Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις On 30/3/2024 at 8:11 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κορίτσι μου εγώ είχα καφέ πολύ ανοιχτό όμως, όχι αίμα κόκκινο, συνολικά 1 βδομάδα αν θυμάμαι καλά, δεν μου έδωσε τπτ ο γιατρός και σταμάτησαν μόνα τους δεν υπήρχε κάποιο θέμα που το δημιουργούσε από τον υπέρηχο που είχαμε κάνει!

είναι χαμηλή η χοριακή και δεν εχω πάει για υπέρηχο ακόμη..πήρα ουτρο 2 βράδια και τωρα είναι μπεζ έως διαφανα τα υγρά.. πιστεύω οτι παμε καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μουυυ 🦋🦋🦋

Τρέξτε για χοριακες να γεμίσει το φόρουμ υπέροχα νέα και να φτιάξουμε νέο θεματάκι με πολλές πολλές θετικές εξελίξεις 🧿🧿🧿🧿

Καλό μηνααααα 🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα με γεμάτες τις κοιλίτσες μας ❣️❣️....
'Ελααααα να βλέπουμε χοριακές ανεβασμένες να ανεβαίνει και η διάθεση μας...😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα! Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες μας!!! Περιμένουμε μεγάλα νούμερα χοριακής!!!

Στα δικά μου νέα, την Παρασκευή το απόγευμα (13η μέρα) με έπιασε ένας αφόρητος πόνος στην δεξιά πλευρά. Είχα πέσει κάτω και ήμουν μόνη μου στο σπίτι. Πήρα κατευθείαν algofren για να μπορέσω έστω να σηκωθώ από το πάτωμα που κυλιόμουν.

Κορίτσια δεν έχω ξανά ζήσει τέτοιο σκηνικό. Σαν να με μαχαίρωναν.

Δεν έκανα τεστ εκείνη την ημέρα αλλά πιστεύω πως ήταν ωορρηξία. Μετά από λίγο μου ήρθαν αρκετά υγρά. Μέχρι και σήμερα έχω ελάχιστες ενοχλήσεις στην δεξιά πλευρά. 

Δεν ξέρω τι να υποθέσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα! Συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες μας!!! Περιμένουμε μεγάλα νούμερα χοριακής!!!

Στα δικά μου νέα, την Παρασκευή το απόγευμα (13η μέρα) με έπιασε ένας αφόρητος πόνος στην δεξιά πλευρά. Είχα πέσει κάτω και ήμουν μόνη μου στο σπίτι. Πήρα κατευθείαν algofren για να μπορέσω έστω να σηκωθώ από το πάτωμα που κυλιόμουν.

Κορίτσια δεν έχω ξανά ζήσει τέτοιο σκηνικό. Σαν να με μαχαίρωναν.

Δεν έκανα τεστ εκείνη την ημέρα αλλά πιστεύω πως ήταν ωορρηξία. Μετά από λίγο μου ήρθαν αρκετά υγρά. Μέχρι και σήμερα έχω ελάχιστες ενοχλήσεις στην δεξιά πλευρά. 

Δεν ξέρω τι να υποθέσω!

Καλό μήνα!!! Λογικά ωορρηξία κοριτσάκι μου, είχατε επαφές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλό μήνα!!! Λογικά ωορρηξία κοριτσάκι μου, είχατε επαφές;

Ναι λογικά. Δυστυχώς εκείνη την ημέρα ο άντρας μου δεν ήταν σπίτι. Αυτό έγινε γύρω στις 8 το βράδυ. Επαφές είχαμε την επόμενη μέρα που γύρισε (το Σάββατο). Μια το μεσημέρι και μια το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Ναι λογικά. Δυστυχώς εκείνη την ημέρα ο άντρας μου δεν ήταν σπίτι. Αυτό έγινε γύρω στις 8 το βράδυ. Επαφές είχαμε την επόμενη μέρα που γύρισε (το Σάββατο). Μια το μεσημέρι και μια το βράδυ.

Μια χαρά είσαι, εαν είχατε και πριν την ωορρηξία ακόμα καλύτερα!!!!

 

Καλέ ποιά θα ανοίξει το θεματάκι του Απριλίου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Μια χαρά είσαι, εαν είχατε και πριν την ωορρηξία ακόμα καλύτερα!!!!

 

Καλέ ποιά θα ανοίξει το θεματάκι του Απριλίου;;;;

όχι δεν είχαμε. Τελευταίες επαφές είχαμε μέσα Φεβρουαρίου.Ίσως χάθηκε και αυτός ο μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

όχι δεν είχαμε. Τελευταίες επαφές είχαμε μέσα Φεβρουαρίου.Ίσως χάθηκε και αυτός ο μήνα

Την ωορρηξία την πιάσατε οπότε έχεις ελπίδες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι ν πάνε όλα καλά! Θα περιμένουμε νέα σου ❤️

Καλημέρα καλό μήνα εύχομαι σε όλες! ΚΑΛΟΤΥΧΕΣ να είμαστε ♥️

ευχαριστώ κορίτσι μου.... Εγώ θα πάω σε λίγο να κάνω. Είδα κι εγώ ένα παράξενο όνειρο. Δεν ξέρω, ελπίζω να πάνε όντως όλα καλά.

Έχεις συμπτώματα αρκετά, είμαι σίγουρη ότι θα σου πάνε όλα καλά!εύχομαι σε όλες μας 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demisar είπε:

Καλημέρα καλό μήνα εύχομαι σε όλες! Κακοτυχες να είμαστε ♥️

ευχαριστώ κορίτσι μου.... Εγώ θα πάω σε λίγο να κάνω. Είδα κι εγώ ένα παράξενο όνειρο. Δεν ξέρω, ελπίζω να πάνε όντως όλα καλά.

Έχεις συμπτώματα αρκετά, είμαι σίγουρη ότι θα σου πάνε όλα καλά!εύχομαι σε όλες μας 🙏

Κάνε μια διόρθωσηκορίτσι μου γιατί χτυπάει άσχημα στο μάτι... 

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

 

 

Καλέ ποιά θα ανοίξει το θεματάκι του Απριλίου;;;;

Μα πραγματικά και εγώ περιμένω να δώ με ανυπομονησία...τέτοια αγωνία ούτε για τα νούμερα του τζόκερ 🤣🤣🤣🤣🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κάνε μια διόρθωσηκορίτσι μου γιατί χτυπάει άσχημα στο μάτι... 

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!!!

Τώρα το είδα 🥴

Γράφω απο κινητο και αυτά συμβαινουν 🙈 Προφανώς εννοούσα καλοτυχες να ειμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλό μήνα ν έχουμε!!!! 
 

λοιπον τρεξετεεεεεε για χοριακεεεεες , αυτή π θ έχει τη μεγαλύτερη θ ανοίξει το θέματακι τ Απρίλη ❤️❤️❤️❤️❤️τι λέτε;;;;;

εγω τα δικά μ νέα , περίοδος δν ήρθε ακόμα, τα καφέ έχουν μειωθεί! Έστειλα χθες μνμ στο γιατρό ν πάω σήμερα από εκει ν κάνουμε υπέρηχο ν μ φύγει κ μένα η ιδεα μ τα καφέ και ν συζητήσουμε γ τη πρόκληση! Κ μ είπε σήμερα το απόγευμα στις 6! Άντε να δούμε! 

καπως θορυβήθηκα τώρα με την @Κατερίνα!!!π είπε ότι είχε καφέ ανοιχτό μια βδομάδα και μετά τίποτα! Ποτέ είχες καφέ; Στην αναμονή περιόδου η αφού είχες μάθει ότι είσαι έγκυος ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλό μήνα ν έχουμε!!!! 
 

λοιπον τρεξετεεεεεε για χοριακεεεεες , αυτή π θ έχει τη μεγαλύτερη θ ανοίξει το θέματακι τ Απρίλη ❤️❤️❤️❤️❤️τι λέτε;;;;;

εγω τα δικά μ νέα , περίοδος δν ήρθε ακόμα, τα καφέ έχουν μειωθεί! Έστειλα χθες μνμ στο γιατρό ν πάω σήμερα από εκει ν κάνουμε υπέρηχο ν μ φύγει κ μένα η ιδεα μ τα καφέ και ν συζητήσουμε γ τη πρόκληση! Κ μ είπε σήμερα το απόγευμα στις 6! Άντε να δούμε! 

καπως θορυβήθηκα τώρα με την @Κατερίνα!!!π είπε ότι είχε καφέ ανοιχτό μια βδομάδα και μετά τίποτα! Ποτέ είχες καφέ; Στην αναμονή περιόδου η αφού είχες μάθει ότι είσαι έγκυος ; 

Καλημέρα κορίτσι μου, όχι ήξερα ήδη ότι ήμουν έγκυος, σχεδόν 7 εβδομάδων όμως δεν ήμουν πολυ! Έχεις κάνει κάποιο τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλό μήνα ν έχουμε!!!! 
 

λοιπον τρεξετεεεεεε για χοριακεεεεες , αυτή π θ έχει τη μεγαλύτερη θ ανοίξει το θέματακι τ Απρίλη ❤️❤️❤️❤️❤️τι λέτε;;;;;

εγω τα δικά μ νέα , περίοδος δν ήρθε ακόμα, τα καφέ έχουν μειωθεί! Έστειλα χθες μνμ στο γιατρό ν πάω σήμερα από εκει ν κάνουμε υπέρηχο ν μ φύγει κ μένα η ιδεα μ τα καφέ και ν συζητήσουμε γ τη πρόκληση! Κ μ είπε σήμερα το απόγευμα στις 6! Άντε να δούμε! 

καπως θορυβήθηκα τώρα με την @Κατερίνα!!!π είπε ότι είχε καφέ ανοιχτό μια βδομάδα και μετά τίποτα! Ποτέ είχες καφέ; Στην αναμονή περιόδου η αφού είχες μάθει ότι είσαι έγκυος ; 

Έκανες τεστ;;;;;καλά αποτελέσματα και εσύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλο μήνα κορίτσια μου!!!!καλά αποτελέσματα να έχουμε 🙏🙏

Πήγα έδωσα αίμα.....τα νεότερα το απόγευμα 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, όχι ήξερα ήδη ότι ήμουν έγκυος, σχεδόν 7 εβδομάδων όμως δεν ήμουν πολυ! Έχεις κάνει κάποιο τεστ;

Εκανα χθες το πρωί της hometest και ήταν ολόλευκο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλο μήνα κορίτσια μου!!!!καλά αποτελέσματα να έχουμε 🙏🙏

Πήγα έδωσα αίμα.....τα νεότερα το απόγευμα 😘😘

Ααααχ αντεε έχω αγωνία και για εσάς! 😩😩😩

Finger crossed , όλα να πάνε καλά! Έχεις συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...