Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΆΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

Καλημέρα σας 😍😍😍

 

Είμαι καινούργια στο forum σας διαβάζω όμως καιρό και αλήθεια με έχετε βοηθήσει πολύ σε διάφορα που με απασχολούν και δεν μπορώ να τα συζήτησω ανοιχτά :)

ωστόσο απο τπν Νοέμβριο προσπαθουμε με το συζηγο για παιδακι ειμαι 31 και εκεινος 34 .παντα είχα θέματα με την περίοδο δεν ήταν ποτέ σταθερή κάποιες κυστες κλπ.τον περασμένο Μάιο εμφανισα πολύποδες στη μητρα και έκανα αποξεση και επιτυχώς τους αφαίρεσα. Η γιατρός μου είπε ότι αυτό θα βοηθήσει και στη σύλληψη. 

Εδώ και 15 μέρες εχω καφε υγρα και πονακια στην κοιλια πήγα στη γιατρό και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό και είμαι στος γόνιμες μερες ,συγκεκριμένα μου ανέφερε ότι βλέπει 2 αυγουλακια αντί για ένα αυτό το μήνα,  μου συνέστησε να έρθω σε επαφές και σπο σήμερα να ξεκινήσω utrogestan ώστε να βοηθήσουμε τη σύλληψη. 

Σήμερα τα ξεκίνησα και είμαι αρκετά αγχωμένη στο τι θα γίνει...απλά με έχουν μπερδέψει πολύ τα υγρά και δεν ξέρω πότε θα καταλάβω ότι έχει γίνει σύλληψη. 

Αν ξέρει καμία μετά τα utrogestan έρχεται περίοδος?

Συγνώμη για το κατεβατό ελπίζω να μξ σας ζάλισα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 4/3/2024 at 4:15 ΜΜ, ο/η Joan2011 είπε:

Καλημέρα σας 😍😍😍

 

Είμαι καινούργια στο forum σας διαβάζω όμως καιρό και αλήθεια με έχετε βοηθήσει πολύ σε διάφορα που με απασχολούν και δεν μπορώ να τα συζήτησω ανοιχτά :)

ωστόσο απο τπν Νοέμβριο προσπαθουμε με το συζηγο για παιδακι ειμαι 31 και εκεινος 34 .παντα είχα θέματα με την περίοδο δεν ήταν ποτέ σταθερή κάποιες κυστες κλπ.τον περασμένο Μάιο εμφανισα πολύποδες στη μητρα και έκανα αποξεση και επιτυχώς τους αφαίρεσα. Η γιατρός μου είπε ότι αυτό θα βοηθήσει και στη σύλληψη. 

Εδώ και 15 μέρες εχω καφε υγρα και πονακια στην κοιλια πήγα στη γιατρό και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό και είμαι στος γόνιμες μερες ,συγκεκριμένα μου ανέφερε ότι βλέπει 2 αυγουλακια αντί για ένα αυτό το μήνα,  μου συνέστησε να έρθω σε επαφές και σπο σήμερα να ξεκινήσω utrogestan ώστε να βοηθήσουμε τη σύλληψη. 

Σήμερα τα ξεκίνησα και είμαι αρκετά αγχωμένη στο τι θα γίνει...απλά με έχουν μπερδέψει πολύ τα υγρά και δεν ξέρω πότε θα καταλάβω ότι έχει γίνει σύλληψη. 

Αν ξέρει καμία μετά τα utrogestan έρχεται περίοδος?

Συγνώμη για το κατεβατό ελπίζω να μξ σας ζάλισα 🥰

Σίγουρο θα καταλάβεις ότι έγινε η σύλληψη όταν δεις θετικό τεστ εγκυμοσύνης 😅 Άλλους δεν καταλαβαίνεις κάτι 😜 Δεν σου είπε ο γιατρος πότε πιστεύει ότι θα έχεις ωορρηξία;

Εσείς πάντως να κάνετε πολλές επαφές για να έχετε περισσότερες πιθανότητες! Για τα utrogestan δεν ξέρω αν εμποδίζουν την περίοδο 😕 Μόνο στην εγκυμοσύνη θα έχω πάρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...