Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αύγουστος με ολόγιομο φεγγάρι, κάθε κοπέλα εύχομαι γερό μωρό στην αγκαλιά να πάρει! ​ 💕🤱 ​​🤰


Pepe le pew

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

@Elk Κορίτσι μου συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν!🙏🏻🤍 Θα περιμένουμε την χοριακη σου 🙏🏻🙏🏻

 

Κορίτσια χθές πήγαμε στο γιατρό, πάνω κάτω μου είπε τα ίδια. Ότι δεν χρειάζονται εξετάσεις, τα μωράκια τα έχασα πολύ νωρίς, πολύ πριν δω το αίμα. Ήταν για ακόμη μια φορά αισιόδοξος κάτι π εγω δεν είμαι πλέον... Του είπα οτι χρειάζομαι αυτές τις εξετάσεις για να μπορώ να προχωρήσω. Μου είπε να τις κάνω σε 10 μέρες γιατί τώρα θα επηρεαστούν οι τιμές από την εγκυμοσύνη. Μου είπε οτι αν νιώθω έτοιμη όταν έρθει η επόμενη περίοδος να τον πάρω τηλέφωνο να ξεκινήσουμε. 

Όσες είχατε αποβολή στις πόσες μέρες σας ήρθε η επόμενη περίοδος; Μου είπε οτι θα καθυστερήσει, αλλά εμένα ούτως η άλλως ο κύκλος Μ φτάνει ακόμη και τις 45 μέρες... Και φοβάμαι μην με πάει μέχρι τα Χριστούγεννα η επόμενη φορά... Αυτό το κενό θέλω να το γεμίσω δεν μπορώ να περιμένω τόσο. Με σκοτώνει

 

Σας βάζω και τις εξετάσεις να μου πείτε λίγο αν κάνατε ή αν γνωρίζετε κάτι 

1693485119058873552373121892630.jpg

Κορίτσι μου, εμένα την πρώτη φορά στη βιοχημική μου ήρθε περίοδος κανονικά. Δεν έχω σταθερή περίοδο οπότε δεν μπορώ να σου πω αν καθυστερησε, αλλά πάνω κάτω στις μέρες που θα περίμενα. Για την παλινδρομη δεν πιστεύω ότι σε αφορά γιατί εκεί είχα κάνει αποξεση, οπότε αλλάζει το πράγμα κατά πολύ. Ήμουν και 9η εβδομάδα, οπότε η χοριακη είχε ανέβει αρκετά, συν την επέμβαση..

Για τις εξετάσεις που σου έγραψε είναι μια χαρά για αρχή, είναι και το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο (η αυτοάνοση θρομφβοφιλια) και οι βασικές τιμες της θρομβοφιλιας.

Να είσαι αισιόδοξη όσο μπορεις, σε περιμένουν τα μωράκια σου έτοιμα να μπουν στην κοιλίτσα σου και έπειτα στην αγκαλιά σου, αυτό να σκέφτεσαι!! Η @Tinasardin8689 έχει ίδια ιστορία με εμένα και τον Σεπτέμβρη θα υποδεχτεί με το καλό το μωράκι της. Ένα μήνα μετά, πρώτα ο Θεός, θα έρθει και η δική μου η μπέμπα. Και άλλες τόσες γυναίκες με απώλειες που έχουν γίνει μανουλες 🙏🙏 Συμμερίζομαι πλήρως τον φόβο σου, το ξέρεις ότι σε νιώθω στο 100%, αλλά δεν θα τον αφήσουμε να μας κερδίσει ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 723
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

@Elk Κορίτσι μου συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν!🙏🏻🤍 Θα περιμένουμε την χοριακη σου 🙏🏻🙏🏻

 

Κορίτσια χθές πήγαμε στο γιατρό, πάνω κάτω μου είπε τα ίδια. Ότι δεν χρειάζονται εξετάσεις, τα μωράκια τα έχασα πολύ νωρίς, πολύ πριν δω το αίμα. Ήταν για ακόμη μια φορά αισιόδοξος κάτι π εγω δεν είμαι πλέον... Του είπα οτι χρειάζομαι αυτές τις εξετάσεις για να μπορώ να προχωρήσω. Μου είπε να τις κάνω σε 10 μέρες γιατί τώρα θα επηρεαστούν οι τιμές από την εγκυμοσύνη. Μου είπε οτι αν νιώθω έτοιμη όταν έρθει η επόμενη περίοδος να τον πάρω τηλέφωνο να ξεκινήσουμε. 

Όσες είχατε αποβολή στις πόσες μέρες σας ήρθε η επόμενη περίοδος; Μου είπε οτι θα καθυστερήσει, αλλά εμένα ούτως η άλλως ο κύκλος Μ φτάνει ακόμη και τις 45 μέρες... Και φοβάμαι μην με πάει μέχρι τα Χριστούγεννα η επόμενη φορά... Αυτό το κενό θέλω να το γεμίσω δεν μπορώ να περιμένω τόσο. Με σκοτώνει

 

Σας βάζω και τις εξετάσεις να μου πείτε λίγο αν κάνατε ή αν γνωρίζετε κάτι 

1693485119058873552373121892630.jpg

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όταν θα νιώθεις έτοιμη να προχωρήσεις να πάνε όλα και σε λίγους μήνες να έχεις το παιδάκι σου αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Συγχαρητήρια!!! καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!! πολύ ευχάριστα κλεινει ο μήνας μας!! 

Ευχαριστώ πολύ εύχομαι τα καλύτερα και σε εσενα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...γιατί ποτέ καμία από τις δημοσιεύσεις μου δεν εγκρίνεται???

Θέλει χρόνο είσαι νέο μέλος για αυτό θέλει περίπου 20 δημοσιεύσεις να κανείς για να εμφανίζονται αμέσως 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας μεσα από την καρδιά μου

Συγγνώμη αν υπάρχει καποια κοπέλα που δεν την ευχαρίστησα προσωπικά για τις ευχές που μου έδωσε 

να είστε όλες καλά και εύχομαι για όλες μας τα καλύτερα 🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7 μέρες μετά την γονιμη....με έπιασε ένας έντονος πόνος σαν να μου έρχεται περιόδος...λέτε να γίνεται καμία εμφύτευση;;;;μιλάμε λες και θα μου έρθει τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

7 μέρες μετά την γονιμη....με έπιασε ένας έντονος πόνος σαν να μου έρχεται περιόδος...λέτε να γίνεται καμία εμφύτευση;;;;μιλάμε λες και θα μου έρθει τώρα 

Πάντως είναι σε μέρα που θα μπορούσε να γίνει η εμφύτευση. Πραγματικά το εύχομαι!! Ποτέ δεν περιμένεις; Εγώ 10.9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας μεσα από την καρδιά μου

Συγγνώμη αν υπάρχει καποια κοπέλα που δεν την ευχαρίστησα προσωπικά για τις ευχές που μου έδωσε 

να είστε όλες καλά και εύχομαι για όλες μας τα καλύτερα 🥰😍

Πολλά συγχαρητήρια κι από μένα κι εύχομαι μια πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη!! ♥️♥️♥️ Δε χρειάζεται μία μια να μας ευχαριστήσεις!Είμαστε πολλές! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πολύ χάρηκα που είχαμε χαρμόσυνα!! Παίρνουμε και κουράγιο!! Εγώ είμαι στις γόνιμες, είδα σήμερα φουλ υγρά!! Θα κάνω αύριο τεστ ωορρηξίας! Ήδη άρχισε να πρήζεται η κοιλιά μου! 

Αναμένω τα τεστάκια εγκυμοσύνης των υπολοίπων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

7 μέρες μετά την γονιμη....με έπιασε ένας έντονος πόνος σαν να μου έρχεται περιόδος...λέτε να γίνεται καμία εμφύτευση;;;;μιλάμε λες και θα μου έρθει τώρα 

Άντε μακάρι να είναι εμφύτευσης 🙏

Θα μπορούσε να είναι γιατί οι μερες ταιριάζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Πολλά συγχαρητήρια κι από μένα κι εύχομαι μια πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη!! ♥️♥️♥️ Δε χρειάζεται μία μια να μας ευχαριστήσεις!Είμαστε πολλές! 😁😁

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💕 

Ναι είμαστε πολλές αυτό είναι αλήθεια άντε κορίτσια να παίρνετε όλες σειρά σιγά σιγά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinaP είπε:

@Elk Κορίτσι μου συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν!🙏🏻🤍 Θα περιμένουμε την χοριακη σου 🙏🏻🙏🏻

 

Κορίτσια χθές πήγαμε στο γιατρό, πάνω κάτω μου είπε τα ίδια. Ότι δεν χρειάζονται εξετάσεις, τα μωράκια τα έχασα πολύ νωρίς, πολύ πριν δω το αίμα. Ήταν για ακόμη μια φορά αισιόδοξος κάτι π εγω δεν είμαι πλέον... Του είπα οτι χρειάζομαι αυτές τις εξετάσεις για να μπορώ να προχωρήσω. Μου είπε να τις κάνω σε 10 μέρες γιατί τώρα θα επηρεαστούν οι τιμές από την εγκυμοσύνη. Μου είπε οτι αν νιώθω έτοιμη όταν έρθει η επόμενη περίοδος να τον πάρω τηλέφωνο να ξεκινήσουμε. 

Όσες είχατε αποβολή στις πόσες μέρες σας ήρθε η επόμενη περίοδος; Μου είπε οτι θα καθυστερήσει, αλλά εμένα ούτως η άλλως ο κύκλος Μ φτάνει ακόμη και τις 45 μέρες... Και φοβάμαι μην με πάει μέχρι τα Χριστούγεννα η επόμενη φορά... Αυτό το κενό θέλω να το γεμίσω δεν μπορώ να περιμένω τόσο. Με σκοτώνει

 

Σας βάζω και τις εξετάσεις να μου πείτε λίγο αν κάνατε ή αν γνωρίζετε κάτι 

1693485119058873552373121892630.jpg

Αυτή την εμμονή των γιατρών να κάνουμε κατόπιν εορτής κάποιες εξετάσεις δεν την καταλαβαίνω αλήθεια. Τις περισσότερες τις είχα κάνει πριν την εξωσωματικη. Αφορούν θυρεοειδή, πήξη αίματος, προλακτινη από όσο βλέπω. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lilbern είπε:

Πάντως είναι σε μέρα που θα μπορούσε να γίνει η εμφύτευση. Πραγματικά το εύχομαι!! Ποτέ δεν περιμένεις; Εγώ 10.9

Εγώ 5 Με 6.9 περιμένω...κάπου εκεί...έχω και ζαλες...αχ για να δούμε....αλλά αυτά τα συμπτώματα πάντα με μπερδεύουν...μπορεί να είναι και τις επικείμενης περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk οπότε εφόσον έκλεισες το θέμα με θετικό τεστ....θα αναλάβεις το αυριανό να ανοίξεις το θέμα Σεπτεμβρίου και το σπορακι σου να φέρει πολυυυυ γουριιιιι😁😁😁🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elk οπότε εφόσον έκλεισες το θέμα με θετικό τεστ....θα αναλάβεις το αυριανό να ανοίξεις το θέμα Σεπτεμβρίου και το σπορακι σου να φέρει πολυυυυ γουριιιιι😁😁😁🤰🤰🤰🤰

Αν και δεν το έχω πολύ,  θα κάνω μια προσπαθεια να ανοίξω το θεματάκι και μακάρι φέρω γούρι με μπόλικη μπεμπεδοσκονη  🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

7 μέρες μετά την γονιμη....με έπιασε ένας έντονος πόνος σαν να μου έρχεται περιόδος...λέτε να γίνεται καμία εμφύτευση;;;;μιλάμε λες και θα μου έρθει τώρα 

Μακαρι μαρινα μου!!! Οι μερες ταιριαζουν πολυ!!! 🤞🤞 αντε οπως εκλεισε ωραια ο αυγουστος να κανεις ωραιο ποδαρικο μ το θετικο τεστ σου γ το σεπτεμβριο!!!🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...γιατί ποτέ καμία από τις δημοσιεύσεις μου δεν εγκρίνεται???

Το ίδιο και σε μένα!!έχει ένα μήνα που έγινε μέλος,γράφω συχνά εδώ στα κορίτσια και τίποτα δεν εγκρίνεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια καλημέρα !!!  😀IMG_5193.thumb.jpeg.cedd8f3dc139a705d35113922ec85cab.jpeg

 

Καλό μήνα κορίτσι μου!!!!! Συγχαρητήρια 💐💐💐🤰🥳🥳🥳 αχ τέτοια να βλέπουμε συνέχεια!!!!!❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι ότι καλύτερο!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marinaP είπε:

@Elk Κορίτσι μου συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν!🙏🏻🤍 Θα περιμένουμε την χοριακη σου 🙏🏻🙏🏻

 

Κορίτσια χθές πήγαμε στο γιατρό, πάνω κάτω μου είπε τα ίδια. Ότι δεν χρειάζονται εξετάσεις, τα μωράκια τα έχασα πολύ νωρίς, πολύ πριν δω το αίμα. Ήταν για ακόμη μια φορά αισιόδοξος κάτι π εγω δεν είμαι πλέον... Του είπα οτι χρειάζομαι αυτές τις εξετάσεις για να μπορώ να προχωρήσω. Μου είπε να τις κάνω σε 10 μέρες γιατί τώρα θα επηρεαστούν οι τιμές από την εγκυμοσύνη. Μου είπε οτι αν νιώθω έτοιμη όταν έρθει η επόμενη περίοδος να τον πάρω τηλέφωνο να ξεκινήσουμε. 

Όσες είχατε αποβολή στις πόσες μέρες σας ήρθε η επόμενη περίοδος; Μου είπε οτι θα καθυστερήσει, αλλά εμένα ούτως η άλλως ο κύκλος Μ φτάνει ακόμη και τις 45 μέρες... Και φοβάμαι μην με πάει μέχρι τα Χριστούγεννα η επόμενη φορά... Αυτό το κενό θέλω να το γεμίσω δεν μπορώ να περιμένω τόσο. Με σκοτώνει

 

Σας βάζω και τις εξετάσεις να μου πείτε λίγο αν κάνατε ή αν γνωρίζετε κάτι 

1693485119058873552373121892630.jpg

Καλημέρα κοριτσι μου εμένα μου ήρθε σε έναν μήνα μετά την αποβολή... Αλλά σίγουρα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός... Μακάρι να σου έρθει σύντομα να ξεκινήσει καινούριος κύκλος πάμε δυναμικά ♥️🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💕 

Ναι είμαστε πολλές αυτό είναι αλήθεια άντε κορίτσια να παίρνετε όλες σειρά σιγά σιγά 😊

Συγχαρητήρια 💞💞💞💞

Εύχομαι μια ήρεμη γλυκιά και τελειόμηνη εγκυμοσύνη 🧿🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marinaP είπε:

@Elk Κορίτσι μου συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν!🙏🏻🤍 Θα περιμένουμε την χοριακη σου 🙏🏻🙏🏻

 

Κορίτσια χθές πήγαμε στο γιατρό, πάνω κάτω μου είπε τα ίδια. Ότι δεν χρειάζονται εξετάσεις, τα μωράκια τα έχασα πολύ νωρίς, πολύ πριν δω το αίμα. Ήταν για ακόμη μια φορά αισιόδοξος κάτι π εγω δεν είμαι πλέον... Του είπα οτι χρειάζομαι αυτές τις εξετάσεις για να μπορώ να προχωρήσω. Μου είπε να τις κάνω σε 10 μέρες γιατί τώρα θα επηρεαστούν οι τιμές από την εγκυμοσύνη. Μου είπε οτι αν νιώθω έτοιμη όταν έρθει η επόμενη περίοδος να τον πάρω τηλέφωνο να ξεκινήσουμε. 

Όσες είχατε αποβολή στις πόσες μέρες σας ήρθε η επόμενη περίοδος; Μου είπε οτι θα καθυστερήσει, αλλά εμένα ούτως η άλλως ο κύκλος Μ φτάνει ακόμη και τις 45 μέρες... Και φοβάμαι μην με πάει μέχρι τα Χριστούγεννα η επόμενη φορά... Αυτό το κενό θέλω να το γεμίσω δεν μπορώ να περιμένω τόσο. Με σκοτώνει

 

Σας βάζω και τις εξετάσεις να μου πείτε λίγο αν κάνατε ή αν γνωρίζετε κάτι 

1693485119058873552373121892630.jpg

Και εμένα μου είχε βάλει αυτές τις εξετάσεις μετά που είχα βιοχημική, αν και επέμενε ότι δεν χρειάζονταν. Τις έκανα για να νιώθω εγώ εντάξει ότι τουλάχιστον έλεγξα αυτά που έπρεπε. Τον επόμενο μήνα προχώρησα ξανά σε ετ και όλα πήγαν καλά! Είναι πολύ δύσκολο να ξεπεραστεί οποιαδήποτε αποβολή, είτε συμβεί στην αρχή της εγκυμοσύνης, είτε πολύ αργότερα. Εγώ είχα στις 20 βδομάδες αποβολή, μετά από διάφορα προβλήματα τα οποία φάνηκαν πολύ πιο νωρίς. Οπότε και εγώ θεωρούσα ότι έπρεπε να τα ψάξουμε όλα περισσότερο πριν ξαναπάμε σε ετ. Τελικά όλα ήταν οκ και όλα πήγαν καλά. Δυστυχώς είναι πολύ συχνές οι βιοχημικές και οι παλλίνδρομες κυήσεις, και δεν το ξέρεις πριν το περάσεις. Πάρε τον χρόνο σου και ξεκίνα όποτε νιώσεις έτοιμη. Εγώ ήθελα να ξεκινήσω αμέσως, με τα έμβρυα που είχαμε στην κατάψυξη. Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά, έχεις και εσύ έμβρυα στην κατάψυξη, έχεις και καλή ηλικία οπότε σίγουρα θα τα καταφέρεις πολύ σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Και εμένα μου είχε βάλει αυτές τις εξετάσεις μετά που είχα βιοχημική, αν και επέμενε ότι δεν χρειάζονταν. Τις έκανα για να νιώθω εγώ εντάξει ότι τουλάχιστον έλεγξα αυτά που έπρεπε. Τον επόμενο μήνα προχώρησα ξανά σε ετ και όλα πήγαν καλά! Είναι πολύ δύσκολο να ξεπεραστεί οποιαδήποτε αποβολή, είτε συμβεί στην αρχή της εγκυμοσύνης, είτε πολύ αργότερα. Εγώ είχα στις 20 βδομάδες αποβολή, μετά από διάφορα προβλήματα τα οποία φάνηκαν πολύ πιο νωρίς. Οπότε και εγώ θεωρούσα ότι έπρεπε να τα ψάξουμε όλα περισσότερο πριν ξαναπάμε σε ετ. Τελικά όλα ήταν οκ και όλα πήγαν καλά. Δυστυχώς είναι πολύ συχνές οι βιοχημικές και οι παλλίνδρομες κυήσεις, και δεν το ξέρεις πριν το περάσεις. Πάρε τον χρόνο σου και ξεκίνα όποτε νιώσεις έτοιμη. Εγώ ήθελα να ξεκινήσω αμέσως, με τα έμβρυα που είχαμε στην κατάψυξη. Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά, έχεις και εσύ έμβρυα στην κατάψυξη, έχεις και καλή ηλικία οπότε σίγουρα θα τα καταφέρεις πολύ σύντομα.

Σε ευχαριστώ πολύ! Σε μια βδομάδα θα τις κάνω, και έχω κλείσει ραντεβού και με το γιατρό για το αυτοάνοσο που έχω γιατί με το σοκ π πέρασα μάλλον "ξύπνησε" . Οπότε θα το ρυθμίσω και αυτό και θα ξαναπροσπάθησω αμέσως. Και εγώ αυτό θέλω, να προχωρήσω στον επόμενο κύκλο αν όλα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Rainbow8 είπε:

Το ίδιο και σε μένα!!έχει ένα μήνα που έγινε μέλος,γράφω συχνά εδώ στα κορίτσια και τίποτα δεν εγκρίνεται!!!!

Εγκρίνονται κορίτσια απλά αργούν λίγο. Να γράφετε συχνά και μετά από κάποιες δημοσιεύσεις δεν θα χρειάζονται πια έγκριση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/8/2023 at 10:54 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

@Mantariniδιάβασα το μνμ σου για το δεύτερο μωρό κ είναι σαν να μιλάω εγώ... Έχω μπει στο χορό κ με διαδικασία εκ των πραγμάτων πιο περίπλοκη δλδ έκανα υστεροσκοπηση κ έπεται εμβρυομεταφορα, κ πάλι ώρες ώρες λέω μα όντως θα τα κάνω όλα πάλι; Εμένα δεν έκανε τρελά ξενύχτια όμως ήταν όλη μέρα πάνω μου! Μιλάμε ήταν πάνω από 6 μηνών που δέχτηκε να κάτσει σε άλλη αγκαλιά. Ούτε με γιαγιάδες ούτε με κανένα! Επίσης θήλαζε δύο χρόνια κ γενικά τα ξέρεις πως είναι, δε χρειάζεται ανάλυση. Οπότε λέω μερικές φορές μα πάω καλά; Ή βάζω τα χέρια μου να βγάλω τα μάτια μου; Αλλά μετά θυμάμαι πόση ευτυχία ήταν να έχω ένα τόσο μικρό μωρό αγκαλιά κ παρηγοριεμαι κ ότι τώρα θα ξέρω καλύτερα κ όπως λες παίρνω κουράγιο! Εμένα κιόλας δεν πάει η καρδιά να μην δώσω ευκαιρία σε έτοιμα έμβρυα που περιμένουν... Είναι κ αυτό πρέπει μετά να τα πετάξω...

Οπότε για άλλη μια φορά εδώ μαζί να τα λέμε! 

@lactaki γλώσσα δε βάζουν μέσα! Χαχαχα μένα έχει πάρει μπροστά να κόψει την πάνα αλλά να πω την αλήθεια δεν την έχω βάλει σε Ρυθμό εκπαίδευσης κάπως το άφησα κ όπως της βγει. Λες να της το λέω κλπ; Όσες φορές την αφήνω πάει τουλετα μια χαρά. Απλά κάποια στιγμή βαριέται να πηγαίνει κ ζητάει πάνα! Χαχαχα 

Να την αφήνεις εννοείται .. Μόνη της Μ φαίνεται θα τη κόψει χωρίς εκπαίδευση .. Αφου πηγαινει κανονικά κ κάνει κιολας . Εμάς αυτό ήταν το θέμα μέχρι να γίνει μια φορά ολοκληρωμένα . Εμείς έχουμε τα γιογιό, είχα ένα άγχος τι θα κάνω έξω θα το παιρνω μαζί? Αλλά τλκ κάνουν κανονικά κ χωρίς το γιογιό.. Το βράδυ φοράμε πανα . Παρατηρώ πως η μια ξυπνάει στεγνη η άλλη ακόμα όχι.. Πάντως δε ξέρω τι φάση περναμε αλλά η μια σχεδόν έχει κόψει το γάλα μια πινει μια δε πινει κ η άλλη πινει κ 5 φορές το 24ωρο . Κ όχι φρέσκο σκόνη πίνουμε αλλά κατάλληλο για την ηλικία τους το hipp2++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...