Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΦΟΡΕΣ-ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΡΟΤΣΙΩΝ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ.ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΔΩΡΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΚΗΞΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΤΙΝΑΞΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΑ PEREGO TA CHICCO KAI TA ZIBOS ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ.ΑΠΛΑ Η CHICCO KAI H ZIBBOS DINOYN POLLA PRAGMATA EXTRA POY STA PEREGO ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ.ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΑΝ ΤΑ ΚΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ?ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.ΒΑΣΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.ΤΟ ΖΙΒΟΣ Ζ8 ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΜΑΚΑ? ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΤΕΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΑΘΕΛΑ ΝΑΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ.ΑΝΕΤΟ.ΣΑ ΤΑ ΠΕΡΕΚΓΟ.ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΠΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ PEG PEREGO ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ!!

ΨΑΞΤΟ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ..

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ.

ΤΑ ΖΙΒΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ CHICCO ΜΕ ΤΙΣ 3 ΡΟΔΕΣ ΑΛΛΑ

ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΓΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕ ΤΑ ΞΕΡΩ ΜΑ ΘΑ ΨΑΞΩ.ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΑΜΑΞΙ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΟ ΤΟ ΠΕΘΕΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ.ΤΑ 3 ΡΟΔΑ ΔΕ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΟΥΝ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΖΙΒΟ ΑΚΟΥΣΑ ΟΙ ΙΑΦΡΕΙ ΠΛΥ Η ΩΤ ΑΠΤΗΝ ΠΡΑΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antroula μου κι εμείς της Peg Perego πήραμε...Δεν το έχουμε χρησιμοποιήσει ακόμα μιας και η μπεμπούλα μας έρχεται το Σάββατο, αλλά από τις πρόβες που έχω κάνει, μου φαίνεται τέλειο...όντως είναι μεγάλο καρότσι, αλλά καμία σχέση με τα τρίποδα..Κλείνει πανεύκολα και χωράει ακόμα και σε μικρό αυτοκίνητο..Πάντως μια ξαδερφούλα μου που γέννησε πέρυσι και είχε πάρει της Chicco μου είπε ότι έμεινε ευχαριστημένη σε γενικές γραμμές, αλλά το Peg Perego της φαίνεται καλύτερο...

Όσο για τα extra που δίνει η chicco, εγώ πρώτη φορά το ακούω...Πάνω κάτω οι τιμές τους είναι ίδιες..

Εμείς πήραμε το καρότσι της Peg Perego to Pliko Switch που γυρνάει και προς τη μαμά και προς τον κόσμο μαζί με πορτ μπεμπε, καθισματάκι αυτοκινήτου και τσάντα αλλαγής 750 ευρώ...Ακριβό είναι, αλλά νομίζω ότι αξίζει...Το αντίστοιχο της Chicco αν θυμάμαι καλά είχε γύρω στα 700 ευρώ...

Αυτά από μένα..Ψαξ΄το καλά πάντως και κοίτα τί σε συμφέρει...

Καλές αγορές κοριτσάκι και με το καλό το νινί σου!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΑΣ.ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΟΛΕΣΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΘΑ ΨΑΞΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις τις perego εχουμε....ειμαι πολυ ευχαριστημενη......παντως σε μια ιστοσελιδα το βρηκα το ιδιο με εξοδα αποστολης 440 και εδω το εχουνε 580.....οχι σκετο καροτσι αλλα αυτο που ειναι 3 κομματια.....με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω το chicco for me και ειναι αψογο.ειναι ελαφρυ και δεν ειναι γκουμουτσα οπως τα perego. οτι πρεπει για το αυτοκινητο. ειναι ευρυχωρο μη νομιζεις οτι οσο πιο ογκωδες τοσο πιο μεγαλο. ειναι οτι πρεπει για πολη και ειναι και σχετικα οικονομικο 350€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...