Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα ωωρηξιας;


mer

Recommended Posts

Καλησπέρα από τότε έχουν περάσει 17 μέρες που ήρθαμε σε επαφή. έχω 2 βδομάδες που το στήθος μου είναι πρησμένο.βγαζω υγρά πολλά.εκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε Αρνητικό απογοήτευση..περίοδο περιμένω 3  η 4του μηνός...αν προσπαθήσουμε σήμερα η αύριο..υπολογίζω ότι η ωωρηξια γίνεται αυτές τις μέρες..εκτός κ αν τα υπολογίζω λάθος.υπαρχει περίπτωση 6-7 μέρες πριν την περίοδο;; βγάζω πολλά υγρά αυτές τις μερες.. δεν νομίζω να έχω πιάσει το τεστ ήταν αρνητικό..είχα πάρει τεστ που δείχνει 8 ημέρες μετά την επαφή..θα ήθελα γνώμες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, εγω συνηθως την ημερα ωορρηξιας εχω πρηξιμο χαμηλα, πολλα υγρα και βγαζω και λιγο αιμα.Τωρα καλα ειναι να κανεις τεστ ωορρηξιας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2024 at 5:05 ΜΜ, ο/η mer είπε:

Καλησπέρα από τότε έχουν περάσει 17 μέρες που ήρθαμε σε επαφή. έχω 2 βδομάδες που το στήθος μου είναι πρησμένο.βγαζω υγρά πολλά.εκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε Αρνητικό απογοήτευση..περίοδο περιμένω 3  η 4του μηνός...αν προσπαθήσουμε σήμερα η αύριο..υπολογίζω ότι η ωωρηξια γίνεται αυτές τις μέρες..εκτός κ αν τα υπολογίζω λάθος.υπαρχει περίπτωση 6-7 μέρες πριν την περίοδο;; βγάζω πολλά υγρά αυτές τις μερες.. δεν νομίζω να έχω πιάσει το τεστ ήταν αρνητικό..είχα πάρει τεστ που δείχνει 8 ημέρες μετά την επαφή..θα ήθελα γνώμες 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Από τα λεγόμενα σου καταλαβαίνω ότι δεν γνωρίζεις καθόλου το σώμα σου και τον κύκλο σου!! Η ωορρηξία συμβαίνει 12-16 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!! Δεν ξέρω τι κύκλο έχεις και δεν πολύ καλαταβα ακριβώς τι κύκλο έχεις αλλά με μόνο μια επαφή είναι λίγες οι πιθανότητες να μείνεις έγκυος!!! Αν προσπαθείτε για παιδί πρέπει να αυξήσεις τις επαφές σου τουλάχιστον μέρα παρά μέρα!! Μπορείς να αγοράσεις και τέστ ωορρηξίας για να ξέρεις πότε είναι οι γόνιμες μέρες και να πας πιο στοχευμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...