Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2024👶


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Γεια σου χαρά,🥰 μάλλον αν πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη μου, θα είμαστε παρέα σε αυτό το όμορφο ταξίδι 😊😊

Και λεω μαλλον γιατί ήμουν έγκυος τον Αύγουστο από εξωσωματική και δυστυχώς τα έχασα στην 5-6 βδομάδα.

Τώρα έχω θετικο τέστ μετά από 2η εμβρυομεταφορα  και αύριο παω για χοριακη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/11/2023 at 11:53 ΜΜ, ο/η marinaP είπε:

Γεια σου χαρά,🥰 μάλλον αν πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη μου, θα είμαστε παρέα σε αυτό το όμορφο ταξίδι 😊😊

Και λεω μαλλον γιατί ήμουν έγκυος τον Αύγουστο από εξωσωματική και δυστυχώς τα έχασα στην 5-6 βδομάδα.

Τώρα έχω θετικο τέστ μετά από 2η εμβρυομεταφορα  και αύριο παω για χοριακη 🥰

Βγήκαν τα αποτελέσματα της χοριακης σου? Εμένα δυστυχώς τελείωσε η εγκυμοσύνη πριν 2 εβδομάδες. Αλλά μου είπε ο γιατρός να βάλω μπροστά και πάλι. Περιμένω νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2023 at 8:28 ΠΜ, ο/η Χαρά 3 είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα της χοριακης σου? Εμένα δυστυχώς τελείωσε η εγκυμοσύνη πριν 2 εβδομάδες. Αλλά μου είπε ο γιατρός να βάλω μπροστά και πάλι. Περιμένω νέα σου. 

Κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Ξερω πως νιώθεις και σου εύχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα όπως τα θες και σύντομα να έχεις ένα θετικό τεστ ♥️♥️🌈🌈

Εμένα προς το παρον πάνε όλα καλά, Τετάρτη εχω πρώτο υπέρηχο 🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχα. Όλα θα πάνε τέλεια.❣️ Να έχεις μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη. Δεν το βάζω κάτω. Θα έρθει την κατάλληλη στιγμή. Περιμένω νέα σου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χαρά 3 είπε:

Υπέροχα. Όλα θα πάνε τέλεια.❣️ Να έχεις μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη. Δεν το βάζω κάτω. Θα έρθει την κατάλληλη στιγμή. Περιμένω νέα σου 😍

Σου εύχομαι τον επόμενο μήνα να μας στείλεις τα ευχάριστα κορίτσι μου!🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από εμένα! έγκυος κι εγώ! το έμαθα πριν δυο εβδομάδες κ έχω ξανά ραντεβού στις 4 δεκέμβρη για να το ακούσουμε! ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/11/2023 at 12:52 ΜΜ, ο/η Newmum19 είπε:

Γειά σας κι από εμένα! έγκυος κι εγώ! το έμαθα πριν δυο εβδομάδες κ έχω ξανά ραντεβού στις 4 δεκέμβρη για να το ακούσουμε! ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!

Γεια σου κορίτσι!! Έκανες τον πρώτο σου υπέρηχο;; εγώ σύμφωνα με την εφαρμογή είμαι 5+1, αύριο έχω τον πρώτο υπέρηχο! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/11/2023 at 12:52 ΜΜ, ο/η Newmum19 είπε:

Γειά σας κι από εμένα! έγκυος κι εγώ! το έμαθα πριν δυο εβδομάδες κ έχω ξανά ραντεβού στις 4 δεκέμβρη για να το ακούσουμε! ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!

Με το καλό να πάνε όλα. Περιμένουμε νέα σου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...