Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παλινδρομη κυηση


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια...μετά από μια παλινδρομη κυηση που είχα πρόσφατα στην 7η εβδομάδα συνεχίζουμε πάλι κανονικά προσπαθειες......είναι κάποια να μ πει μετά από ποσο καιρο έπιασε πάλι παιδάκι.  Έχω αγχωθει πάρα πολύ και το θέλω όσο τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2024 at 3:29 ΜΜ, ο/η gwoulini είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...μετά από μια παλινδρομη κυηση που είχα πρόσφατα στην 7η εβδομάδα συνεχίζουμε πάλι κανονικά προσπαθειες......είναι κάποια να μ πει μετά από ποσο καιρο έπιασε πάλι παιδάκι.  Έχω αγχωθει πάρα πολύ και το θέλω όσο τίποτα 

Καλησπέρα είχα μια παλινδρόμηση ενώ προσπαθούσα για δεύτερο παιδάκι 

7 εβδ πήγα ειδα καρδιά να κουνιέται αλλά δεν την άκουσα μετά από 3 μερες που ξανά πήγα είχε σταματήσει 

εκανα αποξεση.. 5 εβδομαδες μετά από την αποξεση μου ήρθε περιοδος με κανονική ροη όλα καλά.. 

με το που τελείωσε η περιοδος και μπήκα στις γόνιμες μερες άρχισα προσπάθειες και… μενω εγκυος!!! Τώρα είμαι 10 εβδ και 4 μερες.. φαίνεται να πηγαίνει καλά εχω αρκετούς εμετούς και ανυπομονώ πως και πως να κλεισω το πρώτο τρίμηνο να ηρεμήσω λίγο 

Εσενα ποτε σου είπαν ότι μπορείς να αρχίσεις ξανά προσπάθειες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/2/2024 at 11:41 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα είχα μια παλινδρόμηση ενώ προσπαθούσα για δεύτερο παιδάκι 

7 εβδ πήγα ειδα καρδιά να κουνιέται αλλά δεν την άκουσα μετά από 3 μερες που ξανά πήγα είχε σταματήσει 

εκανα αποξεση.. 5 εβδομαδες μετά από την αποξεση μου ήρθε περιοδος με κανονική ροη όλα καλά.. 

με το που τελείωσε η περιοδος και μπήκα στις γόνιμες μερες άρχισα προσπάθειες και… μενω εγκυος!!! Τώρα είμαι 10 εβδ και 4 μερες.. φαίνεται να πηγαίνει καλά εχω αρκετούς εμετούς και ανυπομονώ πως και πως να κλεισω το πρώτο τρίμηνο να ηρεμήσω λίγο 

Εσενα ποτε σου είπαν ότι μπορείς να αρχίσεις ξανά προσπάθειες ; 

Μου είπαν να περιμένω να μου έρθει η πρώτη περίοδος και μετά να ξεκινήσω πάλι προσπάθειες. ...

Μπράβο σου!! Με το καλό εύχομαι!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/2/2024 at 2:15 ΜΜ, ο/η gwoulini είπε:

Μου είπαν να περιμένω να μου έρθει η πρώτη περίοδος και μετά να ξεκινήσω πάλι προσπάθειες. ...

Μπράβο σου!! Με το καλό εύχομαι!!!🥰

Μια χαρά τότε εγω χρησιμοποιώ και τεστ ωορρηξιας που με βοήθησαν πολύ 

με το καλό να ξανά μείνεις εγκυος και εσυ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...