Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω κι εγώ ένα μωράκι


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους… Είμαι κι εγώ καινούργια εδώ. Εδώ και κάποιο διάστημα κάνουμε προσπάθειες με το σύζυγο για να κάνουμε μωράκι χωρίς αποτέλεσμα η γυναικολόγος μου μετά από πολύ έλεγχο δεν βρήκε κάποιο πρόβλημα αλλά ο άντρας μου για διάφορους λόγους αρνείται να κάνει έλεγχο… Έχω στεναχωρεθεί και έχω απογοητευτεί πολύ… Τι μπορώ να κάνω ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου! 

Καλώς ήρθες στην παρέα του φόρουμ ☺️

Τη ηλικία έχεις αν επιτρέπεται και πόσο καιρό προσπαθείτε;

Όταν λες "μετά από πολύ έλεγχο" ποιες ακριβώς εξετάσεις έκανες; 

Σε κάθε περίπτωση, αν κι ο άνδρας σου το θέλει το μωράκι το ίδιο όσο κι εσύ, δε καταλαβαίνω το λόγο που αρνείται τις εξετάσεις... Η πιο σημαντική εξέταση για τον άνδρα είναι το σπερμοδιαγραμμα το οποίο δεν είναι τίποτα σε σχέση με τις γυναικολογικές εξετάσεις. Σκέψου ότι στη δική μου περίπτωση, η ειδικός γονιμότητας ήταν κάθετη στο να κάνει ο δικός μου πρώτα σπερμοδιαγραμμα πριν προβούμε σε οποιαδήποτε παρεμβατική εξέταση σε μένα που είναι συνήθως και πιο επώδυνες και πιο κοστοβορες από ενα σπερμοδιαγραμμα. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ερωτήσεις της Θετις είναι σημαντικές για να μπορούμε να σχηματίσουμε εικόνα και να εκφέρουμε γνώμη.

Εμείς σαν ζευγάρι είχαμε ελεύθερες επαφές 3 χρονια και δεν ερχόταν. Δεν προσπαθουσαμε συστηματικά όμως με τεστ ωορρηξίας και συχνότητα.  Είχαμε κάνει εξετάσεις και οι δυο όμως.  Ε τον Ιανουάριο είπαμε θα κάνουμε πολύ σεξ μέρα παρά μέρα κ τελικά μας έκατσε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...