Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λεπτό ενδομήτριο


Giagk

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια από καιρό παρακολουθώ την σελίδα και έχω καταλήξει οτι περισσότερο μπορούμε να βοηθήσουμε η μία την άλλη μέσα από τις εμπειρίες μας εχω κάνει ήδη 1 προσπάθεια εξωσωματικής  αποτυχημένη και τωρα είμαι στη διάρκεια της δεύτερης το θέμα μου είναι το λεπτό ενδομήτριο...... είχε κάποια άλλη παρόμοια εμπειρία και αν ναι πως το αντιμετώπισε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2024 at 11:17 ΜΜ, ο/η Giagk είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια από καιρό παρακολουθώ την σελίδα και έχω καταλήξει οτι περισσότερο μπορούμε να βοηθήσουμε η μία την άλλη μέσα από τις εμπειρίες μας εχω κάνει ήδη 1 προσπάθεια εξωσωματικής  αποτυχημένη και τωρα είμαι στη διάρκεια της δεύτερης το θέμα μου είναι το λεπτό ενδομήτριο...... είχε κάποια άλλη παρόμοια εμπειρία και αν ναι πως το αντιμετώπισε?

Καλησπέρα, όχι δεν το έχω αντιμετωπίσει για να μπορέσω να σου δώσω πληροφορίες..... Με το γιατρό σου έχετε μιλήσετε καθόλου? Τι γνώμη έχει? Νομίζω για την προετοιμασία της ετ παίρνουμε cyclacour και αυξάνει το πάχος του ενδομητρίου. Εσύ είχες πάρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Καλησπέρα, όχι δεν το έχω αντιμετωπίσει για να μπορέσω να σου δώσω πληροφορίες..... Με το γιατρό σου έχετε μιλήσετε καθόλου? Τι γνώμη έχει? Νομίζω για την προετοιμασία της ετ παίρνουμε cyclacour και αυξάνει το πάχος του ενδομητρίου. Εσύ είχες πάρει?

Ναι παίρνω πια 6 τη μέρα βέβαια βλέπω ότι αλλες κοπέλες είχαν καταλήξει να πάρουν και πολύ περισσότερα απο τη μέρα που τα ξεκινάω παχαίνει αλλά όχι ικανοποιητικά , δοκιμάσαμε scratching μήτρας δοκιμάσαμε prp , μπορώ να πω οτι το scratching πέρσυ είχε πάει κάπως καλύτερα. Έχει δει κάποια κοπέλα αποτέλεσμα και αν ναι με ποιον τρόπο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2024 at 11:17 ΜΜ, ο/η Giagk είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια από καιρό παρακολουθώ την σελίδα και έχω καταλήξει οτι περισσότερο μπορούμε να βοηθήσουμε η μία την άλλη μέσα από τις εμπειρίες μας εχω κάνει ήδη 1 προσπάθεια εξωσωματικής  αποτυχημένη και τωρα είμαι στη διάρκεια της δεύτερης το θέμα μου είναι το λεπτό ενδομήτριο...... είχε κάποια άλλη παρόμοια εμπειρία και αν ναι πως το αντιμετώπισε?

Ανω του 8 ειναι καλο γεμικα .ποσο εχεις κ υπαρχουν κ τα dermestril

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ανω του 8 ειναι καλο γεμικα .ποσο εχεις κ υπαρχουν κ τα dermestril

8 δεν μπορώ να φτασω με τίποτα οταν τα ειχα δοκιμάσει αυτα τα αυτοκόλλητα την πρώτη φορά ειχε πάει και 7.8 και τώρα μου είχε αλλάξει θεραπεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...