Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 αχνα τεστ και αρνητικη χοριακη.


marw90

Recommended Posts

Καλησπέρα! Έχω 4 μέρες καθυστέρηση...έχω κάνει πολλά τεστ πριν τη καθυστέρηση έβγαιναν αρνητικά.τωρα που κάνω μου έχουν βγει 3 με αχνη γραμμή κ έκανα χτες χοριακη η οποία είναι 0.300 .αλλά ξανά έκανα σήμερα τεστ πάλι αχνο.τι γίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Καλησπέρα! Έχω 4 μέρες καθυστέρηση...έχω κάνει πολλά τεστ πριν τη καθυστέρηση έβγαιναν αρνητικά.τωρα που κάνω μου έχουν βγει 3 με αχνη γραμμή κ έκανα χτες χοριακη η οποία είναι 0.300 .αλλά ξανά έκανα σήμερα τεστ πάλι αχνο.τι γίνεται?

Ξανά κάνε μια χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Καλησπέρα! Έχω 4 μέρες καθυστέρηση...έχω κάνει πολλά τεστ πριν τη καθυστέρηση έβγαιναν αρνητικά.τωρα που κάνω μου έχουν βγει 3 με αχνη γραμμή κ έκανα χτες χοριακη η οποία είναι 0.300 .αλλά ξανά έκανα σήμερα τεστ πάλι αχνο.τι γίνεται?

Κοιτά λένε ότι οτιδήποτε κάτω του 0.500 θεωρείται αρνητικό. Αλλά αν άργησε να γίνει η εμφύτευση μπορεί να είσαι έγκυος Για αυτό να έχεις καθυστέρηση και να μην το δείχνει η χοριακη. Άχνα θετικά τεστ δείχνουν εντός του χρόνου που λένε οι οδηγίες; Ρωτάω γιατί εγω τα κρατούσα κανένα μισάωρο έβγαζαν γραμμές εξαχνωσης ήλπιζα και ήταν αρνητικά στην πραγματικότητα.  Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις 2 μερες ακόμα και να πας για χοριακη ξανά.. εύχομαι να σου πάνε όλα τελεια!!!! Και να είσαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Κοιτά λένε ότι οτιδήποτε κάτω του 0.500 θεωρείται αρνητικό. Αλλά αν άργησε να γίνει η εμφύτευση μπορεί να είσαι έγκυος Για αυτό να έχεις καθυστέρηση και να μην το δείχνει η χοριακη. Άχνα θετικά τεστ δείχνουν εντός του χρόνου που λένε οι οδηγίες; Ρωτάω γιατί εγω τα κρατούσα κανένα μισάωρο έβγαζαν γραμμές εξαχνωσης ήλπιζα και ήταν αρνητικά στην πραγματικότητα.  Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις 2 μερες ακόμα και να πας για χοριακη ξανά.. εύχομαι να σου πάνε όλα τελεια!!!! Και να είσαι έγκυος!

Ναι...τα κοιτάω μέσα στο 5 λεπτό και βγαίνει η αχνή γραμμή ενώ τα άλλα και πριν τη καθυστέρηση κτλ ήταν αρνητικά αρνητικά!!!! 

Καμία αχνή γραμμή!!! Έχω κάτι καμπούρης στη κοιλια και κάτι περίεργα άλλα τίποτα άλλο ούτε ζαλάδα ούτε εμετο..χτες είχα έντονο πονοκέφαλο... δε θέλω να το μελετάω απλά μου έχει γίνει εμμονή καπως🤣 αύριο θα πάω στο γιατρό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...