Μετάβαση σε περιεχόμενο

μια πολυ σοβαρη ερωτηση...


Recommended Posts

Kalimera tzouliana mou glukia...

Kita na sou pw egw ena pragma...

Na min akoueis kanenan...

Na akoueis mono tin diki sou kardoulla...

DEN EIMAI ME TOUS SUGGENEIS SOU POU THA ZISEIS...

Dikaiouse kai esu mia omorfi zwoulla me kapion pou pragmati agapas...

Oso gia ta xrimata agapi mou,,,

PIGENOUN KAI ERXWNTAI PANTA...

Kane oti sou leei i kardoulla sou...

Sou euxwme ola ta kalitera...

Kai mia kaliteri sunexeia se auto to thema...

O theos mazi sou agapi mou...

Kai polla filia apo mena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOIPON an ton agapas tzouliana m

stamata vre koritsaki m na akous ti lene

o enas kai o allos apla katse esi kai vres ta

me ton euauto s.

einai ola mesa sto mialo

isos kati na s lipi/kati na min exis tora allios den tha epireazesoun apo allous

isos na min einai auto p pragmatika zitas den xero

ti na s po

apla to mono p mporo na s po ego einai oti i kardia briski panta to

dromo tis

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana μου, η μαμά μου ακόμα και τώρα που θα γίνω μητέρα με τον άντρα που αγαπάω γκρινιάζει .Λέει ότι θα μπορούσα να βρω κάποιον καλύτερο κλπ κλπ. Πάντα υπάρχουν καλοθελητές. Εσύ αν εμπιστεύεσαι το ένστικτό σου μην ακούς κανέναν. Όσο για το σπίτι σας μπορείτε να το φτιάξετε σιγά σιγά. Εμείς έτσι κάναμε. Ένταξη το σπίτι υπήρχε – αν και με στεγαστικό του άντρα μου, αλλά είχε πολλή δουλειά. Μπάνια κουζίνες έπιπλά. Μέσα σε δύο χρόνια δουλεύοντας το φτιάξαμε και μετά παντρευτήκαμε. Ακόμα και σήμερα. Να ξέρεις πάντως ότι θα έχετε πάαααρα πολλά έξοδα. Εγώ δεν φανταζόμουνα πόσα έξοδα έχει μία οικογένεια μέχρι που παντρεύτηκα. Ακόμα και όταν έμενα μόνη μου δεν είχα τέτοια. Εκεί φάνηκε η αξία του καλού μου, στα δύσκολα. Γι ’αυτό και δεν μετάνιωσα του είμαι μαζί του, όποιος και ότι και να λέει εγώ ξέρω ποιος με παίρνει αγκαλιά μετά από μία δύσκολη μέρα και χωρίς ουσιαστικά να κάνει κάτι με ηρεμεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω καθε μερα που περναει νιωθω ολο και πιο σιγουρη πως αυτος ειναι για μενα και κανενας αλλος!οι δικοι μου με επηρεαζουν πολυ!απλα θελω να ειμαι το υποδειγμα κορης!!και να τα εχω καλα μαζι τους!αλλα μου ερχεται ωρες ωρες να μην τους λεω τιποτα!!ασε οταν μπλεκονται και οι θειες μεσα στη συζητηση!!!!!λες και αυτοι καναν την καλυτερη ζωη!

δεν τα μπορω καθολου αυτα!αλλα εχω και το μικροβιο του να ειμαι καλη με ολους!!!!!αλλα στεναχωριεται πολυ ο καλος μου!γιατι καταλαβαινει πως καπως δεν το θελουν λογω οικονομικων....:silly:

τι να πω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοίτα μπορείς να είσαι καλή με όλους αλλά να κάνεις το δικό σου. Εξάλλου η ζωή είναι δική σου όχι δική τους για να τη ζήσουν. Και να μην σε αποθαρρύνουν τα «στα έλεγα εγώ» Να τους απαντάς με ευγενικό τρόπο, να κοιτάνε την ζωή τους και την ζωή των παιδιών τους. Κανείς δεν ξέρει πραγματικά τι γίνετε στο σπίτι του άλλου. Μπορεί απ’ έξω να φαίνονται μέλη γάλα αλλά το ζευγάρι να μη μιλιέται. Ή το αντίθετο, να νομίζουν όλοι ότι δεν τα πηγαίνουν καλά και αυτοί να είναι μέσα στα σιρόπια

Το παν είναι τι βλέπεις εσύ. Τι μηνύματα σου περνάει ο συγκεκριμένος άντρας. Πώς συμπεριφέρεται στα παιδιά των φίλων σας; Είναι υπομονετικός ή νευριάζει όταν ένα παιδί του λερώσει το πουκάμισο με παγωτό – λέμε τώρα. Δυσανασχετεί όταν ένα παιδάκι γκρινιάζει στην ουρά του Σούπερ Μάρκετ κλπ. Κρίνεις από την συμπεριφορά του γενικά. Από την στιγμή που θα είσαι εσύ σίγουρη μην ακούς κανέναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...