Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΦΟΥΣΤΑ!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΕΤΩΝ 2,5 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΦΟΥΣΤΕΣ. ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΑΙ ΕΞΩ, ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΝ ΤΗΝ ΞΕΓΕΛΑΣΩ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΙΣ ΙΣΤΕΡΙΕΣ ΑΠΕΤΟΝΤΑΣ ΦΟΥΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΚΑΙ ΦΟΡΑΕΙ ΦΟΥΣΤΑ Η ΑΚΟΜΗ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΤΙΣ ΑΝΗΨΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΦΟΡΑΝ ΑΥΤΕΣ ΦΟΥΣΤΑ. ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΝΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΖΙΝΑΚΙ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΚΙ ΑΥΤΗΝΗΣ. ΤΕΛΩΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΗ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an htan gios na ton stamatouses :laugh: :laugh: :woohoo:

koritsi einai den xerese :laugh:

pantos h mana mou tama ekene gia na balw fousta kai egw den hthela .

fash einai tha perasei malon kati eide kapos ths exei katsei tora kai ths aresei polu ...as to xareis tora giati meta h tha foraei sinexia pantelonia h otan megalosei tha thn kinhgas gia na mhn foraei mini fousta :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: καλε ....ειναι ΘΗΛΥΚΟ!!!!!!:woohoo: :laugh: χαχαχαχαχαχαχ

αστηνα να εκφραζεται οπως θελει την κουκλιτσα!!!!!!!!τι πειραζει να φοραει φουστακια καντινου μου????βαλτην και φωτο να την δουμε.....

δωστης και πολλα φιλια εκ μερους μου:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω συμφωνω οτι ειναι απλα μια φαση....

Κοριτσακι ειναι βεβαια...παντα θα θελει στη φουστα (εννοω οσο ειναι σε μικρη ηλικια...) αλλα οχι ετσι μανιωδως..!!!

Πολλες φορες επηρεαζονται απο τα παιδικα που βλεπουν στην τηλεοραση (με τις πριγκιπισσες)....αλλες παλι απο φιλες τους (ειδικα αν πανε παιδικο σταθμο-νηπιαγωγειο)...αλλες τελος απο σχολια του συγγενικου περιβαλλοντος...(εσυ εισαι κοριτσακι...τα κοριτσακια φορανε φουστες)

Θα το ζησει στο maximun.... θα το βαρεθει....και θα βρει ισορροπιες αναμεσα σε....φουστες και τζην...:laugh:

Αν βρεθει παντως με συνομιληκα της κοριτσακια τα οποια ειναι τσαπερδονες που ασχολουνται αρκετα με τα φουστανακια και τα καλσονακια και τα λοιπα-κια....:P τοτε να ξερεις οτι θα το "ξαναζησεις" το συνδρομο "merilyn monroe"....

Ισως σε κουραζει και σου φαινεται μη πρακτικο αλλα αστην να το χαρει...

δεν κανει και κατι κακο....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ. ΟΝΤΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. Η ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ, Η ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΦΟΥΣΤΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ....ειναι ΘΗΛΥΚΟ!!!!!! χαχαχαχαχαχαχ

αστηνα να εκφραζεται οπως θελει την κουκλιτσα!!!!!!!!τι πειραζει να φοραει φουστακια καντινου μου????βαλτην και φωτο να την δουμε.....

δωστης και πολλα φιλια εκ μερους μου :kiss:

xaxaxaxxaxaxa ybonitsa.....

fili mou kali ta eipan ola ta koristia......ase to paidi na ekfrastei........afou den einai agori kai na sou zitaei tzin opws leei kai i afroditi..ti se peirazei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πιστευω οτι το παιδι εχει τη προσωπικοτητα του της αρεσουν οι φουστες και θελει μόνο αυτες.Αν ηταν αγορακι θα σου ελεγα ναι δεν κολλαει αλλα τωρα ειναι λογικοτατο .Αν τωρα εσυ καποια στιγμη απο θεμα εξυπερετησης θελεις να της φορεσεις ενα τζινακι πες της :κοιτα αγαπουλα μου τι ωραιο πραγμα πηρε η μαμα για το κοριτσακι της ; αλλα φροντισε να φορας και εσυ κατι παρομοιο για να μπορεσεις να την ριξεις .Εγω εχω το ιδιο προβλημα με το γιο μου με τα τζιμ :θελει μονο τζιμ με τσεπες και καθολου φορμες να ομως που οι δευτερς ειναι πιο βολικες κυριως στο σχολειο .Κια καλα το χειμωνα τωρα που καλοκαιριαζει να μη θελει να φορεσει μια βερμουδα ενα σορτσ τι να κανουμε ανεχομαστε τα καπριτσια τους .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...