Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ ή γραμμή εξάτμισης;


Recommended Posts

@Maria98 Βγήκε πολύ γρήγορα γύρω στα 5 λεπτά και είναι ροζ, βέβαια τα ούρα ήταν αραιωμένα κ δεν ξέρω...έχω τρελαθεί λίγο ως πολύ για να είμαι ειλικρινείς!!

Είχα μια χημική τον Γενάρη κ αυτό τον μήνα η γυναικολόγος μου έδωσε λετροζόλ, είχα ωορρηξία πριν μια εβδομάδα, δεν είναι νωρίς για να έχω θετικό τεστ;;

Είμαι Ολλανδία και δεν εδ΄ώ δεν μπορώ να κάνω χοριακή, αλλά αύριο έχω ραντεβού να δώσω αίμα για να δούμε αν όντως έκανα ωορρηξία, δεν ξέρω γιατί έκανα τεστ εγκυμοσύνης απόψε!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

@Maria98 Βγήκε πολύ γρήγορα γύρω στα 5 λεπτά και είναι ροζ, βέβαια τα ούρα ήταν αραιωμένα κ δεν ξέρω...έχω τρελαθεί λίγο ως πολύ για να είμαι ειλικρινείς!!

Είχα μια χημική τον Γενάρη κ αυτό τον μήνα η γυναικολόγος μου έδωσε λετροζόλ, είχα ωορρηξία πριν μια εβδομάδα, δεν είναι νωρίς για να έχω θετικό τεστ;;

Είμαι Ολλανδία και δεν εδ΄ώ δεν μπορώ να κάνω χοριακή, αλλά αύριο έχω ραντεβού να δώσω αίμα για να δούμε αν όντως έκανα ωορρηξία, δεν ξέρω γιατί έκανα τεστ εγκυμοσύνης απόψε!!

 

Αχ δοκίμασε μήπως και ένα άλλο τεστ άλλης εταιρίας...τι να πω τώρα 

Και γω είχα μια παλινδρομη έκανα αποξεση 7/12 , κουράγιο και στις 2 μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Αχ δοκίμασε μήπως και ένα άλλο τεστ άλλης εταιρίας...τι να πω τώρα 

Και γω είχα μια παλινδρομη έκανα αποξεση 7/12 , κουράγιο και στις 2 μας

@Maria98 Θα δοκιμάσω πάλι το πρωί κ εννοείται ότι θα πάρω κ από καλύτερη εταιρία.

Θα έρθουν τα μωράκια μας,δεν το βάζουμε κάτω....ψηλά το κεφάλι!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...