Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσι. Δεν μπορώ καθόλου τα αναψυκτικά! Δε μ' αρέσει το ανθρακικό καθόλου. Κι εγώ τα κρακεράκια δίπλα μου τα έχω. Αλλά εμένα δεν είναι τόσο έντονο το πρόβλημα το πρωί αλλά το απόγευμα!!!

Καλησπέρα Κατιάνα! Κι εγώ δεν έπινα αναψυκτικά και διάβασα από άλλες κοπέλες που τις ανακούφιζε και το δοκίμασα κι εγώ...κ πραγματικά με βοήθησε, γιατί το νερό πολλές φορές δε μπορώ να το πιω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elbe είπε:

Καλησπέρα Κατιάνα! Κι εγώ δεν έπινα αναψυκτικά και διάβασα από άλλες κοπέλες που τις ανακούφιζε και το δοκίμασα κι εγώ...κ πραγματικά με βοήθησε, γιατί το νερό πολλές φορές δε μπορώ να το πιω...

Να σου πω την αλήθεια μου τώρα που του προσθέτω λεμόνι και το πίνω πολύ αργά το ανέχομαι. Σ' ευχαριστώ πολύ πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου βγήκαν τ αποτελέσματα τ συζύγου! Δν το περίμενα η αλήθεια είναι! Εκανα διάλειμμα στη δουλειά και μπήκα στη εφαρμογή τηα embryolab έτσι χωρίς λογο κ κοιτάω αποτελέσματα ! Μπαίνω μέσα κ βλέπω λέω κάποιο λάθος έχει γίνει ! 
τρομερη βελτίωση ως προς ποσότητα κινητικότητα απλα η μορφολογία μ παραμένει στο 1%! Οξερωτικο στρες δν έχει πλέον! 
σας στέλνω και τ αποτελέσματα με φωτό! 
δν κερω τι ν κάνω! Να χαρώ να συγκρατηθώ! Μακάρι ν μας δώσει την ευκαιρία για σπερματέγχυση! 
 

93B48D83-45D6-43F3-8D66-A426208C95A9.png

12D4C1AF-EB8A-43B1-8EC0-234C2AA76A10.png

Μπραβοοοο κοριτσάκι μου πολύ χαρηκα❤️❤️❤️ οι φωτό είναι θολές 😂

μαζί περιμενουμε να δούμε αν θα σε πει για σπερματεγχυνση ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπραβοοοο κοριτσάκι μου πολύ χαρηκα❤️❤️❤️ οι φωτό είναι θολές 😂

μαζί περιμενουμε να δούμε αν θα σε πει για σπερματεγχυνση ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏

Τώρα φαίνονται καλά ; 

D450B9E3-1EE7-4A18-98F9-4652EFB5F9A1.jpeg

7A42F16D-1CE0-44F2-BBFC-76E6A304E97D.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!

Είμαι νέο μέλος. Εν συντομία να σας πω ότι είμαι 32 ετών και έχω ένα ζωηρό κοριτσάκι 3,5 ετών. Αποφασίσαμε με τον σύζυγο να αρχίσουμε προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι μιας που το καθυστερήσαμε ήδη λόγω διάφορων λόγων...

Να πω επίσης ΄ότι εχω ΣΠΩ (στα όρια) και τώρα τελευταία δεν είχα σταθερό κύκλο. Τον Ιανουάριο είχα πολύ βαρια περίοδο με πολύ μεγάλη ροή! Και ήταν και η τελευταία... από τότε δεν ΄έχω αδιαθετήσει ξανά. Ήταν να αδιαθετήσω τέλος Φεβρουαρίου, αλλά ακόμα τίποτα! Εντωμεταξύ είχαμε και μερικές ελεύθερες επαφές... 

Εννοείται είχα κάνει τεστ αλλά είναι αρνητικά!

Εύχομαι σε όλες σας να δείτε θετικά τεστάκια και να σας πάνε όλα όπως τα ονειρεύεστε!Σε όσες είστε ήδη εγκυμονούσες, εύχομαι μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Τώρα φαίνονται καλά ; 

D450B9E3-1EE7-4A18-98F9-4652EFB5F9A1.jpeg

7A42F16D-1CE0-44F2-BBFC-76E6A304E97D.jpeg

Ναι τώρα μπόρεσα και τα διάβασα! Όποτε  στην ουσια μόνο η μορφολογία δεν είναι οκ! Ποτέ θα μιλήσετε για τις επόμενες κινήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι τώρα μπόρεσα και τα διάβασα! Όποτε  στην ουσια μόνο η μορφολογία δεν είναι οκ! Ποτέ θα μιλήσετε για τις επόμενες κινήσεις;

Αύριο έχουμε ραντεβού μ το γιατρό γ ν ξεκινήσουμε κ παρακολούθηση κύκλου! 
μίλησα κ με την εμβρυολογο και δν μας απέκλεισε την σπερματέγχυση! Θ το συζητήσετε πμως μ είπε με τον γυναικολόγο σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αύριο έχουμε ραντεβού μ το γιατρό γ ν ξεκινήσουμε κ παρακολούθηση κύκλου! 
μίλησα κ με την εμβρυολογο και δν μας απέκλεισε την σπερματέγχυση! Θ το συζητήσετε πμως μ είπε με τον γυναικολόγο σου! 

Τέλεια τα νέα σας !!! Λίγο η μορφολογία είναι χαμηλή η κινητικότητα τέλεια!!!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Τέλεια τα νέα σας !!! Λίγο η μορφολογία είναι χαμηλή η κινητικότητα τέλεια!!!! 🤗

Με αυτήν την μορφολογία έτσι άραγε σπερματέγχυση γίνεται ; Αξίζει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Με αυτήν την μορφολογία έτσι άραγε σπερματέγχυση γίνεται ; Αξίζει; 

Λογικά ναι κορίτσι μου ! Αφού θα το επεξεργαστουν και λίγο να πάρουν τα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιααα ποια είναι για τεστ στα κοντά;;;;;

@misofeggaro έκανες εσύ τεστ;

@annitakianna τι κάνεις κορίτσι;

έΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΈΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΟΛΟΛΕΥΚΑ.

αΔΙΑΘΕΤΗΣΑ. 

αΝΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου βγήκαν τ αποτελέσματα τ συζύγου! Δν το περίμενα η αλήθεια είναι! Εκανα διάλειμμα στη δουλειά και μπήκα στη εφαρμογή τηα embryolab έτσι χωρίς λογο κ κοιτάω αποτελέσματα ! Μπαίνω μέσα κ βλέπω λέω κάποιο λάθος έχει γίνει ! 
τρομερη βελτίωση ως προς ποσότητα κινητικότητα απλα η μορφολογία μ παραμένει στο 1%! Οξερωτικο στρες δν έχει πλέον! 
σας στέλνω και τ αποτελέσματα με φωτό! 
δν κερω τι ν κάνω! Να χαρώ να συγκρατηθώ! Μακάρι ν μας δώσει την ευκαιρία για σπερματέγχυση! 
 

93B48D83-45D6-43F3-8D66-A426208C95A9.png

12D4C1AF-EB8A-43B1-8EC0-234C2AA76A10.png

Κορίτσι μου είναι πάρα πολύ καλά τα αποτελέσματα σας!! Ναι η μορφολογία παραμένει χαμηλή αλλά δεν είναι 0% είναι 1% που σημαίνει ότι υπάρχουν σπερματοζωάρια φυσιολογικά και με 55% προωθητική έχετε μια χαρά πιθανότητες να γίνει φυσιολογική σύλληψη!! Γιατρός δεν είναι αλλά εμας 3 γιατροί μας είπαν "μπράβο" για το τελευταίο σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου το οποίο ήταν παρόμοιο με το δικό σου που δεν είχαμε τόσο μεγάλη κινητικότητα απλά είχαμε καλύτερη μορφολογία!! Θα υπάρχει και άλλη βελτίωση αρκεί να μην επαναληφθει όπως κ δικός μου και ξανά πέσει η ποιότητα κρίμα είναι ενώ κάνατε τόσο δρόμο!! Οι κόποι σας απέδωσαν καρπούς επιτέλους και αν κάνετε σπερμματεγχηση θα έχετε καλύτερο σπερμοδιαγραμμα μιας και θα το "μπουσταρουν" πριν την διαδικασία και αν όχι με την 1η σίγουρα θα πετύχετε με 2η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιααα ποια είναι για τεστ στα κοντά;;;;;

@misofeggaro έκανες εσύ τεστ;

@annitakianna τι κάνεις κορίτσι;

Καλά είμαι κορίτσι μου σας διαβάζω κάθε μέρα και περιμένω τα θετικά σας νέα συνέχεια!! Έχω μεγάλη αγωνία για την @cat12 μας αύριο!! Είναι η μεγάλη μέρα αν θυμάμαι καλά 🥰🥰 κατά τα άλλα σπρώχνω τις μέρες για να πάω να κάνω τις εξετάσεις που μου έγραψε η γιατρός για να δούμε αν είναι όλα καλά! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου είναι πάρα πολύ καλά τα αποτελέσματα σας!! Ναι η μορφολογία παραμένει χαμηλή αλλά δεν είναι 0% είναι 1% που σημαίνει ότι υπάρχουν σπερματοζωάρια φυσιολογικά και με 55% προωθητική έχετε μια χαρά πιθανότητες να γίνει φυσιολογική σύλληψη!! Γιατρός δεν είναι αλλά εμας 3 γιατροί μας είπαν "μπράβο" για το τελευταίο σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου το οποίο ήταν παρόμοιο με το δικό σου που δεν είχαμε τόσο μεγάλη κινητικότητα απλά είχαμε καλύτερη μορφολογία!! Θα υπάρχει και άλλη βελτίωση αρκεί να μην επαναληφθει όπως κ δικός μου και ξανά πέσει η ποιότητα κρίμα είναι ενώ κάνατε τόσο δρόμο!! Οι κόποι σας απέδωσαν καρπούς επιτέλους και αν κάνετε σπερμματεγχηση θα έχετε καλύτερο σπερμοδιαγραμμα μιας και θα το "μπουσταρουν" πριν την διαδικασία και αν όχι με την 1η σίγουρα θα πετύχετε με 2η

Δν ξέρω σίγουρα γιατί με το μπουσταρισμα δν θ φτιάξει η μορφολογία! Με ανησυχεί η μορφολογία ρε γαμωτο! Από τη μια χάρηκα για το αποτέλεσμα αυτό γιατί από 3.000.000 συγκέντρωση πήγε 28.000.000 αλλά η μορφολογία παρέμεινε στο 1%! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου ναι καλε το ξερω. Εγω σε θυμόμουν απο παλια. Δ θυμομουν επ ακριβως την ιστορια σου, δ ηξερα οτι εχασες τοσα μωρα βασικα. Ηταν τοτε τ γκρουπακι η girly, η petalouditsa, η peacock και το ditaki το θυμαμαι απο τοτε. Μετα τ 2ο παιδι σταματησα βα μπαινω σρ καθημερινή βαση δ προλαβαίνα. Απαντουσα μονο οπου μπορούσα να βοηθησω καποια κοπελα ουσιαστικά.

Για όσες κοπελες εχουν θεμα με το σπερμα να μην απογοητευονται. 3 φυσιολογικες συλληψεις ειχα με πολύ κακο σπερμοδιαγραμμα. Αλλα και στην εξωσωματικη ειναι πολυ εύκολοτερα τ πραγματα οταν τ πρόβλημα ειναι στο σπερμα παρα στη γυναικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Παρασκευαιδου ναι καλε το ξερω. Εγω σε θυμόμουν απο παλια. Δ θυμομουν επ ακριβως την ιστορια σου, δ ηξερα οτι εχασες τοσα μωρα βασικα. Ηταν τοτε τ γκρουπακι η girly, η petalouditsa, η peacock και το ditaki το θυμαμαι απο τοτε. Μετα τ 2ο παιδι σταματησα βα μπαινω σρ καθημερινή βαση δ προλαβαίνα. Απαντουσα μονο οπου μπορούσα να βοηθησω καποια κοπελα ουσιαστικά.

Για όσες κοπελες εχουν θεμα με το σπερμα να μην απογοητευονται. 3 φυσιολογικες συλληψεις ειχα με πολύ κακο σπερμοδιαγραμμα. Αλλα και στην εξωσωματικη ειναι πολυ εύκολοτερα τ πραγματα οταν τ πρόβλημα ειναι στο σπερμα παρα στη γυναικα. 

Αχ διώνακι μ για μένα χτυπά η καμπάνα! Εμείς πλέον έχουμε θέμα μόνο με την μορφολογία! Δν ξέρω αν υπάρχει ελπίδα πέρα από εξωσωματική ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992 θα σου πω κατι π μ ειχε πει ο γιατρος της εξωσωματικης. Ενα μετριο σπερμα, ακομα κ προς τ κακο δεν εχει θεμα στο να γονιμοποίησει. Απλα δεν ξερεις το ποτε. Μπορει να προσπαθείς για 5 χρονια, μπορει και για ενα μηνα. Οταν ενα ζευγαρι χωρις κανενα θεμα γυναικολογικο και τελειο σπερμα εχει μονο 20 με 25% πιθανοτητες σε καθε κυκλο σκεψου ποσο πεφτει αυτο τ ποσοστο οταν υπαρχει καπου θεματακι.

Εγω στα 2 χρόνια ελευθερων προσπαθειων πηγα για εξωσωματικη, δεν ηθελα αλλο να περιμενω. Εν τελη εμεινα εγκυος εκεινο το μηνα. 9 Δεκεμβρίου περασα επιτροπή και 13 ειχα θετικη χοριακη. Συνολο 26 μήνες προσπαθειών. Το 2ο ηρθε με μια μονο ελεύθερη επαφη. Δεν προσπαθουσα καν. Ηταν αποκλειστικά 1 η επαφη. Το 3ο σε 6 μήνες χαλαρων προσπαθειών. Ασχετα αν δεν προχώρησε η 3η κυηση. Είχα 3 φυσιολογικες συλληψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kate1992 θα σου πω κατι π μ ειχε πει ο γιατρος της εξωσωματικης. Ενα μετριο σπερμα, ακομα κ προς τ κακο δεν εχει θεμα στο να γονιμοποίησει. Απλα δεν ξερεις το ποτε. Μπορει να προσπαθείς για 5 χρονια, μπορει και για ενα μηνα. Οταν ενα ζευγαρι χωρις κανενα θεμα γυναικολογικο και τελειο σπερμα εχει μονο 20 με 25% πιθανοτητες σε καθε κυκλο σκεψου ποσο πεφτει αυτο τ ποσοστο οταν υπαρχει καπου θεματακι.

Εγω στα 2 χρόνια ελευθερων προσπαθειων πηγα για εξωσωματικη, δεν ηθελα αλλο να περιμενω. Εν τελη εμεινα εγκυος εκεινο το μηνα. 9 Δεκεμβρίου περασα επιτροπή και 13 ειχα θετικη χοριακη. Συνολο 26 μήνες προσπαθειών. Το 2ο ηρθε με μια μονο ελεύθερη επαφη. Δεν προσπαθουσα καν. Ηταν αποκλειστικά 1 η επαφη. Το 3ο σε 6 μήνες χαλαρων προσπαθειών. Ασχετα αν δεν προχώρησε η 3η κυηση. Είχα 3 φυσιολογικες συλληψεις.

Εμείς είμαστε στα 3 χρόνια ! Και τώρα μετά από 3 μήνες θεραπειών και διατροφής τ συζύγου φτάσαμε σήμερα σε αυτό το ανέλπιστο αποτελεσμα! Από 3.000.000 συγκέντρωση πηγαμε στα 28.000.000 και από 8.000.000 ολικό αριθμό 50.000.000!!! Κινητικότητα δν είχαμε ποτέ θέμα! απλα η μορφολογία παρέμεινε 1% παρόλο που το οξειδωτικό στρες μειώθηκε κ πλέον δν έχει καθόλου! Ωστόσο κατακερματισμό έχουμε πολύ καλό ! Υψηλή γονιμοποιητικη ικανότητα 

μακραίων μας έρθει κ μας έτσι διωνη μ! Ανέλπιστα και ξαφνικά το θαυματακι μας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιααα ποια είναι για τεστ στα κοντά;;;;;

@misofeggaro έκανες εσύ τεστ;

@annitakianna τι κάνεις κορίτσι;

Εγώ είμαι για τεστ , εχθές 31η μέρα του κύκλου ήταν λευκό,  σήμερα 32η μέρα δεν έκανα, θα κάνω αύριο το πρωί 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εμείς είμαστε στα 3 χρόνια ! Και τώρα μετά από 3 μήνες θεραπειών και διατροφής τ συζύγου φτάσαμε σήμερα σε αυτό το ανέλπιστο αποτελεσμα! Από 3.000.000 συγκέντρωση πηγαμε στα 28.000.000 και από 8.000.000 ολικό αριθμό 50.000.000!!! Κινητικότητα δν είχαμε ποτέ θέμα! απλα η μορφολογία παρέμεινε 1% παρόλο που το οξειδωτικό στρες μειώθηκε κ πλέον δν έχει καθόλου! Ωστόσο κατακερματισμό έχουμε πολύ καλό ! Υψηλή γονιμοποιητικη ικανότητα 

μακραίων μας έρθει κ μας έτσι διωνη μ! Ανέλπιστα και ξαφνικά το θαυματακι μας ❤️❤️❤️

Μπράβο @Kate1992 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Apostolia88 είπε:

Μπράβο @Kate1992 :)

Ευχαριστούμε κορίτσι μ!!! Το μεγαλύτερο μπράβο το αξίζει ο άντρας μ!!! Κάνει πολύ προσπάθεια και μόνο γ αυτό θ έπρεπε ν ανταμειφθεί! Το θέλει πολύ ο σύζυγος ν ρθει φυσιολογικα ! Θέλω μ λέει ν είναι αυθόρμητο να ειμαστε οι δυο μας και ν ρθει! και οχι κάτω από γιατρούς και εξετάσεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Παρασκευαιδου ναι καλε το ξερω. Εγω σε θυμόμουν απο παλια. Δ θυμομουν επ ακριβως την ιστορια σου, δ ηξερα οτι εχασες τοσα μωρα βασικα. Ηταν τοτε τ γκρουπακι η girly, η petalouditsa, η peacock και το ditaki το θυμαμαι απο τοτε. Μετα τ 2ο παιδι σταματησα βα μπαινω σρ καθημερινή βαση δ προλαβαίνα. Απαντουσα μονο οπου μπορούσα να βοηθησω καποια κοπελα ουσιαστικά.

Για όσες κοπελες εχουν θεμα με το σπερμα να μην απογοητευονται. 3 φυσιολογικες συλληψεις ειχα με πολύ κακο σπερμοδιαγραμμα. Αλλα και στην εξωσωματικη ειναι πολυ εύκολοτερα τ πραγματα οταν τ πρόβλημα ειναι στο σπερμα παρα στη γυναικα. 

Και η πεταλογδιτσα έχει 2 παιδάκι , και η μινιον 2 παιδάκι και το λισακι 80. Και η Κατερίναonly love έχει 2 παιδάκια τώρα πριν ένα μήνα γέννησε το δεύτερο.

Με κάποιες έχω συναντηθεί. Και με με κάποιες ακόμα και τώρα το βράδυ λέμε χαζομάρες.. Κατερίνα ονλι λοβ σε δίνω, γκερλι και εσένα ...

Θυμώμουν το όνομα αλλά λέω συνονιμια. 

Δες πώς πέρασαν τα χρόνια ρε φίλη :-) όσο για το σπέρμα συμφωνώ και εγώ φυσιολογικά έχω τα παιδια 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εμένα εχθές μου ήρθε η πρώτη περίοδος μετά την αποβολή κ πάμε δυναμικά αυτό το μήνα!! @cat12 καλή επιτυχία κοριτσάκι μου σήμερα!! Εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια σου για 9 μήνες!! 

@Kate1992 πολύ καλά τα αποτελέσματα του συζύγου!! Κ γω πιστεύω πως δεν αποκλείεται η σπερματέγχυση. Θα δεις τι θα σου πει ο γιατρός κ περιμένουμε νέα σου. Είτε έρθει μόνο του είτε έρθει με βοήθεια το ίδιο είναι. Καταλαβαίνω πως επηρεάζει την ψυχολογία του αλλά θα το δείτε πως το αποτέλεσμα μετράει. Κ όταν φύγει το άγχος θα δεις ότι θα έχετε κ φυσιολογική σύλληψη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...