Μετάβαση σε περιεχόμενο

και το test ειναι......


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΤΗ MANIAMOUNIAS ΜΑΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!Σου εύχομαι μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη!Σας το είπα το 2009 είναι σούπερ γουρλίδικο!Κορίτσια που περιμένετε εναγωνίως τον πελαργό...ετοιμαστείτε για αλλαγή γκαρνταρόμπας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Τελεια, τελεια! Τι ωραια να ακους τοσο ευχαριστα νεα! Φανταζομαι με τον αντρουλη σου θα ειστε μες τη χαρα! κι εμενα τα δικα μου ειναι προσφατα και νιωθω απολυτα τη χαρα σου! να το χαρεις οσο μπορεις! Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

smastel έχει ήδη ξεκινήσει η πιο όμορφη περίοδος της ζωής σου! :woohoo:

Απόλαυσέ την χωρίς άγχος, με πολλές θετικές σκέψεις και συναισθήματα και δέξου τη φροντίδα και την περιποίηση των δικών σου ανθρώπων!

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις, όλα με το καλό να γίνουν!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και απο μένα!!!!!!!!

σου εύχομαι μια πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέσατο παιδάκι!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ξανά κ εύχομαι κ σε όλα τα κορίτσια να φουσκώσουμε κ εμείς σύντομα!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

ΦΙΛΙΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΩΡΑ. :laugh:

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τελικα πηγα εχθες στο γιατρο ειμαι 7 εβδομαδων ακουσα και τη καρδουλα του ενιωσα υπεροχα εχω ξανα ραντεβου σε 3 εβδομαδες να παω να το δω νιωθω καταπληκτικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...