Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΩ..." ΣΑΥΡΟΠΙΝΓΚΟΥΙΝΟΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΕ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΗΣ..

ΣΤΙΣ 20/02/2009 ΚΑΙ ΩΡΑ 00.01 ΞΗΜΕΡΩΝΕ ΔΗΛ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΜΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΒΓΕΙ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΤΙΣ 01.20 ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΘΗΚΕ ΥΠΟΘΕΤΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 03.00 ΜΟΥ ΧΟΡΗΓΗΣΑΝ ΤΟΝ ΟΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΟΝΟΥΣ.ΣΤΙΣ 06.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Η ΜΑΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ,ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ,ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ :blink: Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ,ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΣΥΝΕΧΗ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΘΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ:S ΦΡΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ....:laugh: ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 1 ΣΤΙΣ 11 2 ΣΤΙΣ 12 4 ΣΤΙΣ 1 6 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ 10.:laugh: Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΝΕΥΜΟΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΕΥΡΟ,ΤΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΕΝΟΙΩΘΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ,ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ ΒΓΑΛΤΟ ΟΠΩΣ ΝΑΝΑΙ....:woohoo: ΤΗΝ ΕΥΓΝΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΔΟΚΙΜΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΜΑΙΑ (ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΑΦΟΔΕΥΣΑ):dry::blush: ΗΡΘΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!ΜΕ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ (ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΟΝΙ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ) ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ...ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΕ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ...ΓΚΡΙΝΙΑΞΕ ΛΙΓΟ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑΝ ΤΥΛΙΓΜΕΝΗ ΣΕ ΠΕΤΣΕΤΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ!ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΤΑΡΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΕΞΙΣΟΥ ΑΠΟΡΗΜΕΝΗ...ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΑ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ...ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΕΚΦΡΑΣΤΗ ..ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΧΑΖΕΥΑ!!ΔΕΝ ΖΟΡΙΣΤΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΣΠΡΗ ΑΣΠΡΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!ΝΑΙ ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΗΣ!!!ΧΑΧΑ:P

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3870 ΚΑΙ 51 ΕΚΑΤΟΣΤΑ!!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ κ.ΘΩΜΑΗ ΒΑΤΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ!

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

ΓΙΩΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακι μου αρχικα να σου ζηση ο ομορφια σου.Χιλιες ευχες να εχει.Και εγω καπως ετσι γεννησα στις 19 του φλεβαρι ομως.Θα εχουν κοντα κοντα γεννεθλια τα μωρακια μας.Εσενα σου εβαλαν 1-2 φορες "χερι" εγω γεννησα σχεδον με το χερι του γιατρου μου μεσα.Ασε φρικη.Θα βρω ωρα και θα σας γραψω την εμπειρια μου καποια στιγμη.Φιλια να δωσεις στο αστερι σου καλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μπεμπάκι σου κοπέλα μου! Να είναι γερό κι ευτυχισμένο και με τι καλό και στις υπόλοιπες!

Να σου πω την αλήθεια "ψιλοσκιάχτηκα" με τούς πόνους που λες ότι είχες γιατί εγώ είχα στο μυαλό μου αυτό που ανέφερες, πόνους περιόδου... Είμαι κι εγώ φοβιτσιάρα όσον αφορά τον πόνο :blush:

Θα το περάσουμε κι αυτό όμως... :)

Να σου ζήσει και πάλι η κοράκλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Savropinguinos ti teleia perigrafi...

Katasygkinithika!!!

To mwraki sou na se koita sta matia???

Fovero synaisthima...!

Na sou zisei i beboula sou

kai na tin xareis opws epithymeis...

Xalali tis to kathisio sto... pneumoni sou, e?!?

Na eisaste panta kala

kai kali prosarmogi sto spitaki sas...!

Filia

KAI VALE MAS PHOTO!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει!!!!!

Σου εύχομαι να είναι πάντα γεμάτη υγεία και χαρά!

Και εσύ να είσαι δίπλα της η πιο ευτυχισμένη μανούλα!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η κορούλα σου!Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!

Πολύ παραστατική περιγραφή! Δυνατοί οι πόνοι της γέννας, αλλά αξίζει τον κόπο! Τα συναισθήματα που νιώθεις όταν αντικρίζεις για πρώτη φορά το παιδί σου είναι απερίγραπτααααα!!!!

Καλά σαράντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το Σαυροπιγκουινάκι που βγήκε μεγάλο μεγάλο κ τροφαντό!!!:woohoo:

Γερό κ καλότυχο!!

Κ εσεις πάντα καλά κ να το μεγαλώσετε με όλη σας την αγάπη!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η κοριτσάρα! Να είναι πάντα χαρούμενη και υγιής κοντά σας!

Με το καλό να σαραντ'ισετε και περιμένουμε φωτό με ανυπομονησία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα καλως ορισατε...

Πολυ συγκινητικη οντως η περιγραφη!

Τελικα οντως το μωρο σας δεν ηθελε να βγει!!!

Της ταραξατε την ησυχια...

Αντε τωρα να δω εγω πως θα γεννησω.

Μεχρι τις 21 Μαρτιου αν και η δικια μου δεν κουνηθει με βλεπω κι εμενα με προκληση!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ!!!

ΘΑ τα πουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕΣ...Ε;

ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΤΡΟΦΑΝΤΟΥΛΑ, ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ...!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙωτακι να σου ζησει η κουκλα σου! Πολυ συγκινητικη η εμπειρια σου!!!!! Να ειναι πολυ ευτυχισμενη κ παντα γερη! Να σας ζησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου να τη χαιρεστε!!!!!!!!!!!!!

:) :) :) :) :) :)

Γερη και καλοτυχη να ναι!!!!!!!!!!

Και οταν ανοιξει ο καιρος οπως ειπαμε θα βγουμε παραλια για κοντρες με τα καροτσακια!!!!!!!!!!!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου να σας ζήσει η μπεμπουλίνα σας και να είναι πάντα υγιής κι ευτυχισμένη...Κι εσείς να είστε δίπλα της να την καμαρώνετε και να σας γεμίζει χαρά...

Τελικά η αναμονή και η ταλαιπωρία που πέρασες άξιζε τον κόπο...Τώρα έχεις στην αγκαλίτσα σου το πιο όμορφο πλασματάκι..:cheer: :cheer:

Η περιγραφή σου ήταν πολύ συγκινητική...Όσο για τους πόνους, τι να πω.Πρέπει να είναι όντως φοβεροί...Αν κι εμένα με αγχώνει περισσότερο ο πολύωρος τοκετός..:ohmy: :ohmy:

Φιλάκια και περιμένουμε φωτογραφία από το σαυροπινγκουινάκι σου!

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Γιώτα μου.

Να είστε πάντα ευτυχισμένες και γεμάτες υγεία !!!

Απολαυσέ την ... μια φίλη της γιαγιά μου μου είπε να απολαύσω τις αγκαλιές και τα χαιδέματα της μικρής μου (όταν με το καλό έρθει) γιατί καθώς θα μεγαλώνει θα τα θέλει λιγότερο και εμένα θα μου λείπουν :P

Και πάλι να σου ζήσει ... κάθε ευτυχία !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου να την χαιρεσαι την κούκλα σου!!!3870!!!Πως να μην πονέσεις!!χιχιχι..Σου ευχομαι υπεροχες στιγμες με την μπουμπου σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μας ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!:woohoo: Να τη χαιρεσαι τη ζουζουνα σου κουκλα μου!!!:woohoo:

Ταλαιπωρηθηκες λιγο αγαπη μου αλλα μια χαρα τα καταφερες!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!

Εχεις την κουκλα σου τωρα στην αγκαλια σου κι αυτο ειναι το πιο σημαντικο!!!!:)

Αναμενουμε κι αλλα νεα σας,και φωτο απο την μωρουδελα σου:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι συγχαρητηρια!!!:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

να σου ζησει το μπεμπουλινι σου!!!:P :P :P

να την χαιρεσαι και να την δεις οπως επιθυμεις:P :P :P

καλο κουραγιο για τισ πρωτες μερες(και νυχτες) και τα ξενυχτια!!!!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3870kg:silly::silly:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ:) :) :)

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΑΓΡΙΟΙ:S :S :S

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ:woohoo: :woohoo:

ΠΡΙΝ 9 ΜΗΝΕΣ.Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3130kg ΣΑΝ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΗΤΑΝ:dry:

ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΠΟ ΟΛΑ;)

ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΠΟΝΩΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ..ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΙΔΩΜΕΝ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...