Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα!!!εύχομαι να φέρω γούρι 💓💓💓🤰🏼🤰🏼🤰🏼🩷🩷🩷

Με το καλό να μείνουμε εγκύουλες όλες αυτό τον μήνα!!!!

@annitakianna

@Girly

@Mpourmpoulo

@misofeggaro

@annie

Μπείτε όλες..έκανα όσα ταγκ μπορούσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Καλό μήνα εύχομαι σε ολες μας βα έρθει το θαυματακι!!!! Θα συνεχίσουμε να στηρίζουμε η μία την άλλη 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα! Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες μας!

Εγώ ίσως αργήσω λίγο παραπάνω..έχω εκνευριστεί κάπως αλλά σκέφτομαι ότι ότι γίνεται είναι για καλό. Μάρτιο του 23 κάνω ορμονολογικές εξετάσεις και βρίσκουμε υψηλή προλακτίνη (54) και κάποιες οριακές τιμές σε ανδρογόνα..υποψία για σύνδρομο πολυκυστικών. Ωορρηξία φαίνεται από τα τεστ ότι κάνω κανονικά. Ξεκίνησα αγωγή για την προλακτίνη τον Μάιο και Σεπτέμβριο στην επαναληπτική η τιμή της ήταν οκ. Αυτό το μήνα έκανα ξανά ορμονολογικές και η προλακτίνη είναι ξανά ανεβασμένη (54) μαζί και κάποια ανδρογόνα. Περιμένω το ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο για να δω πως θα προχωρήσουμε.

@Elk αν θυμάμαι καλά εσυ κορίτσι μου είχες βρει ανεβασμένη προλακτίνη, πήρες αγωγή και έμεινες εγκυος. Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη τι τιμή προλακτίνης είχες; Επίσης σου είπαν για μαγνητική στην υπόφυση; 

Η αλήθεια είναι ότι μου έχουν πει για μαγνητική από την 1η φορά που βρηκαμε ανεβασμένη την προλακτινη αλλά το αποφεύγω προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα…και μακάρι αυτός να είναι πιο τυχερός αν και κουτσός!!!!

Εγώ βρε κορίτσια έχω από χθες με πρήξιμο στην κοιλιά, το στήθος μου πονάει και είχα και κράμπες στην κοιλιά και περιοδο περιμένω την άλλη Παρασκευή!!!!! 
Θα πρέπει να κλείσω ραντεβού με τον γυναικολόγο….τα έχει παίξει ο κύκλος μου! Είπαμε αλλάζει μεγαλώνοντας αλλά όχι και έτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!! Εύχομαι ν έχουμε πολλά θετικά τεστακια αυτό το μήνα 🙏💙🩷 σας παρακολουθώ και αγωνιώ μαζί σας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια! Με το καλό να φουσκώσουν οι κοιλιτσες όλων σας! 

@marinaP κορίτσι μου πως είσαι; Αγοράκι είδα περιμένετε ε; Ήρθε ο διάδοχος 😜 Με το καλό και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου εύχομαι να έχουμε όλες ένα θετικό τεστ αυτό το μήνα!! Κάνω ταγκ οποίες θυμάμαι!! @Θέτις Κ. @Diwni @flower12 @Katiana1987 @Raf123 @Elk @flowerv

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλό μήνα σε όλες κορίτσια μου!!!

Κορίτσι μου σε σκεφτόμουν εχθές!! Πώς είσαι? Πώς περνάνε οι μέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου σε σκεφτόμουν εχθές!! Πώς είσαι? Πώς περνάνε οι μέρες?

Annita μου, δεν περνάνε οι μέρες 😫 γενικά είμαι πολύ πεσμένη ακόμα να συνηθίσω ότι δεν δουλεύω περιμένω να περάσουν οι μέρες να δω αν έφυγε η κύστη κ αγχώνομαι αν θα φύγει σύντομα... Αλλά είστε το γιατρικό μου μπαίνω σας διαβάζω κ χαίρομαι με τα νέα σας στεναχωριέμαι με τις απογοητεύσεις η παρέα εδώ καταλαβαίνει ότι νιώθουμε η καθεμία μας.... Τώρα θα κλείσω χρόνο από την αποβολή κ τα θυμάμαι κ ξέρεις πως είμαι... Σκέφτομαι το μωράκι πάλι... Αλλά θα το ξεπεράσω 🙏 εσύ πως είσαι?? 😊😊 Πόσες μέρες έχεις ακόμα να κάνεις την χοριακη??? Νιώθεις τίποτα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Annita μου, δεν περνάνε οι μέρες 😫 γενικά είμαι πολύ πεσμένη ακόμα να συνηθίσω ότι δεν δουλεύω περιμένω να περάσουν οι μέρες να δω αν έφυγε η κύστη κ αγχώνομαι αν θα φύγει σύντομα... Αλλά είστε το γιατρικό μου μπαίνω σας διαβάζω κ χαίρομαι με τα νέα σας στεναχωριέμαι με τις απογοητεύσεις η παρέα εδώ καταλαβαίνει ότι νιώθουμε η καθεμία μας.... Τώρα θα κλείσω χρόνο από την αποβολή κ τα θυμάμαι κ ξέρεις πως είμαι... Σκέφτομαι το μωράκι πάλι... Αλλά θα το ξεπεράσω 🙏 εσύ πως είσαι?? 😊😊 Πόσες μέρες έχεις ακόμα να κάνεις την χοριακη??? Νιώθεις τίποτα??? 

Αχ αυτές οι μέρες τις αναμονής!! Πάντως εσύ είπες ότι θα κάνετε τις προσπάθειες σας και που ξέρεις μπορεί να σας κάτσει!! Εγώ στην αναμονή και δεν νιώθω τίποτα απολύτως 😁😁 να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω ότι πέτυχε! Δεν το λέω επειδή είναι απαισιόδοξη αλλά σαν προαίσθημα!! Μακάρι να βγω λάθος! Πόσες μέρες έχεις ακόμα για την περίοδο? Η κύστη πάντως πιστεύω ότι έχει φύγει σίγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Αχ αυτές οι μέρες τις αναμονής!! Πάντως εσύ είπες ότι θα κάνετε τις προσπάθειες σας και που ξέρεις μπορεί να σας κάτσει!! Εγώ στην αναμονή και δεν νιώθω τίποτα απολύτως 😁😁 να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω ότι πέτυχε! Δεν το λέω επειδή είναι απαισιόδοξη αλλά σαν προαίσθημα!! Μακάρι να βγω λάθος! Πόσες μέρες έχεις ακόμα για την περίοδο? Η κύστη πάντως πιστεύω ότι έχει φύγει σίγουρα 

Κάλε είναι νωρισσσσσς ❤️ και άσε τις σκέψεις και τα προαισθήματα σου στην άκρη😂 έτσι έλεγα και εγώ τον μηνα που έμεινα έγκυος ! Οι φράσεις μου ήταν ‘ με τίποτα δεν είμαι, έχω προαισθημα’  ‘είμαι σιγουρη ότι δεν ειμαι’ και να φανταστείς είχα και συμπτωματακια! Έκανα το πρώτο τεστ το πρωί που είχα και το αιματακι εμφυτευσης βγήκε θετικο και έλεγα μπααα είναι εξάτμισης!  Ποτέ ξεκινάς τεστακια; Την Τετάρτη που μας ερχετε θα είσαι 11η μέρα! Εμένα τοτε έδειξε θετικο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!! 3η μέρα του κύκλου για μένα σήμερα και η αισιοδοξία αρχίζει να χτίζεται και πάλι! 🌈

Πάμε δυναμικά, εύχομαι ο Φλεβάρης να είναι ο μήνας μας 🤞 Η μονστέρα μου σήμερα έβγαλε ένα καινούργιο φύλλο 🌱 , οπότε το παίρνω σαν σημάδι μιας νέας αρχής, μιας νέας ζωής που έρχεται - ήθελα να βγάλω φώτο να σας στείλω αλλά έφυγα βιαστικά για το γραφείο το πρωί και δε πρόλαβα. Θα σας στείλω το απόγευμα 💖

Καλή επιτυχία σε όλες μας 🔜🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Annita μου, δεν περνάνε οι μέρες 😫 γενικά είμαι πολύ πεσμένη ακόμα να συνηθίσω ότι δεν δουλεύω περιμένω να περάσουν οι μέρες να δω αν έφυγε η κύστη κ αγχώνομαι αν θα φύγει σύντομα... Αλλά είστε το γιατρικό μου μπαίνω σας διαβάζω κ χαίρομαι με τα νέα σας στεναχωριέμαι με τις απογοητεύσεις η παρέα εδώ καταλαβαίνει ότι νιώθουμε η καθεμία μας.... Τώρα θα κλείσω χρόνο από την αποβολή κ τα θυμάμαι κ ξέρεις πως είμαι... Σκέφτομαι το μωράκι πάλι... Αλλά θα το ξεπεράσω 🙏 εσύ πως είσαι?? 😊😊 Πόσες μέρες έχεις ακόμα να κάνεις την χοριακη??? Νιώθεις τίποτα??? 

Κοριτσάκι μου είναι λογικο να τα σκέφτεσαι όλα αυτά όμως βάλε στις σκέψεις σου το πιο θετικο πράγμα που θα κανεις σε λίγες μέρες (εμβρυομεταφορα) λιγοοοοο εμεινεεεεε! Η κύστη σίγουρα θα έχει φυγειιιιιι ! Αααα και που σαιιιι μπορεί να σε προλάβει το σπορακι πριν την εμβρυομεταφορα❤️ ποτέ είναι μα αδιαθετήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια 🥰 εύχομαι αυτός ο ερωτικός μηνας να φέρει θετικά αποτελέσματα! 

Θέλω να σας ρωτήσω την Τετάρτη θα κάνω σαλπιγγογραφια και ήθελα να μου πείτε σχετικά με την αντιβιωση,είχατε πάρει?? Η γυναικολόγος μου μου είπε πως δεν χρειάζεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης @Mpourmpoulo πια  κολπική γελη σου συνέστησε ο γιατρός σου ? Γιατί μου πρότεινε και εμένα μια για αυτό το κύκλο.που θα γίνει η σαλπιγγογραφια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Επίσης @Mpourmpoulo πια  κολπική γελη σου συνέστησε ο γιατρός σου ? Γιατί μου πρότεινε και εμένα μια για αυτό το κύκλο.που θα γίνει η σαλπιγγογραφια ! 

Καλημερα κορίτσι μου ❤️ εύχομαι ο μηνας αυτός να σου φέρει το θετικο σου τεστακι! Σχετικά με την αντιβίωση από ότι θυμαμαι είχα πάρει μια μέρα πριν και την μέρα της σαλπιγγογραφιας αλλά δεν θυμαμαι ποια αντιβίωση! Κάποιες κοπέλες δεν είχαν πάρει! Όσο αναφορά την γελη εμένα μου είχε πει να παρω την Cross Pharmaceuticals Fertil U 6τεμ x 5ml .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλό μήνα κορίτσια 🥰 εύχομαι αυτός ο ερωτικός μηνας να φέρει θετικά αποτελέσματα! 

Θέλω να σας ρωτήσω την Τετάρτη θα κάνω σαλπιγγογραφια και ήθελα να μου πείτε σχετικά με την αντιβιωση,είχατε πάρει?? Η γυναικολόγος μου μου είπε πως δεν χρειάζεται!

Καλό μήνα! Εγώ δεν είχα πάρει. Μόνο μου είχαν πει να πάρω προληπτικά πριν ένα παυσίπονο (bus....pan)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...