Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΑ ΜΩΡΑ;;;;;;;;;;


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΠΟΙΕς ΒΡΑΔΙΕς ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟ. ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΟΥΝΑ ΜΕ ΝΕΥΡΟ ΧΕΡΙΑ Κ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΤΟΣΟ ΜΩΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ Κ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera marimar!!

Ti idio ekane kai h dikia mou kathe vrady mexri na ginei 50

hmerwn peripou.Vogouse olo to vrady kai htan genika poly anhsyxh

kai neyrikia ston ypno ths.Thn afhna sthn mesh tou krevatiou kai

mesa se liga lepta thn evriske terma panw.Aporousa pws to kanei toso

mikroula pou htan!

Eixa kai ena apalo fws sto dwmatio gia na mhn niwthei anasfalhs.

E! me to pou ekana dokimh kai to esvisa koimithike san poulaki!

Katalava oti mallon thn enoxlouse! Apo tote kai mexri twra koimatai

panta sta skotadia!

Mhpws na to dikomaseis kai esy? Mhpws den xortainei me ton thylasmo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριμαρ έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΠΟΙΕς ΒΡΑΔΙΕς ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟ. ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΟΥΝΑ ΜΕ ΝΕΥΡΟ ΧΕΡΙΑ Κ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΤΟΣΟ ΜΩΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ Κ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ;

mipws exei tipota ponakia to mikrouli?? mipws exei kolikous??:dry: :dry: epeidi sinithos brady ta pianoun ta ponakia:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimar kai emena etsi kanei akribos .malon tha einai ponakia ,afou faei to brady thelei kai to stithos gia pipila kai alimono an tou to pareis h to xasei mono tou ,ospou na ton parei kala o upnos auto kanei pipilaei ligo lagokimate tou bgenei apo to stoma kai meta apo igo ksipna ekneurismenos to psaxnei kai arxizei apo thn arxh palei na pipila kathomaste etsi kamia wra kai meta kimate san toublo...pou tha paei tha perasei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα το είχα κ εγώ στην προηγούμενη μ εγκυμοσύνη αυτά τα εξογκώματα κάπου σε αυτες τις εβδομαδες, τωρα σε αυτες τίποτα!! Εγώ είμαι +4κιλα ζυγίστηκα εχθές αλλά θα δω κ στη γιατρο την άλλη εβδομάδα π θα πάω στη ζυγαριά της τι θα δείξει 
    • Εδώ τα φυλάω εγώ του δικού μου κάθε τελος σεζόν κ κλαίω λεω ποτέ μεγάλωσε το μπιζέλι που είχε στη κοιλια μου, φαντάζομαι εσυ συγκίνηση…🥹🥹🥹🥹 εγω έχω ραντεβού με τη γιατρο μου 23/5 την άλλη Πέμπτη κ β επιπέδου στις 5/6 
    • Κορίτσια μου...παθουσα και εγώ..στην αρχή είχα πάει σε μια απαράδεκτη ενδοκρινολόγο και με την διατροφή που μου είχε δώσει έχανα συνεχώς κιλά, το ζάχαρο δεν περιορίστηκε ξεκίνησα ινσουλίνης και υποσιτιζομουν...ο γυναικολόγος φώναζε να σταματήσω να χάνω κιλά ! Αυτή στο τέλος μου είπε " μα καλά και εσύ κατά γράμμα ακολουθούσες την διατροφή"?? Το τι κλάμα είχα ρίξει...δεν επιτρέπονταν καθόλου ρύζι πατάτα μακαρόνια ,όχι όσπρια,όχι ψωμί ούτε ολικής . Για πρωινό είχα μια φρυγανιά ολικής χωρίς αλάτι με ένα σπιρτόκουτο τυρί λάιτ ή μια φέτα κασέρι με χαμηλά λιπαρά. Μετά το δεκατιανο μισό μήλο ή μισό πορτοκάλι και μια φρυγανιά. Μεσημεριανό δεν είχα ούτε σαλάτα άφθονη. Ακόμη και σαλατα την ζύγιζα...από γλυκό σε όλη αυτή τη διάρκεια των μηνών επιτράπηκε να φάω μόνο την Κυριακή του Πάσχα τότε ένα μικρό γλυκό χωρίς ζάχαρη. Και έφαγα θυμάμαι τυλιχτο χωρίς ζάχαρη από μαγαζί για διαβητικούς... Μετά άλλαξα γιατρό φυσικά αλλά ήταν πλέον αργά...ήδη είχα λυσσαξει! Και φυσικά με το που γέννησα έφαγα μέχρι να σκάσω και ενώ όταν γέννησα ήμουν πιο αδυνατη από ότι μείνω έγκυος, μετά έβαλα 10 κιλά! Ακουω γνώμες εδώ η σε προσωπικό μμ για έμπιστους καλούς ενδοκρινολόγους Θεσσαλονίκη κορίτσια γιατί πρέπει να ξεκινήσω τώρα με την εγκυμοσύνη να με παρακολουθήσει κάποιος.  
    • Να σου πω κάτι;;; Μακάρι να άφηνα κ εγώ τον εαυτό μ να τρώει δίχως αύριο 🤣 μια φίλη μου έκλεισε το πρώτο τρίμηνο +13κιλα η γιατρος της είπε να προσέξει κ μ έλεγε αφού πεινάω τι να κάνω;;; Κ της ελεγα φαε παιδί μου εγώ να ξερεις σε ζηλεύω, γιατί εγω είχα άγχος τα κιλά μπορεί να έτρωγα που κ που καμία βλακεία αλλά μετά συμμαζευόμουν 
    • Μπράβο κορίτσι μου για την δύναμη σου να γεννήσεις με βμπακ. Ενώ το υποστηρίζω δε ξέρω άμα θα το έκανα από τη μια φοβαμαι από την άλλη θα ήθελα να ζήσω το βμπακ!Κ μπράβο κ στο γιατρο! Εγώ γέννησα φυσιολογικά το πρώτο μου έκανα πίεση κ έκτακτα με γέννησε 37+5 ευτυχως είχα διαστολή κ το μωρό σε καλή θέση κ ευνόησε την πρόκληση γιατί διαφορετικά θα με έκανε καισαρικη! Εύχομαι να πάλι όλα να είναι καλά κορίτσι μου με Το ζάχαρο είναι κουραστικό αλλά τι να κνεις; Κανεις το καλύτερο!!!     @Mpourmpouloκοροτσακι μου μακάρι να σου έρθουν οπως τα θες ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...