Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου μπορεί να έχει αργήσει λιγάκι κ να ανέβει ξαφνικά αύριο η μεθαύριο... έχεις τίποτα συμπτώματα που έχουμε πριν την ωορρηξία? 

Έχω τα υγρά και αρκετά έντονα πονακια 8 στις 10 φορές! Τα οποία δεν τα έχω νιώσει ακόμα σε αυτόν τον κύκλο άρα ίσως όντως αργήσει να γίνει!! Πάντως θα τα συνεχίσω κανονικά τα τεστ για να είμαι σίγουρη το πότε θα γίνει! Όχι τίποτα άλλο αλλά εγώ με τεστ ξέρω και ποτέ θα αδιαθετησω 😁😁😁 είναι το ημερολόγιο περιόδου μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου πως ειστε; εγώ πάλι σήμερα είδα λίγο καφέ! Πφφ αγχώθηκα τώρα, αντε να περάσουν οι ώρες να δω τι γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως ειστε; εγώ πάλι σήμερα είδα λίγο καφέ! Πφφ αγχώθηκα τώρα, αντε να περάσουν οι ώρες να δω τι γίνεται!

Καλημέρα κορίτσι μου, μην αγχώνεσαι!! Είπαμε τα καφε δεν είναι τίποτα. Παλιό οξειδωμένο αίμα. Κατά τα άλλα εμένα μου ήρθε σήμερα η κυρία στην ώρα της Αγγλίδα δεν μπορώ να πω. Τι ώρα θα πας στο γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, μην αγχώνεσαι!! Είπαμε τα καφε δεν είναι τίποτα. Παλιό οξειδωμένο αίμα. Κατά τα άλλα εμένα μου ήρθε σήμερα η κυρία στην ώρα της Αγγλίδα δεν μπορώ να πω. Τι ώρα θα πας στο γιατρό;

Ναι αλλά γτ να υπάρχει; μήπως σημαίνει κάτι σκέφτομαι!!

Ααα την άτιμη ήρθε ε; δε πειράζει πάμε παρακάτω💪

18.30 έχω ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες όμορφες!! Εγώ @marinamanoulitsa δε βλέπω κάτι αλλά το δικό μου μάτι χάνει, οπότε γι αυτό δεν έχω σχολιάσει τίποτα από όταν άρχισες να ανεβάζεις. Θά' θελα πολύ να συμμετέχω έμπρακτα (=να χαίρομαι επειδή το βλέπω κι εγώ) αλλά προς το παρόν θα χαίρομαι που βλέπετε εσείς 😅😅😅

Μακάρι να είναι θετικό και σε λίγες μέρες να βγάζει (ακόμα και το δικό μου) μάτι!

Εγώ κορίτσια αυτή τη φορά είχα πάρα πολύ έντονο πόνο. Χτες από απόγευμα μέχρι να κοιμηθώ ο πόνος στην αριστερή ωοθήκη ήταν υπερβολικός, και μάλιστα ένιωθα και έντονο πόνο μέσα, δεν ξέρω, στη μήτρα; εκεί γύρω. Τώρα που το συνειδητοποιώ, έχει ξανασυμβεί αυτό παλιότερα, αλλά επειδή ήμουν άσχετη κ ούτε σκεφτόμουν ωορρηξίες κ τέτοια, νόμιζα ότι είναι έντερο. Απορούσα λίγο πώς γίνεται να χτυπάει στη μήτρα αλλά ήξερα ότι το έντερο έχει μεγάλη εμβέλεια πόνου κ το απέδιδα εκεί. Σήμερα καμία σχέση, φυσιολογική ενόχληση, αλλά αυτό το χθεσινό... μόνο ξαπλωμένη ήμουν, αν καθόμουν ή έσκυβα με σούβλιζε. Να είναι κακό αυτό τώρα ή νορμαλ; 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @marinamanoulitsa και σήμερα βλέπω μια σκιά! Νομίζω ότι αύριο η μεθαύριο θα ξεκαθαρίσει το τοπίο 🥰🥰 @kokkinoskoufitsa και εγώ έχω κάποιες φορές αρκετές ενοχλήσεις στην ωορρηξία! Τον προηγούμενο μήνα ήταν πάρα πολύ έντονος πόνος και στην πλάτη και χαμηλά στην κοιλιά! Με το ζόρι στεκομουν όρθια! Ήθελα απλά να ξαπλώνω! Οπότε μην ανησυχείς από μήνα σε μήνα διαφέρει! Μια χαρά είσαι! Επαφή είχες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @marinamanoulitsa και σήμερα βλέπω μια σκιά! Νομίζω ότι αύριο η μεθαύριο θα ξεκαθαρίσει το τοπίο 🥰🥰 @kokkinoskoufitsa και εγώ έχω κάποιες φορές αρκετές ενοχλήσεις στην ωορρηξία! Τον προηγούμενο μήνα ήταν πάρα πολύ έντονος πόνος και στην πλάτη και χαμηλά στην κοιλιά! Με το ζόρι στεκομουν όρθια! Ήθελα απλά να ξαπλώνω! Οπότε μην ανησυχείς από μήνα σε μήνα διαφέρει! Μια χαρά είσαι! Επαφή είχες?

ωραία πάλι καλά, είχα αρχίσει να ανησυχώ....Είχαμε μία το πρωί, ευτυχώς πριν τους πόνους. Μετά έφυγε ταξίδι, θα γυρίσει απόψε το βράδυ για λίγες ώρες και θα τον τακτοποιήσω! Σε λίγο θα αρχίσει να μου λέει ψέματα ότι έχει ταξίδι για να γλιτώσει απ'τα δόντια μου  😅😅😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι αλλά γτ να υπάρχει; μήπως σημαίνει κάτι σκέφτομαι!!

Ααα την άτιμη ήρθε ε; δε πειράζει πάμε παρακάτω💪

18.30 έχω ραντεβού!

Καλημέρα κορίτσια 

ολα καλά θα είναι κατερινα το καφέ δεν είναι κάτι φοβερό πολλές το έχουν θα πας να σε δει σήμερα και θα δεις ότι είναι μια χαρά μην τα δίνεις σημασία αυτά κορίτσι μου εγω να σκεφτείς δεν είχα καθόλου καφέ δεν είναι σημάδια αυτά για να καταλάβεις αν πάει κάτι καλά ή όχι 

@marinamanoulitsa κορίτσι μου δεν βλέπω κάτι στο τεστ είπες Σάββατο περιμένεις όποτε έχουμε ακόμα 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε, εύχομαι να έχουμε πολλά θετικά τεστ τον Οκτώβριο❣️❣️

@Girly @marinamanoulitsa @annie! @kokkinoskoufitsa @Elk @Mpourmpoulo @Elli13 @ΛΕΥΚΗ @annitakianna @cat12

Κορίτσια όσες έχω ξεχάσει μπείτε❤️❤️

Καλημέρα σε όλες και καλό μήνα. Περιμένουμε καλά νέα από @Κατερίνα!!! και @Elk και όλες οι υπόλοιπες εύχομαι να δούμε θετικά τεστάκια αυτό τον μήνα.

Όσο για το θέμα μου, @kokkinoskoufitsa@Girly και @terry1986 μου έστειλαν το πρακτικό( με 15 ευρώ έξοδα αποστολής-ασχολίαστο) και όντως αναφέρονται εστίες ενδομητρίωσης πίσω από την μήτρα. Το έστειλα και στο καινούργιο γιατρό και μου είπε πως εξακολουθεί να πιστεύει πως είναι ελαφριάς μορφής-αν υπάρχει όντως- και πως θα τον ανησυχούσε αν η κύστη ήταν ενδομητρίωσης. Οπότε όπως και να έχει ηρέμησα λίγο που δεν διάβασα ενδομητριακή-σοκολατοειδής κύστη. Για τα υπόλοιπα θα ζητήσω και το DVD.

Εντωμεταξύ εμείς συνεχίζουμε τις προσπάθειες και αυτό τον μήνα εφαρμόζουμε άλλο σύστημα, δηλαδή όλες τις γόνιμες ερχόμαστε σε επαφή το βράδυ και μετά εγώ δεν κουνιέμαι καθόλου και μάλιστα κοιμάμαι με ένα μαξιλάρι στον πωπό  😁 και σηκώνομαι το πρωί. Να δούμε θα πιάσει αυτό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλη εβδομάδα 🥰

@marinamanoulitsa μου βλέπω και εδώ μια σκιά εγώ αλλά όπως είπε κ η @Elk εχεις μέρες ακόμη και εγώ θεωρώ όσο περνάνε θα φανει πιο έντονα 🙏🏻 στο εύχομαι! 

@kokkinoskoufitsa τα ίδια και εγώ με ωορρηξία, οι πόνοι καμία φορά είναι πολύ δυνατοί, άλλες φορές πολυ πιο ήπιοι. Μην ανησυχείς αν είχατε και επαφές μια χαρά είσαι!!🥰

@Κατερίνα!!! μου όπως σ είπαν και τα κορίτσια τα καφε δεν είναι τίποτα, το κόκκινο είναι που θα σε ανησυχήσει. Θα πας και σήμερα στο ραντεβού σου και θα δεις οτι όλα είναι μια χαρά!

@Elk κορίτσι Μ σε έχω συνέχεια στο μυαλό μου και εύχομαι σήμερα να μας πεις ευχάριστα!! Θα περιμένουμε 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουντ μορνινγκκκκκκκ!!!!

Αυτές οι σκιές μας έχουν φάει!! @marinamanoulitsa σκιά βλέπω , νομίζω την βλέπει και το αρνητικό αλλά ακόμη 🤐. Θα περιμένω και το αυριανό και ούτω καθεξής...εύχομαι τα καλύτερα!

@kokkinoskoufitsaαχ γέλασα πρωί πρωί χαχαχαχ. Δε θα μπορεί να ξεφύγει είμαι σίγουρη!! Όσο για τους πόνους ναιι ωορηξια είναι ,προφανώς το ωάριο βγήκε την καθιερωμένη βολτιτσα του! Εύχομαι να βρει "τα παιδιά" να πιουν ένα καφεδάκι 9 μηνών ❤️.

@Κατερίνα!!! μην ανησυχείς κορίτσι μου, παλιό αίμα είναι αφού είναι καφέ. Όλα θα είναι υπέροχα σήμερα! Θα δεις!! 

@Elk περιμένουμε και εύχομαστε όλα να πάνε κατά ευχήν σήμερα. Σήμερα δεν έχεις ραντεβού? 

@annie! εγγλεζα ναι αλλά σημαίνει κιόλας ότι όλα λειτούργησαν άψογα ακόμη μια φορά! Το σώμα κάνει τέλεια τη δουλειά του! Υπομονή λίγες μέρες και με το καλό να μπεις σε ένα φλογερό love zone 😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλό μήνα. Περιμένουμε καλά νέα από @Κατερίνα!!! και @Elk και όλες οι υπόλοιπες εύχομαι να δούμε θετικά τεστάκια αυτό τον μήνα.

Όσο για το θέμα μου, @kokkinoskoufitsa@Girly και @terry1986 μου έστειλαν το πρακτικό( με 15 ευρώ έξοδα αποστολής-ασχολίαστο) και όντως αναφέρονται εστίες ενδομητρίωσης πίσω από την μήτρα. Το έστειλα και στο καινούργιο γιατρό και μου είπε πως εξακολουθεί να πιστεύει πως είναι ελαφριάς μορφής-αν υπάρχει όντως- και πως θα τον ανησυχούσε αν η κύστη ήταν ενδομητρίωσης. Οπότε όπως και να έχει ηρέμησα λίγο που δεν διάβασα ενδομητριακή-σοκολατοειδής κύστη. Για τα υπόλοιπα θα ζητήσω και το DVD.

Εντωμεταξύ εμείς συνεχίζουμε τις προσπάθειες και αυτό τον μήνα εφαρμόζουμε άλλο σύστημα, δηλαδή όλες τις γόνιμες ερχόμαστε σε επαφή το βράδυ και μετά εγώ δεν κουνιέμαι καθόλου και μάλιστα κοιμάμαι με ένα μαξιλάρι στον πωπό  😁 και σηκώνομαι το πρωί. Να δούμε θα πιάσει αυτό??

Καλημέρα κορίτσι μου. Θα συμφωνήσω με τον γιατρό σου... στα ξαναειπα! Δεν θεωρώ οτι έχεις βαριάς μορφής ενδομητριωση, χωρίς να είμαι γιατρός βέβαια και με αυτά που μας έχεις αναφέρει εγώ αυτό πιστεύω. Και μάλιστα αν τώρα είσαι και "καθαρή" , δεν έχεις να φοβάσαι για τίποτα. Πάρε και το DVD με το καλό και θα ξεκαθαρίσει το τοπίο. 

Όσο για τα υπόλοιπα, το είχα δοκιμάσει και εγώ αυτό στο εύχομαι να πιάσει 🥰😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουντ μορνινγκκκκκκκ!!!!

Αυτές οι σκιές μας έχουν φάει!! @marinamanoulitsa σκιά βλέπω , νομίζω την βλέπει και το αρνητικό αλλά ακόμη 🤐. Θα περιμένω και το αυριανό και ούτω καθεξής...εύχομαι τα καλύτερα!

@kokkinoskoufitsaαχ γέλασα πρωί πρωί χαχαχαχ. Δε θα μπορεί να ξεφύγει είμαι σίγουρη!! Όσο για τους πόνους ναιι ωορηξια είναι ,προφανώς το ωάριο βγήκε την καθιερωμένη βολτιτσα του! Εύχομαι να βρει "τα παιδιά" να πιουν ένα καφεδάκι 9 μηνών ❤️.

@Κατερίνα!!! μην ανησυχείς κορίτσι μου, παλιό αίμα είναι αφού είναι καφέ. Όλα θα είναι υπέροχα σήμερα! Θα δεις!! 

@Elk περιμένουμε και εύχομαστε όλα να πάνε κατά ευχήν σήμερα. Σήμερα δεν έχεις ραντεβού? 

@annie! εγγλεζα ναι αλλά σημαίνει κιόλας ότι όλα λειτούργησαν άψογα ακόμη μια φορά! Το σώμα κάνει τέλεια τη δουλειά του! Υπομονή λίγες μέρες και με το καλό να μπεις σε ένα φλογερό love zone 😉😉😉😉

Ναι σήμερα έχω 11:30 η ώρα αλλά μάλλον θα έχει κόσμο σήμερα θα περιμένω στο ιατρείο για να με δει 

σε λίγο θα ξεκινήσω γιατί έχω και 1,5 ώρα δρομο μπροστά μου για να φτάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλό μήνα. Περιμένουμε καλά νέα από @Κατερίνα!!! και @Elk και όλες οι υπόλοιπες εύχομαι να δούμε θετικά τεστάκια αυτό τον μήνα.

Όσο για το θέμα μου, @kokkinoskoufitsa@Girly και @terry1986 μου έστειλαν το πρακτικό( με 15 ευρώ έξοδα αποστολής-ασχολίαστο) και όντως αναφέρονται εστίες ενδομητρίωσης πίσω από την μήτρα. Το έστειλα και στο καινούργιο γιατρό και μου είπε πως εξακολουθεί να πιστεύει πως είναι ελαφριάς μορφής-αν υπάρχει όντως- και πως θα τον ανησυχούσε αν η κύστη ήταν ενδομητρίωσης. Οπότε όπως και να έχει ηρέμησα λίγο που δεν διάβασα ενδομητριακή-σοκολατοειδής κύστη. Για τα υπόλοιπα θα ζητήσω και το DVD.

Εντωμεταξύ εμείς συνεχίζουμε τις προσπάθειες και αυτό τον μήνα εφαρμόζουμε άλλο σύστημα, δηλαδή όλες τις γόνιμες ερχόμαστε σε επαφή το βράδυ και μετά εγώ δεν κουνιέμαι καθόλου και μάλιστα κοιμάμαι με ένα μαξιλάρι στον πωπό  😁 και σηκώνομαι το πρωί. Να δούμε θα πιάσει αυτό??

15 ευρώ?? Άντε να το αφήσω και εγώ ασχολιαστο 🤬..αχα εστίες ενδομητριωσης! Όχι βαριάς μορφής ούτε πράσινα άλογα! Κάποιοι άρχισαν να συμμορφώνονται βλέπω...και εις ανώτερα θα τους ευχηθώ γιατί μάλλον είδαν ότι ο παπάς δεν τρώγεται καμιά φορά τόσο εύκολα...

Λευκή μου ,κορίτσι μου γλυκό ελπίζω σύντομα να κρατάς στα χέρια σου το dvd  σου αν και κάτι μου λέει ότι θα προσπαθήσουν να σε πείσουν να αρκεστείς στο πρακτικό..όπως και να έχει όμως εύχομαι να τελειώσει σύντομα όλη αυτή η ιστορία και να έχεις ένα θετικό τεστ πολύ σύντομα αυτόν τον μήνα και να τα ξεχάσεις όλα αυτά. Και εσύ και εμείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλό μήνα. Περιμένουμε καλά νέα από @Κατερίνα!!! και @Elk και όλες οι υπόλοιπες εύχομαι να δούμε θετικά τεστάκια αυτό τον μήνα.

Όσο για το θέμα μου, @kokkinoskoufitsa@Girly και @terry1986 μου έστειλαν το πρακτικό( με 15 ευρώ έξοδα αποστολής-ασχολίαστο) και όντως αναφέρονται εστίες ενδομητρίωσης πίσω από την μήτρα. Το έστειλα και στο καινούργιο γιατρό και μου είπε πως εξακολουθεί να πιστεύει πως είναι ελαφριάς μορφής-αν υπάρχει όντως- και πως θα τον ανησυχούσε αν η κύστη ήταν ενδομητρίωσης. Οπότε όπως και να έχει ηρέμησα λίγο που δεν διάβασα ενδομητριακή-σοκολατοειδής κύστη. Για τα υπόλοιπα θα ζητήσω και το DVD.

Εντωμεταξύ εμείς συνεχίζουμε τις προσπάθειες και αυτό τον μήνα εφαρμόζουμε άλλο σύστημα, δηλαδή όλες τις γόνιμες ερχόμαστε σε επαφή το βράδυ και μετά εγώ δεν κουνιέμαι καθόλου και μάλιστα κοιμάμαι με ένα μαξιλάρι στον πωπό  😁 και σηκώνομαι το πρωί. Να δούμε θα πιάσει αυτό??

Ααααα ξέχασα κάτι πολυυυυυ σημαντικοοοο. 

Έτσι έπαθα ουρολοίμωξη! Μια φορά και μοναδική δεν σηκώθηκα μετά την πράξη για να ολυθω και αμέσως έπαθα ουρολοίμωξη και είχα μεγάλο θεμα,θυμούνται εδώ τα κορίτσια...

Κορίτσι μου κάνε την επαφή σου και μετά από ένα τέταρτο σήκω και πήγαινε κανονικά στο μπάνιο. Το καλύτερο όλων ακόμη και από το πλύσιμο αν με πιστεύεις, είναι να ουρεις μετά την πράξη . Φεύγουν όλα τα μικρόβια. Και να έχεις κατά νου πως όσα σπερματοζωάρια είναι να κάνουν τη δουλειά τους μέχρι να σηκωθείς έχουν φτάσει ήδη αρκετά μακριά...τα υπόλοιπα που "τρέχουν" προς τα έξω είναι αυταα τα οποία δεν είχαν τόση δύναμη ,ήταν νεκρά κλπ. Αυτά δεν μας νοιάζουν έτσι και αλλιώς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Θα συμφωνήσω με τον γιατρό σου... στα ξαναειπα! Δεν θεωρώ οτι έχεις βαριάς μορφής ενδομητριωση, χωρίς να είμαι γιατρός βέβαια και με αυτά που μας έχεις αναφέρει εγώ αυτό πιστεύω. Και μάλιστα αν τώρα είσαι και "καθαρή" , δεν έχεις να φοβάσαι για τίποτα. Πάρε και το DVD με το καλό και θα ξεκαθαρίσει το τοπίο. 

Όσο για τα υπόλοιπα, το είχα δοκιμάσει και εγώ αυτό στο εύχομαι να πιάσει 🥰😉😉

Μακάρι να πιάσει! 

Εύχομαι και εσύ να έχεις ευχάριστα αυτό τον μήνα και να μην χρειαστεί να προχωρήσεις σε ενέσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ααααα ξέχασα κάτι πολυυυυυ σημαντικοοοο. 

Έτσι έπαθα ουρολοίμωξη! Μια φορά και μοναδική δεν σηκώθηκα μετά την πράξη για να ολυθω και αμέσως έπαθα ουρολοίμωξη και είχα μεγάλο θεμα,θυμούνται εδώ τα κορίτσια...

Κορίτσι μου κάνε την επαφή σου και μετά από ένα τέταρτο σήκω και πήγαινε κανονικά στο μπάνιο. Το καλύτερο όλων ακόμη και από το πλύσιμο αν με πιστεύεις, είναι να ουρεις μετά την πράξη . Φεύγουν όλα τα μικρόβια. Και να έχεις κατά νου πως όσα σπερματοζωάρια είναι να κάνουν τη δουλειά τους μέχρι να σηκωθείς έχουν φτάσει ήδη αρκετά μακριά...τα υπόλοιπα που "τρέχουν" προς τα έξω είναι αυταα τα οποία δεν είχαν τόση δύναμη ,ήταν νεκρά κλπ. Αυτά δεν μας νοιάζουν έτσι και αλλιώς! 

ΑΑΑΑ τέλεια😪😩, η αλήθεια είναι πως δεν μου αρέσει σαν διαδικασία καθόλου και νιώθω άβολα μετά. Αλλά είπα για αυτό τον μήνα να το παλέψουμε έτσι.

Το dvd θα το πάρω ότι και να γίνει και όποια και να είναι η εξέλιξη αυτού του μήνα. Έχω κάθε δικαίωμα.

Αλλά κορίτσια αν με ξαναρωτήσει κάποιος ''και να το πα΄ρεις τι θα το κάνεις???'' δεν ξέρω τι θα απαντήσω. Μου έρχονται τόσες ωραίες απαντήσεις στο μυαλό αλλα΄ πρέπει να κρατήσω την ευγένεια μου😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

ΑΑΑΑ τέλεια😪😩, η αλήθεια είναι πως δεν μου αρέσει σαν διαδικασία καθόλου και νιώθω άβολα μετά. Αλλά είπα για αυτό τον μήνα να το παλέψουμε έτσι.

Το dvd θα το πάρω ότι και να γίνει και όποια και να είναι η εξέλιξη αυτού του μήνα. Έχω κάθε δικαίωμα.

Αλλά κορίτσια αν με ξαναρωτήσει κάποιος ''και να το πα΄ρεις τι θα το κάνεις???'' δεν ξέρω τι θα απαντήσω. Μου έρχονται τόσες ωραίες απαντήσεις στο μυαλό αλλα΄ πρέπει να κρατήσω την ευγένεια μου😄

Θα πεις απλά την αλήθεια! Κρατάω φάκελο με το ιστορικό μου και τέλος! Το θέλω! Έτσι ακριβώς ένιωθα και εγώ όταν πήρα τον φάκελο Μ από το γιατρό που είχα για 10 χρόνια!! Ένιωθα περίεργα γιατί μου φέρθηκε πολύ εντάξει, με χειρουργήσε δυο φορές, πήγαινα από τα 14 μου! Όμως αν τ καλοσκεφτείς, όλα αυτά που ζητάμε θα έπρεπε να μας τα δίνουν από μόνοι τους. Αφορούν εμάς και την υγεία μας.  

Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι, θα το ζητήσεις ευγενικά και τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια μου να είναι όλα καλά και να μην είναι τπτ αυτά τα καφέ! Δεν έχω ξανά δει από το πρωί, τώρα όταν πάω θα φανούν ολα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

ΑΑΑΑ τέλεια😪😩, η αλήθεια είναι πως δεν μου αρέσει σαν διαδικασία καθόλου και νιώθω άβολα μετά. Αλλά είπα για αυτό τον μήνα να το παλέψουμε έτσι.

Το dvd θα το πάρω ότι και να γίνει και όποια και να είναι η εξέλιξη αυτού του μήνα. Έχω κάθε δικαίωμα.

Αλλά κορίτσια αν με ξαναρωτήσει κάποιος ''και να το πα΄ρεις τι θα το κάνεις???'' δεν ξέρω τι θα απαντήσω. Μου έρχονται τόσες ωραίες απαντήσεις στο μυαλό αλλα΄ πρέπει να κρατήσω την ευγένεια μου😄

Καλέ το πιο απλό θα λες, το θέλω για το αρχείο μου, νομίζω έχω κάθε δικαίωμα! Και τέλος δεν χρειάζεται να δώσεις κ εξηγήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Καλέ ξέχασα να ανεβάσω το αρνητικό της μαρίνας μας!  Ιδού!

Screenshot_2023-10-02-08-54-11-692-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Εγώ βλέπω μια σκιά, αλλά πραγματικά ανυπομονώ να το δω σε 2-3 μέρες. Θεωρώ είναι πολύ νωρίς και με τόσα που έχουν δει τα μάτια μας εδώ με τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι καθόλου πλέον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλέ το πιο απλό θα λες, το θέλω για το αρχείο μου, νομίζω έχω κάθε δικαίωμα! Και τέλος δεν χρειάζεται να δώσεις κ εξηγήσεις!

Ναι το ξέρω, αλλά νευριάζω που πρέπει να εξηγούμε τα αυτονόητα.

Ευτυχώς άλλα είναι τα σημαντικά... 

Περιμένουμε ευχάριστα νέα από εσένα, εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή μας εβδομάδα....

Ας ποσταρω και το σημερινο μου....

IMG_20231002_081259.jpg

Και γω τη βλεπω τη σκιά εδω, στο αρνητικό δε βλέπω κάτι. Καλέ κάνε μια χοριακή να ηρεμήσουμε ολες!!!!

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουντ μορνινγκκκκκκκ!!!!

Αυτές οι σκιές μας έχουν φάει!! @marinamanoulitsa σκιά βλέπω , νομίζω την βλέπει και το αρνητικό αλλά ακόμη 🤐. Θα περιμένω και το αυριανό και ούτω καθεξής...εύχομαι τα καλύτερα!

@kokkinoskoufitsaαχ γέλασα πρωί πρωί χαχαχαχ. Δε θα μπορεί να ξεφύγει είμαι σίγουρη!! Όσο για τους πόνους ναιι ωορηξια είναι ,προφανώς το ωάριο βγήκε την καθιερωμένη βολτιτσα του! Εύχομαι να βρει "τα παιδιά" να πιουν ένα καφεδάκι 9 μηνών ❤️.

@Κατερίνα!!! μην ανησυχείς κορίτσι μου, παλιό αίμα είναι αφού είναι καφέ. Όλα θα είναι υπέροχα σήμερα! Θα δεις!! 

@Elk περιμένουμε και εύχομαστε όλα να πάνε κατά ευχήν σήμερα. Σήμερα δεν έχεις ραντεβού? 

@annie! εγγλεζα ναι αλλά σημαίνει κιόλας ότι όλα λειτούργησαν άψογα ακόμη μια φορά! Το σώμα κάνει τέλεια τη δουλειά του! Υπομονή λίγες μέρες και με το καλό να μπεις σε ένα φλογερό love zone 😉😉😉😉

Μ αρέσει πολύ ο τρόπος που το θέτεις. Ξεκίνησα κάτι βιταμίνες αυτό το μήνα που ρυθμίζουν την ωορρηξία και μάλλον άρχισαν να κάνουν δουλίτσα γιατί το τελευταίο διάστημα η περίοδος μου έκανε τα δικά της και έπαιζε από 25-30 μέρες.

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι σήμερα έχω 11:30 η ώρα αλλά μάλλον θα έχει κόσμο σήμερα θα περιμένω στο ιατρείο για να με δει 

σε λίγο θα ξεκινήσω γιατί έχω και 1,5 ώρα δρομο μπροστά μου για να φτάσω 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μακάρι κορίτσια μου να είναι όλα καλά και να μην είναι τπτ αυτά τα καφέ! Δεν έχω ξανά δει από το πρωί, τώρα όταν πάω θα φανούν ολα😅

Τίποτα δεν είναι!!! Μπορεί ακόμα να ήταν παλιό αίμα περιόδου κ να καθαρίζει τώρα!!! Θυμίσου τα δικά μου τότε και πως τώρα κοντεύουμε τα 3!!! Με τα καφέ εγώ ήμουν ευτυχισμένη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
    • Κορίτσια καλημέρα πως είστε ; μμμ κορίτσι μου ακόμα με μπερδεύει λίγο το τεστ σου δεν μπορω να καταλάβω  🤔 όντως φαίνεται κάτι αλλά το βλέπω σαν γκρι χρώμα.. μπορεί ακόμα να είναι νωρίς 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...