Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικο η αρνητικο;;


Recommended Posts

Καλησπερα βρε κοριτσια.Περιμενα περιοδο στις 18 μου ρθε στις 12 για 2 μερες.στις 19 εκανα υπερηχο ανω κατω κοιλιας και βρηκαν παχυ ενδομητριο σα να περιμενω περιοδο.Ο γιατΡος μου ειπε να κανω τεστ και το αποτελεσμα ηταν μιση καθετη γραμμη στο τεστ clearblue αλλα δεν καταλαβαινω.Εσεις τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Εμμανουελα κατριαδακη είπε:

Καλησπερα βρε κοριτσια.Περιμενα περιοδο στις 18 μου ρθε στις 12 για 2 μερες.στις 19 εκανα υπερηχο ανω κατω κοιλιας και βρηκαν παχυ ενδομητριο σα να περιμενω περιοδο.Ο γιατΡος μου ειπε να κανω τεστ και το αποτελεσμα ηταν μιση καθετη γραμμη στο τεστ clearblue αλλα δεν καταλαβαινω.Εσεις τι λετε;

Καλημερα! Να πας σε μικροβιολογικο να κανεις μια χοριακη εξεταση αιματος. Ποσο χρονων εισαι?

Ωστοσο εαν εχεις αστατο κυκλο. Πες του να σου γραψει ορμονολογικες μολις αδιαθετησεις να τις κανεις. Αλλοι θελουν 2η μερα της περιοδου αλλη 3η ή 4η. Να τον ρωτησεις και ποια μερα να κανεις. Επισης θα ηταν καλο να κανεις ενα υπερηχο γυναικολογικο την 3η με 5η μερα περιοδου. Βολευει διακοιλιακα επειδη θα εχεις αιμα δεν θα ειναι ανετο τοσο το διακολπικο ωστοσο ολα γινονται. Επισης εαν αδιαθετησεις και εχεις πανω απο 1 χρονο να κανεις τεστ παπ να κλεισεις ραντεβου να κανεις.

Εκτος εαν εισαι ηδη εγκυουλα!!

Χαρουμενα Χριστουγεννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2023 at 2:23 ΜΜ, ο/η Εμμανουελα κατριαδακη είπε:

Καλησπερα βρε κοριτσια.Περιμενα περιοδο στις 18 μου ρθε στις 12 για 2 μερες.στις 19 εκανα υπερηχο ανω κατω κοιλιας και βρηκαν παχυ ενδομητριο σα να περιμενω περιοδο.Ο γιατΡος μου ειπε να κανω τεστ και το αποτελεσμα ηταν μιση καθετη γραμμη στο τεστ clearblue αλλα δεν καταλαβαινω.Εσεις τι λετε;

Κοιτά γενικά τα clear blue δεν τα εμπιστεύομαι, αλλά θέλω να πιστεύω και σου εύχομαι να εισαι έγκυος!!! 💗❤️ παρόλα αυτά κάνε μια χοριακή ή έστω ένα ακόμα τεστ άλλης εταιρίας πχ predictor.. αν βγουν αρνητικά (εύχομαι πως όχι) πήγαινε γυναικολόγο και εκείνος θα σου πει πως θα κινηθείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/12/2023 at 12:18 ΜΜ, ο/η mariza85 είπε:

Καλημερα! Να πας σε μικροβιολογικο να κανεις μια χοριακη εξεταση αιματος. Ποσο χρονων εισαι?

Ωστοσο εαν εχεις αστατο κυκλο. Πες του να σου γραψει ορμονολογικες μολις αδιαθετησεις να τις κανεις. Αλλοι θελουν 2η μερα της περιοδου αλλη 3η ή 4η. Να τον ρωτησεις και ποια μερα να κανεις. Επισης θα ηταν καλο να κανεις ενα υπερηχο γυναικολογικο την 3η με 5η μερα περιοδου. Βολευει διακοιλιακα επειδη θα εχεις αιμα δεν θα ειναι ανετο τοσο το διακολπικο ωστοσο ολα γινονται. Επισης εαν αδιαθετησεις και εχεις πανω απο 1 χρονο να κανεις τεστ παπ να κλεισεις ραντεβου να κανεις.

Εκτος εαν εισαι ηδη εγκυουλα!!

Χαρουμενα Χριστουγεννα!!!

Καλα χριστουγεννα!!33 ειμαι και εχω ηδη μια κορη!ναι εκλεισα ραντεβου στον γυναινολογο γιατι ουτως η αλλως ειναι η εποχη που κανω παπ καθε χρονο οποτε το βλεπουμε!ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/12/2023 at 12:18 ΜΜ, ο/η mariza85 είπε:

Καλημερα! Να πας σε μικροβιολογικο να κανεις μια χοριακη εξεταση αιματος. Ποσο χρονων εισαι?

Ωστοσο εαν εχεις αστατο κυκλο. Πες του να σου γραψει ορμονολογικες μολις αδιαθετησεις να τις κανεις. Αλλοι θελουν 2η μερα της περιοδου αλλη 3η ή 4η. Να τον ρωτησεις και ποια μερα να κανεις. Επισης θα ηταν καλο να κανεις ενα υπερηχο γυναικολογικο την 3η με 5η μερα περιοδου. Βολευει διακοιλιακα επειδη θα εχεις αιμα δεν θα ειναι ανετο τοσο το διακολπικο ωστοσο ολα γινονται. Επισης εαν αδιαθετησεις και εχεις πανω απο 1 χρονο να κανεις τεστ παπ να κλεισεις ραντεβου να κανεις.

Εκτος εαν εισαι ηδη εγκυουλα!!

Χαρουμενα Χριστουγεννα!!!

Ο κυκλος μου ειναι σταθερος παντα αντε να ξεφυγει μια ημερα!και κανονικα κραταει 6 με 7 ημερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...