Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεια σας κορίτσια


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια σας διαβάζω καιρό και αποφάσισα να σας γράψω κ εγώ 🥰

Προσπαθουμε με τον άντρα μου για μωράκι 5 μήνες σχεδόν αλλά τίποτα
Εχω πολυκυστικες και ξέρω ότι ίσως να μην είναι τόσο εύκολο. Τελευταία μ κανονική περίοδος ήταν τον Ιανουάριο .Τον Φεβρουάριο είχα πόνους περιόδου για 1,5 μέρα κ εν τελεί μ ήρθε λίγο ροζ και καφέ για 3 μέρες και πολύ πολύ αχνό καφέ δεν μ έχει ξανατύχει τόσο αχνό για τόσο λίγες μέρες. Αυτόν τον μήνα πάλι έχω πονάκια και μου ήρθε λίγο ροζ και αχνό καφέ για μια ημέρα δεν ξέρω τι γίνεται αλήθεια ..Στο μεταξύ έχω κάνει απο τεστ το self clear το οποίο είχε μια άχνη γραμμή σαν δεύτερη δε την βλέπεις πολύ καθαρά δηλαδή , το ηλεκτρονικό clear blue έβγαλε μόνο σταυρουδάκι χωρίς να γράφει εβδομάδες (το άνοιξα να δω την ταινία από κάτω και είχε δεύτερη άχνη γραμμή) . έκανα και το predictor σήμερα το οποίο πάλι δεύτερη άχνη γραμμή που και σε εκείνο δεν την βλέπεις εύκολα. Στο μεταξύ με πιάνουν πονάκια και έχω καμία καφέ σταγόνα . Είπα την Τρίτη να πάω για χοριακη . Έχει καμία ανάλογη εμπειρία να με βοηθήσει ; Θέλω παρά πολύ ένα μωράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα!

Πρόσφατα έμαθα κι εγώ πως έχω πολυκυστική εικόνα αλλά έχω περιόδους κανονικά καθε μήνα - βέβαια μετά από μια παλίνδρομη κύηση που είχα πέρυσι, οι περίοδοί μου είναι μικρότερες και κοκκινη ροή 2-3 μέρες το πολύ. Ωστόσο 3 γυναικολόγους που έχω αλλάξει, όλες μου είπαν ότι δεν είναι λόγος ανησυχίας και το σημαντικότερο είναι ότι ε΄χω περίοδο καθε μήνα.

Απ αυτά που περιγράφεις κορίτσι, είσαι ΕΓΚΥΟΣ!! 🤩 φαντάζομαι όταν έγραψες Τρίτη για χοριακή εννοούσες σήμερα;; Περιμένουμε νέα σου ❤️ εύχομαι όλα καλά να πάνε 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου, να ήταν μόνο το ένα με άχνη να σου έλεγα ελαττωματικό ή εξάχνωσης.. Αλλά έχεις 3 στα 3!! Πιστεύω πως είσαι έγκυος. Πήγαινε κάνε μια χοριακη να βεβαιωθείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, να ήταν μόνο το ένα με άχνη να σου έλεγα ελαττωματικό ή εξάχνωσης.. Αλλά έχεις 3 στα 3!! Πιστεύω πως είσαι έγκυος. Πήγαινε κάνε μια χοριακη να βεβαιωθείς 

Συμφωνώ κι εγώ! Πιστεύω πως είσαι έγκυος! Κάνε μια χοριακη και κράτα μας ενήμερες! Καλά αποτελέσματα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2024 at 5:03 ΠΜ, ο/η Gemini98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σας διαβάζω καιρό και αποφάσισα να σας γράψω κ εγώ 🥰

Προσπαθουμε με τον άντρα μου για μωράκι 5 μήνες σχεδόν αλλά τίποτα
Εχω πολυκυστικες και ξέρω ότι ίσως να μην είναι τόσο εύκολο. Τελευταία μ κανονική περίοδος ήταν τον Ιανουάριο .Τον Φεβρουάριο είχα πόνους περιόδου για 1,5 μέρα κ εν τελεί μ ήρθε λίγο ροζ και καφέ για 3 μέρες και πολύ πολύ αχνό καφέ δεν μ έχει ξανατύχει τόσο αχνό για τόσο λίγες μέρες. Αυτόν τον μήνα πάλι έχω πονάκια και μου ήρθε λίγο ροζ και αχνό καφέ για μια ημέρα δεν ξέρω τι γίνεται αλήθεια ..Στο μεταξύ έχω κάνει απο τεστ το self clear το οποίο είχε μια άχνη γραμμή σαν δεύτερη δε την βλέπεις πολύ καθαρά δηλαδή , το ηλεκτρονικό clear blue έβγαλε μόνο σταυρουδάκι χωρίς να γράφει εβδομάδες (το άνοιξα να δω την ταινία από κάτω και είχε δεύτερη άχνη γραμμή) . έκανα και το predictor σήμερα το οποίο πάλι δεύτερη άχνη γραμμή που και σε εκείνο δεν την βλέπεις εύκολα. Στο μεταξύ με πιάνουν πονάκια και έχω καμία καφέ σταγόνα . Είπα την Τρίτη να πάω για χοριακη . Έχει καμία ανάλογη εμπειρία να με βοηθήσει ; Θέλω παρά πολύ ένα μωράκι 

Κορίτσι μου έκανες χοριακη;;;; ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...