Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OVER!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου μολις επεστρεψα απο την συναντηση μας!!!!!!:woohoo:

Τι να πρωτοπω......!!!!!Αλλο πραμα... η οπτικη επαφη βρε παιδια!!

Θα σας τα πω οσο πιο αναλυτικα μπορω.Λοιπον,οπως ειχαμε πει πηγα στο cosmos στην εκκλησια που ηταν το σημειο του ραντεβου μας!Ραντεβου στα τυφλα!!!!!χιχιχι!Εκει βλεπω ηταν μια παρεα κοριτσιων μαζεμενες,πλησιαζω και ρωταω,απο το μαμυ?,ναι!ναι!ναι!!!λενε τα κοριτσια!!!!Εγω ειμαι η Υβοννη τους ειπα κι αρχισαμε να συστηνομαστε,ποια ειναι ποια!!!!!!

Πηγαμε σε ενα πολυ ωραιο μαγαζι,περιττο να σας πω οτι τους θαμπωσαμε ολους με την ομορφια μας!!!!Ηπιαμε τα σπεσιαλ καφεδακια μας και πιασαμε την παρλα..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Ημασταν 9 ατομα,η Γλυκα,εγω,η lovie,mariax,thouli,olia,Ειρηνη,

mamamarilenas,και η admin μας η Λενα!εκει που καθομασταν βλεπουμε να εισβαλλει στο μαγαζι μια super μαμα με μοντερνο κουρεμα και να κραταει ενα ρηλαξ με ενα μωρακι μεσα!Κοριτσια ηταν η savropiguinos με την μπεμπα της,και γιναμε 10!!!!!Ειχαμε ενα μικρουτσικο βρεφακι στην παρεα μας που το κοιτουσε ολο το μαγαζι και το καμαρωνε!!!!!!!Εσεις εκει στην Αθηνα δεν ειχατε μωρο,να ζηλευετε!!!!:P Την κουκλιτσα αυτη την πηραμε αγκαλιτσα,φωτογραφηθηκαμε μαζιτης,κι αυτη ως πραγματικη κυρια δεν εβγαλε κιχ!!!!Κοιμοταν του δικαιου!!!!Αργοτερα ηρθε και η κορη της Γλυκας,αλλη ομορφια κι αυτη,ζωγραφισμενη!!!!!!θα δειτε τις φωτο!!!οσο για τις μαμαδες......κουκλες!Α ρε τι βγαζει η Σαλονικη!!!!!!!Λουλουδια οι μαμαδες,μπουμπουκακια τα παιδια!!!!!Περασαμε πολυ ωραια,θα το ξανακανουμε συντομα,δωσαμε υποσχεση!Aαα..η αντμιν μας κοριτσια ειναι σαν μοντελο,κουκλαρα!!!!Εγω φυσικα ημουν η μεγαλυτερη της παρεας:( :laugh: γι αυτο οποια βαλει φωτο να προσεξει πολυ,αμα δεν φαινομαι ομορφη,να μη με βαλει:silly: Αυταααααααα,αμα ξεχασα κατι θα επανελθω να το γραψω,αααα.....τον γυιο μου τελικα τον ειδε ολως τυχαια η mamamarilenas:laugh: xaxaxaxx για την οποια μου ειπε μετα οτι ειναι πολυ ομορφη!!!!!! εγραψα τοοοσα πολλα, για οσες δεν μπορεσαν να ερθουν,για να μαθουν πως περασαμε!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ax bre ybonitsa....mprabo..panta etsi....:)eipate kai ta problimata tou sait stin lena:P,,,xixixiixix afou eisastan pou eisastan mazi..:)

se exoume dei ybonitsa se foto mia koukla eisai!!!!!!!!!!!!!ante ante na doume foto poli zilepsa re gmttttttt

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna μου αγαπη μου, θα ερθεις σε καποια επομενη σιγουρα!!!!Τα κοριτσια θελουν πολυ να ξαναγινει συναντηση,και οχι μονο μια!!!!!!

Οσο για τις φωτο καθολου δεν ξερω πως θα βγηκα,παντως να ξερετε πως γενικα οι φωτο με αδικουν,ειμαι πολυ πιο ομορφη στην πραγματικοτητα!:silly: :ohmy: :laugh: χαχαχαχαχαχαχαχαχ

Αλλα το τι γελιο εχω ριξει απο το πρωι σημερα....,επειδη θα συναντιομασταν,....δε λεγεται !!!!ασε που ολες οπως κι εσυ με περιμεναν ξανθια,μαλλον απο τη φωτο στο προφιλ την barby....xixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΝΤΙΑ ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ?ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΡΑΜΑΣΧΑΛΑ ΟΠΟΥ ΠΑΩ ,ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΖΕΥΕ ΟΣΟ ΕΒΑΦΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ,ΤΕΛΙΚΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΜΥΡΩΔΙΑ ΧΙΧΙ...ΤΗΣ ΓΛΥΚΑΣ Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΘΑ ΚΑΨΕΙ ΚΑΡΔΙΕΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ....ΑΝΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΣ...ΑΜΑ ΒΓΗΚΑ ΧΑΛΙΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ Ε?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ibonni mou pistepse me k si poli omorfi eisai...:P :P

oso gia to sayropingouino k mono pou irthe mpbabo sto koritsi..

ax ontos koritsia perasame super..

sti epomeni sinantisi na erthete k alles..

foto tha anebaso kapoia stigmi ayrio...

ibonni pontia k si>??????a giayto se simpathisa bre paidi mou...:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα η μπεμπα ξυπνησε,τολεγες εσυ ,μολις θα παω σπιτι ειπες θα ξυπνησει:laugh: χαχαχαχαχ!Μαλλον θελει ναναι συνεχεια στη γυρα το κουκλακι σου!!!!Γιωτα μου ευχαριστω που μου την εδωσες αγκαλια!Τρελλαινομαι για τα νεογεννητα!Να την χαιρεσαι την μπουμπου σου!

Τις φωτο περιμενω τον γυιο μου να ρθει γιατι δεν ξερω που εχει τα καλωδια για να συνδεσω τη μηχανη!Θα τις βαλω αποψε παντως!!!!Ααααα τι ανησυχεις εσυ πως βγηκες βρε Γιωτα μου!πλακα..κανεις!!!!!!:kiss: :kiss:

Αααααα....αφησες διπλα λεφτα απ οσα επρεπε,την αλλη φορα σε κερναμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη μου,κι εγω σε συμπαθησα πολυ,και περασα τελεια μαζι σας!!!!!!!!! το δικο σου το αντρακι το κοιμησε ο μπαμπας του?ολα καλα τα βρηκες σπιτι? δεν πιστευω παντως να σε ξενυχτησει αποψε ο μπεμπης!;):P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλησπέρα!Ήμουν σίγουρη ότι θα περάσετε souper και ότι θα γλυκαθείτε και θα θέλετε κι άλλες συναντήσεις!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Εύχομαι να καταφέρω να σας γνωρίσω και εγώ κάποια στιγμή!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα και στο άλλο το θέμα για την συνάντηση, μην τα ξαναγράφω κι' εδώ και επαναλαμβάνομαι....:) Αλλά δεν μπορώ και να μην απαντήσω στην Υβόννη...ά όχι Υβόννη ....Μελίνα! ;) Αποκάλυψη είδατε; Είχαμε και τις αποκαλύψεις μας..:P

Λοιπόν να σου πώ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια να είδες κοκκίνισα κιόλας:blush: αλλά σου το είπα και στο μαγαζί οτι κι' σύ δεν πας πίσω. Κορίτσια θα δείτε φώτο και θα πείτε.

Ολυμπία κι' εγώ χάρηκα πάρα πολύ που σε γνώρισα ειλικρινά. Κορίτσια η oliax 73 (Ολυμπία )ήρθε με την Iris μια άλλη γλυκύτατη κοπέλα και εγκυούλα με την οποία μένουν και κοντά κοντά!

Α να πώ οτι οι φωτογραφίες ειναι όλες μια και μια αλλά όπως είπα, αύριο θα τις ανεβάσω..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Έγραψα και στο άλλο το θέμα για την συνάντηση, μην τα ξαναγράφω κι' εδώ και επαναλαμβάνομαι....:) Αλλά δεν μπορώ και να μην απαντήσω στην Υβόννη...ά όχι Υβόννη ....Μελίνα! ;) Αποκάλυψη είδατε; Είχαμε και τις αποκαλύψεις μας..:P

Λοιπόν να σου πώ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια να είδες κοκκίνισα κιόλας:blush: αλλά σου το είπα και στο μαγαζί οτι κι' σύ δεν πας πίσω. Κορίτσια θα δείτε φώτο και θα πείτε.

Ολυμπία κι' εγώ χάρηκα πάρα πολύ που σε γνώρισα ειλικρινά. Κορίτσια η oliax 73 (Ολυμπία )ήρθε με την Iris μια άλλη γλυκύτατη κοπέλα και εγκυούλα με την οποία μένουν και κοντά κοντά!

Α να πώ οτι οι φωτογραφίες ειναι όλες μια και μια αλλά όπως είπα, αύριο θα τις ανεβάσω..;)

αποκαλυψες το μυστικο μου:ohmy::angry::P :laugh: χιχιχι;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρηκα που περάσαμε πολύ όμορφα σήμερα...Δυστυχώς έτυχε κάτι πολύ άσχημο και δεν μπορούσα να έρθω:( :( :( και το ήθελα τόσο πολύ...:dry: :dry:

Γρήγορα κορίτσια την επόμενη για να είμαι κι εγώ...Περιμένω φωτο...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Κοριτσακια μου μολις επεστρεψα απο την συναντηση μας!!!!!!:woohoo:

Τι να πρωτοπω......!!!!!Αλλο πραμα... η οπτικη επαφη βρε παιδια!!

Θα σας τα πω οσο πιο αναλυτικα μπορω.Λοιπον,οπως ειχαμε πει πηγα στο cosmos στην εκκλησια που ηταν το σημειο του ραντεβου μας!Ραντεβου στα τυφλα!!!!!χιχιχι!Εκει βλεπω ηταν μια παρεα κοριτσιων μαζεμενες,πλησιαζω και ρωταω,απο το μαμυ?,ναι!ναι!ναι!!!λενε τα κοριτσια!!!!Εγω ειμαι η Υβοννη τους ειπα κι αρχισαμε να συστηνομαστε,ποια ειναι ποια!!!!!!

Πηγαμε σε ενα πολυ ωραιο μαγαζι,περιττο να σας πω οτι τους θαμπωσαμε ολους με την ομορφια μας!!!!Ηπιαμε τα σπεσιαλ καφεδακια μας και πιασαμε την παρλα..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Ημασταν 9 ατομα,η Γλυκα,εγω,η lovie,mariax,thouli,olia,Ειρηνη,

mamamarilenas,και η admin μας η Λενα!εκει που καθομασταν βλεπουμε να εισβαλλει στο μαγαζι μια super μαμα με μοντερνο κουρεμα και να κραταει ενα ρηλαξ με ενα μωρακι μεσα!Κοριτσια ηταν η savropiguinos με την μπεμπα της,και γιναμε 10!!!!!Ειχαμε ενα μικρουτσικο βρεφακι στην παρεα μας που το κοιτουσε ολο το μαγαζι και το καμαρωνε!!!!!!!Εσεις εκει στην Αθηνα δεν ειχατε μωρο,να ζηλευετε!!!!:P Την κουκλιτσα αυτη την πηραμε αγκαλιτσα,φωτογραφηθηκαμε μαζιτης,κι αυτη ως πραγματικη κυρια δεν εβγαλε κιχ!!!!Κοιμοταν του δικαιου!!!!Αργοτερα ηρθε και η κορη της Γλυκας,αλλη ομορφια κι αυτη,ζωγραφισμενη!!!!!!θα δειτε τις φωτο!!!οσο για τις μαμαδες......κουκλες!Α ρε τι βγαζει η Σαλονικη!!!!!!!Λουλουδια οι μαμαδες,μπουμπουκακια τα παιδια!!!!!Περασαμε πολυ ωραια,θα το ξανακανουμε συντομα,δωσαμε υποσχεση!Aαα..η αντμιν μας κοριτσια ειναι σαν μοντελο,κουκλαρα!!!!Εγω φυσικα ημουν η μεγαλυτερη της παρεας:( :laugh: γι αυτο οποια βαλει φωτο να προσεξει πολυ,αμα δεν φαινομαι ομορφη,να μη με βαλει:silly: Αυταααααααα,αμα ξεχασα κατι θα επανελθω να το γραψω,αααα.....τον γυιο μου τελικα τον ειδε ολως τυχαια η mamamarilenas:laugh: xaxaxaxx για την οποια μου ειπε μετα οτι ειναι πολυ ομορφη!!!!!! εγραψα τοοοσα πολλα, για οσες δεν μπορεσαν να ερθουν,για να μαθουν πως περασαμε!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

χαιρομαι που περασατε ωραια στη συναντηση αλλα αγαπη μου μην βιαζεσαι αν γυρισεις και δεις στις φωτογραφιες που βγαλαμε απο την Τερινα θα δεις το γιο της κασυς ενα παιδαρος.Παντως μπραβο ρε κοριτσια μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε μια κοινη συναντηση καποια στιγμη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapimenes salonikies

prepei na perasate teleia apo oti katalaba,,,

k xeromai gi aytoooooo:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ÃLLA den ksero ti tha kanetai prepei na kanoume allh mia otan tha eimai k ego kato prota o theos

na sas gnoriso k egooooooo

ego sto pigadi katourisaaaa eeeeeeeeeeeeeeee

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

thelo na gnoriso ybonh,lena,thouli k ola ta koritsiaaaaaa

polla filiaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου πέρασα πολύ ωραία σήμερα!Χαρηκά πολύ που επιτέλους σας είδα και απο κοντά και περιμένω πως και πως να το επαναλάβουμε!!!!!Μελινα μου ο γιός σου είναι ενας κούκλος,με τέτοια μαμά βέβαια τι άλλο θα μπορούσε να είναι!το μπεμπεκάκι της Γιώτας μας είναι μια κουκλά και τοσο μα τόσο καλο!!!!!οσο για την μικρη της Γλύκας τα λόγια είναι περιτα!εχει να κάψει πολλες καρδιές!!!!!!Οσο για τις Θεσσαλονικές μαμάδες του mammyland ένα έχω να πώ:είσαστε όλες κούκλες και αξιαγάπητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...