Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

Καλό μηνα κοριτσια μου❤️ σας εύχομαι αυτός ο μηνας να είναι γουρλής και να σας φέρει το μωρακι σας❤️👶🏻🙏

@marinamanoulitsa @Kate1992 @Girly @cat12 @Παρασκευαιδου @Elk  @annie! @Maria98 @Katiana1987 @flowerv @annitakianna 

κάντε και τα υπόλοιπα κοριτσια ταγκ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλό μήνα κορίτσια μου🥳❤️ η ευχή ειναι ίδια για όλες μας εδώ και πολύ καιρό! Ας είναι η άνοιξη η έναρξη για να πραγματοποιηθεί επιτέλους η ευχή🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλες τις κοπέλες του forum... Εύχομαι σε όσες προσπαθούν να έχουν αυτόν το μήνα το πολυπόθητο θετικό τεστάκι... Σε όσες είμαστε ήδη εγκυούλες, με το καλό να κρατήσουμε τελειόμηνα και υγιή μωράκια στις αγκαλίτσες μας!!!spacer.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν περίμενα τίποτα άλλο από την @Mpourmpouloμας από το να μας ευχηθεί για μπουρμπουλουδακια ❤️❤️❤️❤️

ευχομαι σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούμε σύντομα ν έχουμε κ εμείς απο ενα μπουρμπουλουδακι στη κοιλιτσα μας 🥰❤️🌺💐🌷🌸🪷🌼🌻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλό μηνα κοριτσια μου❤️ σας εύχομαι αυτός ο μηνας να είναι γουρλής και να σας φέρει το μωρακι σας❤️👶🏻🙏

@marinamanoulitsa @Kate1992 @Girly @cat12 @Παρασκευαιδου @Elk  @annie! @Maria98 @Katiana1987 @flowerv @annitakianna 

κάντε και τα υπόλοιπα κοριτσια ταγκ❤️

@Raf123@Diwni@kokkinoskoufitsa@anna30@ditaki@marinaP@Apostolia88@Eliza Kats

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια και από μενα!! Εύχομαι όλες οι κοιλιτσες να γεμίσουν πολύ πολύ σύντομα και όσες είναι ήδη γεμάτες, να φουσκώνουν με χαρά και υγεία!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια! Και γω με την σειρά μου εύχομαι να έχουμε όλες την υγεία μας. Ο ερχομός της Άνοιξης να ανθίσει και στις κοιλίτσες μας ένα σποράκι!  Μόνο αισιοδοξία και θετική σκέψη και φυσικά σε όλες τις εγκυούλες μας να έχουν μια καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη ❣️❣️❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλες. Με υγεία, αισιοδοξία, αγάπη και χαμόγελο🌷Εύχομαι σύντομα να έχουμε όλες τα θετικά τεστακια που επιθυμούμε💪👣🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι κ εγώ με τη σειρά μου , καλό μήνα κορίτσια!! Είμαι νέα στην παρέα σας και στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εύχομαι κ εγώ με τη σειρά μου , καλό μήνα κορίτσια!! Είμαι νέα στην παρέα σας και στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!

Καλώς ήρθες Κάλλια! Μίλησε μας γ εσένα αν θέλεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Καλώς ήρθες Κάλλια! Μίλησε μας γ εσένα αν θέλεις ❤️

Ονομάζομαι Καλλια , είμαι 30 ετών και μένω Αθήνα. Έχω ένα γλυκό κοριτσάκι 2 ετών 🥰

Προσπαθούμε εδώ και 9 μήνες για ένα δεύτερο μωράκι,  αλλά δεν τα έχουμε καταφέρει ακόμα. Ήξερα το φορουμ από την εγκυμοσύνη μου και είπα να μπω στην παρέα σας κ εγώ τώρα,  για να παίρνω κουράγιο και να μοιράζομαι τα άγχη μου !! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ονομάζομαι Καλλια , είμαι 30 ετών και μένω Αθήνα. Έχω ένα γλυκό κοριτσάκι 2 ετών 🥰

Προσπαθούμε εδώ και 9 μήνες για ένα δεύτερο μωράκι,  αλλά δεν τα έχουμε καταφέρει ακόμα. Ήξερα το φορουμ από την εγκυμοσύνη μου και είπα να μπω στην παρέα σας κ εγώ τώρα,  για να παίρνω κουράγιο και να μοιράζομαι τα άγχη μου !! 🥰

Καλώς ήρθες στην παρέα μας με το καλό να έρθει και το δεύτερο παιδάκι σου να μεγαλώσετε την οικογένεια σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια ❤️❤️❤️❤️ εγώ 8 του μήνα κάνω την έμβρυομεταφορά μου το είπαν σήμερα που πήγα να με δουν!! Είδε πολύ καλό ενδομήτριο κ μου είπε η μία βλαστοκυστη είναι άριστη κ η άλλη πολύ καλή κ είναι θετικός ότι θα πάνε όλα καλά 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια ❤️❤️❤️❤️ εγώ 8 του μήνα κάνω την έμβρυομεταφορά μου το είπαν σήμερα που πήγα να με δουν!! Είδε πολύ καλό ενδομήτριο κ μου είπε η μία βλαστοκυστη είναι άριστη κ η άλλη πολύ καλή κ είναι θετικός ότι θα πάνε όλα καλά 🙏

Είμαι σίγουρη πως με τέτοιες προοπτικές θ πάει τέλεια! Είσαι καταδικασμένη να γίνεις μανούλα ❤️❤️❤️ Σ στέλνω μια αγκαλιά ! Μέτρα αντίστροφα 🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια ❤️❤️❤️❤️ εγώ 8 του μήνα κάνω την έμβρυομεταφορά μου το είπαν σήμερα που πήγα να με δουν!! Είδε πολύ καλό ενδομήτριο κ μου είπε η μία βλαστοκυστη είναι άριστη κ η άλλη πολύ καλή κ είναι θετικός ότι θα πάνε όλα καλά 🙏

Άντε βρε κορίτσι μου μπράβο με το καλό να πάνε όλα καλά εύχομαι και αυτόν τον μήνα να μας στείλεις το δικό σου θετικό τεστ 🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Είμαι σίγουρη πως με τέτοιες προοπτικές θ πάει τέλεια! Είσαι καταδικασμένη να γίνεις μανούλα ❤️❤️❤️ Σ στέλνω μια αγκαλιά ! Μέτρα αντίστροφα 🙏🥰

Μακάρι kate μου!!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Έναν χρόνο περιμένω να ξαναδώ θετικό τεστ ελπίζω να το δω τώρα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Άντε βρε κορίτσι μου μπράβο με το καλό να πάνε όλα καλά εύχομαι και αυτόν τον μήνα να μας στείλεις το δικό σου θετικό τεστ 🩷🩵

Elk μου σε ευχαριστώ πολύ, το θέλω όσο τίποτε άλλο ελπίζω να γίνει το θαυματακι!!! Αν βγει θετικό θα το βάλω σε κορνίζα να το κοιτάω όλη μέρα 😁 μακάρι να σας στείλω κ εγώ το θετικό μου τεστακι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...