Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΪ,ΚΥΡ-ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕ!!!ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΥ;;


Recommended Posts

Δημητρουλα λεω κι εγω που χαθηκες!!!Εκαιγες την κρεβατοκαμαρα ε???χα χα χα!!!Καλα εκανες!!!Ευχομαι να προσγειωθει αυριο στην αγκαλια σου ο πελαργος με ενα ωραιοτατο θετικο!!!Α και μην ξεχασεις την περιγραφη την θελω κινηματογραφικη μετα....οπως εσυ ξερεις χα χα χ α!!!!!:-)

Λοιπον ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυουλα γλυκια μου!!!!Μετα.....Αρπαξε τον πελαργο απ τα φτερα και μην τον αφησεις ειμαστε κι εμεις εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!:-)

Ελπιζω αυριο να ξεκινησει μια τεραστια καθυστερηση 9 μηνων!!!!Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το χιούμορ που έχει το κείμενο σου, είναι εξαίσιο! Όσο για τις ενδείξεις με το κρεμμύδι και το γάλα, είναι και δεν είναι ύποπτα!! Μπορεί να 'ναι από την περίοδο που περιμένεις, μπορεί να είναι και ένα νινάκι το οποίο μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου! Σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να συμβαίνει το 2ο!!

Μην αγχώνεσαι κοπέλα μου! Το άγχος είναι ότι χειρότερο!! Μπορεί να αναστρέψει τα πάντα!Και προσπάθησε να μην σε καταβάλλει αυτή η σκέψη!!!

Δόξα το Θεό έχεις σταθερό κύκλο και θα δεις, αν πάψεις να το σκέφτεσαι θα έρθει και το παιδάκι! Εμένα ο κύκλος μου είναι 30-40 μέρες! Άλλωτε 33 μέρες, άλλωτε 35, άλλωτε 37, 39!! Ωορηξία.. μακάρι να'ξερα κάθε πότε έρχεται!! Επίσης, έχω πολυκυστικές ωοθήκες!! Δεν το σκεφτόμουν! Τουλάχιστον, δεν μου είχε γίνει ψύχωση και κάθε φορά που έλεγα κάτι στον άντρα μου μου άλλαζε θέμα για να μην με αγχώνει! Με αποτέλεσμα, στον 3ο μήνα προσπάθειας να πιάσω παιδάκι!!

Όχι άγχος!! Όσο μπορείς!! Θα δεις ότι θα στο πουν κι άλλες κοπέλες!!

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΜΥΡΙΣΤΗΚΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. 2 Η ΩΡΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΚΟΡΔΟΨΩΜΟ ΚΑΙ ΒΡΩΜΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ "ΔΥΝΑΤΟ" ΣΥΜΠΤΩΜΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ. ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΨΩΦΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΟΙΑ. ΑΝΤΕ... ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.:silly: :side: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα kai mono etsi pou tou ta eipes aytou tou axrhstou.....eleos prepei kati na kanei!!!!!!!!na allaksei ta rantebou tou...ax bre dimitroula...........asteri eisai........

argei giati psaxnei to kalytero bre........giati ayto aksizeis!!!!!!!filiaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα, μακάρι μανάρι μου να είσαι εγκυούλα! Πάντως είσαι στον σωστό δρόμο...μυρωδιές, υπνηλία....μια χαρά το πάς...:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα να τον "τσάκωσες" τον πελαργό!! Μην τον αφήσεις να φύγει όμως, να τον δώσεις και σε μερικές απο εμάς που επίσης τον ψάχνουμε, να τον πηγαίνουμε χέρι-χέρι!!!!

Σου έυχομαι η αυριανή μέρα να σε βρει γκαστρούλα!!!

φιλάκια!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα πραγματικα εχω διαβασει το μηνυμα σου 10 φορες και ακομα γελαω!!!πες μου οτι γραφεις σε καποια στηλη,καπου τελοσπαντων,γιατι εχεις ταλεντο απιστευτο! μακαρι παναγιτσα μου να ημαστε οοοολες εγκυουλες!!!! ειναι το πιο ωραιο μηνυμα που εχω διαβασει στο mammy,και να μας γραφεις μηνυματακια γιατι μας κανεις να γελαμε(μες στο πονο μας) και μας γεμιζεις αισιοδοξια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο κοπελα μου!!!!!!!!!!!μονο που ακουσα οτι εφαγες ετσι το κρεμμυδι!!!!!!!αηδιασα!!!!!!!:silly: :silly: :ohmy: :ohmy:

πως το εκανες αυτο?

λοιπον αυτο ή σημαδι ΤΡΕΛΛΑΣ ειναι ή σημαδι ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

χαχαχαχαχχααχα:woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh:

λοιπον ελπιζω το δευτεροοοοοο γιατι αλλιως σε βλεπω με μια ασπρη ποδιτσα:woohoo: :laugh:

και εγω προσπαθω καποιους μηνες τωρα!ΥΠΟΜΟΝΗ!μακαρι να μας πεις ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕΣ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΚΡΕΜΜΥΔΙ!!!!!μπλιαχχχχχχχχ

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ Ο ΚΥΡ-ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...........

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα διαβασα το κειμενακι σου και ειμαι σιγουρη πως ο πελαργος αυτη τη φορα εκανε τη δουλεια του!Το σπορακι φυτευτηκε και ειναι ετοιμο για ταξιδακι,το μονο που εχεις να κανεις ειναι να χαλαρωσεις για τους υπολοιπους 9 μηνες χι χι χι χι:laugh: :laugh: :laugh: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι ο πελαργος να χει χτυπησει επιτελους την πορτα σου την πορτα μου την πορτα μας γενικα!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμενουμε νεα σου!!!!

Φιλια κ τις καλυτερες ευχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσακι και εγω σου ευχομαι να σε επισκεφτειτε ο πελαργος!!!!!:) περασαν οι μερες μηπως μας εχεις κανενα νεο;;;;;;;;;;:woohoo: φιλια!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για τα υπέροχα μυνηματάκια σας,πραγματικά με συγκινήσατε!

Δυο μέρες εξαφανίστηκα γιατί κάτι παίχτηκε με τη σύνδεσή μου και δε μπορούσα να μπω.

Αν σας άρεσε τόσο αυτό το κείμενο,που να δείτε και τη συνέχεια,τώρα που βρίσκομαι σε καθυστέρηση!

Φανταστείτε με λίγο...σε παράκρουση βρίσκομαι.Εγώ σε παράκρουση,ο άντρας μου και ο κολλητός του γελάνε χεραίκακα...ξέρετε τύπου

"Άντε βρε μάστορα,μπράβο,το'βαλες το γκολ" κτλ

Αδυνατώ να απαντήσω σε καθεμιά ξεχωριστά,αν και θα το ήθελα πολύ,αλλά για άλλη μια φορά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να το'βαλε το γκολ κοριτσάκι μου,αν και δε θέλω να ελπίζω,δε θέλω να απογοητευτώ ξανά,καταλαβαίνεις...

8 μήνες και τι δεν έχουμε κάνει...

Αχχχ...τέλος πάντων.Το να ελπίζεις δε κοστίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε ψιτ! Ο κυρ-πελαργός μου φαίνεται πέρασε και μυρωδιά δεν πήρες!!

Πάντως φαίνεται ότι τη δουλειά του την έκανε μια χαρά!!

Όταν σιγουρευτείς, να μας το ανακοινώσεις με ανάλογο κείμενο..

Τα φιλιά μου και περιμένουμε νέα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΠΟΡΤΟΓΥΡΩ??? ΧΑΘΗΚΕΣ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.....ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ( ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ!!) ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ..ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙ!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ...ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε βρε σαν... τον πελαργό και σύ...!! Σα να να μπαίνει ή άνοιξη!

Ούτε απο τη χειμερια νάρκη να ξύπναγες!

Εύχομαι η ελπίδα να γίνει βεβαιότητα και να έχει σημειωθεί το πολυπόθητο τέρμα!

Μανιαμούνιας-Τρισκατάρατη σημειώσατε 1

οοοομμμ οοομμμ... Σου στέλνω θετική ενέργεια!!! Λαμβάνεις?!?!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανιαμούνια , μετά τα γέλια που έριξα!!! (τώρα μπήκα μετά από τόσες μέρες) να σου ευχηθώ με όλη μου τη καρδία να είσαι έγκυος. Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ? όχι για σένα για εμάς τις φουκαριάρες που μας έχεις σε αγωνία!!! Πιστεύω πως είσαι! δεν γίνεται να πιεις γάλα αν δεν σου αρέσει , εγώ τόσα χρόνια το έριχνα στις γλάστρες, και ούτε να το βλέπω!!! όσο για το κρεμμύδι ....ουδέν σχόλιο, τελικά με το κρεμμύδι κλαίς, αν όχι από το τρίψιμο, σίγουρα από τα γέλια με την περιγραφή σου ( άκου σα μήλο !!!:lol: )

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τον αντρα μου οταν αποφασισαμε οτι θελουμε μωρο περιμεναμε το πελαργο 15 μηνες!!!!!

Γι αυτο καντε υπομονη μπορει να εχει πολυ δουλεια!!:P;)

Καλη επιτυχια σε ολες και καλη συνεχεια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα!

Βρίσκομαι στην τρίτη μέρα καθυστέρησης και πέρα από την υπνηλία και τον πόνο στο στήθος,δεν έχω άλλα συμπτώματα.

Α,ναι,επίσης τα νεύρα μου δεν είναι σε πολύ καλή κατάσταση,έχω ταχυκαρδίες και πολλά υγρά.

Μμμ,τώρα που το ξανασκέφτομαι,μάλλον έχω κι άλλα συμπτώματα...χεχε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΘΕΡΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΡΓΕΙ ΤΩΡΑ?ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΟΡΕΞΕΙΣ.ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.Α!!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ Κ ΕΜΑΣ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θετικό ε;Βρε μακάρι να είναι θετικό,εγώ να δεις πόσο πολύ το θέλω.Αλλά ΔΕΝ θέλω να το πιστέψω για να μην απογοητευτώ.Όλοι γύρω μου μού λένε ότι σχεδόν σίγουρα θα γίνω μαμά,αλλά εγώ διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις η αλήθεια είναι.

Πάντως δε μπαίνω στο τριπάκι να βλέπω παντού συμπτώματα.Αν και δε ζητάω τίποτα το ζωντανό.Ένα μωρό ζητάω.ΕΝΑ.Ας είναι και το μοναδικό μου που λέει ο λόγος.Γερό να'ναι θέλω μόνο κι εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα κουκλα μου καταλαβενω τι λες,κ εγω πολλες φορες αν κ ειχα αρκετες μερες καθυστερηση κ καποια ψιλοσυπτωματα φοβομουν να κανω τεστ για να μην απογοητευτω:blush: παντως εγω νιωθω πως εσυ αυτη τη φορα τα καταφερες κ τελικα ο πελαργος εκανε τη σωστη σταση.;) αληθεια ποτε λες να κανεις χοριακη;τεστακι; κατι τελος παντων να μας φυγει κ εμας η αγωνια;...;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηνητρούλα ξμου γεια σου ε μετα απο τετοιο γραμμα δεν νομιζωνα εμεινε ασυγκεινειτος ο κ.πελαργός μαλλον σε επισκεπτεικε και εσυ σαν καμη οικοδεσποινα του ανοιξες την πόρτα.Αφου τον κερασες καφε του εκανες και το τραπεζι τον ταρταρες και ενα γλυκο ειδε ποσο καλη οικοδεσποινα εισαι και το αποφασισε:8μηνες καθυστερησε αλλα αξιζε ο κόπος αντε να δουμε τη θα ακολουθησει.... Παντως τον συζυγο πολυ σιγουρο τον βλεπω κατι θα ξερει δεν μπορει μαλλον ειχε ραντεβου με τον πελαργο κανονισανε συναντηση και στο κρατησανε μυστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...