Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΩΩΩΩΩΩ

9 ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ,ΑΙΜΟΡΡΟΙΔΕΣ, ΑΛΛΑΖΩ ΠΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΑΠΟΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΟΥΜΑΙ ,ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ Κ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ,ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΗΚΩΝΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΑΣΙΜΟ...ΤΟ AIR CONDITION ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟΥΣ 24 ΒΑΘΜΟΥΣ Κ ΞΥΠΝΑΩ ΙΔΡΩΜΕΝΗ !!! Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΥΛΙΓΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΣΑΝ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙ , ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΕΥΡΙΤΩΘΕΙ ...

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο 9ΤΟΣ ΜΕ ΤΠΤ ...:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΤΖΟΥΛΙΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΕΡΩΤΑ!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΞΕΠΑΓΙΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΙ!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!Υ Π Ο Μ Ο Ν Η !!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou koimaste???? Ego exo mellon akoma....

Simera piga ston giatro, ekane ton klasiko iperixo k mas eipe pos o mpoumpoukos mas einai akoma psila...ananaiosame loipon to rantevou mas gia tin epomeni deutera ( tin deutera mou eipe tha me exetasi apo kato) :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

Aaaaaxxx teleutaia tha meino.... o giatros mou eipe pos an den erthei mexri tis 10/9 pou exo teleutaia imerominia tha paroume 3-4 meres paratasi k an pali den emfanistei tote tha mpo me proklisi....einai anagki i paratasi???:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Den antexo allooooooooooooo......eleossssssssssss!!!!!:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Filakia polla polla polla polla polla se oles sas :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου... που μείνατε τώρα στο τέλος!!! Σας διαβάζω συνέχεια αλλά όταν θέλω να γράψω ή θα ξεκινάει ο μπόμπιρας το νιαρ νιαρ για φαγητό ή θα είμαι τόσο πτώμα από την νύστα που θα μ'έχει πάρει ο ύπνος οπουδήποτε!! :laugh: :laugh: :laugh:

Με το καλό ζουζουνίτσα, folympia, unique και toma!! Μόλις βγουν τα νινάκια σας... Θα ξεκινήσουμε άλλες συζητήσεις μετά! Πόσα κιλά πήραν τον πρώτο μήνα, που και πότε σαραντίσαμε κ.ο.κ.... :P

Σας στέλνω όλες μου τις ευχές για έναν γρήγορο , ανώδυνο φυσιολογικό τοκετό... με γερά νινάκια!! Πολλά πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα σαςςςς!!

Απο οτι βλεπω δεν την γλιτωνω την προκληση... καλοκαιρι περιμενα να γεννησω μας βρηκε ο χειμωνας... :laugh: :laugh:

Νταλλια μου σε ευχαριστουμε πολυ για το κουραγιο και τις ευχες σου απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι...να μου φιλησεις το μωρακι σου... :kiss::kiss:

Ζουζουνιτσα μου αυριο τελιωνουν τα ψεματα και για σενα θα κρατας την κορουλα σου αγκαλια... :woohoo:

Ολυμπια μου υπομονη κοπελα μου και μην βιαζεσαι... θα γινουν ολα στην ωρα τους ;)

juliax μου με το καλο να ερθει και εσενα το μωρακι σου... :)

Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες και σε ολα τα μωρακια... :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυγουστιατικες μανουλες, τωρα ειστε του σεπτεμβρη μανουλες!!!

αντε με το καλο να γεννησετε, μ'ενα πονο και γρηγορη αναρρωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΣ????????????????????ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ?????????

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!ΘΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μουουουουου! Τί κάνετε? Αχ, πόσο μου λείπετε δεν ξέρετε!

Συγχαρητήρια στην Μαντώ μας (μας έβαλε τα γυαλιά!) και στο Αναστασάκι! Να σας ζήσουν τα μπεμπουλίνια! Περιμένουμε λεπτομέρειες.

Απ'ότι διάβασα 4 μείναμε, Ζουζουνίτσα μου καλά διάβασα? Θα μπεις τελικά αύριο? Μη με ξεχάσεις! Πέμπτη έχω το ραντεβού μου κι εγώ για να μας πει τί θα γίνει τελικά!

Τομάκι πως τα πας? Αντέχεις ακόμα? Αν και 2 εβδ πριν απο σένα, μπορώ να πω πως σε καταλαβαίνω απόλυτα! Χθες πρωί με πήρε το παράπονο και κλαιγόμουν στον άντρα μου ότι θέλω να γεννήσω επιτέλους,ότι κουράστηκα! Ύπνος με διακοπές, πρησμένα άκρα, άρχισαν να πονάνε και οι κλειδώσεις μου, κινήσεις στο κρεβάτι και στον καναπέ σαν της γριας και ιδρώτας στο φουλ!

Ολυμπία γεια σου! Δεν ήξερα ότι είμαστε περίπου μαζί! Εγώ είχα πάρει στην αρχή ΠΗΤ 13/9 αλλά ο γιατρός μου είπε ότι μάλλον καμιά βδομάδα πριν θα το πάρουμε με πρόκληση. Η αλήθεια είναι ότι προτιμώ να έρθουν όλα φυσιολογικά, αλλά δεν ξέρω αν αντέξω ως τότε!

Ουφ, πάντως έχω την εντύπωση ότι δροσίζει σιγά σιγά.Λέτε να είναι μόνο ιδέα μου?

Νταλάκι συνονόματο φιλάκια πολλά! Αυτά περιμένουμε κι εμείς, τα νινάκια μας και το καινούργιο θεματάκι! Μόλις γεννήσουμε κι εμείς, να οργανωνόμαστε σιγά σιγά!

Δήμητρα23,Χαρουλίνι, Χάπι μομ, σε όλα τα κοριτσάκια φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριαντουλα τι εγινε? ξενυχταμε ξενυχταμε?:laugh: :laugh: ελα κ γω μαζι σου ειμαι!!! συμπασχω:laugh:

ζουζουνιτσα με τι καλο!!! με να πονο!

Unique μου γλυκο μου κοριτσακι λιγο υπομονη..εφτασε κ για σενα η ωρα!

αντε κοριτσακια μου σας φιλω !! οποτε μπορω μπαινω αλλα σας εχω συνεχεια στο μυαλο μου!!!

φιλακια στα μωρακια σας κ στις λιγες φουσκωτες κοιλιτσες που μας εμειναν εδω στο θεμα μας!!!!

καλη δυναμη στις χελωνιτσες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kanonikes xelonitses Happy Mom sosta to eipes!!!!:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Toma mou den viazomai re si alla autos o minas einai ateleiotos....mou exoun minei 8 meres akoma tis perimena pos k pos k otan sou dinoun k paratasi... e mou rthe kapos !!!!:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Unique emena PHT mou eixe dosei 6/9, teleutaia imerominia 10/9 k tora leei na mou dosei k paratasi....eleossssssssssssss!!!!! Gi'auto exo frikarei...en to metaxi o mpempakos mou einai megaloutsikos k malista elege o giatros oti mexri teli Augoustou tha exo gennisei.:side: :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side:

Xtes pou piga na me exetasei molis me eide leei... "Ela vre Olympia se perimena to S/K na genniseis, imoun sigouros kiolas..." me tin sigouria tou emeine!!!!:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Exei kamia sas to til tis Zouzounitsas???? Poia tha mas enimerosei???? An milisei pantos kapoia mazi tis, na tis dosei tis kaliteres mas euxes...!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom ειναι η ωρα που πιανει κολικος το βλασταρι μου μετα τις 11,30 μεχρι τις 2 περιπου η και πιο αργα τραβαμε ζορι τωρα που ηρεμησε λιγο εγραψα,απο ξενυχτι αλλο τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ταλαιπωρημένες μου, με κοιλίτσες ή μη!

Είμαι στους γονείς μου αυτές τις μέρες και μπορώ να διαβάζω τα νέα σας.

Ολυμπία μου μη στεναχωριέσαι.Κι η δική μου μεγάλη είναι απ'ότι φαίνεται,την περιμέναμε κι εμείς νωρίτερα(να φανταστείς ο γιατρός περιμένει ως τις 4 του μήνα να γεννήσω),αλλά δεν το βλέπω με τπτ! Είναι πολύ ψηλά ακόμα κι από πονάκια τπτ! Μα τπτ! Μάλλον τα μπεμπάκια μας θέλουν να γλιτώσουν λίγο ακόμα τις ζέστες, να δροσίσει λιγάκι και μετά να βγουν:laugh:

Μαριαντάκι μου τί κανεις? Έχει πονάκια ο μπεμπάκος σου? Περαστικά σας κι υπομονή κουκλίτσα. Χθες βράδυ με πήρε η αδερφή μου τηλ και μου έλεγε ότι κι η δικιά της,ενώ ήταν καλά από τέτοια θέματα ως τώρα,χθες ταλαιπωρήθηκε πολύ με την κοιλίτσα της. Έκλεισε 2 μήνες χθες. Πωπω θα έρθει κι η σειρά μου? Εννοείται,θα μου πεις, αλλά πότε????

Ξύπνησα πάλι απόψε κατά τις 4 και για καμιά ώρα ήμουν στο μπάνιο! Μια τουαλέτα, ένα ντουζάκι γιατί νόμιζα ότι θα πάθω θερμοπληξία, άλλαγμα στις πιτζάμες γιατί ήταν μούσκεμα, κι αν υπολογίσεις το χρόνο που έκανα να ξεντυθώ και να ντυθώ... Ε, πείνασα κιόλας μετά, χτύπησα γαλατάκι με μισό τσουρεκάκι. Καλές 6 ξανακοιμήθηκα! Ρολόι παιδί μου,κάθε 2 ώρες εγερτήριο!:woohoo: :S

Κοριτσάκια μου αν με πάρει η Ζουζουνίτσα, θα σας ενημερώσω,αρκεί να είμαι ακόμα στο πατρικό μου βέβαια και να μη τη συναντήσω την ίδια μέρα στην κλινική! Αχ,μακάρι...αλλά που τέτοια τύχη. Η μπέμπα μου δεν μας κάνει τη χάρη! Την βλέπω να αργεί ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Συγνώμη που δεν γράφω και πολύ συχνά, αλλά σας παρακολουθώ καθημερινά. Είμαι και εγώ απ΄τις τελευταίες. Εχω πητ 7/09 και ακόμα τίποτα. Άμα μέχρι αύριο δεν προκύψει τίποτα έχω ραντεβού με τον γιατρό να δεί που βρισκόμαστε. Την προηγούμενη Δευτέρα (πριν 10 μέρες) είχα ξαναπάει στο γιατρό και δεν είχα καμία ένδειξη για να πλησιάζω προς τον τοκετό. Η μικρούτσικη υπολογίστηκε περίπου στα 3150 και γενικά όλα καλά. Ούφ, έχω πολύ αγωνία να την δω. Η εγκυμοσύνη μου δεν με έχει κουράσει καθόλου απλά με έχει πιάσει ανυπομωνεσία.

Εντομεταξύ να σας πώ και το άλλο να γελάσετε. Έχω μια φοβία ότι μπορεί να μην καταλάβω τις ενδείξεις έναρξης τοκετού:blink: . Κουλό το ξέρω αλλά είναι μια ανασφάλεια μου αυτή.

Άντε με το καλό όσες περιμένουμε, να χαίρονται τα μωράκια τους όσες είναι ήδη μανούλες και όσες προσπαθούν να μείνουν σύντομα εγκυούλες και το κεφάλι ψηλά. Εμείς προσπαθούσαμε 2 χρόνια και 4 μήνες.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα !!! Τη Δευτέρα βγήκαμε & την Τρίτη ξαναπήγαμε για να ελέγξουμε τον ίκτερο γιατί ηταν 12,5 & παρέμεινε 12,5. Την Παρασκευή έχουμε επανεξέταση...:unsure:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας & εύχομαι στις τελευταίες που πλέον είναι Σεπτεμβριομαμάδες η ώρα η καλή & με έναν πόνο.

Οι πρώτες 2 ημέρες ήταν δυστυχώς μαρτύριο.. ,

Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για να μην τρομάξουνε οι υποψήφιες μανούλες.

Εντωμεταξύ Οτι δεν εμφάνισα σε όλη την εγκυμοσύνη μου βγήκαν τώρα: φοβεροί πόνοι στη μέση & πολύ πρησμένα άκρα.. Ακόμα δεν περπατάω καλά , πονάει η τομή ...

Ο μικρούλης είναι όμως πολύ καλός ..μαμ,κακά & νάνι στην κυριολεξία!! Κλαίει σπάνια & είναι πολύ αριστοκράτης :laugh: καθώς με το που θα λερωθεί (συνήθως μετά το φαγητό) θέλει αλλαγή αμέσως.. δεν είναι βρωμιάρης!!:laugh:

Γενικώς είναι λιγάκι αγκαλίτσας αλλά γενικά καλά.

Τώρα τον έχει ο μπαμπάς του & βρήκα χρόνο να γράψω..

Θα περάσω σύντομα φωτογρ.& θα αλλάξω & το τickeraki μου.

Το νοσοκομείο πολύ καλό! Γέννησα στο Ελενα Βενιζέλου, σε μονόκλινο πολυτελείας (Σουίτα )με θέα το Λυκαβητό!!! & το βράδυ έμενε & ο άντρας μου μέσα & η αδερφή μου που είναι νοσηλεύτρια , έτσι είχα πολύτιμη βοήθεια !!

Θα σας περάσω φωτογραφίες να δείτε το δωμάτιο.

Πάντως όσοι ήρθαν & με είδαν έμειναν με το στόμα ανοιχτό για το δωμάτιο καθώς πλήρωσα πολύ λιγότερα απ'όσα θα πλήρωνα σε 6κλινο ιδιωτικό..& ήμουν μόνη μου στην ησυχία μου.

Παω να δω το μπουμπουκάκι μου.

Θα τα ξαναπούμε σύντομα!!

Μια δόση του μπέμπη: (του κάναμε διάφορα χτενίσματα ... συνήθως όμως του κάνουμε καρφάκια!!! αυτό είναι το γλιμμένο στυλ !!:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojonh δεν στο λέω για να σου κάνω φιλοφρόνυση αλλά μιλάμε για πραγματικό κουκλάκι. Απο τα ομορφότερα νεογέννητα που έχω δει. Τα χειλάκια του είναι πειρασμός. Να ζήσει ευτυχισμένο , γεμάτο υγεία και να το χαιρόσαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα σας!!!! :)

Και ΝΑΙ ειμαι ακομα ΕΔΩ!!

Τελος τα ψεματα κοριτσακια μου αυριο το πρωι μπαινω με προκληση... :woohoo: Να πω την αληθεια απο το πρωι εχω ενα κομπο στο στομαχι...μια αγωνια... θα ριξω μια τελευταια ματια στη τσαντα μου και ειμαι ΕΤΟΙΜΗ!! :)

Ευχομαι η Ζουζουνιτσα να εχει αγκαλια την κορουλα της τωρα που μιλαμε ελπιζω ολα να πηγαν τελεια!!

Μαντω μου καλως ηρθες... κουκλος ο γιος δεν το συζητω... :) καλε τι ομορφα χειλακια και τι μαλλι στυλατο ειναι αυτο? Φτου του...

Unique και Ολυμπια υπομονη το φαγαμε το γαιδαρο... :)

Επιστημη μου με το καλο το μωρακι σου...

Φιλια σε ΟΛΕΣ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας Αυγουστομανουλιτσες!!!!!!!!!!!!

Γυρισα με την κοράκλα μου!!!!!! Αντε και στα υπόλοιπα κοριτσάκια να αποκτήσουν τα μπεμπάκια τους και να μεταφερθούμε στο νέο μας θεματάκι!!!!!!!!!!

Εύχομαι να χουμε συντομα τα ευχαριστα νέα της ζουζουνίτσας...!

Τομακι μου με το καλό γλυκειά μου! Με έναν πόνο και ένα σπρώξιμο!!! Πήγαινε με θάρρος και με το κουράγιο που θα σου δίνει η σκέψη ότι σε ώρες πλέον θα χεις το μπέμπη σου αγκαλιά!!!

Φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γέννησε η Ζουζουνίτσα μας! Μου τηλεφώνησε το μεσημεράκι αλλά ήμουν πτώμα και η γαϊδουρίτσα το έριξα στον ύπνο!

Την έπιασαν οι πόνοι και τελικά γέννησε σήμερα το πρωί με καισαρική, μια κοριτσάρα 3900γρ και 53 πόντους παρακαλώ. Την άκουσα μια χαρά, αν και είπε ότι τώρα περνά η επίδραση της αναισθησίας και πονά λιγάκι. Μία ακόμα τρισευτυχισμένη μανούλα!!!

Μαντώ μου να σου ξαναμαναζήσει ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ! Καλέ τί αντράκι είναι αυτό,κουκλί! Ευχαριστούμε και για τις δικές σου ευχές εμείς οι...τελευταίες!

Τόμα μου με το καλό! Όλα να πάνε καλά και να γνωρίσεις κι εσύ το μπεμπάκι σου! Όλα καλά! Όλα καλά!!!!!!!!

Πάω αύριο απόγευμα κι εγώ γιατρό. Άντε να δούμε για πότε θα μου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaaaaaaaxxx ti teleia gemisame morakia k eutixismenes manoules!!!!!

Manto na sou zisei o paidaros...na mas valeis foto k me to malli karfaki:) :) :) :) :) :) :) ti plaka pou exoun more!!!! Einai teleia ta morakia. Oso gia ton iktero min agxonese, liges meroules thelei k pernaei, ta perisotera morakia exoun!!!!!

Eva_25 na sou zisei k esena i kopelara sou!!!! Perimenoume k dikes sas foto...etsi etsi na vlepoume neogennita xaroumena moutrakia!!!!! Yparxei pio omorfo theama?????

Na zisei tis Zouzounitsas i korakla.... 3900 eeeee???? Auto tha pei koritsaros!!!! Na einai geres k oi 2 tous k perastikoulia stin mamaka!!!!

Unique Epistimi k eseis stin anamoni eeee???? Axxxx k ego mia apo ta idia. Krata me na se kratw......!!!!!! Pou tha paei tha vgoun ta morakia mas.... k otan vgoun!!!!!!! Tha ta taraxoume stis agkalitses!!!!!!

Toma mou teleioneis k esi...fantazomai agxos e???? Den xreiazete omos, i epithimia sou pragmatopoiite epitelous, erxete to plasmataki sou, opote apolause tis teleutaies ores k min skeftese tipota, ola tha pane SUPER!!!!

Polla polla polla polla polla filakia sta morakia pou exoun erthei idi ston kosmo, stis xaroumenes manoules pou ta exete agkalia alla k stis simpasxouses pou ta zouzounia mas epimenoun na mas kratane se agonia!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...