Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 14 ΜΗΝΕΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 14 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΕΞΙΑ...ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ...ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΑ 6-3 ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....

ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΩ ΝΑ ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.

ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΧΩ ΑΝΓΧΩΘΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Ηελεν, και εγω προσπαθω 17 μηνες. πηγαινω ενα ολοκληρο χρονο σε εναν γυναικολολογο μου. και τιποτα. βλεπει πολυκυστικες ωοθηκες, καθε δυο μηνες ωαριο, ουτε ξερω αν εχω καλη οωρρηξια... αυτο το μηνα θα ξανα παω στον ιδιο, αλλα αν ακομμα θα μου πει οτι πρεπει να περιμενω ακομμα, μαλλον θα τον αλλαξω, και πρεπει να παω σε εναν ειδικο υπογονιμοτητας, δεν γινεται αλλιως. και εσυ Ηελεν πρεπει να βρεις εναν καλο γυν., τουλαχιτον να παρεις δευτερη γνωμη. καλη σου τυχη κοριτσι μου και συνδομα μωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jurgita έγραψε:

γεια σου Ηελεν, και εγω προσπαθω 17 μηνες. πηγαινω ενα ολοκληρο χρονο σε εναν γυναικολολογο μου. και τιποτα. βλεπει πολυκυστικες ωοθηκες, καθε δυο μηνες ωαριο, ουτε ξερω αν εχω καλη οωρρηξια... αυτο το μηνα θα ξανα παω στον ιδιο, αλλα αν ακομμα θα μου πει οτι πρεπει να περιμενω ακομμα, μαλλον θα τον αλλαξω, και πρεπει να παω σε εναν ειδικο υπογονιμοτητας, δεν γινεται αλλιως. και εσυ Ηελεν πρεπει να βρεις εναν καλο γυν., τουλαχιτον να παρεις δευτερη γνωμη. καλη σου τυχη κοριτσι μου και συνδομα μωρο

και μην ακουσεις την πεθερα σου,αυτοι που εχουνε κανει εβκολα παιδι ποτε δεν θα καταλαυουν εμας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ 2Η ΚΑΙ 3Η ΓΝΩΜΗ!!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ...!

ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...