Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ


Recommended Posts

Κορίτσια χρειάζομαι και πάλι τη βοήθειά σας, παρόλο που το θέμα έχει ξανά συζητηθεί και παλιότερα δεν βρήκα άκρη. Χρειάζομαι να μου πείτε ένα καλό καρότσι για να αγοράσω και να το χρησιμοποιώ απο τη γέννηση μέχρι και να μεγαλώσει η μπουμπούκα μου. Θέλω να είναι απλό και ελαφρύ γιατί μένω σε πολυκατοικία χωρίς ασανσέρ...και αυτό είναι πρόβλημα.Τι λέτε, θα βρώ άκρη και ποιό είναι το κατάλληλο μαγαζί για αγορές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Sakaina... εγω εχω παρει της bebe confort το loola απο το lapin house... ειναι σχετικα ελαφρυ (αν και καλο καροτσι ελαφρυ δεν νομιζω να βρεις) και με εχει βολεψει πολυ γιατι εχει απ'ολα οσα μπορεις να φανταστεις... χωραει στο πορτ μπαγκαζ γιατι κλεινει και μικραινει πολυ... αν δεν τα δεις ομως και απο κοντα οτι και να σου πουμε εμεις δεν θα μπορεσεις να εχεις μια εικονα... φιλακια και καλες αγορες...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sakaina

an den anatrekseis sta sxetika post

kai na ta psakseis analytika,

den kserw an tha voithitheis...!

Ekei exoun grapsei pooooolla koritsia analytika

ta yper kai ta kata apo ta karotsakia tous...

Egw (an kai stin 18 ebvomada akoma)

exw vrei poly endiaferon tis syzitiseis tous

kai exw katatopistei!

Kales agores......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ψαχνεις ενα αξιοπιστο, ελαφρυ κ ανετο καροτσι τοτε δεν εχω παρα να σου προτεινω το maclaren techno xlr. Κοστιζει γυρω στα 320 ευρω κ ειναι "σκυλι". Ασε που βγαινει κ σε πολλα χρωματα...

Εγω μετανιωσα που δεν αγορασα αυτο αλλα ενα τριροδο, το S4 της casualplay (ανετο στο δρομο αλλα πολυ ογκωδες).

Ριξε μια ματια...

www.maclarenbaby.com/us/content/view/16 ... 8/lang,en/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sakaina εγω θα σου προτεινω peg perrego.Ειναι αξιοπιστα και εχει αυτο που θελεις ελαφρυ και κλεινει σαν ομπρελα.Δεν θυμαμαι πως λεγεται το μοντελο αλλα αν επισκεφτεις ενα μαγαζι θα τα δεις και μονη σου.Εγω αυτο χρησιμοποιουσα στο γιο μου και το εχω και για το δευτερο πρωτα ο Θεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αυτο εχω που λεει και i lemon...peg perego pliko3....einai elafri...kleinei eykola...mazeuei poli...apla egw to mono pou tha sou pw pou metaniwsa einai pou den pira ta xeroulia na girnane kai apo edw kai apo ekei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια αν και δεν κατάφερα να ξεμπερδευτώ. Μάλλον το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να αρχίσω την έρευνα αγοράς απο κοντά. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι κι εγώ το Peg Perego Pliko Switch πήρα! Αν και δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμα , από τις "πρόβες" που έχω κάνει μου φαίνεται εξαιρετικά εύχρηστο και ελαφρύ...:laugh: :laugh: :laugh:

Κάνε μια έρευνα αγοράς, δες τα όλα από κοντά και επέλεξε αυτό που σου αρέσει περισσότερο!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πήγα κι εγώ χθες και παρήγγειλα το καρότσι της μπέμπας μου!!! Κι εγώ σε peg-perego κατέληξα, το pliko p3. Πολύ καλό μου φάνηκε και ο τύπος απο το μαγαζί που το αγόρασα δε με άφηνε να φύγω χωρίς επίδειξη... Είχε τρελλαθεί ο άνθρωπος να μου δείξει όλες του τις λειτουργίες!!! Και με είχε και όρθια τόση ώρα!

Φοβερό μου φάνηκε πάντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ Peg Perego Pliko 3 Switch ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ, ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ!!ΑΝ ΦΟΡΑΩ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΟΥ, Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΙΣΑ ΙΣΑ!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ 6 ΜΗΝΩΝ!!ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΑΣ ΤΙ ΙΔΙΟ Η ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ!!ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΝΗΣ ΤΑ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...