Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΪ,ΚΥΡ-ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕ!!!ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΥ;;


Recommended Posts

Τι τον έγλυψα,τι του αγρίεψα,τι του κλάφτηκα...χαμπάρι αυτός ο πελαργός.Οκ,έχασε το GPS,να το δεχτώ,έμπλεξε στην κίνηση,κι αυτό να το δεχτώ...ας έρθει πετώντας ρε γαμώτο,και θα του πληρώσω εγώ τις βενζίνες...

8 μήνες κυρίες μου,8 ΜΗΝΕΣ περιμένω η έρμη wannabe μάνα,και 8 ΜΗΝΕΣ αυτός ο πελαργός δε μπορεί να βρει δυο λεπτά να περάσει από δω.Κι οχι τίποτ'άλλο,αλλά έχω αρχίσει κι ανησυχώ μη βγήκε κι αυτός στην απεργία σαν τα φωτομοντέλα.Κάηκα μετά.Αλλά πάλι,εγώ τι σου φταίω η έρμη κυρ-πελαργέ μου;Που 8 μήνες τώρα και τι δεν έχω κάνει,που αν έβαζα στη σειρά τις θερμίδες που έχω κάψει με τον άντρα μου στο κρεβάτι,τώρα θα ήμουν 50 κιλά άνθρωπος.Που αν έβαζα στη σειρά τα χιλιόμετρα που κάνω κάθε τέλος του μήνα μέσα στο σπίτι από την αγωνία μου αν θα έρθει η τρισκατάρατη,θα'χα φτάσει στο Σουφλί το ζωντανό.

8 ΜΗΝΕΣ περιμένω.Τους 2 τελευταίους είπα "σιχτίρια,εγώ τα παρατάω,βαρέθηκα".Το μόνο που μ'ένοιαζε ήταν να περνάω καλά -ξέρετε που.Αλλά τίποτα.Η τρισκατάρατη εκείείεί.Το χαβά της.Κάθε 28 μέρες αποίκω.Που να σου κάτσω μία τρισκατάρατη,που η μισή θα πάει χαμένη.Που να σε φτύσω και να σου περισσέψει να κάνεις μπάνιο καμιά βδομάδα.

Υποτίθεται ότι εγώ αύριο περιμένω να'ρθει (πάλι) η ρημάδα.Αλλάάάάά...η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.Αυτή θα θέλει να'ρθει,και γω θα σφυράω ανέμελα.

Ο άντρας μου από την άλλη,παίζει με τα νεύρα μου.Είναι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι θα γίνει μπαμπάς αυτό το μήνα.Αμέ.Εγώ πάλι κάνω πως δεν ακούω.Εκείνος επιμένει.Μου'ρχεται να του κάτσω μία και να τον κάνω αλοιφή.Εκείνος εκείείεί...Γιατί καμάρι μου;Γιατί μανούλα μου παίζεις με τα νεύρα μου;Τι σου φταίω η έρμη;

"Θα γίνω μπαμπάς",λέει και γελάνε ως και τα μουστάκια του.Μη μασήσω καμιά μπούκλα τώρα,έλα κάνε μας τη χάρη.

Κι όλα αυτά γιατί;Θα σας διηγηθώ αμέσως.

Προχθές το βράδυ,κατά τις 2,σηκώθηκα η έρμη wannabe μάνα να πάω να κατουρήσω και μου'ρθε μια ακατανήκιτη επιθυμία για κρεμμύδι.Πάω λοιπόν τσούκου-τσούκου,ανοίγω το ψυγείο,ξεφλουδίζω ένα κρεμμύδι...και το τρώω.Έτσι,χύμα,λες κι ήταν μήλο.

Γυρνάω στο κρεβάτι,κλείνω τα μάτια να κοιμηθώ,και ξαφνικά,ακούω από δίπλα "ρε μωρό μου,σου μυρίζει κρεμμύδι;"...

"μμ...ναι,εγώ έφαγα.Μόλις.Α,μη σκας,δε'ν τίποτα,κοιμήσου."

Και το αποκορύφωμα ήταν χθες.

Η ώρα ήταν δέκα το βράδυ και βλέπαμε τηλεόραση.Εμένα μ'ενοχλούσε το στομάχι μου,αλλά δεν ήθελα να φάω.Σηκώνομαι με το μάτι του Μεγάλου Αδερφού (του άντρα μου,ντε) να με παρακολουθεί.Ανοίγω το ψυγείο και ανακαλύπτω ότι με "χαιρετάει" το γάλα.Αλήθεια.Φώναζε μέσα στο κεφάλι μου "πιέέές με....πιέέές με..."...Βουτάω κι εγώ το μπουκάλι και κατεβάζω 2 λίτρα για πλάκα.Επιτόπου.Ο άντρας μου,ο κολλητός του,η κουνιάδα μου και το αγόρι της με κοιτούσαν μ'ανοιχτό το στόμα.Ήταν εντελώς γελοίο το θέαμα όταν γύρισα και τους κοίταξα.

"Τι;" μου'ρθε μόνο να ρωτήσω.

Είχα και απορία.Λες και δε γνώριζα πως ΟΛΟΙ ΞΕΡΑΜΕ ότι ΕΧΩ ΝΑ ΠΙΩ ΓΑΛΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ.Ούτε τη γεύση του δε θυμόμουν.

Α,ναι.Είναι τώρα τρεις-τέσσερις μέρες που κοιμάμαι σα βόδι (σταδιακά άρχισε αυτό,επειδινώθηκε αυτές τις μέρες),ξυπνάω με ξινίλες και στεγνό στόμα,επισκέπτομαι την τουαλέτα αρκετές φορές το δίωρο (ναι,κρατάω ώρα) και θέλω συνέχεια sex.Συνέχεια όμως.

Αλλά δε θέλω να πιστέψω ότι μετά από 8 ΜΗΝΕΣ τελικά έγινε αυτό που όλοι ευχόμαστε.

Παρ'όλα αυτά...ΚΥΡ-ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕΕ;;;;;ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ;;;;;ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΗ;;;;;

Τα φιλιά μου!!!!

ΔΗΜΗΤΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ!!!! Λες να είσαι έγκυος . ????? ΜΑΚΑΡΙ ! ΜΑΚΑΡΙ!

Στο εύχομαι μέσα απο τα βάθη της ψυχής μου !!!!!!! ανυπομονώ να μάθω νέα σου (ευχάριστα!!) σύντομα ..!! ..... !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα εχεις πολυ φαση!!!! μηπως οντως σε θυμηθηκε ο πελαργος;;;;;; σου ευχομαι ολα αυτα να ειναι η αρχη για τους πιο υπεροχους 9 μηνες της ζωης σου (αν αξαιρεσεις εμετους, ζαλαδες, συχνουριες κλπ) και να αποκτησεις ενα γερο και ομορφο bebe. πολλα φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα εισαι θεα κοριτσι μου!!!!!χαχαχαχχαχαχααχχαχχαχααχαααααααααααα:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Που ησουν κρυμμενη και δε σε ειχα ανακαλυψει να μου φτιαχνεις το κεφι?????:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Βρε για κοιτα κατω απ'το χαλακι της εισοδου.Μου μυριζει τοστ με πελαργο!!!!!!!!Σου ευχομαι ολοψυχα να το καταβροχθησεις μεχρι τελευταιο ψιχουλακι!!!!;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι εσυ?ειχαμε καιρο να σε ακουσουμε!!!εκανες εντατικες προσπαθειες ε?μπραβο κοπελα μου!!

τα συμπτωματα που εχεις καλα μου φαινονται,μακαρι να εχει γινει το θαυμα!!!θα περιμενουμε αυριο νεα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου γεια σου! :)

Τα γράφεις τόσο παραστατικά και όμορφα... νομίζω μας εκφράζεις όλες!

Ελπίζω... νομίζω... πιστεύω... πως ο κυρ-πελαργός βρήκε το δρόμο για το σπίτι σας!!! Ήρθε και άφησε το πολύτιμο δώρο του στην κοιλίτσα σου!

Μακάρι κοριτσάκι μου... μακάρι αύριο - μεθαύριο να μας πεις τα καλά νέα!

Φιλάκια πολλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ! "ΣΥΜΠΑΣΧΩ" ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δουμε...αυτο με το γαλα ειναι πολυ υποπτο

Αυριο περιμενεις περιοδο;;

Καιρος ειχα να σε διαβασω ..ελεγα τι να κανει αυτη η ψυχη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο σου Δημητρα που τα βλέπεις έτσι και περνάει καλύτερα νομίζω!! όλα καλά θα πάνε θα δεις!! κ να σου πω κ εγω στη προσπάθεια είμαι κ δεν έχω φάει ποτέ στη ζωή μου κουνουπίδι ε προχτές πήγα αγόρασα κ το τσάκισα !! περίεργο εε?τι να πω μακάρι να είναι καλά συμπτώματα αυτά αντε να δούμε να φουσκώνει η κοιλιά μας κ να έρθει κ αυτός ο πελαργός παναθεμά τον αα!! κ αν έρθει πρώτα σε σένα πες του να περάσει κ απο δω θυμησέ το!! φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pou eisai vre kopelia toooso kairo?

Simera to prwi, kathws erxomoun sto grafeio,

petyxa ston dromo 2 traumatioforeis(!)

me to asthenoforiaki(!) tous

kai se thymithika!!!!!!!!!!!

Loipon, akoma k an den eisai egkyoula

auto to mina ((ftou-ftou))

to swma sou proetoimazetai gia na katevaseis gala...!!!

(((dokimase k to milko,, aresei sta mwra!)))

......... Einai ksekatharo . . . . .

Sou'txetai o pelargos Maniamounias mou!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofia δε ξέρω,δεν απαντώ!Αλλά ειλικρινά το εύχομαι,μη κοιτάς που το παίζω cool!

stalla ότι μπορώ κάνω η έρμη,προκειμένου να μη το σκέφτομαι το'χω ρίξει στο χαβαλέ.Ελπίζω να μην έρθει η τρισκατάρατη να χαρώ και γω μια... stalla!

Anastacia βόσκω κάνα 3μηνο εδώ μέσα,έχω ανεβάσει κι άλλα κείμενα στο φόρουμ και ομολογουμένως είχαμε γελάσει πολύ.Αν δε βαριέσαι ψάξε να τα βρεις.Είναι σίγουρα στο "Θέλω να γίνω μαμα/μπαμπας".Χαίρομαι που σου έφτιαξα το κέφι.

maraki85 είπα να μην κάνω τίποτα αυτόν τον καιρό που να σχετίζεται με μωρά κτλ μπας και ηρεμήσω.Ηρέμησα,δε λέω,αλλά έχει άλλη φάση να είσαι στη διαδικασία να κάνεις μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα είσαι τρομερή!!!!!!

Καλέ Δήμητρα σου χτυπάει το κουδούνι.... δεν το ακούς??????????

Ο πελαργός είναι......γρήγοραααααα να του ανοίξεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΣΟΥ! ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ! ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ, ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΕΔΩ Κ 8 ΜΗΝΕΣ! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ.... THINK POSITIVE !;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα εισαι φοβερη.....με αυτα που μας λες εγω πιστευω οτι αυτο το μηνα πρεπει να εκανε σταση ο πελεργος απο κει αλλα μαλλον κοιμοσουν και δεν τον καταλαβεςςςς....λοιπον σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι και σε λιγες μερες να μας γραψεις ευχαριστα.....φιλακια και περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy τον βρήκε λες επιτέλους ο άχρηστος;

pipitsazouzouna Απ'το στόμα σου!

apis Μια χαρά είμαι,καλύτερα από ποτέ!

tetoulina κουνουπίδι ε;;;Μμμμμ... :Ρ

marimari Αξέχαστος ο Αχόρταγος,ε;;;

papi μπα,η γάτα θα'ναι...

sweety μακάρι Παναγιά μου Γρηγορούσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρωί που πήγα για περπάτημα έξω απ τη πόλη, παρατήρησα ένα μεγάλο άσπρο πουλί να πετάει στα 500 μέτρα από εμένα.ΕΝΑΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ!!!

Αναρωτήθηκα, ήρθαν κιόλας οι πελαργοί? Εδώ χιόνιζε προχθές...

Λες να είναι ο πελαργός που περιμένεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα τι κανεις κουκλα μου; απ'οτι λες εφαγες το κρεμυδι σαν φρουτο,κ ηπιες γαλα μετα απο 13 χρονια (τωρα στα κοντα δηλαδη ) κατι μου λεει πως ο πελαργος βρηκε το δρομο,;) οχι που δε θα τον εβρισκε αγαπη μου πολλες ευχες για ενα μικρο φασολακι να μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου, κ περιμενουμε νεοτερα φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koπελα μου μπραβο τα λες πολυ ωραια!!!Εχεις πλακα...Εγω σου ευχομαι απ την καρδια μου να βρηκε την πορτα σας ο πελαργος!Αλλωστε ειναι κ η εποχη τετοια που ερχονται απ τα ξενα...Περιμενουμε τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koπελα μου μπραβο τα λες πολυ ωραια!!!Εχεις πλακα...Εγω σου ευχομαι απ την καρδια μου να βρηκε την πορτα σας ο πελαργος!Αλλωστε ειναι κ η εποχη τετοια που ερχονται απ τα ξενα...Περιμενουμε τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ειναι δυνατον?? κρεμμυδι?? μα κρεμμυδι??:S:P

καλα Δημητρουλα, δε παιζεσαι κοπελα μου!!!:woohoo:

σε χασαμε μωρε οντως!:(

ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ να τον βρηκε το δρομο αυτο το μηνα ο κυρ-πελαργος και σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις πανηγυρικα τα ευχαριστα!!:cheer:

αντε, να ερθει ενα μικρουλι μωρουλι ιδιο με τη μανουλα του, θεοπαλαβο, γιατι ο κοσμος μας εχει αναγκη απο τοσο υπεροχους ανθρωπους!!!;)

αναμενομεν..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που σαι εσυ βρε??μας θυμηθηκες εεεεε?αυτη τη φορα με ευχριστα νεα:)

μακαρι κοπελα μου στην κοιλιτσα σου να μεγαλωνει το σπορακι σου:)

περιμενουμε νεα,φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounia mou geia sou...

AXXXXXX les na eisai egkuws koritsi mou???

Makari kai sou to EUXWME...

Tha perimenoume ta nea e???

Sou euxwme oti kalitero,,,

kai ena mwraki stin kilia sou agapi mou...

O theoullis mazi sou...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοπελια.... βαλε μια παγιδα.....

κι αμα τον πιασεις τον ατιμο...κρατα τον γιατι πολλες απο δω μεσα του τα χουμε μαζεμενα....

Η θα μας επισκεφτει....ή θα τον επισκεφτουμε..... ΤΕΛΟΣ!!!

Καλα νεα να εχεις... (ακουσα γαλα και ανακατευτηκα...φαντασου οτι το κρεμμυδι ωμο ΟΛΟΚΛΗΡΟ μου φανηκε....λιχουδια μπροστα το γαλα....):laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...