Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Θέλω τα φώτα σας. Είμαι 37 ετών. Ο κύκλος μου είναι γενικά σταθερός κάθε 24-28.

Έχει τύχει να μου έρθουν νωρίτερα αλλά ποτέ πάνω από 28 ημέρες.

Τώρα βρίσκομαι στην 30η μέρα και δεν έχω αδιαθετήσει. Έκανα ένα τεστ το μεσημέρι βγήκε αρνητικό.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όλα θα πανε καλά κορίτσι μου❤️ εγώ μια κλαιω μια γελάω ! Αύριο έχω τα γενέθλια μου και σήμερα ο καλός μου μου έκανε έκπληξη μαζί με κάποιους φίλους αλλά και δικούς μας ανθρώπους ! Ήταν τα χειρότερα γενέθλια της ζωής μου, αλλά ταυτόχρονα και τα πιο ομορφα μιας και έχω τον σύντροφο μου, την μεγάλη μου αγαπη να με στηρίζει και να κάνει ότι περνάει από το χέρι του για να με κάνει να χαμογελάω ❤️🙏 η τούρτα που διάλεξε για να μου κάνει την έκπληξη ( την διάλεξε τυχαία χωρίς κάποιο νόημα απλά του άρεσε) για εμένα όμως δεν είναι καθόλου τυχαία ! Μπορεί να είμαι επηρεασμένη από αυτό που μας συνεβει και βιώνουμε αλλά για έμενα σημαίνει πολλα ❤️ σας την ανεβαζω να την δείτε🤍

IMG_8008.jpeg

Α τι ωραία τούρτα! Αβοκάντο είναι?? Πολύχρονη και κυρίως καλοχρονη😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nobody είπε:

@Mpourmpoulo κορίτσι μου μπορώ να σου στείλω προσωπικό; Να σε ρωτήσω 2 πράγματα;

Φυσικά και μπορείς! Δεν χρειαζόταν καν να ρωτήσεις! Σε περιμενω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Α τι ωραία τούρτα! Αβοκάντο είναι?? Πολύχρονη και κυρίως καλοχρονη😘

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ ότι ποθείς και εσυ με υγεια και χαρα❤️🙏 τυχαία την διάλεξε ο σύντροφος χωρίς κανένα νόημα αλλά βλέποντας την εγώ βλέπω ένα μεγάλο νόημα σε αυτή την τούρτα❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo @Raf123 Χρόνια πολλά κορίτσια μου, να σας χαίρονται οι οικογένειές σας, πάντα πολύχρονες και υγιείς!

Μπουρμπουλάκι μου, καταλαβαίνω ότι είναι ζόρικα τα φετινά γενέθλια αλλά όπως είπες κι η ίδια, η σημερινή μέρα με τα αγαπημένα σου πρόσωπα είναι μια υπενθύμιση στον εαυτό σου του τί υπέροχους ανθρώπους έχεις γύρω σου να σε στηρίζουν και να σε γεμίζουν αγάπη ❤️ Εύχομαι τα επόμενα γενέθλια να σε βρουν με το μωράκι σου αγκαλία ή στην κοιλία 🌈🌈

Ραφ με το καλό να καλωσορίσεις το δεύτερο μωράκι σου φέτος και ό,τι επιθυμείς για την οικογένειά σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό. Κάναμε μια συζήτηση. Ήταν κάθετος για τη σπερματεγχυση. Στην περίπτωση μου δεν βλέπει σημαντικη διάφορα στις πιθανότητες σύλληψης σε σχέση με τις φυσικές επαφές. Μου λέει πρέπει να καταφύγεις σε πιο επεμβατικό την εξωσωματική. Το τρεναρει λόγω ηλικίας όσο μπορεί με πρόκληση.

Μου έδωσε πάλι κλομιφαινη, 3 φορές την ημέρα, πρωί μεσημέρι βράδυ για  5 μέρες. Τη Δευτέρα θα πάω να με ξαναδεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η nobody είπε:

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό. Κάναμε μια συζήτηση. Ήταν κάθετος για τη σπερματεγχυση. Στην περίπτωση μου δεν βλέπει σημαντικη διάφορα στις πιθανότητες σύλληψης σε σχέση με τις φυσικές επαφές. Μου λέει πρέπει να καταφύγεις σε πιο επεμβατικό την εξωσωματική. Το τρεναρει λόγω ηλικίας όσο μπορεί με πρόκληση.

Μου έδωσε πάλι κλομιφαινη, 3 φορές την ημέρα, πρωί μεσημέρι βράδυ για  5 μέρες. Τη Δευτέρα θα πάω να με ξαναδεί.

Εφόσον είναι κάθετος με τη σπερματέυγχυση, γιατί δεν δοκιμάζει κάποιο άλλο πρωτόκολλο εφόσον με την κλομιφαίνη έχεις δοκιμάσει ήδη 6 κύκλους αν θυμαμαι; Συγγνώμη, δε γνωρίζω σχεδόν καθόλου απ αυτά γιατί πρώτη φορά έκανα κι εγώ σ αυτό τον κύκλο με γονοδοτροπίνες. Διαβάζοντας τη δική σου περίπτωση δε ξέρω γιατί εμένα μου έδωσε κατευθείαν ενέσιμες ορμόνες ενώ δεν έχω ΣΠΩ, μόνο τη μορφολογία κι επίσης είχα 2 συλλήψεις σε διάστημα 14 μηνών 🤷‍♀️ Βέβαια είμαι και σε άλλη χώρα, οπότε μπορεί τα πρωτόκολλα να διαφέρουν και λόγω αυτού.

Εσύ πως αισθάνεσαι κορίτσι μου; Σε ικανοποιεί αυτή η λύση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου - 4η ΜΤΩ σήμερα, εξακολουθώ να έχω φουλ κρεμώδη υγρά. Ρώτησα την ειδικό γονιμότητας και λέει ότι είναι φυσιολογικό επειδή παίρνω προγεστερόνη ενδοκολπικά κι αυτό σημαίνει ότι λειτουργεί το συμπλήρωμα 🙌 οι επισκέπτες φεύγουν αύριο αλλά έχω κανονίσει να δω φίλους τις επόμενες ημέρες για να μην υπεραναλυω καταστάσεις και συμπτώματα 😅 επίσης την άλλη βδομάδα έρχομαι Ελλάδα για το Πάσχα και τη βάπτιση της κόρης της καλύτερης μου φίλης όπου γίνομαι νονά οπότε απασχολούμαι με τα τελευταία της οργάνωσης 😂 fake it till you make it είναι η φάση 😂😂😂

Εύχομαι σε 2 βδομαδουλες να δούμε θετικά τεστακια 🤞🤞

Επίσης πήγα και σε αιματολογο που μου εξήγησε τα επόμενα βήματα αν έμεινα σ αυτό τον κύκλο έγκυος και αν όχι. Το συμπέρασμα είναι ότι επειδή έκανα την πρόκληση με γονοδοτροπινες δε μπορώ να κάνω τον πλήρη έλεγχο για θρομβοφιλια και πρέπει να περιμένουμε 3 μήνες μέχρι να αποβληθούν πλήρως απ' τον οργανισμό. Αλλά στην περίπτωση που είμαι έγκυος μπορούμε να κάνουμε κάποιες απ' τις εξετάσεις λόγω του ότι πλέον, με βάση το ιστορικό μου, θα θεωρείτο υψηλού ρίσκου. Για να δούμε 🤞

Άντε, με το καλό να μας έρθεις κι εσύ! Να περάσεις τέλεια κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nobody είπε:

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό. Κάναμε μια συζήτηση. Ήταν κάθετος για τη σπερματεγχυση. Στην περίπτωση μου δεν βλέπει σημαντικη διάφορα στις πιθανότητες σύλληψης σε σχέση με τις φυσικές επαφές. Μου λέει πρέπει να καταφύγεις σε πιο επεμβατικό την εξωσωματική. Το τρεναρει λόγω ηλικίας όσο μπορεί με πρόκληση.

Μου έδωσε πάλι κλομιφαινη, 3 φορές την ημέρα, πρωί μεσημέρι βράδυ για  5 μέρες. Τη Δευτέρα θα πάω να με ξαναδεί.

Μα ποιος ο λόγος εφόσον κανείς διέγερση ν μην σε πάει κ για μια σπερματέγχυση; Από τη τσέπη του θα τα πληρώσει! Τι πάει ν πει κάθετος εφόσον ο ασθενής θέλει ν το δοκιμάσει και εφόσον είναι η ίδια διαδικασία με την πρόκληση! Κορίτσι μ μήπως ν πήγαινες κ σε κάποιον γυναικολόγο π κάνει σπερμεταγχυσεις; Μήπως ο δικος σ δν κάνει γ αυτό κ στα λέει αυτά; Δν ξέρω μ ακούγονται λίγο κουλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpouloκαι @Raf123 κορίτσια μ γλυκα και φωτεινά! Να είστε πολύχρονες γερές και ευτυχισμένες πάντα! Με υγεία και αγάπη στη ζωή σας! Μπουρμπουλακι μ εμείς τ είπαμε! Του χρόνου τέτοια μέρα ν έχεις το πολυτιμότερο δωρο στην αγκαλιά σ η στη κοιλιά σ ❤️❤️❤️ Ράφα μ με το κακο το μωρακι σας🙏🧿😍

@Θέτις Κ. μου ακούγονται πολύ ωραία τα νέα σ!!! Με το καλό ν γίνεις νονά κορίτσι μ , πάντα αξία ν είσαι! Θα περάσουν πολύ ευχάριστα οι μέρες ! Ευχομαι να μας στείλεις κ ένα ωραίο θετικό τεστακι σε λίγες μέρες 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία πάνω από όλα!!  Αγάπη ευτυχία και ελπίζω η ευχή σου στο σβήσιμο των καίριων να βγει αληθινή!!!! ❤️❤️❤️❤️ 22/4 εχεις γενέθλια;; Έχω κ εγώ είμαστε μαζί ταυρακια ❤️

Χρόνια πολλά και σε εσένα κορίτσι μου! Ότι ποθείς! Με το καλό και το δεύτερο μωράκι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo @Raf123χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα! Εύχομαι και στις δύο ότι επιθυμείτε!

Μία ερώτηση σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Αν σε ένα κύκλο δεν γίνει ωορρηξία, το τεστ δείχνει αχνό θετικό ή δεν βγαίνει καν δεύτερη γραμμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

@Mpourmpoulo @Raf123χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα! Εύχομαι και στις δύο ότι επιθυμείτε!

Μία ερώτηση σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Αν σε ένα κύκλο δεν γίνει ωορρηξία, το τεστ δείχνει αχνό θετικό ή δεν βγαίνει καν δεύτερη γραμμή;

Παντα βγαίνει δεύτερη γραμμή γιατί έχουμε αυτή την ορμόνη λίγο πολύ στον οργανισμό μας..για να είναι θετικό πρέπει η γραμμή να είναι έντονη όσο η γραμμή ελέγχου ή και περισσότερο.. σου βάζω δυο εικόνες για παράδειγμα..

IMG_7328.jpeg

IMG_7274.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η mariavvv είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Θέλω τα φώτα σας. Είμαι 37 ετών. Ο κύκλος μου είναι γενικά σταθερός κάθε 24-28.

Έχει τύχει να μου έρθουν νωρίτερα αλλά ποτέ πάνω από 28 ημέρες.

Τώρα βρίσκομαι στην 30η μέρα και δεν έχω αδιαθετήσει. Έκανα ένα τεστ το μεσημέρι βγήκε αρνητικό.

 

 

Καλημέρα κορίτσι μου. Για αρχή καλώς ήρθες. 2ον επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος πρέπει να φτάσεις τα 20 μηνύματα για να φαίνονται αμέσως. Μέχρι τότε όποτε εμφανίζονται θα σου απαντάμε. Τώρα... στο θέμα σου. Έχουμε την ίδια ηλικία και περίπου τον ίδιο κύκλο. Προσπαθείς για παιδάκι; Καλό θα ήταν να κάνεις μια χοριακή... Αλλά εγώ είμαι γενικά κατά των τεστ. Εγώ στην 4η μέρα καθυστέρησης είχα χοριακή 188. Θα περιμένουμε τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Για αρχή καλώς ήρθες. 2ον επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος πρέπει να φτάσεις τα 20 μηνύματα για να φαίνονται αμέσως. Μέχρι τότε όποτε εμφανίζονται θα σου απαντάμε. Τώρα... στο θέμα σου. Έχουμε την ίδια ηλικία και περίπου τον ίδιο κύκλο. Προσπαθείς για παιδάκι; Καλό θα ήταν να κάνεις μια χοριακή... Αλλά εγώ είμαι γενικά κατά των τεστ. Εγώ στην 4η μέρα καθυστέρησης είχα χοριακή 188. Θα περιμένουμε τα νέα σου.

Καλώς σας βρήκα.

Εύχομαι στην κάθε μια να πάνε τα πράγματα όπως τα περιμένουν

Ναι προσπαθούμε με τον άντρα μου να κάνουμε παιδάκι. 

Έκανα άλλο ένα τεστ σήμερα το πρωί. Πάλι αρνητικό δυστυχώς. Και είναι από αυτά που λένε πιο νωρίς από την καθυστέρηση.

Δεν μου έχει ξανα τύχει ποτέ να μην έχω περίοδο τόσες μέρες, και σκέφτομαι όλα τα αρνητικά ενδεχόμενα(έκτος εγκυμοσύνης) γιατί δεν μου ήρθε.

Θα πάω να κάνω χορειακή αύριο αν δεν έχω αδιαθετήσει. Και μετά στον γιατρό.

Σε ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες και μου απάντησες.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι ότι καλύτερο να έρθει το μωρακι σας σύντομα 

δεν περίμενα 2/2 να μην πετύχει χαίρομαι γιατί το έχεις πάρει ψύχραιμα και προχωράς παρά κάτω 

αρχισε τις προσπάθειες σου ξανά με τεστ και προχωρά δυναμικά 💪

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο...

στις πριν 19 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Καλή επιτυχία!! Εύχομαι να πετύχετε πολύ σύντομα το τυχερό σας ωάριο και σπερματοζωάριο!! Μια γνωστή μου στην τρίτη εξωσωματική πέτυχε δίδυμα!! Ελπίζω να τα καταφέρετε μόνοι σας και να μη χρειαστεί! ❤️

Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️

στις πριν 19 ώρες, ο/η nobody είπε:

Κορίτσι μου σε θαυμάζω για το ηθικό σου που είναι ακμαιοτατο. Εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας. ❤️

Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;

Έτσι νόμιζα κ γω και τελικά είχα κάνει πριν την 10η  ωορρηξία! Ξεκινησα τα τεστ 11η κ ήταν αχνό ροζ κ μετά όλα άσπρα μέχρι 17η που μου τελείωσαν! 26η μέρα χοριακή 496

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Pinacolada είπε:

Έτσι νόμιζα κ γω και τελικά είχα κάνει πριν την 10η  ωορρηξία! Ξεκινησα τα τεστ 11η κ ήταν αχνό ροζ κ μετά όλα άσπρα μέχρι 17η που μου τελείωσαν! 26η μέρα χοριακή 496

Αποστευτοοο! Και όμως αληθινο 🙏 τελικά δεν μπορούμε να το προβλέπουμε όλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια.. Νιώθω οτι είμαι κ εγώ στη ίδια φάση (συναισθηματικά απογοητευμένη) με όποια κορίτσια που ή δεν έκανα ωορρηξία ή που δεν κατάφεραν να την εντοπίσουν, με την διαφορά όμως οτι εγώ είμαι σε αναμονή για να κάνω υστεροσκόπηση μιας και στις αρχές του μήνα που έκανα σαλπιγγογραφία βρέθηκε ένα μικρό πολυποδάκι, και πρέπει να φτιάξω και το  διάφραγμα που έχω, οπότε πάει χαμένος και αυτός ο μήνας και ο επόμενος..😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αποστευτοοο! Και όμως αληθινο 🙏 τελικά δεν μπορούμε να το προβλέπουμε όλα ❤️

Χρόνια πολλά για τα γενέθλια σου σου εύχομαι το καλύτερο μέσα από την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια ; Εγω σήμερα πήγα για β επιπέδου όλα καλά 

@Raf123 στην αυχενική η μέτρηση του τραχήλου 31.1 τώρα γραφει στην β επιπέδου μήκος τραχήλου 35,1 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Pinacolada είπε:

Έτσι νόμιζα κ γω και τελικά είχα κάνει πριν την 10η  ωορρηξία! Ξεκινησα τα τεστ 11η κ ήταν αχνό ροζ κ μετά όλα άσπρα μέχρι 17η που μου τελείωσαν! 26η μέρα χοριακή 496

 Ωωωωωωωωωω ποσό απροσδόκητα ελάχιστο ήταν αυτό!!! Κ πως πηγες για χοριακη;; Εγώ μωρε ξεκίνησα 9η μέρα τεστ κ αυξομειωνόταν η γραμμή τη μια πιο άχνη που την την άλλη λίγο πιο έντονη αλλά μόνιμα άχνη ουσιαστικά. Εξού κ το συμπέρασμα ότι δεν έκανα ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Stardust_83 είπε:

@Mpourmpoulo @Raf123χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα! Εύχομαι και στις δύο ότι επιθυμείτε!

Μία ερώτηση σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Αν σε ένα κύκλο δεν γίνει ωορρηξία, το τεστ δείχνει αχνό θετικό ή δεν βγαίνει καν δεύτερη γραμμή;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και εσυ ότι επιθυμείς❤️ δεν ξερω να σου απαντήσω επιστημονικά αλλά με βάση την λογική δεν θα ανεβεί η ορμονη σε αυτόν τον κύκλο που δεν θα υπάρχει ωορρηξια! Από την άλλη δεν ξερω μήπως και να μην φανεί ανεβασμένη η ορμονη στα τεστ η ωορρηξια ίσως γίνει όπως και στην περίπτωση της @Pinacolada

στις πριν 20 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@Mpourmpoulo @Raf123 Χρόνια πολλά κορίτσια μου, να σας χαίρονται οι οικογένειές σας, πάντα πολύχρονες και υγιείς!

Μπουρμπουλάκι μου, καταλαβαίνω ότι είναι ζόρικα τα φετινά γενέθλια αλλά όπως είπες κι η ίδια, η σημερινή μέρα με τα αγαπημένα σου πρόσωπα είναι μια υπενθύμιση στον εαυτό σου του τί υπέροχους ανθρώπους έχεις γύρω σου να σε στηρίζουν και να σε γεμίζουν αγάπη ❤️ Εύχομαι τα επόμενα γενέθλια να σε βρουν με το μωράκι σου αγκαλία ή στην κοιλία 🌈🌈

Ραφ με το καλό να καλωσορίσεις το δεύτερο μωράκι σου φέτος και ό,τι επιθυμείς για την οικογένειά σου ❤️

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@Mpourmpouloκαι @Raf123 κορίτσια μ γλυκα και φωτεινά! Να είστε πολύχρονες γερές και ευτυχισμένες πάντα! Με υγεία και αγάπη στη ζωή σας! Μπουρμπουλακι μ εμείς τ είπαμε! Του χρόνου τέτοια μέρα ν έχεις το πολυτιμότερο δωρο στην αγκαλιά σ η στη κοιλιά σ ❤️❤️❤️ Ράφα μ με το κακο το μωρακι σας🙏🧿😍

@Θέτις Κ. μου ακούγονται πολύ ωραία τα νέα σ!!! Με το καλό ν γίνεις νονά κορίτσι μ , πάντα αξία ν είσαι! Θα περάσουν πολύ ευχάριστα οι μέρες ! Ευχομαι να μας στείλεις κ ένα ωραίο θετικό τεστακι σε λίγες μέρες 🙏🙏🙏

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου❤️ εύχομαι και σε εσάς πολύ συντομα και καλύτερα ακόμη σε αυτόν τον κύκλο να έρθουν τα πασχαλιάτικα σπορακια σας❤️🙏☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Pinacolada είπε:

Χρόνια πολλά για τα γενέθλια σου σου εύχομαι το καλύτερο μέσα από την καρδιά μου!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ και εσενα εύχομαι ότι επιθυμείς 🙏❤️🙏 δεν ξερω αν έχεις παιδάκι-ια ή αν προσπαθείς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...