Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

Επειδή είμαι και επαρχία θα φέρω μια γύρα στα φαρμακεία να δω αν έχουν first step. Predisctor νομίζω θα έχουν γιατί έχω ξαναπάρει. 

Θα δω τι θα βρω και θα σας στείλω αύριο να σας πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα!!!!

5 μέρες πριν την περίοδο και επειδή είχα συχνοουρία εκανα ένα πρόωρης ανίχνευσης και είναι θετικό! 
αν και άχνη η γραμμή εμφανίστηκε πολύ γρήγορα και φαίνονταν καθαρά! 
Θα κάνω και ένα αύριο για σιγουριά! 
αλλα νομίζω δεν με γελούν τα ματια μου…

IMG_2290.jpeg

Αχ βρε κορίτσι μου είναι λιγο σκοτεινή η φωτο σου αλλά η αλήθεια είναι πως βλέπω μια αχνη γραμμη

Βέβαια θα συμφωνήσω και εγω πως δεν είναι καλά αυτά τα τεστ βγάζουν γραμμή εξατμίσεις πολύ συχνα και αυτα με το σταυρο της ίδια εταιρίας… καλά είναι να τα αποφεύγετε σίγουρα όταν τα κάνετε πριν την καθυστέρηση, αν έχεις  2-3 μερες καθυστερήσουν δείχνουν καλύτερα αυτά αλλά για πρώιμης δεν κάνουν για κανένα λόγο 

Και εγω ταινιες παίρνω home test γιατί κάνω αρκετά τεστ και είναι αξιόπιστα τουλάχιστον σε εμένα οσες φορές ειδα αχνη γραμμή ήμουν εγκυος

Predictor θα έλεγα και εγω καλύτερα να πάρεις αν βρεις και θα περιμένουμε να μας το στείλεις αύριο εύχομαι  να είναι κατά κόκκινο 🙏😊🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Δεν το ήξερα αυτό η αλήθεια είναι...αν και στα δύο προηγούμενα παιδιά αυτά έπαιρνα. Στο δεύτερο είχα πάρει και κάτι ροζ γιατί είχα κάνει 3 μέχρι να βγει θετικό. 

Ποιο να πάρω;;; Να ζητήσω κάποιο συγκεκριμένο;;; Έχω και το ψηφιακό γιατί ήταν διπλή συσκευασία αλλά απ οτι κατάλαβα εκείνο θα δείξει την μέρα της αναμενόμενης περιόδου. 

Καλημέρα κορίτσι μου, τα predictor early, είναι πολύ καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα!!!!

5 μέρες πριν την περίοδο και επειδή είχα συχνοουρία εκανα ένα πρόωρης ανίχνευσης και είναι θετικό! 
αν και άχνη η γραμμή εμφανίστηκε πολύ γρήγορα και φαίνονταν καθαρά! 
Θα κάνω και ένα αύριο για σιγουριά! 
αλλα νομίζω δεν με γελούν τα ματια μου…

IMG_2290.jpeg

Στάνταρ είσαι έγκυος!!!! συγχαρητήρια 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳με το καλοοοοο

Τελικά είμαι γουρλου Ε;;;;;;;;;5η ημέρα Φεβρουαρίου και άρχισαν τα θετικααααα😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου....αχ αυτή η Δευτέρα κάθε φορά μου πέφτει πολύ βαριά.....🥴🥴🥴🥴

Εγώ μπαίνω σε γόνιμη φάση αυτή την εβδομάδα.... Παρασκευή ή Σάββατο θα έχω ωορρηξία...θα αρχίσω τα τεστ Πέμπτη 😉

Άντε να δούμε αυτό τον μήνα....είναι ο 3ος μετά την σαλπιγγογραφια και ο γιατρός με είπε τότε που την έκανα..."δώσε χρόνο έως 3 μήνες..." Για να δούμε αν θα βγει αληθινός και θα γίνει το θαύμα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ti έγινε??? Μπαίνω εδώ περιμένω νέα. Ζαρτ εσύ τη ζαιρα σου 

Καλημερααα κοριτσάκι μου❤️ πήγα χθες στον γιατρό και είδαμε προς το παρών ένα αυγουλακι και το ενδομητριο ήταν 6,5 αλλά είναι νωρίς καθώς ήμουν 10η μέρα και με τα χάπια συνήθως κάνω ωορρηξια 17η όποτε έχω χρόνο μπροστά για να παχύνει! Χθες έκανα την δεύτερη ενεση και αύριο το πρωι με έβαλε να κάνω fsh,lh,E2 και προγεστερονη και να τους πω να τα βγάλουν σε μια μέρα ωστε το απόγευμα να πάω να με δει ο γιατρός πάλι και μα δει και τις εξετάσεις και να δούμε πως θα συνεχισουμε🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα!!!!

5 μέρες πριν την περίοδο και επειδή είχα συχνοουρία εκανα ένα πρόωρης ανίχνευσης και είναι θετικό! 
αν και άχνη η γραμμή εμφανίστηκε πολύ γρήγορα και φαίνονταν καθαρά! 
Θα κάνω και ένα αύριο για σιγουριά! 
αλλα νομίζω δεν με γελούν τα ματια μου…

IMG_2290.jpeg

Κοριτσάκι μου παρόλο  που η φωτό είναι θολή εγώ διακρινωωωωωωωω την γραμμουλααα🥰🥰🥰 αν κανεις αύριο τεστακι θα σου πρότεινα να παρεις το πρεντικτορ early ! Αχχχχ περιμενω με αγωνιααααα και το αυριανό σου τεστ🤗❤️🤗❤️🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/2/2024 at 1:59 ΠΜ, ο/η annitakianna είπε:

Ααα ωραία περιμένουμε τα νέα σου!! Εγώ είμαι 7 μέρες μετά την σπερμματεγχηση και δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα!! Κλασικά της περιόδου! Ίσως λιγότερες κράμπες! Αλλά τίποτα ιδιαίτερο 

Κοριτσάκι μου είναι νωρίς ακόμη όποτε περιμενουμεεεεεε το τεστακι σου την Τετάρτη;🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου....αχ αυτή η Δευτέρα κάθε φορά μου πέφτει πολύ βαριά.....🥴🥴🥴🥴

Εγώ μπαίνω σε γόνιμη φάση αυτή την εβδομάδα.... Παρασκευή ή Σάββατο θα έχω ωορρηξία...θα αρχίσω τα τεστ Πέμπτη 😉

Άντε να δούμε αυτό τον μήνα....είναι ο 3ος μετά την σαλπιγγογραφια και ο γιατρός με είπε τότε που την έκανα..."δώσε χρόνο έως 3 μήνες..." Για να δούμε αν θα βγει αληθινός και θα γίνει το θαύμα 😉

Αντεεεεε κοριτσιιιι μουυυυ με το καλό στο love zone🥰 άου εύχομαι αυτόν τον μηνα να ερθειιιιι το σπορακι σου❤️🤞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου....αχ αυτή η Δευτέρα κάθε φορά μου πέφτει πολύ βαριά.....🥴🥴🥴🥴

Εγώ μπαίνω σε γόνιμη φάση αυτή την εβδομάδα.... Παρασκευή ή Σάββατο θα έχω ωορρηξία...θα αρχίσω τα τεστ Πέμπτη 😉

Άντε να δούμε αυτό τον μήνα....είναι ο 3ος μετά την σαλπιγγογραφια και ο γιατρός με είπε τότε που την έκανα..."δώσε χρόνο έως 3 μήνες..." Για να δούμε αν θα βγει αληθινός και θα γίνει το θαύμα 😉

Άντε να πιάσετε δουλίτσα σιγά σιγά😉😉😉!!!

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κοριτσάκι μου❤️ πήγα χθες στον γιατρό και είδαμε προς το παρών ένα αυγουλακι και το ενδομητριο ήταν 6,5 αλλά είναι νωρίς καθώς ήμουν 10η μέρα και με τα χάπια συνήθως κάνω ωορρηξια 17η όποτε έχω χρόνο μπροστά για να παχύνει! Χθες έκανα την δεύτερη ενεση και αύριο το πρωι με έβαλε να κάνω fsh,lh,E2 και προγεστερονη και να τους πω να τα βγάλουν σε μια μέρα ωστε το απόγευμα να πάω να με δει ο γιατρός πάλι και μα δει και τις εξετάσεις και να δούμε πως θα συνεχισουμε🙏

Μια χαρά κορίτσι μου!! Άντε προχωράς κ συ σιγά σιγά!! Εμένα κατέβηκε το αίμα για τα καλά. Ξύπνησα 5.30 από τους πόνους. Διαχειρίσιμοι είναι σαν πολύ δύσκολη περίοδο. Παρασκευή ζήτησε χοριακη ο γυναικολόγος μου για να δούμε αν μηδενίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Άντε να πιάσετε δουλίτσα σιγά σιγά😉😉😉!!!

Μια χαρά κορίτσι μου!! Άντε προχωράς κ συ σιγά σιγά!! Εμένα κατέβηκε το αίμα για τα καλά. Ξύπνησα 5.30 από τους πόνους. Διαχειρίσιμοι είναι σαν πολύ δύσκολη περίοδο. Παρασκευή ζήτησε χοριακη ο γυναικολόγος μου για να δούμε αν μηδενίζει 

Και εγώ είχα δυνατούς πόνους κορίτσι μου αλλά όπως λες διαχειρίσιμο! Λογικα θα έχεις τις πρώτες μέρες αρκετό αίμα και λίγες παραπάνω μέρες, έτσι  τουλάχιστον είχα εγώ και μάλιστα και η επόμενη μου περίοδος ήταν με αρκετό αίμα αλλά βέβαια δεν ξερω αν οφείλεται στην βιοχημικη του προηγούμενου κύκλου ή στην προγεστερονη και στα οιστρογονα που επερνα και είχαν παχύνει το ενδομητριο αρκετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! θα σου κάνει και υπέρηχο για να δει αν έχει καθαρίσει;

@Mpourmpoulo πάμε δυναμικά κορίτσι μου με αισιοδοξία και πίστη!

@marinamanoulitsaέχεις μπει σε ερωτική φάση...ασορτί με το μουντ του μήνα!!!! Love is in the air και έτσι...

Τελικά πήρα δύο, το predictor early και ένα self clear. Θα τα κάνω και θα σας τα δείξω. Εν το μεταξύ είδα την φώτο που ανέβηκε και όντως είναι θολή και σκούρα, στο κινητό μου και από κοντά είναι πιο γαλάζια η γραμμούλα. Αύριο θα δείξει...παραμένω συγκρατημένη και προσγειωμένη!

΄Το ψηφιακό θα το κάνω την Παρασκευή που περιμένω περίοδο για σίγουρα γιατί απ' όσα διάβασα δείχνει σίγουρα από την μέρα της αναμενόμενης περιόδου, πιο πριν είχε χαμηλά ποσοστά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου είναι νωρίς ακόμη όποτε περιμενουμεεεεεε το τεστακι σου την Τετάρτη;🤗

Ναι κορίτσι μου έλεγα την Τετάρτη να κάνω ένα τέστ!! Σκέφτηκα πολύ και νομίζω ότι την επόμενη σπερμματεγχηση θα την κάνω σε 2 μήνες ξανά και όχι κατευθείαν!! Δεν μπορώ να ξανά τραβήξω τόσο άγχος καπάκι!! Πρέπει να ηρεμήσω λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου έλεγα την Τετάρτη να κάνω ένα τέστ!! Σκέφτηκα πολύ και νομίζω ότι την επόμενη σπερμματεγχηση θα την κάνω σε 2 μήνες ξανά και όχι κατευθείαν!! Δεν μπορώ να ξανά τραβήξω τόσο άγχος καπάκι!! Πρέπει να ηρεμήσω λίγο 

Καταρχάς δεν ξέρεις αν θα χρειαστεί να κάνεις άλλη....βιάζεσαι!

Δεύτερον εσύ ξέρεις και μόνον εσύ τι είναι καλύτερο για σένα, το σώμα σου και την οικογένεια σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ είχα δυνατούς πόνους κορίτσι μου αλλά όπως λες διαχειρίσιμο! Λογικα θα έχεις τις πρώτες μέρες αρκετό αίμα και λίγες παραπάνω μέρες, έτσι  τουλάχιστον είχα εγώ και μάλιστα και η επόμενη μου περίοδος ήταν με αρκετό αίμα αλλά βέβαια δεν ξερω αν οφείλεται στην βιοχημικη του προηγούμενου κύκλου ή στην προγεστερονη και στα οιστρογονα που επερνα και είχαν παχύνει το ενδομητριο αρκετα!

Κ μένα ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί τις επόμενες μέρες να έχω περισσότερο αίμα αλλά είναι οκ.

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

@annie! θα σου κάνει και υπέρηχο για να δει αν έχει καθαρίσει;

@Mpourmpoulo πάμε δυναμικά κορίτσι μου με αισιοδοξία και πίστη!

@marinamanoulitsaέχεις μπει σε ερωτική φάση...ασορτί με το μουντ του μήνα!!!! Love is in the air και έτσι...

Τελικά πήρα δύο, το predictor early και ένα self clear. Θα τα κάνω και θα σας τα δείξω. Εν το μεταξύ είδα την φώτο που ανέβηκε και όντως είναι θολή και σκούρα, στο κινητό μου και από κοντά είναι πιο γαλάζια η γραμμούλα. Αύριο θα δείξει...παραμένω συγκρατημένη και προσγειωμένη!

΄Το ψηφιακό θα το κάνω την Παρασκευή που περιμένω περίοδο για σίγουρα γιατί απ' όσα διάβασα δείχνει σίγουρα από την μέρα της αναμενόμενης περιόδου, πιο πριν είχε χαμηλά ποσοστά. 

Αν μηδενίσει η χοριακη λέει δε χρειάζεται να με δει, ουτως ή αλλως ήταν τόσο χαμηλή που δε φαινόταν κάτι. Θα μιλήσουμε την Παρασκευή σε κάθε περίπτωση κ βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου έλεγα την Τετάρτη να κάνω ένα τέστ!! Σκέφτηκα πολύ και νομίζω ότι την επόμενη σπερμματεγχηση θα την κάνω σε 2 μήνες ξανά και όχι κατευθείαν!! Δεν μπορώ να ξανά τραβήξω τόσο άγχος καπάκι!! Πρέπει να ηρεμήσω λίγο 

Μη βιάζεσαι κοριτσάκι μου!! Περίμενε να δούμε τώρα το έγινε κ βλέπεις από εκεί κ έπειτα. Μην προδικάζεις τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου έλεγα την Τετάρτη να κάνω ένα τέστ!! Σκέφτηκα πολύ και νομίζω ότι την επόμενη σπερμματεγχηση θα την κάνω σε 2 μήνες ξανά και όχι κατευθείαν!! Δεν μπορώ να ξανά τραβήξω τόσο άγχος καπάκι!! Πρέπει να ηρεμήσω λίγο 

Καλεεεεεε βιάζεσαι τι επόμενη σπερματεγχυνσηηηηηηη! Αχ περιμενωωωωωωω με αγωνιααα το τεστακι σου❤️❤️🤞🤞❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

@annie! θα σου κάνει και υπέρηχο για να δει αν έχει καθαρίσει;

@Mpourmpoulo πάμε δυναμικά κορίτσι μου με αισιοδοξία και πίστη!

@marinamanoulitsaέχεις μπει σε ερωτική φάση...ασορτί με το μουντ του μήνα!!!! Love is in the air και έτσι...

Τελικά πήρα δύο, το predictor early και ένα self clear. Θα τα κάνω και θα σας τα δείξω. Εν το μεταξύ είδα την φώτο που ανέβηκε και όντως είναι θολή και σκούρα, στο κινητό μου και από κοντά είναι πιο γαλάζια η γραμμούλα. Αύριο θα δείξει...παραμένω συγκρατημένη και προσγειωμένη!

΄Το ψηφιακό θα το κάνω την Παρασκευή που περιμένω περίοδο για σίγουρα γιατί απ' όσα διάβασα δείχνει σίγουρα από την μέρα της αναμενόμενης περιόδου, πιο πριν είχε χαμηλά ποσοστά. 

Τελεια τελεια❤️ θα περιμενουμε το αυριανό  σου τεστακι 🙏🤞🙏 ναι το ψηφιακό άστο για την αναμενόμενη τοτε🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κράξτε ελεύθερα….

δεν κρατήθηκα προφανώς!!!!! 
και εκανα το ένα και βγήκε κι αυτό με μια Ωραια άχνη κόκκινη γραμμή…αύριο το πρωί το predictor early και σταματάω τα τεστ μιας και φεύγω για ταξίδι! 

υ.γ. στο κινητό μου δεν φαίνονται θολές...εδώ γιατί φαίνονται έτσι δεν ξέρω!

IMG_2302.thumb.jpeg.c2880363ccace0f0c5798ad2e6a78958.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Κράξτε ελεύθερα….

δεν κρατήθηκα προφανώς!!!!! 
και εκανα το ένα και βγήκε κι αυτό με μια Ωραια άχνη κόκκινη γραμμή…αύριο το πρωί το predictor early και σταματάω τα τεστ μιας και φεύγω για ταξίδι! 

υ.γ. στο κινητό μου δεν φαίνονται θολές...εδώ γιατί φαίνονται έτσι δεν ξέρω!

IMG_2302.thumb.jpeg.c2880363ccace0f0c5798ad2e6a78958.jpeg

Καλεεεεε τι άχνη γραμμηηηηηη αυτή μας έβγαλε τα μάτια και ας είναι και η φωτό σου καραθολη 😂 είσαι εγκυοσσς🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 κάλε πήγαινε για χοριακη σημερααααααααααααααααααα! Πας επαγγελματικό ταξίδι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Κράξτε ελεύθερα….

δεν κρατήθηκα προφανώς!!!!! 
και εκανα το ένα και βγήκε κι αυτό με μια Ωραια άχνη κόκκινη γραμμή…αύριο το πρωί το predictor early και σταματάω τα τεστ μιας και φεύγω για ταξίδι! 

υ.γ. στο κινητό μου δεν φαίνονται θολές...εδώ γιατί φαίνονται έτσι δεν ξέρω!

IMG_2302.thumb.jpeg.c2880363ccace0f0c5798ad2e6a78958.jpeg

Φαινεται γραμμουλα. Τρεχα για χοριακη ♥️♥️♥️🥳🥳🥳 με το καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλεεεεε τι άχνη γραμμηηηηηη αυτή μας έβγαλε τα μάτια και ας είναι και η φωτό σου καραθολη 😂 είσαι εγκυοσσς🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 κάλε πήγαινε για χοριακη σημερααααααααααααααααααα! Πας επαγγελματικό ταξίδι;

Σήμερα Δευτέρα εδώ που μένω τέτοια ώρα χοριακή δεν έχει....από αύριο το πρωί πάλι!

Πάμε ταξίδι με τον σύζυγο για 5 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα γιατρό όλα καλά μου είπε σε μια βδομαδα θα πάω για αυχενική και μάλλον είναι αγόρι 🩵

για να δούμε στην κόρη έπεσε μέσα θα πέσει και τώρα ;😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρό όλα καλά μου είπε σε μια βδομαδα θα πάω για αυχενική και μάλλον είναι αγόρι 🩵

για να δούμε στην κόρη έπεσε μέσα θα πέσει και τώρα ;😂

Ωω τέλεια κοριτσάκι μου😊 με το καλο να έρθουν ολα❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Κράξτε ελεύθερα….

δεν κρατήθηκα προφανώς!!!!! 
και εκανα το ένα και βγήκε κι αυτό με μια Ωραια άχνη κόκκινη γραμμή…αύριο το πρωί το predictor early και σταματάω τα τεστ μιας και φεύγω για ταξίδι! 

υ.γ. στο κινητό μου δεν φαίνονται θολές...εδώ γιατί φαίνονται έτσι δεν ξέρω!

IMG_2302.thumb.jpeg.c2880363ccace0f0c5798ad2e6a78958.jpeg

Νομίζω δεν υπάρχει αμφιβολία😅 κάνε σήμερα μια χοριακη να μιλήσεις με τον γιατρό σου καλύτερα αφού φεύγεις κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...