Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτέλους χοριακή 188!!!


Katiana1987

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Πετάω!!! Επιτέλους είδα μια φυσιολογική χοριακή! Στα 36 (σχεδόν 37 πια) με πολυκυστικές και θυροειδή... με μόλις μια φορά μου (π)έτυχε!!! Το 2024 θα είναι η καλύτερη χρονιά της μέχρι τώρα ζωής μου!!! Με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Πετάω!!! Επιτέλους είδα μια φυσιολογική χοριακή! Στα 36 (σχεδόν 37 πια) με πολυκυστικές και θυροειδή... με μόλις μια φορά μου (π)έτυχε!!! Το 2024 θα είναι η καλύτερη χρονιά της μέχρι τώρα ζωής μου!!! Με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου...

Με το καλό εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

Με το καλό εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🥰🤰

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Πετάω!!! Επιτέλους είδα μια φυσιολογική χοριακή! Στα 36 (σχεδόν 37 πια) με πολυκυστικές και θυροειδή... με μόλις μια φορά μου (π)έτυχε!!! Το 2024 θα είναι η καλύτερη χρονιά της μέχρι τώρα ζωής μου!!! Με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου...

Όλα να σου κυλήσουν όμορφα και να απολαύσεις αυτήν την υπέροχη και μοναδική, ομολογουμένως, περίοδο της ζωής σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια! Αυτό μου δίνει κουράγιο κι ελπίδα! 6 μήνες προσπαθειών μετά από παλλίνδρομη, κάνω μάνιφεστ - το 2024 θα είναι η χρονιά μας 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε να επαναλάβω τη χοριακή την Παρασκευή, δηλαδή μετά απο 4 μέρες αντί για 2 που λένε όλοι... Λέτε να φοβάται κάτι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Ελπίζω να αλλάξει σύντομα το προφίλ απο δοκιμαστικό μέλος γιατί κάνει πολλές ώρες μέχρι να εμφανιστούν οι αναρτήσεις μου. 1ον εγώ αύτο που έχω να πω είναι ότι πρέπει να απολαμβάνουμε την πράξη κορίτσια μου. Εγώ δεν το περίμενα αυτήν τη φορά αλλά ο Θεός ξέρει τι κάνει. 2ον εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο και με το καλό σε όσες αναμένουν αποτελέσματα! @Maria98Τη δική μου εμπειρία εννοείς;;; Πάνω σε τι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Βρε κορίτσια μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε να επαναλάβω τη χοριακή την Παρασκευή, δηλαδή μετά απο 4 μέρες αντί για 2 που λένε όλοι... Λέτε να φοβάται κάτι;;;

Εγω την έκανα μετά από δυο μερες από μόνη μου πήγα και μετά τον πήρα τηλ τον γιατρό και του ειπα είμαι εγκυος έκανα 2 χοριακες.. τι να κάνω ; Μου έδωσε χάπια και μου έκλεισε ραντεβού 

οχι δεν πιστεύω σε μια κοπέλα εδώ που μιλάμε είχε κάνει σαν εσενα χοριακη Σάββατο και μετά την είπε ο γιατρός να ξανά παει την Τετάρτη να κάνει (4 μερες μετά )  και ήταν πολύ καλή η χοριακη της 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@Θέτις Κ.κουράγιο δίνουν σε όλες μας!!! Για πες μας την δική σου εμπειρία σε αυτό 

Η εμπειρία μου στην παλλίνδρομη εννοείς ή στο εξάμηνο των προσπαθειών; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόριτσια μου... Ευχαριστώ που με καθησυχάσατε. Αν και σήμερα είμαι αρκετά ανήσυχη γιατί είδα λίγο ελαφρύ ροζ στο χαρτί εχθές το μεσημέρι και σήμερα τα ξημερώματα. Τι υπόλοιπες φορές όμως είναι καθαρό. Έχει τύχει σε κάποια άλλη αυτό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κόριτσια μου... Ευχαριστώ που με καθησυχάσατε. Αν και σήμερα είμαι αρκετά ανήσυχη γιατί είδα λίγο ελαφρύ ροζ στο χαρτί εχθές το μεσημέρι και σήμερα τα ξημερώματα. Τι υπόλοιπες φορές όμως είναι καθαρό. Έχει τύχει σε κάποια άλλη αυτό;;;

Ναι συμβαίνει αυτό σε πολλές κοπέλες  αλλά μίλησε με τον γιατρό σου ίσως σου δώσει προγεστερονη να παίρνεις 

καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Μόλις έκανα τη 2η χοριακή και περιμένω αποτελέσματα σε κανα 2ωρο. @Elkμου σ' ευχαριστώ. Μίλησα μαζί του και μου είπε να μην ανησυχώ. Σήμερα θα κανονίσουμε και ημερομηνία για τον 1ο υπέρηχο να ακούσουμε καρδούλα. Λογικά στο τέλος της άλλης εβδομάδας. Κορίτσια μου χαίρομαι πολύ που σας βρήκα και θα το περάσω μαζί σας όλο αυτό. Ελπίζω σύντομα να πάψω να είμαι δοκιμαστικό μέλος για να δημοσιεύονται πιο γρήγορα οι απαντήσεις μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/12/2023 at 6:32 ΜΜ, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Η εμπειρία μου στην παλλίνδρομη εννοείς ή στο εξάμηνο των προσπαθειών; 

Και για τα δύο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου... 2η χοριακή 942,70!!! Πάμε πολύ καλά μου είπε ο γιατρός μου και θα με δει 5 Γενάρη για ν' ακούσουμε καρδούλα! Μου είπε να την επαναλάβω σε 4 μέρες πάλι αλλά δεν κατάλαβα γιατί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2023 at 5:46 ΜΜ, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Πετάω!!! Επιτέλους είδα μια φυσιολογική χοριακή! Στα 36 (σχεδόν 37 πια) με πολυκυστικές και θυροειδή... με μόλις μια φορά μου (π)έτυχε!!! Το 2024 θα είναι η καλύτερη χρονιά της μέχρι τώρα ζωής μου!!! Με το καλό σε όλες μας κορίτσια μου...

Συγχαρητήρια !!! 👏🏻👏🏻 όλα να σου πάνε κατ ευχήν!! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/12/2023 at 12:33 ΜΜ, ο/η Vasoula9 είπε:

Συγχαρητήρια !!! 👏🏻👏🏻 όλα να σου πάνε κατ ευχήν!! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! 💗💗

Ευχαριστώ πολύ!!! Αν και μέχρι να ακούσω την καρδούλα του έχω αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι ευχομαι όλα να πάνε τέλεια ❣️❣️❣️🤞

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/12/2023 at 12:12 ΜΜ, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου... 2η χοριακή 942,70!!! Πάμε πολύ καλά μου είπε ο γιατρός μου και θα με δει 5 Γενάρη για ν' ακούσουμε καρδούλα! Μου είπε να την επαναλάβω σε 4 μέρες πάλι αλλά δεν κατάλαβα γιατί.

Συγχαρητήρια με ένα γερό μωράκι σου εύχομαι!  Ζήτησε να την επαναλάβεις για να δει πως αυξάνετε η χοριακη σου. Λογικά δε θα σου ζητήσει άλλη γιατί αυξήθηκε αρκετά και κανονίσατε κ τον υπέρηχο οπότε θα έχει μια πρώτη εικόνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zenia z είπε:

Συγχαρητήρια με ένα γερό μωράκι σου εύχομαι!  Ζήτησε να την επαναλάβεις για να δει πως αυξάνετε η χοριακη σου. Λογικά δε θα σου ζητήσει άλλη γιατί αυξήθηκε αρκετά και κανονίσατε κ τον υπέρηχο οπότε θα έχει μια πρώτη εικόνα. 

Ελπίζω ότι είναι φυσιολογική αυτή η αύξηση... Έχω αγωνία βρε κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...