Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Με βάση του γιατρού μου ήμουν 13 εβδ και 6 μερες όταν έκανα την αυχενική 

Πως και την έκανες μετά απο μένα;;; Λόγω των συχνών επισκέψεων λογικά, ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή Τσικνοπέμπτη κοριτσια μου ❤️ εύχομαι αυτός ο μηνας να φέρει τα ομορφα σπορακια σας❤️🙏❤️

@Kate1992καλα αποτελέσματα κορίτσι μου🙏🙏🙏 περιμενουμε τα νέα σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έτσι λέω να πάω σε αυτόν πρέπει να κλεισω ραντεβού να πάω να με δει να δω αν μπορεί να με αναλάβει και μετά να πω τον άλλον ότι θα πάω σε δημόσιο ντρέπομαι λίγο πως θα του πω βέβαια αλλά και τι να κάνω αυτός θέλει 1500 ευρώ και η κλινική 2100 ευρώ + βενζίνες και τα γύρο γύρο που θα χρειαστώ..  τα έδωσα μια φορά αλλά τώρα το σκέφτομαι να πάω πάλι σε κλινική 

Είναι πολλα τα λεφτα κορίτσι μου! Να μη ντραπείς καθόλου είναι δικαίωμα σου ! Να του πεις ότι δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις και συν τους λόγους που είπες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Από 4 και πάνω είναι το όριο άρα σταματά τις χαζές σκέψεις μην έρθω εκεί. Κατευθείαν σε πρόλαβε ο γιατρός και όλα μια χαρά . Μιλάει η ζαιρα σου. 🥰😘

Μίλησα χθες με έναν άλλο ενδοκρινολόγο του συζύγου και λέει δεν χρειάζεται χάπι ! Θα πάω σήμερα σε έναν άλλο που ευτυχως με έβαλε έκτακτα γτ δεν έβρισκα ραντεβού σε διάφορους που κάλεσε και ήταν ο μόνος που με εξυπηρέτησε! Θα δω τι θα μου πει! Πάντως ο γυναικολόγος μου είπε ότι χρειάζεται θεραπεία αλλά πρέπει ο ενδοκρινολόγος να μου δώσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες μου!!!

Χάθηκα αλλά έχω 2 βδομάδες με φοβερές ζαλάδες και αναγούλες που μέρα με την μερά γίνεται χειρότερα!

Σήμερα ήμουν λίγο καλύτερα και μπήκα να δω τι κάνετε!

Εγώ καλά, πήγα την προηγούμενη Πέμπτη στον γιατρό και ξανακούσαμε την καρδούλα. Το ζάχαρο μου χάλια και ξεκίνησα ινσουλίνη...αυτά! Ελπίζω σύντομα να είμαι καλύτερα και να μπαίνω πιο συχνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, πήγαμε χθες να πάρουμε δεύτερη γνώμη από γιατρό! 

Ευτυχώς μας είπαν ακριβώς τα ίδια! 

Εν ολιγης πολύποδας δεν υπάρχει ούτε καν η σκιά πλέον, οπότε μπορεί να ήταν αιματακι από προηγούμενη περιοδο ! 

Η μητρα είναι καρδιοσχημη! Αυτό είναι και το μόνο πρόβλημα! Μας πρότεινε να δοκιμάσουμε σπερματεγχυση και μετα υστεροσκόπηση.. με την υστεροσκοπηση μπορεί να διορθώσει λίγο το σχήμα της μητρας χωρίς αυτό όμως να μας βοηθήσει απόλυτα  σε φυσική συλληψη! Είπε ότι είναι η τελευταία εξέταση που μπορούμε να κάνουμε  να παρεμβουμε αλλά οι πιθανότητες είναι 50-50! 

Φοβάμαι τόσο πολύ την απογοήτευση αν δεν πετύχει η σπερματεγχυση! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πήγαμε χθες να πάρουμε δεύτερη γνώμη από γιατρό! 

Ευτυχώς μας είπαν ακριβώς τα ίδια! 

Εν ολιγης πολύποδας δεν υπάρχει ούτε καν η σκιά πλέον, οπότε μπορεί να ήταν αιματακι από προηγούμενη περιοδο ! 

Η μητρα είναι καρδιοσχημη! Αυτό είναι και το μόνο πρόβλημα! Μας πρότεινε να δοκιμάσουμε σπερματεγχυση και μετα υστεροσκόπηση.. με την υστεροσκοπηση μπορεί να διορθώσει λίγο το σχήμα της μητρας χωρίς αυτό όμως να μας βοηθήσει απόλυτα  σε φυσική συλληψη! Είπε ότι είναι η τελευταία εξέταση που μπορούμε να κάνουμε  να παρεμβουμε αλλά οι πιθανότητες είναι 50-50! 

Φοβάμαι τόσο πολύ την απογοήτευση αν δεν πετύχει η σπερματεγχυση! 

 

Όλα καλά λοιπόν. Ένα έχω να σου πω... Έχω καρδιόμορφη μήτρα και (π) έτυχα φυσική σύλληψη με 2 επαφές 2 μέρες πριν την ωορηξία!!! Αααα κι επίσης έχω και ΣΠΩ και υποθυρεοειδισμό!!! Άρα... Θετική σκέψη = θετική ενέργεια = θετικά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Γειά σας κοριτσάρες μου!!!

Χάθηκα αλλά έχω 2 βδομάδες με φοβερές ζαλάδες και αναγούλες που μέρα με την μερά γίνεται χειρότερα!

Σήμερα ήμουν λίγο καλύτερα και μπήκα να δω τι κάνετε!

Εγώ καλά, πήγα την προηγούμενη Πέμπτη στον γιατρό και ξανακούσαμε την καρδούλα. Το ζάχαρο μου χάλια και ξεκίνησα ινσουλίνη...αυτά! Ελπίζω σύντομα να είμαι καλύτερα και να μπαίνω πιο συχνά!

Υπομονή κοριτσάκι μου εύχομαι συντομα να περάσουν τα συμπτώματα! Ποσό είσαι τώρα που έχεις αυτά τα συμπτώματα;

στις πριν 7 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πήγαμε χθες να πάρουμε δεύτερη γνώμη από γιατρό! 

Ευτυχώς μας είπαν ακριβώς τα ίδια! 

Εν ολιγης πολύποδας δεν υπάρχει ούτε καν η σκιά πλέον, οπότε μπορεί να ήταν αιματακι από προηγούμενη περιοδο ! 

Η μητρα είναι καρδιοσχημη! Αυτό είναι και το μόνο πρόβλημα! Μας πρότεινε να δοκιμάσουμε σπερματεγχυση και μετα υστεροσκόπηση.. με την υστεροσκοπηση μπορεί να διορθώσει λίγο το σχήμα της μητρας χωρίς αυτό όμως να μας βοηθήσει απόλυτα  σε φυσική συλληψη! Είπε ότι είναι η τελευταία εξέταση που μπορούμε να κάνουμε  να παρεμβουμε αλλά οι πιθανότητες είναι 50-50! 

Φοβάμαι τόσο πολύ την απογοήτευση αν δεν πετύχει η σπερματεγχυση! 

 

Κορίτσι μου από υπερυχο είδατε ότι έχεις καρδιοσχημη μητρα ή και από την σαλπιγγγογραφια; Επειδη και έμενα έτσι μου λέγανε διάφοροι γυναικολόγοι και όταν πήγα σε αυτόν που είμαι τώρα μου είπε ότι είναι τοξοειδής και όχι καρδιοσχημη και το διαπιστώσαμε και στην σαλπιγγογραφια ! Ενώ οι άλλοι μου λέγανε ότι είναι καρδιοσχημη και ότι υπάρχει ποσοστό για αποβολές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Γειά σας κοριτσάρες μου!!!

Χάθηκα αλλά έχω 2 βδομάδες με φοβερές ζαλάδες και αναγούλες που μέρα με την μερά γίνεται χειρότερα!

Σήμερα ήμουν λίγο καλύτερα και μπήκα να δω τι κάνετε!

Εγώ καλά, πήγα την προηγούμενη Πέμπτη στον γιατρό και ξανακούσαμε την καρδούλα. Το ζάχαρο μου χάλια και ξεκίνησα ινσουλίνη...αυτά! Ελπίζω σύντομα να είμαι καλύτερα και να μπαίνω πιο συχνά!

Ωωωχχχ... για τις αναγούλες σε νιώθω!!! Σε ποιά εβδομάδα είσαι κορίτσι μου; Υπομον΄΄η θα μας πω εγώ... και θα περάσει κάποια στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Όλα καλά λοιπόν. Ένα έχω να σου πω... Έχω καρδιόμορφη μήτρα και (π) έτυχα φυσική σύλληψη με 2 επαφές 2 μέρες πριν την ωορηξία!!! Αααα κι επίσης έχω και ΣΠΩ και υποθυρεοειδισμό!!! Άρα... Θετική σκέψη = θετική ενέργεια = θετικά αποτελέσματα!!!

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό 13 μήνες! Ελπίζω με όλες τις εξετάσεις φυσιολογικες και δεν έρχεται έχω απογοητευτεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τόσο άργα Ε; Ενώ λένε ότι συνήθως στο τρίτο με τέταρτο σταματάνε! Για αυτό λοιπόν λένε ότι κάθε εγκυμοσυνη είναι διαφορετική! Υπομονουλα🙏 

καλα είμαι κορίτσι μου! Εγώ κρος το παρών δεν έχω τίποτα από συμπτώματα περα από κάτι κράμπες που κάποιες φορές μπορώ να πω ότι είναι δυνατές και κάποια τσιμπήματα ! Έκανα χθες εξετάσεις και η tsh είναι 3 όποτε θα παρω τηλ μετά στο ιατρειο για να μου δώσει χάπι ο γιατρός! Επίσης και ερυθρά είναι λίγο πιο κατω από τις φυσιολογικές τιμές αλλά δεν μου είπε κάτι ο γιατρός γ αυτό παρά μόνο για τον θυρεοειδή ! Πριν την εγκυμοσυνη η tsh ήταν 2!

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου..το ίδιο έπαθα κ εγώ .. στις πρώτες εξετάσεις έφτασε στο 4,9 χωρίς να είχα πριν κάποιο πρόβλημα.. μίλησα με ενδοκρινολόγο , μου έδωσε αμέσως τ4 των 50  κ στις επόμενες εξετάσεις σε ένα μήνα είχε φτάσει στο 1!!βέβαια θα το παίρνω σε όλη την εγκυμοσύνη.Τώρα είμαι 20η εβδομάδα κ όλα καλά.. το σημαντικό είναι ότι το βρήκες νωρίς κ θα ξεκινήσεις το χάπι που πρέπει..επίσης δεν είναι τραγική η τιμή..μην αγχώνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έτσι λέω να πάω σε αυτόν πρέπει να κλεισω ραντεβού να πάω να με δει να δω αν μπορεί να με αναλάβει και μετά να πω τον άλλον ότι θα πάω σε δημόσιο ντρέπομαι λίγο πως θα του πω βέβαια αλλά και τι να κάνω αυτός θέλει 1500 ευρώ και η κλινική 2100 ευρώ + βενζίνες και τα γύρο γύρο που θα χρειαστώ..  τα έδωσα μια φορά αλλά τώρα το σκέφτομαι να πάω πάλι σε κλινική 

Για μαιευτήριο λες? Για το πως θα πας σε δημόσιο, αφού έχεις κάνει σε εξωσωματικό την διαδικασία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό 13 μήνες! Ελπίζω με όλες τις εξετάσεις φυσιολογικες και δεν έρχεται έχω απογοητευτεί! 

Να μην απογοητεύεσαι! Το θαύμα θα έρθει όταν πρέπει!!! Εγώ είχα αρχίσει να απελπίζομαι μόνο και μόνο λόγω ηλικίας! Είχα αρχίσει να ψάχνω τη συντήρηση ωαρίων και τις τράπεζες σπέρματος... Κι όμως ο Θεός (ή η μοίρα για όποιον δεν πιστεύει) είχε άλλα σχέδια για μένα και μου ήρθε φυσικά κι απρόσμενα ουσιαστικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katiana1987 είπε:

Να μην απογοητεύεσαι! Το θαύμα θα έρθει όταν πρέπει!!! Εγώ είχα αρχίσει να απελπίζομαι μόνο και μόνο λόγω ηλικίας! Είχα αρχίσει να ψάχνω τη συντήρηση ωαρίων και τις τράπεζες σπέρματος... Κι όμως ο Θεός (ή η μοίρα για όποιον δεν πιστεύει) είχε άλλα σχέδια για μένα και μου ήρθε φυσικά κι απρόσμενα ουσιαστικά!!!

Μπράβο κορίτσι μου πολύ χαίρομαι για εσένα ❤️ μακάρι να έρθει το θαύμα και για εμένα! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Πως και την έκανες μετά απο μένα;;; Λόγω των συχνών επισκέψεων λογικά, ε;;;

Μπορούσα και νωρίτερα να την κάνω αλλά δεν είχα βρει ραντεβού στον εμβρυολογο πιο νωρίς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Όλα καλά λοιπόν. Ένα έχω να σου πω... Έχω καρδιόμορφη μήτρα και (π) έτυχα φυσική σύλληψη με 2 επαφές 2 μέρες πριν την ωορηξία!!! Αααα κι επίσης έχω και ΣΠΩ και υποθυρεοειδισμό!!! Άρα... Θετική σκέψη = θετική ενέργεια = θετικά αποτελέσματα!!!

Εεε αν είναι να σου έρθει το μωρακι τελείωσε, δεν το σταματάει τίποτα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Βασικά μέσα στον εγκέφαλο μου επικρατεί ένα μυστήριο για το ποτέ τελικά έκανα ωορρηξία ποτέ έγινε σύλληψη 😂 με βγάζει 6&5 αλλά με τη περίοδο είμαι 7&2 μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο 

Γειά σου ραφ! Είμαστε πολύ κοντα! Αλλά στο αντίστροφο!! Εγώ χθες στο ημερολόγιο ήμουν 6w5d και η γιατρός στον υπερηχο με έβγαλε 7w3d ! Καλές και τελειωμηνες εγκυμοσύνες να εχουμε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου..το ίδιο έπαθα κ εγώ .. στις πρώτες εξετάσεις έφτασε στο 4,9 χωρίς να είχα πριν κάποιο πρόβλημα.. μίλησα με ενδοκρινολόγο , μου έδωσε αμέσως τ4 των 50  κ στις επόμενες εξετάσεις σε ένα μήνα είχε φτάσει στο 1!!βέβαια θα το παίρνω σε όλη την εγκυμοσύνη.Τώρα είμαι 20η εβδομάδα κ όλα καλά.. το σημαντικό είναι ότι το βρήκες νωρίς κ θα ξεκινήσεις το χάπι που πρέπει..επίσης δεν είναι τραγική η τιμή..μην αγχώνεσαι!!

Ναι ναι πάλι καλααα με έβαλε να κάμω νωρίς εξετάσεις ο γυναικολόγος! Το απόγευμα που θα πάω στον ενδοκρινολόγο θα σας πω τα νέα μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πήγαμε χθες να πάρουμε δεύτερη γνώμη από γιατρό! 

Ευτυχώς μας είπαν ακριβώς τα ίδια! 

Εν ολιγης πολύποδας δεν υπάρχει ούτε καν η σκιά πλέον, οπότε μπορεί να ήταν αιματακι από προηγούμενη περιοδο ! 

Η μητρα είναι καρδιοσχημη! Αυτό είναι και το μόνο πρόβλημα! Μας πρότεινε να δοκιμάσουμε σπερματεγχυση και μετα υστεροσκόπηση.. με την υστεροσκοπηση μπορεί να διορθώσει λίγο το σχήμα της μητρας χωρίς αυτό όμως να μας βοηθήσει απόλυτα  σε φυσική συλληψη! Είπε ότι είναι η τελευταία εξέταση που μπορούμε να κάνουμε  να παρεμβουμε αλλά οι πιθανότητες είναι 50-50! 

Φοβάμαι τόσο πολύ την απογοήτευση αν δεν πετύχει η σπερματεγχυση! 

 

Για ποιο λόγο να κάνεις πρώτα την σπερματέγχυση και μετά την υστεροσκόπηση? Δεν θα εξυπηρετούσε να γίνει πρώτα η υστεροσκόπηση να βελτιωθεί λίγο το πρόβλημα και μετά? 

Πάντως από γνωστές που έχω ακούσει, οι πιθανότητες με σπερματέγχυση, δεν είναι πολλές. Τις περισσότερες φορές καταλήγουν σε εξωσωματική. Δεν πειράζει όμως. Κατάλαβαίνω ότι πηγαίνετε με την ελπίδα ότι μπορεί να γλιτώσετε όλη αυτή τη βαβούρα που φέρνει η διαδικασία της εξωσωματικής. τα χάπια, το οικονομικό, τις ενέσεις. Είναι βασικά όλα. 

 

Πως βλέπεις το σχήμα της μήτρας? Εγώ δεν έχω ιδέα, κι έχω κάνει υστεροσκόπηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

ΌΛΑ θα πάνε τέλεια!! Έτσι να σκέφτεσαι!!!

Σε αυτήν την εγκυμοσύνη έχω πιο πολύ άγχος! Δε ξέρω γιατί ενώ είμαι ενα άτομο αισιόδοξο αυτή τη φορά κάτι με κρατάει πίσω στο να χαρώ το ίδιο οπως με την πρώτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Γειά σας κοριτσάρες μου!!!

Χάθηκα αλλά έχω 2 βδομάδες με φοβερές ζαλάδες και αναγούλες που μέρα με την μερά γίνεται χειρότερα!

Σήμερα ήμουν λίγο καλύτερα και μπήκα να δω τι κάνετε!

Εγώ καλά, πήγα την προηγούμενη Πέμπτη στον γιατρό και ξανακούσαμε την καρδούλα. Το ζάχαρο μου χάλια και ξεκίνησα ινσουλίνη...αυτά! Ελπίζω σύντομα να είμαι καλύτερα και να μπαίνω πιο συχνά!

Κορίτσι μου εύχομαι σύντομα να είσαι καλύτερα!!! Είχα κ εγώ ζαλάδες κ μ είπε. Να αρχίσω σίδηρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου βγήκαν τ αποτελέσματα τ συζύγου! Δν το περίμενα η αλήθεια είναι! Εκανα διάλειμμα στη δουλειά και μπήκα στη εφαρμογή τηα embryolab έτσι χωρίς λογο κ κοιτάω αποτελέσματα ! Μπαίνω μέσα κ βλέπω λέω κάποιο λάθος έχει γίνει ! 
τρομερη βελτίωση ως προς ποσότητα κινητικότητα απλα η μορφολογία μ παραμένει στο 1%! Οξερωτικο στρες δν έχει πλέον! 
σας στέλνω και τ αποτελέσματα με φωτό! 
δν κερω τι ν κάνω! Να χαρώ να συγκρατηθώ! Μακάρι ν μας δώσει την ευκαιρία για σπερματέγχυση! 
 

93B48D83-45D6-43F3-8D66-A426208C95A9.png

12D4C1AF-EB8A-43B1-8EC0-234C2AA76A10.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Γειά σας κοριτσάρες μου!!!

Χάθηκα αλλά έχω 2 βδομάδες με φοβερές ζαλάδες και αναγούλες που μέρα με την μερά γίνεται χειρότερα!

Σήμερα ήμουν λίγο καλύτερα και μπήκα να δω τι κάνετε!

Εγώ καλά, πήγα την προηγούμενη Πέμπτη στον γιατρό και ξανακούσαμε την καρδούλα. Το ζάχαρο μου χάλια και ξεκίνησα ινσουλίνη...αυτά! Ελπίζω σύντομα να είμαι καλύτερα και να μπαίνω πιο συχνά!

Ωχ υπομονή με τα συμπτώματα κορίτσι μου και εγω ήμουν χάλια, όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι και σιγά σιγά θα περάσουν  ελπίζω να μην σε κρατήσουν για πολύ ακομα

άτιμο αυτό το ζαχαρο είχες και θέμα από πριν ; Ή τώρα που ανέβηκε με την εγκυμοσύνη ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου βγήκαν τ αποτελέσματα τ συζύγου! Δν το περίμενα η αλήθεια είναι! Εκανα διάλειμμα στη δουλειά και μπήκα στη εφαρμογή τηα embryolab έτσι χωρίς λογο κ κοιτάω αποτελέσματα ! Μπαίνω μέσα κ βλέπω λέω κάποιο λάθος έχει γίνει ! 
τρομερη βελτίωση ως προς ποσότητα κινητικότητα απλα η μορφολογία μ παραμένει στο 1%! Οξερωτικο στρες δν έχει πλέον! 
σας στέλνω και τ αποτελέσματα με φωτό! 
δν κερω τι ν κάνω! Να χαρώ να συγκρατηθώ! Μακάρι ν μας δώσει την ευκαιρία για σπερματέγχυση! 
 

93B48D83-45D6-43F3-8D66-A426208C95A9.png

12D4C1AF-EB8A-43B1-8EC0-234C2AA76A10.png

Δεν γνωριζω και πολύ από αυτά δεν φαίνονται καλά στην φωτο τα αποτελέσματα ελπίζω να μπορέσετε να την κάνετε την σπερματέγχυση ποτε θα τα δείξεις στον γιατρό σου ; Θα περιμένουμε νέα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε αυτήν την εγκυμοσύνη έχω πιο πολύ άγχος! Δε ξέρω γιατί ενώ είμαι ενα άτομο αισιόδοξο αυτή τη φορά κάτι με κρατάει πίσω στο να χαρώ το ίδιο οπως με την πρώτη 

Κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν άκουσες μια δυνατή καρδούλα είναι μια χαρά εντάξει άγχος πάντα θα έχουμε αλλά να μην μας καταβάλει γιατί και εγω είχα πιο πολύ άγχος σε αυτήν την εγκυμοσύνη και τώρα άρχισα λίγο να είμαι κάπως πιο ήρεμη ακόμα την εγκυμοσύνη δεν την έχω χαρεί απλά το μόνο καλό είναι ότι ξεχνιέμαι με το παιδί και περναει  ο καιρός πιο εύκολα σε σχέση με την πρώτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;; Πως είναι τα μωράκια σας;; 
    • Ε τότε μια χαρά κοπέλα μου. Είναι και μεγάλο παιδάκι και καταλαβαίνει τι συμβαίνει. Όλα θα πάνε καλά! Κι εσένα μια χαρά θα είναι οι μικρές σου!
    • Είναι μεγάλο παιδάκι πλέον μια χαρά σε βοηθάει τώρα θα βοηθάει και με το μωρο μετά σίγουρα θα θέλει να το φροντίζει.. αφού το λέει και στον κόσμο από μόνη του το παιδί είναι περιμενει αδερφάκι θα πάει καλά το θέμα 🥰 εμενα την λέω που είναι το νινί έρχεται σηκωνει την μπλούζα λέει τατο (να το 😂) δίνει φιλάκια στην κοιλιά μου τέτοια πολλές φορές έρχεται και από μόνη της και δείχνει την κοιλιά λέει νινί αλλά ακόμα δεν έχει καταλαβει τι έρχεται 😂
    • Άντε ωραία αφού το ζητούσε το αδερφάκι σίγουρα θα το θέλει εντάξει στην αρχή μπορεί να ειναι λίγο απότομο μέχρι να βρούμε τα πατήματα μας αλλα είναι λογικό και για εμάς θα είναι απότομο με δυο παιδεία ξαφνικά  ααα είσαι τυχερη που κάθετε στο αμαξι εμείς δίνουμε μάχη 😅 Ελπίζω σιγά σιγά που θα μεγαλώσει να στρώσει αυτό  Δεν είναι μικρό το ταξίδι με το αμαξι + καράβι αλλα τουλάχιστον αφού έχετε και καμπίνα θα περναει καλύτερα η ώρα  Ναι πήγα για την εξέταση να τελειώνει έτσι και αλλιώς το παραπεμπτικό ήταν μέχρι και την άλλη βδομαδα όποτε βόλεψε τον αντρα μου να με φέρει σήμερα 
    • Γενικά λέει σε όποιον συναντάμε ότι η μαμά μου είναι έγκυος, παρόλο που είναι ξεκάθαρο πια🤣🤣 κ δείχνει γενικά να το περιμένει. Δεν θα έλεγα ότι μιλάει κ συνέχεια γι'αυτο, ίσως το αναφέρει 1 φορά τη μέρα, αλλά γενικά έχει κατανοήσει την κατάσταση κ με βοηθάει σε διάφορα. Εντάξει είναι κ 7 χρόνων πια!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...