα και το yes or no sημερα το πρωι..η akatanomasth βεβαια ακομη να μου ερθει.....δεν ξερω μακαρι μησωσει και μουρθει Eyxomai το ιδιο και σενα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε τελικά;;; Κάνα νέο;; Αλλά βρε κορίτσια σήμερα δεν δουλεύουν τα μικροβιολογικά! Μεγάλη Παρασκευή είναι! Αμαρτία! Δεν χρησιμοποιούν βελόνες! Mikroulaxristos , ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΙ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γυρισα!!! εκανα τεστακι,δεν ειχε self clear και πηρα predictor, το αποτελεσμα αρνητικο... μετα τα 5 λεπτα μου φανηκε οτι ειχε στο βαθος μια γραμμουλα αλλα μαλλον ηταν της φαντσιας μου,γιατι αλλου εβλεπα εγω τη γραμμη αλλου την εβλεπε η φιλη μου... δεν απογοητευομαστε....μπορει τα παλιοτεστ να μην δειχνουν ε??? παντως εχω τσιμπηματακια και η περιοδος αφαντη!!! αχ λετε να μην ειμαι?? ουφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα διαβασα τα σημερινα που γραψατε κοριτσαρες μου, συγωμη για την αναμονη,απλα ηρθε μετα η μανα μου και πηγαμε να φαμε και γιαυτο αργησα!!!

εντομεταξυ εχωλυσσαξει της πεινας με τη νηστεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν υπάρχει έστω και ίχνος, αυτό είναι καλό σημάδι! ;)

Τώρα.. το ότι αλλού τη βλέπεις εσύ κι αλλού η φίλη σου... τι να πω... :huh::dry: Μήπως να ζητήσετε τη γνώμη του κοινού;; :silly: :lol:

Υπομονή μέχρι την Τρίτη.. πας κάνεις μια χοριακούλα (μιλάει ο χοριακάκιας τώρα! που είσαι σκάρλεεεεεεττ;;;!!!! :P :p ) για να'σαι σίγουρη! Και μακάρι να'ναι θετικότατη!!!! :) :)

Καλή Ανάσταση! :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι αλλα εγινα χαλια να σου πω την αληθεια που δεν εβλεπα γραμμη!!!

οι μισες ελπιδες εκαναν φτερα.... μακαρι να μην ειναι ετσι τα πραγματα και την τριτη να πεταξουμε απο χαρα!! αλλα μαλλον τεταρτη θα ειναι,τριτη θα κατεβω απογευμα αθηνα.... ως τοτε μπορει βνα μου τη δωσει να κανω και αλλο τεστ... αλλα μετα απογοητευομαι γμτ....με τα παλιοτεστ,...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...