Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο νέος ο Οκτώβρης, φύλλα πέφτουνε ξανά, όμως μέσα στις κοιλίτσες θα ρθουν όμορφα μωρά🤰🤰🧡💛🤰🤰


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου, καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε, εύχομαι να έχουμε πολλά θετικά τεστ τον Οκτώβριο❣️❣️

@Girly @marinamanoulitsa @annie! @kokkinoskoufitsa @Elk @Mpourmpoulo @Elli13 @ΛΕΥΚΗ @annitakianna @cat12

Κορίτσια όσες έχω ξεχάσει μπείτε❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε, εύχομαι να έχουμε πολλά θετικά τεστ τον Οκτώβριο❣️❣️

@Girly @marinamanoulitsa @annie! @kokkinoskoufitsa @Elk @Mpourmpoulo @Elli13 @ΛΕΥΚΗ @annitakianna @cat12

Κορίτσια όσες έχω ξεχάσει μπείτε❤️❤️

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα να έχουμε με πολλά θετικά τεστ 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ καλο μηνα σε ολες!!🥰❤️❤️❤️ με χουχουλιασμα, αγκαλιτσες κ πολλα ++++!!!🤞🤞

@Elli13με το καλο το θαυμα σου!!! 😍❤️🌹

@Κατερίνα!!!και @Elkαυριο να εχετε καλα νεα απ τους γιατρους σας!!! 

@marinamanoulitsaεκανες νεο τεστακι;;

@singing in the rain@Mary_piggy@flowerv@dimand@lilbernτο νεο θεματακι!!!!🧡💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα , να κάνω μια ερώτηση και αν ξέρει κάποια να με ενημερωσει. Περιμένω να αδιαθετήσω σε 4 μερες αλλά εδώ και κάποιες μέρες έχω κάποια συμπτώματα! Σίγουρα έχω δέκατα κάθε μέρα πρωί απόγευμα 37 (δεν ξανά είχα πριν την περίοδο) αλλά  έχω ακούσει ότι μπορεί να έχει δέκατα και μια κοπέλα πριν αδιαθετησει. Αυτό που με έκανε να ξανά ασχοληθω μήπως είμαι (γιατί αυτό το μήνα κάναμε και στις γονιμες και έκανα και ωορρηξία ) είναι το στήθος μου. Εδώ και κάτι μέρες είναι πολύ βαρύ κάπου κάπου έχω έντονες φαγούρες στις θηλές μου και έχει πετάξει φλέβες! Γνωρίζετε κάτι ; Είχε κάποια κάποιο παρόμοιο σύμπτωμα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κ καλο μηνα σε ολες!!🥰❤️❤️❤️ με χουχουλιασμα, αγκαλιτσες κ πολλα ++++!!!🤞🤞

@Elli13με το καλο το θαυμα σου!!! 😍❤️🌹

@Κατερίνα!!!και @Elkαυριο να εχετε καλα νεα απ τους γιατρους σας!!! 

@marinamanoulitsaεκανες νεο τεστακι;;

@singing in the rain@Mary_piggy@flowerv@dimand@lilbernτο νεο θεματακι!!!!🧡💛

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά 

@Κατερίνα!!! μου θα περιμένουμε τα νέα σου αύριο θα είναι όλα καλα  🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κ καλο μηνα σε ολες!!🥰❤️❤️❤️ με χουχουλιασμα, αγκαλιτσες κ πολλα ++++!!!🤞🤞

@Elli13με το καλο το θαυμα σου!!! 😍❤️🌹

@Κατερίνα!!!και @Elkαυριο να εχετε καλα νεα απ τους γιατρους σας!!! 

@marinamanoulitsaεκανες νεο τεστακι;;

@singing in the rain@Mary_piggy@flowerv@dimand@lilbernτο νεο θεματακι!!!!🧡💛

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά 

@Κατερίνα!!! μου θα περιμένουμε τα νέα σου αύριο θα είναι όλα καλα  🥰

Αμήν κορίτσια μου, έχω απόγευμα αύριο εγώ, όταν ξέρω θα σας στείλω🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!καλό μήνα με όμορφες στιγμές και πολλά θετικά τεστακια 💝💝💝

Το σημερινό μου τεστακι το ανεβάζω...

 

IMG_20231001_102534.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλό μήνα!! @marinamanoulitsaμωρε σήμερα δε βλέπω γραμμή 😞😞 Αν το κανεις σε αρνητικό δείχνει; Βλέπει καμμία τη 2η γραμμή να πάρουμε τα πάνω μας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου να σας κάνω ένα μικρό update...Ζαλάδες όλη την εβδομάδα σε έσχατο σημείο,ναυτία,έντονοι πόνοι χαμηλά σαν περιόδου την Παρασκευή και αναμενόμενη την Δευτέρα..Έκανα ένα τεστ την Παρασκευή το οποίο ήταν αρνητικό!!!Θα περιμενωωωω να μην έρθει 😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα

Καλό μας μήνα!!!!! Αχχχ τι υπέροχος μήνας,επιτέλους φθινόπωρο🍂🍁!!! Εύχομαι να έχουμε πολλες θετικές χοριακες κ να είμαστε όλες μας γερές. 

@marinamanoulitsa το έκανα αρνητικο αλλά δεν ξέρω αν όντως βλέπω κάτι..δείτε κ εσείς.. ελπίζω αύριο να είναι πιο εμφανής! 

Screenshot_2023-10-01-11-01-03-995-edit_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ! Καλο μήνα με πολλά θετικά!!!🙏🏻

@marinamanoulitsa κορίτσι μου βλέπω κάτι αλλα δεν είμαι και σίγουρη. Στα χθεσινά έβλεπα σίγουρα! Την σκιά αυτή  στα ποσά λεπτά την έβγαλε; δεν έχω εμπειρία από αυτά τα τέστ. 

εγώ κορίτσια μου μπήκα σε love zone 🥰🥰 τελείωσε η περίοδος τη Παρασκευή και λέω ν ξεκινήσω τεστ ωορρηξίας σε λίγες μέρες. Βέβαια μετράω αντίστροφα μέχρι την επόμενη περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις γ ετ, αλλά και αν δεν έρθει η περίοδος δεν θα μας χαλάσει 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vikaki7 είπε:

Καλημερα κορίτσια καλό μήνα είμαι νέα στην παρέα ελπίζω μόνο ευχάριστα νέα να ακούμε ❤️

Καλώς μας ήρθες κορίτσι μ! 😊 

 

@Κατερίνα!!! μου περιμένουμε τα νέα σου αύριο

Και η @Elk μας έχει αύριο γιατρό. Κορίτσι μου εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα αύριο 🙏🏻🙏🏻 και όλα να πάνε καλά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!στην προσπάθεια και εγώ για δεύτερο μωρακι!είμαι 3 μέρες μετά την ωορρηξια!αντε να δούμε...καλό και γόνιμο μήνα να έχουμε,με πολλά θετικά τεστακια!!!!💙💜🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vikaki7 είπε:

Καλημερα κορίτσια καλό μήνα είμαι νέα στην παρέα ελπίζω μόνο ευχάριστα νέα να ακούμε ❤️

Καλώς ήρθες στην παρέα μας 🙂

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλώς μας ήρθες κορίτσι μ! 😊 

 

@Κατερίνα!!! μου περιμένουμε τα νέα σου αύριο

Και η @Elk μας έχει αύριο γιατρό. Κορίτσι μου εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα αύριο 🙏🏻🙏🏻 και όλα να πάνε καλά 🥰

Ευχαριστώ κορίτσι μου θα σας στείλω αύριο μόλις μπορεσω 

@marinamanoulitsa δεν βλέπω κάτι σε αυτό το τεστ που ανέβασες σήμερα αλλά εντάξει είναι και αρκετά νωρίς είναι η αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vikaki7 είπε:

Καλημερα κορίτσια καλό μήνα είμαι νέα στην παρέα ελπίζω μόνο ευχάριστα νέα να ακούμε ❤️

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλώς μας ήρθες κορίτσι μ! 😊 

 

@Κατερίνα!!! μου περιμένουμε τα νέα σου αύριο

Και η @Elk μας έχει αύριο γιατρό. Κορίτσι μου εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα αύριο 🙏🏻🙏🏻 και όλα να πάνε καλά 🥰

Μόλις φύγω αύριο θα σας πω κ εγώ τα νέα μου, εύχομαι θα είναι καλα🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε, εύχομαι να έχουμε πολλά θετικά τεστ τον Οκτώβριο❣️❣️

@Girly @marinamanoulitsa @annie! @kokkinoskoufitsa @Elk @Mpourmpoulo @Elli13 @ΛΕΥΚΗ @annitakianna @cat12

Κορίτσια όσες έχω ξεχάσει μπείτε❤️❤️

Καλημέρα στην πιο γλυκιά παρέα κ στο νέο όμορφο θεματακι που μας άνοιξε το κορίτσι μας!!! Εύχομαι να είναι ένας υπέροχος μήνας με θετική σκέψη κ πάνω από όλα υγεία!!! Κ εννοείται κ θετικά τεστακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vikaki7 είπε:

Καλημερα κορίτσια καλό μήνα είμαι νέα στην παρέα ελπίζω μόνο ευχάριστα νέα να ακούμε ❤️

Καλώς ήρθες κορίτσι μου 🥰 καλό μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει μόνο ευχάριστα νέα 🥳

Εγω σε αλλα νέα περιμένω μεχρι την Τετάρτη! ( το μόνο που έχω ειναι πονακια περιοδου από την Τρίτη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Καλο μήνα με πολλά θετικά!!!🙏🏻

@marinamanoulitsa κορίτσι μου βλέπω κάτι αλλα δεν είμαι και σίγουρη. Στα χθεσινά έβλεπα σίγουρα! Την σκιά αυτή  στα ποσά λεπτά την έβγαλε; δεν έχω εμπειρία από αυτά τα τέστ. 

εγώ κορίτσια μου μπήκα σε love zone 🥰🥰 τελείωσε η περίοδος τη Παρασκευή και λέω ν ξεκινήσω τεστ ωορρηξίας σε λίγες μέρες. Βέβαια μετράω αντίστροφα μέχρι την επόμενη περίοδο για να ξεκινήσω ενέσεις γ ετ, αλλά και αν δεν έρθει η περίοδος δεν θα μας χαλάσει 😁😁

 

Καλημέρα κορίτσι μου! Μαζί πάμε κ εγώ 7 μέρα από την περίοδο... το μετράω έτσι γιατί είχα μόνο 24 ώρες λίγο αίμα κ τέλος... το έχω δεχτεί πλέον ότι έτσι θα είναι οι περίοδοι μου πλέον 😜. Εύχομαι να μην χρειαστεί να κάνεις ενέσεις κ να σε προλάβει το μωράκι... κ εγώ λέω Τετάρτη να ξεκινήσω τεστακια που θα έρθει κ ο άντρας μου για λίγες μέρες... ευτυχώς μπόρεσε να κανονίσει να έρθει... λείπει τον μισό μήνα κ μετά ξανάρχεται για δουλειά κ εδώ. Αυτή η δουλειά μας έχει ταλαιπωρήσει... ας ελπίσουμε ότι θα καταφέρουμε να έχουμε καλές επαφές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει μόνο ευχάριστα νέα 🥳

Εγω σε αλλα νέα περιμένω μεχρι την Τετάρτη! ( το μόνο που έχω ειναι πονακια περιοδου από την Τρίτη)

Εύχομαι να μην έρθει!! Κ γω με πονάκια είμαι κ θεωρητικά περιμένω αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κ καλο μηνα σε ολες!!🥰❤️❤️❤️ με χουχουλιασμα, αγκαλιτσες κ πολλα ++++!!!🤞🤞

@Elli13με το καλο το θαυμα σου!!! 😍❤️🌹

@Κατερίνα!!!και @Elkαυριο να εχετε καλα νεα απ τους γιατρους σας!!! 

@marinamanoulitsaεκανες νεο τεστακι;;

@singing in the rain@Mary_piggy@flowerv@dimand@lilbernτο νεο θεματακι!!!!🧡💛

Καλό μήνα αγαπημένες μου!!! Εύχομαι αυτός ο Οκτώβρης να είναι ο μήνας που θα σας γεμίσει θετικά τεστ, μεγάλες χοριακες και πολλά πολλά ευχάριστα νέα.

Για εμένα είναι ο μήνας που περιμένω από αρχές Φεβρουαρίου που έμαθα για την εγκυμοσύνη μου. Σημαδιακος μήνας επισης, καθώς πέρσι τον Οκτώβριο είδα το πρώτο θετικό τεστ της ζωής μου. Τον ίδιο μήνα η κύηση αυτή τερμάτισε, και τέλη Οκτώβρη έκανα ωορρηξία που μου έφερε τη δεύτερη εγκυμοσύνη μου (που επίσης δεν προχώρησε). Οπότε, ευελπιστώ και προσεύχομαι ο φετινός Οκτώβρης να αντισταθμίσει τον περσινό και να γεμίσει το σπίτι μας με χαρά, και μωρουδιστικες φωνουλες 🙏🙏🙏❣️❣️❣️

Να έχουμε όλες υγεία πάνω από όλα και όλα τα άλλα θα έρθουν, αρκεί να μην το βάζουμε κάτω!!

@marinamanoulitsa ομολογώ ότι ξεπέρασες και εμένα, τα ξεκίνησες τόσο νωρίς τα τεστ, που δεν ξέρουμε αν έχει γίνει εμφύτευση 😂😂 Εμένα στη δεύτερη εγκυμοσύνη είχε δείξει στις 9dpo και στην τωρινή στις 10dpo, αλλά μιλάμε για υπερβολικά αχνές γραμμές. Οπότε αναμένω με αγωνία κατά επόμενα τεστακια σου 🙏🙏

@Elk κορίτσι μου, εύχομαι αύριο να έχεις την έκβαση που εσύ επιθυμείς και να γίνει ο,τι θεωρείς εσύ καλύτερο για την ψυχολογία σου κυρίως. Όπως και να έρθουν τα πράγματα, κρατάμε ότι ήρθε μια εγκυμοσύνη πολύ εύκολα παρά τις όποιες συνθήκες (προλακτίνη, θηλασμός κλπ). Που σημαίνει ότι με ένα πλάνο μαζί με τον γιατρό σου θα έρθει το δεύτερο θαυματακι σου ❣️

@ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...