Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαλλον εχω σπορακι!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 109
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γιωτακι τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα;;;;;;;;;;αντε μακαρι να επιβεβαιωθεις....το ξερω οτι το ηθελες πολυ κουκλιτσα μου....περιμενουμε νεα....φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!το εδειξα και στη κουμπαρα μου το τεστ και μου ειπε οτι σιγουρα ειναι θετικο!!!!!!!:woohoo: τωρα μας μενει να το επιβεβαιωσουμε το πρωι!!!!!!!καλη μου επιτυχια λοιπον!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρετη1 έγραψε:

καλη επιτυχια κουκλιτσα.....σιγουρα θα μας εχεις καλα νεα το πρωι....φιλακια
ευχαριστω αρετη μου......εσυ τι εγινε;;;;;;;;;να χαρουμε;;;;;;;;;;:woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Γιώτα!!!! Σα να μου.. αχνοφαίνεται εγκυμοσύνη!!!!

Καλώς τα δέχτηκες κοπέλα μου!!!

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι..........
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!εγω ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!καθως πριν απο λιγο εκανα το τεστακι που λεγαμε και βγηκε θετικο!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειναι λιγο πιο εντονο απο του σαββατου οποτε λεω να αρχιζω να χονευω την ιδεα οτι σε 9 μηνες θα εχουμε και ενα δευτερο παιδακι!!!!!!!:) ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!κοντεψε να σπασει η καρδια μου μεχρι να το κανω!!!!!!οποτε ΕΧΩ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κούκλα μου!!! Όλα να πάνε κατ΄ευχήν και γρήγορα να σφιχταγκαλιάσεις το μωράκι σου!!! Πολλά φιλιά και να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι κ γω οντως να εχεις το σποράκι σου κ συντομα να το κρατησεις στην αγκαλια σου...Με το καλο κοπελα μου κ μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλα πηρα τηλεφωνο τη γυναικολογο μου και μου ειπε οτι ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!την τεταρτη που περιμενα κανονικα να ερθει η περιοδος θα παω να κανω χοριακη να δουμε που βρισκομαστε!!!!!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Η ΑΧΝΗ ΑΓΡΑΜΜΗ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΕΝΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ!!!

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ

!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα αχνή ήταν στην αρχή. Και έκανα ξαναέκανα το τεστ μετα από 3 ημέρες!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλα καλά να πάνε και σε 9 μήνες να έχεις το αγγελούδι σου γερό και δυνατό στην αγκαλιά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!!!κοριτσακια αντε να ερθει η τεταρτη για να κανω τη χοριακη για να ειμαι 100% σιγουρη!!!!!!!!!!!αλλα γινεται να κανουν και τα δυο τεστ λαθος;;;;;;;;;;ελπιζω πως οχι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο bourique!!!!! συγχαρητηρια!!!!!!!! και αλλο νινακιιιιι!!!!!! με το καλο κουκλαρα μου!!! να πανε ολα τελεια!!!!!! yes yes yes !!! αντε να μας φερεις γουρι!!!!!!!!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...